Dog.bg Форуми : На почивка с ротвайлер

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

На почивка с ротвайлер

#1 Потребителят е офлайн   Яна Ян Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 4
  • Регистрация: 02-May 09
  • Gender:Female
  • Location:софия

Публикувано: 02 May 2009 - 10:32 PM

Здравейте!
От доста време се ровя из форумите и търся информация за това, къде кучетата са добре приети в бг. хотелите. В някои други форуми по принцип има някаква информация , но доколкото ротвайлерите са кучета всяващи респект, се притеснявам, че дори хотелите, които обявяват, че приемат домашни любимци , ще ни създадат проблем като ни видят черната муцунка.
За сега информацията ми е , че в Албена няма забрана за кучета, но много ми се иска да споделите действителния си опит и то точно стопаните на ротвайлери.
Мисля, че е крайно време да пътуваме като европейци и все пак съзнавам, че не навсякъде ще е удачно да сме с кучето си. Така че давайте идеи и подходящи места!
Къде вие сте почивали с кучето си!
Къде сте били добре посрещнати.
На море и планина!

#2 Потребителят е офлайн   ep_silver Икона

  • Member
  • PipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 15
  • Регистрация: 27-January 09
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 04 May 2009 - 12:31 AM

За планина мога да кажа че на Боровец във вилно слеища "Малина" и "Ягода" и Пампорово "Малина" (изброените места са отделни къщички тип "Финландски") не съм имал проблем да заведа кучето, плаща се единствено такса "Домашен Любимец" която е 5 или 10 лева/нощувка, за море не мога да кажа тъй като там имам вила и не ми е било проблем. Но не мисля че на места където има отделни къщи/бунгала не би било проблем. За хотели нямам личен опит. Но за всеки случай проверерете в уебсайта или по телефона на мястото където сте решили да отидете.
User's Signature

The Devil u Know is Better than the Angel u Don't!

#3 Потребителят е офлайн   galla Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 331
  • Регистрация: 19-February 07

Публикувано: 04 May 2009 - 09:15 AM

да за бунгала 6те ти е по лесно да намери6 място обаче за хотели много се съмнявам.аз ли4но миналата година бяхме в ми4урин на нестинарка и няма6е проблем докато не се появи от някаде едно женско ку4е и не запо4на да го дразни цяла ве4ер.и в 4ерноморец съм била с него ама за плаж там да си с ку4ето не става за6тото обиколих и трите им плажа ;бяха много малки и пъъъъълни с хора.мисля 4е има6е в една от темите (тук може да те излъжа за6тото не съм сигурна и в коя о 3те теми го бях гледала)или за аляски маламут,хъски или акита 4овек бе6е пуснал и казал за мястото къде бе6е оти6ъл със ку4ето и нямало проблем но не бяха бунгала а много приятникъ6ти4ки със веранди по 4ерноморието на приемливи цени(ако се впусне6 да гледа6 за това къде го бяха написали наи добре по4ни от на4алото)успех :ba_025:
User's Signature

Качена снимка

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни