Dog.bg Форуми : Предложения за нови форуми, подребда

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Предложения за нови форуми, подребда

#1 Потребителят е офлайн   dog.bg Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 13834
  • Регистрация: 05-July 04
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 01 May 2009 - 02:18 PM

Почти съм приключил с функционалността на форума. Евентуално бих се опитал да добавя опция за търсене в личните съобщения и евентуално един мод за теми фаворити, които всеки сам си избира, но и без тях фурума работи добре и поне аз се ориентирам лесно и бързо достигам до това, което искам да видя. Така че в тази насока бих казал, че вече е почти готово - зная, че винаги може още по добре и ще продължавам да следя разработчиците и ако има нещо, което да е полезно, веднага ще бъде добавено.

Искам да подредя тематиката, в случая - излишни подфоруми, нови такива.
Ако имате предложения, моля пишете в тази тема.

Предварително благодаря.

#2 Потребителят е офлайн   dimo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1045
  • Регистрация: 13-November 06
  • Gender:Male
  • Location:Казанлък
  • Skype:

Публикувано: 01 May 2009 - 05:57 PM

Нещата наистина си идват по местата, а от друга страна, донякъде е и въпрос на навик, да се работи с определен тип форум.

Ще се възползвам от дадената възможност за предложения за нови подфоруми, и правя следното предложение : да се създаде подфорум за породата Американски стафордширски териер.
Съображенията ми са следните :

По причини, които не желая да коментирам, бе закрит подфорума за тази порода, който имаше и статут на клубен форум.
От коледните празници на миналата година съществева тема за породата, която е ситуирана в раздел "Породи". За изминалите 4 месеца в темата има почти 1000 мнения. За големия интерес към материята сочи високата посещаемост - над 26 000 посещения за 4 месеца. Въпреки че е малко трудна за откриване, темата се посещава и чете дори и от чужденци.

Считам, че създаването на подфорум за породата ще даде възможност да по-добро структуриране на информацията, което е невъзможно в една единствена тема. През годините се е доказало, че породата има много фенове, които заслужават един добре подреден форум.
User's Signature


Good blood doesn't lie !
Dimanovs Kennel

#3 Потребителят е офлайн   dog.bg Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 13834
  • Регистрация: 05-July 04
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 02 May 2009 - 12:57 PM

Чисто технически момент ...

Ако се направят още подфоруми в породи - там определено има теми, които отдавна трябваше да бъдат в подфоруми, вече прехвърлят 200 страници, това означава че всички останали теми ще отидат много надолу и ако човек иска да пише в тях, ще трябва да скролва - става неудобно за останалите потребители.
Може би е хубаво да опитам да направя един подфорум за породите, които нямат подфоруми, който да е на първо място, и до който да се стига лесно - ще бъде първи в форума, на нивото на очите и само с кликане, без скролване ще може да се достига до темите. А всички останали форуми да ги подредя по азбучен ред ... примерно.

Доколкото до темата Амстаф, тя страда от това, от което страдат и не една и две теми в форума - превръщат се в рекламни теми на определена група потребители, които в един момент забравят да пишат за специфика при обучение, възпитание, проблеми, а се слагат само снимки от изложби и до там ... липсва нормалния кучкарски диалог, което прави темите едва ли не фотогалерии, а не тема за разговор за кучетата.
Иначе - ако искате да имате подфорум, специално за Американски стафордшир териер, важи същото като и за другите теми - там сте няколко човека, които пишете и доколкото разбирам, се познавате, обсъдете си на лични съобщения избор на модератор или ако искате, без мод - нямам претенции и ми пишете на лични съобщения, за да преценя все пак броя на подфорумите, които ще се разкриват, както и кои хора ще влезнат в амстаф групата, когато се създаде такава.

#4 Потребителят е офлайн   bojkataara Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 95
  • Регистрация: 17-October 10
  • Gender:Male
  • Location:Плевен- Сторгозичкаунти

Публикувано: 11 December 2010 - 10:44 AM

Адмирации за сайта, наистина е невероятно добър и има "тонове" полезна информация, от която вече се възползвам! :ba_025:
Имам едно предложение!
Никаде не открих теми по градове! Мисля, че ще са доста полезни за ориентиране на потребителите!
Например:
Плевен-Срещи(къде извеждам моето куче), Кафе(да пием по кафе и да поговорим за нашите любимци), Лекар(къде в Плевен водите своя любимец).....и тн.
Предполагам, че има и други от моя град, които биха желали да се видим и да си извеждаме любимците заедно!? Но как да се открием? :dh_188:
User's Signature

Летисия-Мишел Де Ла Гюм Уж Френч :)))

#5 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 11 December 2010 - 11:52 AM

Има такива теми в Къщата на кучето.
Ако няма за вашия град - направете.
Преди това проверете с търсачката дали няма вече такава.
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#6 Потребителят е офлайн   nellidi Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1139
  • Регистрация: 06-August 07
  • Gender:Female
  • Location:Burgas
  • Skype:

Публикувано: 28 March 2011 - 04:09 PM

Моя приятелка, осинови сляпо кученце от нас и е установила, че никъде не само в дог, но и в български сайтове, няма информация от рода " Как да живеем със сляпо кученце " или нещо такова. Чете литература на чужд език и от там събира информация. Би искала да направи такава тема/раздел и тук НО, все още няма достъп нито отговор на мейла
User's Signature

Качена снимка


#7 Потребителят е офлайн   nemski dog na lov Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5
  • Регистрация: 01-August 11
  • Gender:Male
  • Skype:

Публикувано: 01 August 2011 - 09:12 PM

някои можели да ми обясни като направих тема защо никои нея коментира?

искам да я коментираме всички ...........!

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни