Dog.bg Форуми : Кавказка овчарка

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (156 Страници) +
  • « Първа
  • 153
  • 154
  • 155
  • 156
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Темата е заключена

Кавказка овчарка

#3081 Потребителят е офлайн   divakka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 40
  • Регистрация: 06-January 10

Публикувано: 05 April 2010 - 06:23 PM

радвам се за кучето дано станат неразделни приятели с детето


#3082 Потребителят е офлайн   Nikovat Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 31
  • Регистрация: 23-December 09

Публикувано: 06 April 2010 - 07:20 PM

Цитат(bakibuk @ Mar 30 2010, 05:38 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Цитат(Nikovat @ Mar 26 2010, 05:06 PM) <{POST_SNAPBACK}>
След като се налудува се поспря за малко Арон и успях да го щракна (не че не правеше пак беля,ама поне беше на едно място)

здравеи радвамсе че арон и малката се разбират чудесно,и още по добре ще става повярваими.иначе кучето варви доста добре,поне по снимка,

Преди няколко дена си го водих на консултация (всеки месец малката и той посещават докторите си) и той каза че върви добре.Вече е 22кг ,вчер направихме 5 месеца. Иначе е най-умния беладжия. С малката са големи дружки и вече съм сигурна че като проходи ще има да ги гоня двамата по двора :)

#3083 Guest_kamaka_*

  • Група: Гости

Публикувано: 29 April 2010 - 09:20 PM

Здравеите всички превърженици на породата малко мече.Искам да предопредя хората които все още нямат кавказец и тепърва ще искат да си купят да не се подведат на лъжите на анито от стара загора която лъже хората че продава родословни кавказци от руски питомници а всъщност са от нашенска неизвестна кучка която я крие и показва другата по едра кучка за която твърди че е дъщеря ня витяз от кавказ - http://anri.security...b.html-само че витяз незнае че има дъщеря ако все пак ви излъже понеже е много изпекана мошенница и ако случаино не ми вярвате преди да купите ий поискайте родословие да ви даде или покаже тогава вече ще ми повярвате телефона на мошенницата койато е изгорила сигорно много хора е 0899841238 а на мажа ий е 0896492767 ако искате звънете обявите им са че продават родословни кученца кавказци от шрек анри и ниада анри при условие че били от един баща и две маики само дето витяз не знае-е смятам че съм бил полезен за приятелите на кавказката овчарка-успех и здрави кучета

#3084 Потребителят е офлайн   развъдник АКБЕК Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 302
  • Регистрация: 25-January 09
  • Location:ВАРНА

Публикувано: 30 April 2010 - 09:55 AM

в клуб Кавказка овчарка няма регистрирана подобна връзка и кучило.следователно малките не могат да имат родословие.

#3085 Guest_kamaka_*

  • Група: Гости

Публикувано: 30 April 2010 - 11:47 AM

Благодаря за подкрепата моята сел е да предпазя любителите на породата от закупуване на некачествено куче което като порасне ще се чудят каво да го правят и в повечето случаи го пускат на улицата и така се овеличават бездомните кучета.Твърдението на ана от стара загора е че има развъдник със 70 кучета...кавказци и пинчери...а сега продава кавказки от родители шрек анри и нихада анри...всичко било родословно.......лъжа и измама...
http://forum.dog.bg/...showtopic=33998
Аз за малко да си изпатя..
Хора ако имате финансова възможност купуваи те си родословни кучета...

#3086 Guest_kamaka_*

  • Група: Гости

Публикувано: 30 April 2010 - 07:49 PM

може ли да напишете телефони на развъдника за да може хората които искат качествено куче да се свържат с вас

#3087 Потребителят е офлайн   radostin21 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 250
  • Регистрация: 16-March 06
  • Gender:Male
  • Location:гр.Варна

Публикувано: 09 May 2010 - 07:54 PM

Човек не знам къде са Шрек и Ниада ,но наистина и двамата са деца на Витяз,но това че са полу брат и сестра не позволява да им се вади родословие на децата,но със всяко друго куче могат да се изкарат родословия,и двете кучета са със Експортни родословия и имат оценки от изложби.Виждал съм вече голяма тяхна дъщеря вадено от предният им собственик и кучето е един път.А и собственикът на развъдник АКБЕК много добре ги знае кучетата и може да потвърди имали нещо вярно.

#3088 Потребителят е офлайн   yasoo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 470
  • Регистрация: 14-December 07
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 20 May 2010 - 11:25 PM

Приятели, моля Ви помогнете ни, Дайте своя глас за Декси :)))
Само трябва след като ви се зареди снимката да сложите едно "Харесва ми / Like" :)))
http://www.facebook....112177155468960

Ако "Харесва ми" не е активно, то се присъединете се към събитието от тук и тогава гласувайте :)

Благодаря Ви предварително!

#3089 Потребителят е офлайн   streletz2009 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 409
  • Регистрация: 28-October 09

Публикувано: 24 May 2010 - 06:16 PM

Тел.за свръзка 0888418381 с развъдник Григор Велев
User's Signature

www.streletz.eu

#3090 Потребителят е офлайн   Nikovat Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 31
  • Регистрация: 23-December 09

Публикувано: 26 June 2010 - 04:23 PM

Здравейте,отново пиша с проблем. Преди 3 седмици някъде когато пуснах моя "дзвер" на двора,установих че са му се качили цяло стадо кърлежи.Свалих му около 20-тина още не хванати и около 15 хванати.Не знам колко останаха по него,защото с тази козина много трудно ми беше да намеря малките,които пълзяха.Напудрих го с "Болфо антипаразитна пудра" на Bayer,която ми беше препоръчана преди и с която до сега се оттървавахме от паразити.2-3 дни го разкарвахме само извън нас и му чистихме останалите кърлежи,сложихме му противопаразитна каишка,но за съжаление резултата е нулев. Всеки ден го пускам с ужас от клетката ,защото вечер като река да го прибирам следва едночасово пощене ,а за моя кротушко е голямо изпитание.Не ми се иска да стой затворен ,но знам че го тормозят и знам,че може да доведат до голям проблем. Кажете ми с какъв препарат да се преборя с тия гадинки.

#3091 Потребителят е офлайн   AVARA Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 22-March 10

Публикувано: 26 June 2010 - 04:46 PM

Аз лично използвем frontlain и съм много доволен,нямам нови кърлежи,а като ги разресвам току намирам по някой изсъхнал на гребена.А това са моите кучета

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка


#3092 Потребителят е офлайн   streletz2009 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 409
  • Регистрация: 28-October 09

Публикувано: 27 June 2010 - 08:30 AM

Правилно,само Фронтлайн,но от пипети за кучета над 40кг.Действа срещу кърлежи 1м.,а срещу бълхи - 2м. От години го използвам и резултата е винаги надежден и сигурен. :ba_025:
User's Signature

www.streletz.eu

#3093 Потребителят е офлайн   Nikovat Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 31
  • Регистрация: 23-December 09

Публикувано: 27 June 2010 - 01:17 PM

Благодаря,още утре ще му взема

#3094 Потребителят е офлайн   CO Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 39
  • Регистрация: 24-January 08

Публикувано: 28 June 2010 - 08:08 AM

Браво :ba_025: :flagbg: както винаги ено разкошно животно :smile:

#3095 Потребителят е офлайн   streletz2009 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 409
  • Регистрация: 28-October 09

Публикувано: 29 June 2010 - 06:45 AM

Много са хубави!!! :ba_025:
User's Signature

www.streletz.eu

#3096 Потребителят е офлайн   развъдник АКБЕК Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 302
  • Регистрация: 25-January 09
  • Location:ВАРНА

Публикувано: 07 July 2010 - 08:33 PM

значи има още един Оскар освен моя! :wb_052:
моят е вече на 2 г и 4 месеца и в момента е вече само с лятна козина.

#3097 Потребителят е офлайн   Nikovat Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 31
  • Регистрация: 23-December 09

Публикувано: 03 November 2010 - 09:47 AM

Хей качих снимки и във фотогалерията ,но и тук ще пусна да видите какви лигльовци са кучето и детето един до друг. Арон стана на почти 1 годинка и за сега е много послучеш.Изпълнява всичко ,което му кажем.А за малката нямам думи ,страшно много внимава с нея и я пази.На едната снимка е настръхнал,защото една жена тръгна към количката и малката.

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка


#3098 Потребителят е офлайн   strugel Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 356
  • Регистрация: 22-October 10
  • Gender:Male
  • Location:България, Правец
  • Interests:Възпитание, обучение и спорт със немско овчарско куче

Публикувано: 11 November 2010 - 10:14 PM

хаха браво браво, че се разбират. все така да ги виждаш и както каза ти да ги гониш из двора и да те радват цял живот.
евала
User's Signature

If you wanna' be the best, first, you've gotta' take out the best..

#3099 Потребителят е офлайн   kaio Икона

  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 02-January 11

Публикувано: 02 January 2011 - 06:46 PM

Здравейте,
Имам следния проблем. КО е на около 9 години, донесоха ми я на 3 месеца гледах я до 4 годишна възраст в една планинска местност кадето нямаше много хора. След това по стечение на обстоятелствата нямаше как да я прибера в апартамента и тя остана там със друг собственик (не знам как са го хранили и ми се струва, че е ял бой).
От 2 месеца кучето е при мен в къща тича си по двора давам му витамини общо взето го гледам като по книга. Сега към проблема: много е злобен към хора който не познава (което смята за правилно все пак е куче пазач), но не закача други кучета. Лаят го той не се обажда, дори влезе някакъв помяр и започна да му яде храната а той само го гледаше. Моля помогнете, преди 4 години не беше така, само да се приближи куче до мен или до храната му го убиваше в буквалният смисъл.

#3100 Потребителят е офлайн   rANdi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 153
  • Регистрация: 01-January 11
  • Gender:Female

Публикувано: 06 January 2011 - 10:29 PM

По-добре е да питаш при когото си оставил кучето си,а може и да е от стрес,защото и тази порода както и другите са много привързани към стопаните си.

  • (156 Страници) +
  • « Първа
  • 153
  • 154
  • 155
  • 156
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Темата е заключена

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни