Dog.bg Форуми : котките

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

котките

#1 Guest_Ани_*

  • Група: Гости

Публикувано: 06 November 2005 - 12:25 PM

c) c) c) котките или кучетата не знам за мен по хубави са котките ни и кучетата са горе долу хубави ,нали? w) c) super bravo super best w) c) c)

#2 Потребителят е офлайн   dsa1991 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 147
  • Регистрация: 05-October 05
  • Location:София

Публикувано: 07 November 2005 - 07:12 PM

Малко преувеличаваш! Всяко животно,само по себеси е красиво!
Аз лично обичам повече кученцата,но кои са по-красиви...

cl)

#3 Потребителят е офлайн   dakel_fenka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1166
  • Регистрация: 08-October 05
  • Location:София

Публикувано: 22 November 2005 - 03:08 PM

Да наистина ДСА 1991 е права! Всяко животно е хубаво само по себе си!!! Кученцата са по-искренни от котките , и по-добродушни , но пък котките от своя страна са по-гальовни!!! r) Аз лично обичам и кучетата и котките по равно! w) И изобщо всички животни!!! l) w)

#4 Потребителят е офлайн   gama Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 03-December 05

Публикувано: 03 December 2005 - 03:33 PM

Зза мен котките c) са по сладки те могат да се галят в теб и същевременно да късат пердета ,но поне едно съм сигурна ,че няма да лаят при всеки шум.Не отричам,че няма сладки кученца d) , но те са сладки само като малки .

#5 Потребителят е офлайн   papyy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 803
  • Регистрация: 20-January 05
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Деца, котки, пътешествия, фотография

Публикувано: 04 December 2005 - 05:51 PM

c) d) Здравейте деца, ето ме и мене. Котката е Нейно Величество достолепен домашен любимец, Котаракът е мускетар - разбойник и глезан, лакомник и гушльо. А кучето е приятелче за разходка, верен страж и също е пухчо и глезанчо. Имам 2 котарака и едно куче не бих се отказала от никой еднакво ги обичам. Дразнят ме собственици на кучета когато питат "Къде е котката, къде е котката..." Иска ми се да изведа на верига моят сибирец Добриня, да видим къде е тяхното куче, но тогава се сещам за Арни моят шпиц достоен малък истински пес.
ВСИЧКИ са сладки само като малки, след това искат всекидневни уморителни грижи също като децата. ВСИЧКИ правят пакости и идват да се подмазват след това, вие не го ли знаетв от собствен опит?
User's Signature

Обичам всички котки, вашите също.

#6 Потребителят е офлайн   dakel_fenka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1166
  • Регистрация: 08-October 05
  • Location:София

Публикувано: 05 December 2005 - 03:44 PM

Цитат

Зза мен котките c) са по сладки те могат да се галят в теб и същевременно да късат пердета ,но поне едно съм сигурна ,че няма да лаят при всеки шум.Не отричам,че няма сладки кученца d) , но те са сладки само като малки .

Същото бих ,казала и за котките...и те като са малки са сладки , но после и де почват да драскат ,но това за мен не е проблем , и не е пречка ,която да ме спира примерно да не си взема коте! Аз лично съм имала коте ,занм ,какво да гледаш котенце...! Но я ми кажи можеш ли да накараш една котка да тегли шейна...? l) Или пък да надуши човек , и да го извади от лавина примерно!!! Някакси аз чувствам ,че повече ме разбират...! r) А това,че лаят при всеки шум е в полза на човека! Не случайно има кучета водачи на слепи хора,а не котки примерно...!

#7 Потребителят е офлайн   dakel_fenka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1166
  • Регистрация: 08-October 05
  • Location:София

Публикувано: 05 December 2005 - 03:46 PM

Е тоя постинг нека не прозвучи,като заяждане....или котемразка....напротив, аз казах и по-горе,че обичам всички животинки по равно!!!
d) c) d) c)

#8 Потребителят е офлайн   tsveti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 811
  • Регистрация: 08-February 05

Публикувано: 05 December 2005 - 06:56 PM

Всяко живо същество е уникално само по себе си-ку4етата например с всеотдайността си,котките-с гальовността...а някои същества-4овеци-са уникални с тъпотата си! l) Така поставен въпросът-ку4е или коте,за едните-да,за другите-не,защото...е пове4е от абсурден!

п.с.А между другото-има хиляди регистрирани слу4аи,когато И КОТКИ са спасявали 4ове6ки живот!
User's Signature

"Pravia,kakvoto triabva-da stava,kakvoto 6te!"(L.N.TOLSTOI)

#9 Потребителят е офлайн   dakel_fenka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1166
  • Регистрация: 08-October 05
  • Location:София

Публикувано: 05 December 2005 - 09:40 PM

Абе мила , благодарение на своето уникално качество - ``тъпотата``на човека сега си пишеш в тоя форум!!! oleeee страшна логика....? А аз чужди мнения няма да опровергавам!

#10 Потребителят е офлайн   tsveti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 811
  • Регистрация: 08-February 05

Публикувано: 06 December 2005 - 02:39 AM

Цитат

Абе мила , благодарение на своето уникално качество - ``тъпотата``на човека сега си пишеш в тоя форум!!! oleeee страшна логика....? А аз чужди мнения няма да опровергавам!

"абе,мила"-не харесвам фамилиарни4енето с непознати!!!Така може да се обръща към мен само близък 4овек-за другите си имам ник,ок?!
Постингът ми не бе6е персонален,но...понякога дори не се налага да опровергавам,защото хората сами се "доказват"! l)
User's Signature

"Pravia,kakvoto triabva-da stava,kakvoto 6te!"(L.N.TOLSTOI)

#11 Потребителят е офлайн   dikari Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 5020
  • Регистрация: 19-October 05

Публикувано: 06 December 2005 - 09:34 AM

... преместено...
User's Signature

Качена снимка

#12 Потребителят е офлайн   dakel_fenka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1166
  • Регистрация: 08-October 05
  • Location:София

Публикувано: 06 December 2005 - 01:20 PM

Еми съжелявам ,ако си се обидила от това,че ти казах мила....,ако е така значи просто не си ме разбрала както трябва!? oleeee Е но , ако според теб това е фамилиарничене ок ....! Няма да споря ...все пак това е форум за животни ...! d)

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни