Dog.bg Форуми : Чау-Говорилня

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (140 Страници) +
  • « Първа
  • 138
  • 139
  • 140
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Чау-Говорилня говорим за нашите любими мечета

#2781 Потребителят е офлайн   ira67 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 824
  • Регистрация: 16-June 10
  • Gender:Male

Публикувано: 30 August 2015 - 08:08 PM

Човек искал отговор ,ето го- там пише че чау чау найдобре се чувства във двор ,впод заглавие уход за собакой . И писна ми да отговарям на тъпи вопроси Имам си мнение и не ми налагайте свойто.Достатъчно съм занимавала с кучета и изложби ,не ми се занимава с начинающи.,възраста не ми такава. И не всички искат да имат куче за 1000 лева. Човек просто има нужда от куче. А селекционери купуват куче ,после търсят похубаво ,спортен хьс в конкуренция. А на куче в този случай не се гледа като на другар ,а поскоро нещо което повдига вашето его. Твойто хубаво ,а мойто похубаво. Като погледнем статистика ,колко хора искат да гледат куче за селекция и изложби.?
http://glorypets.ru/...sary/single/52/

#2782 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 30 August 2015 - 09:22 PM

Показване на мнениетоChauChau, в 22 August 2015 - 07:58 AM, написа:

Здравейте, обмислям да си взема Чау-Чау и да го гледам в двор, като ще има малка колба за спане. Чудя се дали ще му бъде много студено на кучето през зимата? Също ще ми бъде полезно, ако ми препоръчате някой развъдник от където мога да си взема куче с родословие.


Ира, има ли пилот в самолета? На човека му е отговорено че чау може да се гледа на двора, но не и в МАЛКА колиба и са дадени препоръки относно развъдници и родословия, защото той точно това е написал.
Иска препоръка за развъдника и иска да вземе куче с родословие.
Четете ли? Какви начинаещи ви гонят през полето, като от нашата порода бъкел не разбирате? Смеете да отваряте устата пред поне двама развъдчици в тази тема, които със сигурност знаят повече от Вас. Обяснявам ви, че куцотата в ринга не е признак на дисплазия, ама хич и съвсем. Нормален развъдчик, дори да е далеч в Сибир, поне ще разпита в какви условия ще живее кучето, ще поиска снимки, лична информация. Двамата присътстващи тук развъдчици са ми влизали в дома, знаят за условията и са съгласни че са приемливи за кутрето. Вие как си въобразявате тази работа? Да живее тяхното бебе в клетка два на три като при съседа, или на верига, никога не извеждано извън двора?
Божеееееее, слез и си прибери верисиите.
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#2783 Потребителят е офлайн   IA--- Икона

  • Exemplary Сasual Dating - Authentic Ladies
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1620
  • Регистрация: 06-January 09
  • Gender:Male
  • Location:133114
  • Interests:club, discussion
  • Skype:

Публикувано: 31 August 2015 - 02:22 AM

Виж какво Ира,или там каква си. Не ме интересува какви немски овчарки си гледала, ако ти прави впечатление си във подфорум за чау чау. Не клевети хора които не познаваш и не знаеш за дейноста им. Аз като пиша, пиша само за нашата порода и нашият правилник. Не ми пука кой друг клуб какво прави .
И естестено ,че всеки път търсим по хубавото, не от злоба, както е преценил плиткият ти ум, а за да се развиваме. И не ми обяснявай как гледаме на кучетата си тук, защото нещо много яко обиждаш. Не само мен, а и колеги.
Виж сега, мен и колегите лично може да обижаш, нищо че не ни познаваш, но не закачай кучетата ни ясно ли ти е. Щото ги гледаме повече от деца.Ако имаш доблеста да дойдеш да видиш ,как се гледат кучетата в нашият клуб, било при мен, било при колеги, пръстите ти няма да изпреварват мозъка.И слабо ме грее какви са ти впечатленията и от кого, когато произведеш нещо. Не плодиш виждаш ли , произведеш нещо качествено, тогава ще изказваш някакво мнение.
Направо ме изкара от равновесие. За първи път използвам такива епитети, ама на простотията как да отвърнеш. Смятай как изглеждаш, щом днес получавам есемес, за помията излята от теб.
Как си гледам спецялно аз бебенцата/всичките си кучета наричам така/, защото за себеси най вече мога да отговарям, ти не може и да си мечтаеш. В 22,30 ми престигна куфар от Москва, само с неща за тях и две кутии бонбони за детето, повече от цената която си написала и то три пъти вече този месец.
Аз ,за1000 лв няма да ти дам и да се снимаш с мое куче, та камо ли да го претежаваш. И то не защото са родословни , а защото са моите слънчица.Нима ,хората тук с неродословни чаута ги гледат по зле от нас. Съмнявам се. Всички тук ги обичат,независимо от потеклото.Свържи се със собствениците на бебета от нашият клуб, да ти кажат мнение и тогава пиши простотии.
И естествено, че малко хора се навиват да имат развъдници.
Първо, това е свързано с много пари, не ни бъркай с фермите.
Второ, това си е къртовски труд бе. Я виж в кое време ти отговарям. Да не мислиш ,че им хвърляме помия и ги оставяме сами да си чистят очите , ушите, да се решат, галят и обичат.
Какво ми показваш статии, които и аз пиша, за порода която не си и помирисвала. На много всезнаеща се извъди, ние тука ядем доматите с коловите. Та трябва някой екземпляр да се появи че да каже, кое е по добро за породата ни. На двор ще ми гледаш чау, айде стига бе смехорио. И моите си търчат на двора, но обожават голямата тераса и спят задържително в къщата.И сега и осемте спят около мен на 45 кв тераса Не в клетки ,сващаш ли?? Че нещо има в тебе смахнато, името ти женско, а на пола ти пише мъж.Явно си някакъв извънземен хибрид, да не кажа х............
Умряла съм, точно твоето мнение да променям.То на твоите години, както казваш, вече е късно.
Просто не нарушавай правилника.И не тролствай.
Защото ще се вземат мерки.

#2784 Потребителят е офлайн   ira67 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 824
  • Регистрация: 16-June 10
  • Gender:Male

Публикувано: 31 August 2015 - 10:15 AM

Много добре зная за труд ,който се влага в кучета .Бях на ваше място ,. Само понякога прикалявате. Да купиш куче от вас ,това значи да минеш по вашите стъпки ,да влезеш в дълбоаки води . Хора понякога просто искат куче за себе си. Не всекий има пари за елитно куче,но то не значи че няма право да има без да плаща за елитно куче. Вие веднага четете лекции за породи ,стандарти ,чемпиони.,родословия. Не съм ви обиждала . Понякога застанете на место на хора които не искат да плуват в дълбоки води на кинология. Заемахсе предимно със кавказци,но приятели одглеждаха чау -чау. Знам че могат да живеят навън без проблем. А мислите че редно при цена на елитен хин от българский клуб 900 лева ,да искат от мен за клас домашен любимец 600 лева. Естественно че това куче няма право да има родословие щом не в стандартино цена не малка . Мислите че това е редно.? Затова имам такова впечетление за розвъдници. В Украйна ,когато в котило има такова кученце,няма да получи родословие ,и не се продава за баснословна цена. Когата в история на кучка излезне некачественно поколение и бъде изведено на изложба ,това е минус за женска. И неразбирам, как кучета продават с родословие като още не минаха нито през една оценка? Аз за свойте кавказци получих родословие след първа оценка.,дотогава бях със щенячий картон. А племенник ми купи лабрадор и то на 3 месяца вече с родословие. ,и кумшия купи клубното куче на немска овчарка,и то с родословие. Май нещо аз не разбирам. Ще потърся аз правилник на български кинологичен союз ,май наистина не съм в час. Когато аз заминах в Москва и неможах да представям кучета си на изложба ,от клуба ме търсиха и даже настояваха да им предоставя кучета си за хубава цена ,даже предлагаха те да се занимават с изложби ,само че с кавказци този номер не минава ,няма как служебно куче да тръгне с някой ,само защото трябва да се пази реноме на клуба. А тука ощеэкучето не се роди а вече има всички документи ,а после се пуска за разплод ,без да било представено на изложба. Може би при вас и не така ,но аз от 19 години все на такива попадам.Веднъж преди 5-6 години гаворих на тази тема с Аврам Петков по пътя за Рига ,там си представял каракачанско куче , ,той само вдигна ремена и се усмихна. Предложи ми да се обърна към него ,като си търся куче ,само вече не ми се занимава с акули. Оставям това на вас ,радвамсе за ваш ентузиазм,и пожелавам вам сили да се борите .
А по повод мерки ,които искате да предпреемете срещу мен ,заповядайте ,аз няма да отслабна от това ,а ако отслабна ,ще ви намеря и ще ви черпя. :re_037:

#2785 Потребителят е офлайн   IA--- Икона

  • Exemplary Сasual Dating - Authentic Ladies
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1620
  • Регистрация: 06-January 09
  • Gender:Male
  • Location:133114
  • Interests:club, discussion
  • Skype:

Публикувано: 31 August 2015 - 11:28 AM

Ето виж сега, пак казвам ,че когато се пише е хубаво първо да си запознат. Вместо да изказваш мнение и да обиждаш хората.
И тъй като тръгвам на път, ще ти отговоря бързо и вероятно ще пропсна много неща.
Първо, да си ппиш кче от нас ,далеч не означава да минеш по нашият път. А просто да искаш дугар, който да е от сто процента тествани родители. Не като теб, да рекламираш квартални качки, пъпи милове и прочие ферми. И после да се сърдиш ,че породите са болнави и проблемни.
Второ, и да се свържеш скиноложкият организация, там има примерен правилник, а в бг всеки клуб си има свай собствен такъв. При нас ,не всяко родословно куче влиза в развъдна дейност. В държавите които си споменала, тестовете не са задължителни, кучето и без крак да е щом има родословие го заплождат. А при нас всички тестове са задължителни, дисплазия тазобедрена лакетна, очи ентропион екстропио, отлепване на ретината,налягане всичко по 20 показателя на теста. бурцелоза и прочие. То нека сио ходи колкото ще на изложби,но ако се запрожда трябва солиден наръч документи.
Я питай развъдчиците на Фурия колко,че година търсеха тестван мъжки по цял свят. Тук пак казвам не всички родословни кучета се заплождат ,та коще да са на 20 държави шампиони. Титлите не те вкарват в развъдна дейност. родословието е документ по скоро за здравословен статус отколкото нещо друго.
Пак ти казвам, занимаваш се с породи които и в бг имат много проблеми, но мен това не ме касае, интересуваме само нашата.За това като пишеш нещо първо помисли дали няма да обидиш някой и как стоят нещата . Сама разбираш че тези цени които споменаваш, не стигат и за тестове ,чипове ,ваксини и храна на бебето докато е в развъдника. Така че,и тук информацията ти е грешна.
Да кажа пак,че да ме разбереш, ча може да живее на двор,но не в колиба и на синжир. А вечер да се прибира , изчиства, подсушава и приготвя за сън. Като човек.
Това за сега ,че бързам, ако имаш нтякакви въпроси и те изумява новото което не знаеш и четеш, ще ти отговоря.
А мерките спрямо теб, ако не разбра са следните. При продължително нарушава не правилника ти се спира достъпа.

#2786 Потребителят е офлайн   ira67 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 824
  • Регистрация: 16-June 10
  • Gender:Male

Публикувано: 31 August 2015 - 12:20 PM

Няма какво да ви питам ,когато опитвахсе да питам нещо за своят хиноподобен ,направо ме размазаха че купих куч„е без родословие,че минал покрай хина, защо не се обърнах към клуб . Обърнахсе ,само че предложиха ми клас домашен любимец за 600 ,аз определих си 400, затова не купих от тях .И повярвайте ,не сожалявам. Приятели кинолози ми предложиха да докарат елитно ,обаче аз харесвам свойто помярче . И хич не броя колко дадох за вакцини и други глупости. Щом прецениха че клас домашен любимец струва 600 ,така да е . Незнам дали вакцини ,дали лекарства или шампоани похарчиха за него . Клубно то куче не всекий маоже да си позволи. Ако дадеш 1000 лева ,то или пари имаш немерено ,или цели те ти да купиш изложбено куче. Ако аз ,със заплата 500 лева нямам право да имам хин ,не съм согласна с вас. Да ,намерих си за 250,знам че покрай хина мина ,но го обичам ,и имам право на това.То че нямам 1000 лв, това не ме лишава от това право. А и никого не съм обиждала. Ако можете ,покажете къде. Просто на вас не ви харесва моето мнение ,то че не съм българка ,а и кучета ми не познавате.Ви сваляте мойта летва и ме обиждате. Ако си кинолог на място, то можеш да прицениш къде даваш кучето то си. Имаше кутрета които аз дадох на хора за символична цена ,която оправдоваше само разходи по него ,и само затова ,че знаех към кой утиват и защо . И повярвайте ,не съм сгрешила,обираха медали и грижихасе за тях на ниво . А тук всекий разговор започва от това че за няколко сотачки няма как да се вземе куче.И в момента няма значения за каква порода говориме ,то е ясно че не нормално да се занимавам със всички.,то че не съм гледала чау ,то не значи че нищо не разбирам.

#2787 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 31 August 2015 - 02:04 PM

ira67
Темата не е за вас, и за вашите хиноподобни, немскоовчарско подобни и другите тям Ваши лични проблеми. Като не можете да си позволите голяма сума за родословно куче от развъдник, тогава спестявате, заделяте всеки месец скромна сума. Моето кутре развъдчиците ми любезно се съгласиха да го взема на разсрочено плащане на вноски, защото ме познават лично, знаят как съм гледала предишното неродословно чау-чау и са били сигурни в чии ръце отива тяхното бебе. Дойдоха ми на гости, обясних им че кучето ще щъка навсякъде, видяха къде точно се намира жилището - има тревни площи, поляни, други кучета за игра и социализация, бяха сигурни че животинката няма да е изолирана и затворена на балкона, бяха сигурни че на животното ще му се осигурят необходимо време за разходки, а не само 10 минути колкото да свърши работа, поговорихме си, после те ме поканиха на гости за да видя в какви условия се отглеждат малките, и до сега ту аз им звъня, ту те на мен за да споделяме как расте тяхното бебе в новият си дом.

А вие изкривявате темата в посоката на някакви свои лични обиди и вашите кучета, като нито едно от тях не е чау-чау. Макар че никой не ви е молил точно тук да си изливате мъката. Човечеца е питал за родословие и развъдник, отговорено му е. Това е.

Цитат

Имаше кутрета които аз дадох на хора за символична цена ,която оправдоваше само разходи по него ,и само затова ,че знаех към кой утиват и защо . И повярвайте ,не съм сгрешила,обираха медали и грижихасе за тях на ниво .

Я да ги видим тези медалисти, вече от години никой не раздава медали, освен СКОР. Ако сте продавали кучета от организация, която не е призната от FCI, то ние пък какво общо имаме с цялата история? Изливайте си мъката другаде и не се месете на хората с опит в породата, от която не разбирате грам.
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#2788 Потребителят е офлайн   Chiita Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2796
  • Регистрация: 01-February 06
  • Gender:Female
  • Location:третия етаж...

Публикувано: 31 August 2015 - 03:59 PM

Показване на мнениетоira67, в 31 August 2015 - 12:20 PM, написа:

Няма какво да ви питам ,когато опитвахсе да питам нещо за своят хиноподобен ,направо ме размазаха че купих куч„е без родословие,че минал покрай хина, защо не се обърнах към клуб . Обърнахсе ,само че предложиха ми клас домашен любимец за 600 ,аз определих си 400, затова не купих от тях .


Извинявам се че се намесвам , но просто не се сдържах . Ира, голямо реване за тези 600 лв , които са нищо , ама наистина нищо за здраво ,хубаво ,породисто кутре домашен клас !!! Вие с хиноподобното (както вие казахте) сте дали много повече докато то стане на 6 месеца , но разбира се ваше право е да си внушавате , че сте постъпили правилно. Едва ли ви интересува дали след 6 месеца вашето кученце не е имало вече нови братчета и сестричета ...Друг момент когато ви казват че ако го искате с родословие ще ви струва 700, а не 250 ( за колкото сте го взели ) нали се сещате , че сте попаднали на поредните измамници/прекупвачи или фермери.То и в Бг няма под път и над път развъдници з ахинове , май има само един . И още нещо за цените . Преди 8-9 год. когато тръгнах да си търся куче ( бях решила да е сродословие заради здравето му ) се свързах с развъдчик в Русия и се заинтересувах от кученцата . Обявиха ми цена 1 800 евро без пътни и ме предупредиха че кучето не е за изложби, въпреки че въобще не се интересувах от изложби. Бях втрещена ,бях невежа и т.н. е нормално е , нямах идея какви са цените(но и за тогава си бяха много високи) , а пред входа на панаира няколко дена преди това бях видяла да се продават мнооог сладки булдочета за 200 лв в един кашон :dh_188: Преди две години приятел отиде да си докара куче от Дания - 2000 евро - в договора му пишеше че кучето е за домашен любимец. Когато попитал защо? , развъдчика му казал , няма как да ти гарантирам че това 2 месечно кученце , ще стане за изложби , ако искаш оставяй го капарирай и чакай още няколко месеца и може да видим перспективата.Е и цената се променя тогава , нали :)

И да , не всички които имаме родословни кучета сме милионери , всъщност май не познавам такъв измежду познатите ми , за сьжаление ... но избора сме го направили с главата си , както и вие , но не се опитвайте да ни убеждавате , че вашите действия имат оправдание.Обичайте си кученцето и му осигурявайте всичко от каквото се нуждае , но поне не го плодете (ама това си го знаете , вярвам ) Дано дискусията да е била полезна за някой !
PS: И моля, без следващия аргумент , че видите ли сме живеели в България и заплатите ни били такива... защото колкото плащат един чувал хубава гранула в БГ развъдчиците , толкова ако не и по евтино е навън , а и за всичко е така .
User's Signature

Качена снимка

#2789 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 31 August 2015 - 05:38 PM

Ако искаш куче от развъдник, с родословие, то сидиш си на задника, проучаваш производителите, пишеш на развъдчиците, и си стискаш задника, като заделяш сума на месец за мечтата си. Ако искаш куче определена порода и твоят нагон "АЗ ИСКАМ СЕГА ТУК И ВЕДНАГА" наддалява над разума, то няма какво да се реве че не можеш да позволиш мечтата си. Простичко е, нали?
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#2790 Потребителят е офлайн   lu_lu Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 7
  • Регистрация: 05-May 08
  • Location:Ямбол

Публикувано: 27 September 2015 - 01:49 PM

Здравейте. Нашето рижо меченце е много болно./ 7г. 8 месеца/. Всичко започна с едно повръщане на 10 май тази година. Няколко дни по-късно отивайки на същата полянка забелязах табела, че са пръскали за кърлежи същия ден, в който повърна и това ме заблуди - говорих и с друга стопанка, която каза че кучето й повръщало заради пръскането за кърлежи. Така неусетно както повръщаше само сутрин през ддве седмици (а и през толкова пръскаха за пустите кърлежи) повръщанията зачестиха. В началото на юли повръщанията станаха през 3-4 дни, но само сутрин по веднъж на ден. Ходихме при вет в нашия град - каза най-вероятно гастрит, пихме ранитидин. За съжаление повръщането сутрин стана ежедневно и така се озовахме в Стара Загора. Направихме рентгенографско изследване с бяла каша и казаха гастрит. Кръвните изследвания бяха добри. За съжаление с фамотидин и алмагел не можахме да овладеем положението и точно след месец отново в Стара Загора на фиброгастроскопия. Ветовете казаха : голяма язва на изхода на стомаха. Сега сме на омепразид в късния следобед, Алмагел А 3х5мл, и Citotec 2n1/2 jтабл. До преди месец хапваше сама като й сготвех някои любими за нея неща - скумрия, пиле с ориз. От три седмици ние я храним - отваряме устата и слагаме извара или пюре от сварени ябълки, или разбито с миксер кисело мляко и рохко яйце., или пюре от сварена тиква.
Купувахме 3 вида консерви гастро интестинал, но не ги яде. Пък и ми се видя че не са много фино смлени, а доктора каза всичко да й пасираме. Пробвах и бялото месо на пиле да пасирам, но стана много лепкава каша и ме достраша да не й залепне на кървящата рана.

Моля някой от вас, ако е имал опит с лечение на куче с язва ,да сподели. Или поне към някакви подходящи манджи да ме насочите да й готвя. Отслабна с 5-6 кг. Сърцето ми се къса.

#2791 Потребителят е офлайн   IA--- Икона

  • Exemplary Сasual Dating - Authentic Ladies
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1620
  • Регистрация: 06-January 09
  • Gender:Male
  • Location:133114
  • Interests:club, discussion
  • Skype:

Публикувано: 25 October 2015 - 03:12 PM

Вие как бихте реагирали на това? Много болни хора живеят по тази земя, ей......

Той- здравейте
много ми харесват кучетата
мога ли да си купя от вас?


Аз-да

Той- Колко струва едно

Аз-цената е според класа кученце
ако кажете какво искате

Той- Аз питам за средно голямо
към 6-7 месеца

Аз-и най добре да се чуем по телефона утре за да обясня какво имам в предвид
кученцата са три класа
шоу
брийдинг
и домашен любимец

Той- Ок имам един бърз въпрос Как се подготвят кученцата?

Аз-за изложби ли
или просто груминг

Той- Не за хапване питам
Пече ли се, или се подготвя на скара

Аз- вие подигравате ли ми се???????

Той- Не, сериозно питам
Аз искам да си купя и да си го изям
но не съм запознат как се приготвя

Аз-сбъркали сте човека



#2792 Потребителят е офлайн   Lexus Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 332
  • Регистрация: 25-October 10
  • Gender:Female
  • Location:Sofia
  • Interests:Chow chow

Публикувано: 26 October 2015 - 11:28 AM

Нямам думи!!!!:ud_009:
User's Signature

Качена снимка

Качена снимка

#2793 Потребителят е офлайн   Lexus Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 332
  • Регистрация: 25-October 10
  • Gender:Female
  • Location:Sofia
  • Interests:Chow chow

Публикувано: 20 December 2015 - 11:45 PM

Весели празници, щастлива и топла Коледа и много здрава и щастлива Нова 2016 Година от нас - Ирина, Анелия, Лекси, Енджи и Анаис!

Снимка (и)

  • Прикачена снимка

User's Signature

Качена снимка

Качена снимка

#2794 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 21 December 2015 - 05:55 PM

Lexus,

Чудесна картичка, прекрасни сте)))
Апропо, малкия крадец на чорапи днес много сериозно облайваше вратата, като чу движение зад нея и е отказал напиращите да влязат при дъщеря ми от кофти идея да им бъде отворено. Бях навън, когато малката ми се обади и каза че Адмирал лаеше настървено по тези натрапници. Малкия ловец май пораства в голям пазач))).
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#2795 Потребителят е офлайн   Lexus Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 332
  • Регистрация: 25-October 10
  • Gender:Female
  • Location:Sofia
  • Interests:Chow chow

Публикувано: 21 December 2015 - 06:09 PM

Браво на малкия чорапоносител!!! Ще стане сериозен пазач!!! Добре,че детето не се уплашило....
User's Signature

Качена снимка

Качена снимка

#2796 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 21 December 2015 - 07:23 PM

Показване на мнениетоLexus, в 21 December 2015 - 04:09 PM, написа:

Браво на малкия чорапоносител!!! Ще стане сериозен пазач!!! Добре,че детето не се уплашило....


Уплашила се е, но аз я бях заключила, а вие знаете нашата врата - бункера на Хитлер ряпа да яде пред нея. Успокоих я че веднага идвам и че никой не може да влезе без ключ, да не се притеснява, обаче Адмирал след облайване с басов глас е легнал пред входната врата и не е помръднал докато онези - каквито и да са те - не си тръгнали по живо по здраво. Защото ако бях там да ги докопам не ми се мисли.... От петия етаж не знам дали са се научили да летят. Като се прибрах светкавично Адичка си спеше кротко и мързеливо доприпка за да го погаля, лае само по чужди, а гласът му без да е навършил 9 месеца като на Шаляпин. Обичам го, моя герой!)))
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#2797 Потребителят е офлайн   IA--- Икона

  • Exemplary Сasual Dating - Authentic Ladies
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1620
  • Регистрация: 06-January 09
  • Gender:Male
  • Location:133114
  • Interests:club, discussion
  • Skype:

Публикувано: 23 December 2015 - 11:53 AM

Качена снимка

Снимка (и)

  • Прикачена снимка


#2798 Потребителят е офлайн   Lexus Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 332
  • Регистрация: 25-October 10
  • Gender:Female
  • Location:Sofia
  • Interests:Chow chow

Публикувано: 20 January 2016 - 10:55 PM

Честит трети рожзен ден на нашата сладка Енджи, отпразнуван със специална торта. :af_089: :af_089: :af_089:

Снимка (и)

  • Прикачена снимка

User's Signature

Качена снимка

Качена снимка

#2799 Потребителят е офлайн   MechoKlecho Икона

  • Member
  • PipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 19
  • Регистрация: 19-December 13

Публикувано: 19 February 2016 - 01:37 PM

Здравейте,
видях във форума, че преди сте разговаряли за дъждобрани и кръгли кожени нагръдници, но вече част от линковете не са активни и не мога да получа инфорамация. Искам да Ви попитам сега някой от Вас може ли да ми даде информация от където мога да поръчам дъждобранче и такъв нагръдник за чау чау? Благодаря!

#2800 Потребителят е офлайн   IA--- Икона

  • Exemplary Сasual Dating - Authentic Ladies
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1620
  • Регистрация: 06-January 09
  • Gender:Male
  • Location:133114
  • Interests:club, discussion
  • Skype:

Публикувано: 20 February 2016 - 09:36 PM

Аз, ги произвеждам, мила!

  • (140 Страници) +
  • « Първа
  • 138
  • 139
  • 140
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни