Кавказка овчарка
#2431
Публикувано: 05 July 2008 - 04:16 PM
Здравейте!Поздравления за Karagez-страхотни кучета!Поздравления и за всички,които се грижат и имат кавказки овчарки!Аз като пълен новобранец в това отношение имам въпрос:в тези жеги моята Лиса взе да яде по-малко и отслабна,затова искам да питам-има ли място за притеснение и с какво и колко пъти трябва да я храним в горещините?
#2435
Публикувано: 07 July 2008 - 02:05 PM
Олеле :o
Страшен е! :wub:
Страшен е! :wub:
#2436
Публикувано: 07 July 2008 - 06:24 PM
На 1 ноември 2008г.в гр.Пловдив ще се проведе СПЕЦИАЛКА на руските отечествени породи.
Поканват се всички стопани на родословни кавказки овчарки да участват.
За участие е поканен специализиран съдия от Владивосток-полковник Олег Янчев.
Записване за участие-до 15 октомври 2008г.в киноложко дружество-Пловдив.
За подробна информация се обръщайте към Андон Тодоров-Пловдив.
Поканват се всички стопани на родословни кавказки овчарки да участват.
За участие е поканен специализиран съдия от Владивосток-полковник Олег Янчев.
Записване за участие-до 15 октомври 2008г.в киноложко дружество-Пловдив.
За подробна информация се обръщайте към Андон Тодоров-Пловдив.
#2438
Публикувано: 08 July 2008 - 09:51 AM
Цитат
Касеопея,не искам да обиждам никой,но това не е кавказка овчарка и не знам как е допуснато да има родословие.Искам да ви подаря едно чистопородно малко куче,ако желаете ми се обадете на тел.0898838518.Още веднъж се извинявам ако съм обидил някой.
Не сте ме обидил. Честно казано от кавказки не разбирам - смятам, че са невероятно красиви кучета и това беше една от причините, поради които се спрях на породата. А и малката вече ми влезна яко под кожата, та това с породисто, непородисто мина далеч далеч на заден план ;)
Предложението за кученце е много мило, но - няма да имам физическата възможност да отглеждам 3 кучета /2 от които трябва и да се възпитават/. А не искам да си "претупвам" животните и да ги лишавам от необходимото им внимание :blink:
#2441
Публикувано: 09 July 2008 - 09:42 PM
Цитат
браво pack интересни снимки но най ме впечатли това куче да не кръстоска с бяла мечка
#2449
Публикувано: 16 July 2008 - 09:26 AM

Вълк вълка не хапе.


Вход
Регистрация
Помощ

Темата е заключена

Горе
Цитиране +








