Dog.bg Форуми : Разчитам на Вашата гражданска съвест

Към съдържанието

 
 
 

БКК Английски Бултериер - форум за породата и истинските фенове

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (5 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Темата е заключена

Разчитам на Вашата гражданска съвест Един изроден собственик на бултериер

#1 Потребителят е офлайн   Karamancho Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 15
  • Регистрация: 14-March 09

Публикувано: 17 May 2009 - 11:59 AM

По молба на г-н Николай Атанасов помествам долния линк:

http://dogscience.pr...?...&thread=227

#2 Потребителят е офлайн   Chief Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 75
  • Регистрация: 19-July 07
  • Location:София

Публикувано: 17 May 2009 - 12:33 PM

Предполагам че както аз, така и всички други посетители на този форум ще бъдат потресени. Въпреки това, искренно се надявам, че като човек любител на животните пишете тук за да потърсите подкрепа. Ако имате предвид нещо друго, трябва да потърсите форум за психично болни хора. Искренно тъгувам за наранените животни!

Прикачена снимка

#3 Потребителят е офлайн   Виктория Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 782
  • Регистрация: 22-December 07
  • Gender:Female
  • Location:Русе

Публикувано: 17 May 2009 - 01:16 PM

Karamancho Г-Н Атанасов се познава лично с Г-н Иван Назъров.
Аз се чудя що помествате това нещо тука ?
Айде ся като предаваш някакви молби ни отговори.
И какво очаквате ние като собственици на такива кучета да направим?
Може би да забраним на борсите за кучета да продават булове ли?На комшииското развъждане също?
(те се бултериерите са виновни бе за всичко,даже и за глобалното затопляне)
Благодаря предварително.
Чакам отговори иначе ще помоля МОДОВЕТЕ ДА МАХНАТ ТЕМАТА

#4 Потребителят е офлайн   Chief Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 75
  • Регистрация: 19-July 07
  • Location:София

Публикувано: 17 May 2009 - 01:22 PM

В случая съм напълно съгласен с Вики. Не че съм равнодушен, но си направих труда да се поразровя. Автора би казал че критикува въпросния гражданин - съгласен съм, той е за съд. Но тази тема я има в 4 общи форума тук и в нито един породен, освен нашия. А има доста форуми за големи и средни породи в дог.бг. Та някои хора биха могли да си извадят погрешни заключения поради този факт, което вярвам не е било целта на автора.

#5 Потребителят е офлайн   TORMENTOR Икона

  • First Duke of Tormentor
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5557
  • Регистрация: 21-October 05
  • Gender:Male
  • Location:Силистра

Икона за мнението  Публикувано: 17 May 2009 - 01:36 PM

Мисля, че на тази тема мястото и хич не е тук! :eg_033:

Какво сега, да заклеймим бултериера защото някакъв скапан чичка
си бил пуснал псевдобултериера на махленската безпородна кучица ли?

Не ние сме хората, които трябва да контролираме и предутвратяваме такива инциденти
и не ние сме тези, които ще наливаме акъл в главата на поредния издухал се празноглавец...

Първо, общинските служби не си вършат работата, ама хич даже по въпроса с бездомните кучета!

Второ, ние гражданите трябва да престанем да се правим на милосърдни и да "защитаваме" същите тези
кученца, защото тях никой не ги обезпаразитява, никой не ги ваксинира и никой не ги контролира. А. моите
кучета и моето дете се разхождат по същите тези "минирани" полянки и се заразяват със всякакви гадости. Тъй,
че айде стига с псевдо милосърдието! То така е много лесно бе, вместо да си изхвърлим хранителните отпадаци на
отреденото за това место ние ги изсипваме там някъде си в междублоковото пространство и събираме на целия район
котките и кучетата и после се бием в гърдите, вижте ме аз милея за тия клети животинки. Милееш ти, ама от леглото
в къщи. Айде стига, че взе да ми писва от лигави и преструващи се хора! Ония, дето трябва да се грижат
за бездомните животинки си прибират държавните и евро паричките, а ние тука сме се затъжили...
User's Signature

"TORMENTOR" Kennel . 7500 Silistra (BULGARIA) . +359.887.798.427

Качена снимка

#6 Потребителят е офлайн   Dakel4y Икона

  • #Space Monkey#
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 825
  • Регистрация: 13-December 08
  • Gender:Female
  • Location:пловдив
  • Skype:

Публикувано: 17 May 2009 - 01:54 PM

според мен никой не обвнява бултериера а извратения му и подобен на човек собственик.кучето според мен с нищо не е виновно.а колкото до милосърдието-някои хора наистина се грижат и притесняват за ,,помиярите,,-какво да не смятате че тази цялата история е правилна?!?!?как може да не помогнеш на едни безпомощni
същества?трябва да си като псевдочовека... :zz_020:
User's Signature

Не наранявай невинните-те не могат да ти отвърнат.

http://vbox7.com/play:14059782 -дайте ни живот

#7 Потребителят е офлайн   Megian Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 661
  • Регистрация: 06-August 08
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Животни,Цветя,Хора,Мотори, Езотерика

Публикувано: 17 May 2009 - 01:54 PM

TORMENTOR,това твое изказване не ти прави чест ....
User's Signature

Качена снимка Качена снимка

#8 Потребителят е офлайн   Dakel4y Икона

  • #Space Monkey#
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 825
  • Регистрация: 13-December 08
  • Gender:Female
  • Location:пловдив
  • Skype:

Публикувано: 17 May 2009 - 01:55 PM

Показване на мнениетоMegian, в May 17 2009, 02:54 PM, написа:

TORMENTOR,това твое изказване не ти прави чест ....

дааа аз се опитах да не го казвам в прав текст-просто нямам думи за това което писа TORMENTOR
User's Signature

Не наранявай невинните-те не могат да ти отвърнат.

http://vbox7.com/play:14059782 -дайте ни живот

#9 Потребителят е офлайн   Виктория Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 782
  • Регистрация: 22-December 07
  • Gender:Female
  • Location:Русе

Публикувано: 17 May 2009 - 02:00 PM

Да почна се с безумните коментари
Нека модовете се намесят

#10 Потребителят е офлайн   Karamancho Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 15
  • Регистрация: 14-March 09

Публикувано: 17 May 2009 - 02:01 PM

Показване на мнениетоTORMENTOR, в May 17 2009, 02:36 PM, написа:

Мисля, че на тази тема мястото и хич не е тук! :eg_033:

Какво сега, да заклеймим бултериера защото някакъв скапан чичка
си бил пуснал псевдобултериера на махленската безпородна кучица ли?

Не ние сме хората, които трябва да контролираме и предутвратяваме такива инциденти
и не ние сме тези, които ще наливаме акъл в главата на поредния издухал се празноглавец...

Първо, общинските служби не си вършат работата, ама хич даже по въпроса с бездомните кучета!

Второ, ние гражданите трябва да престанем да се правим на милосърдни и да "защитаваме" същите тези
кученца, защото тях никой не ги обезпаразитява, никой не ги ваксинира и никой не ги контролира. А. моите
кучета и моето дете се разхождат по същите тези "минирани" полянки и се заразяват със всякакви гадости. Тъй,
че айде стига с псевдо милосърдието! То така е много лесно бе, вместо да си изхвърлим хранителните отпадаци на
отреденото за това место ние ги изсипваме там някъде си в междублоковото пространство и събираме на целия район
котките и кучетата и после се бием в гърдите, вижте ме аз милея за тия клети животинки. Милееш ти, ама от леглото
в къщи. Айде стига, че взе да ми писва от лигави и преструващи се хора! Ония, дето трябва да се грижат
за бездомните животинки си прибират държавните и евро паричките, а ние тука сме се затъжили...


Поместил съм темата на много места из този форум и единствено при вашата порода, защото въпросния човек е член на клуба ви. Къде прочетохте нещо лошо за бултериера. Единствено, че тоя идиот има бултериер.

До колкото имам информация г-н Назъров е информиран лично от г-н Атанасов като му е изпратено и копие от жалбата, която е адресирана и до вашия клуб. не се правете на тънкоубидни без някой в нещо да ви обвинява.

И въпросния Тормендор да знае, че за тази кучка се грижи лично г-н Атанасов така че, ако си мисли, че той има нужда от неговите поуки как да се постъпва с куче, много се лъже.

И да не изпада в инфантилна емоционалност, защото ако той ходи със самочувствието, че има кой знае какво или че е кой знае какъв, в това време г-н Атанасов отглежда оше 4 такива кучета изцяло със собствени средства, в клетките на собствения си кучкарник. Какво да направи, че не може да прибере всички, които някой някога е взел, а после е изхвърлил.

#11 Потребителят е офлайн   TORMENTOR Икона

  • First Duke of Tormentor
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5557
  • Регистрация: 21-October 05
  • Gender:Male
  • Location:Силистра

Публикувано: 17 May 2009 - 02:02 PM

Да бе да, не ми правело чест!

Ехооо, всеки ден се сблъсквам с разни бабички около блоковете,
които ми обясняват колко много били загрижени те за горките кученца!

Да, ама не бих казал аз! Защото, след като искаш да се грижиш за някое живо
същество следва да го взимеш във вас, а не само когато ти се прииска и когато се
сетиш за него да му носиш малко помия и хайде започваш да се мислиш за милосърден
човек. Не говорете щуротии само, защото съм се нагледал на такива паразинтни дейности...
User's Signature

"TORMENTOR" Kennel . 7500 Silistra (BULGARIA) . +359.887.798.427

Качена снимка

#12 Потребителят е офлайн   Jokera Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 929
  • Регистрация: 06-January 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Икона за мнението  Публикувано: 17 May 2009 - 02:04 PM

Просто нямам думи :eg_033:
не мога да разбера какво обаче трябва да ни доказва това,какви действия трябва да предприемем :zz_219:
това куче клубно ли е?!?!това куче само защото е от породата бултериер ли му е отредена специална
тема в КЛУБНИЯТ ФОРУМ?!?!?
недобросъвестни стопани е имало,има и ще има...ОСТАНАЛИТЕ трябва ли да сме отговорни за действията им!!!
Г-н Атанасов ще се радвам подробно да ни обясните замисъла на темата Ви- по точно целите и!
:zz_208: :zz_208: :zz_208: :zz_208:

Кл. Форум на БККАБТ не е мястото, където ще се разискват подобни инциденти.
За този случай знам, но мисля, че нещата не са точно така, както се описват тук!
Ще помоля секр. на БККАБТ, който е запознат по-подробно да изрази позицията си.
До тогава темата ще бъде заключена.

Мод.


#13 Потребителят е офлайн   DOWNFACE Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Validating
  • Мнения: 841
  • Регистрация: 29-February 08
  • Gender:Male
  • Location:Някъде в BULL-гария...

Публикувано: 18 May 2009 - 11:47 AM

Показване на мнениетоKaramancho, в May 17 2009, 10:59 AM, написа:

По молба на г-н Николай Атанасов помествам долния линк:

http://dogscience.pr...?...&thread=227



Здравейте!

Първо искам да благодаря на модератора за оказаната ми чест!
След това ще поздравя г-н Колев и семейството му за всички усилия,
които полагат при отглеждането на кучето им.
За тези,които не знаят,аз съм Николай Котов.
Въпросният Буллтериер е мое производство.
От сега нататък всички,които имат какво да споделят по случая,ще се обръщат към мене.

И сега по същество:

С нестихващ интерес изчетох всички глупости в тази тема. Ще се пишат и още.
Искам да похваля г-н Атанасов за леките му поетични забежки. Имат известна успеваемост.
След това ще попитам хората,писали по темата,кой им дава право да коментират инцидента
и да обиждат публично семейство Колеви,след като дори не ги познават що за хора са.
Дори в съда решенията се вземат след изслушване и на двете страни.
Тогава се правят и заключенията или поне така постъпват разумните хора.

За нелепият инцидент бях информиран веднага лично от фамилия Колеви.
Като всеки нормален човек в такъв момент и те бяха притеснени.
Не ми харесва как нещата са преиначени и прекомерно изкривени
от поета Атанасов. Ще внеса кратки пояснения:

1. Въпросният Буллтериер носи името Bull-X-Plosion Accent;

2. Атаката му не е била безпричинна;

3. Разхождал се е свободно преди инцидента,а не вързан както твърди поета;

4. Нападнал е,след като уличното куче се насочва с лай към г-жа Колева;

5. Кучето е обучено да пази семейството и дома. Лично съм се уверил в това на място;

6. След такава подготовка е нормално да атакува всичко,което застрашава член на семейството;

7. Последиците при г-н Атанасов са не от умишлено ухапване,а от неадекватна намеса.

Въпрос: Ако въпросното улично куче беше нахапало г-жа Колева,попечителят Атанасов би ли застанал зад неговите действия?


Karamancho,виждам как с лекота изпълнявате молби и желания.
Тук започват и моите:

1. Предайте на г-н Атанасов,че ако има някакви въпроси и упреци,
държа да научавам лично от него! Така правят мъжете;

2. Никога не нападайте член на БКК "Английски Бултериер" без да сте достатъчно информирани!
Като член на УС ще застана зад всеки един наш кадър във всяка една ситуация;

3. Г-н Атанасов,от самото начало демонстрирате поведение,неприсъщо и за нежният пол.
Искам от Вас да спрете с обидите към фамилия Колеви и да преустановите тормозът над децата им.
Лично съм помолил това семейство да не предприема нищо. Необходимо е съвсем малко количество разум от ваша страна,
за да вземете това под внимание;

4. Съветвам Ви да изпълните скромните ми искания;

5. Г-н Атанасов и компания,не тръгвайте на битка,която предварително сте изгубили!
Ще понесете доста негативи;

6. Буллтериерът е куче за здраво мислещи и уравновесени хора. Семейство Колеви са такива.
Можете единствено да се поучите от тях;

7. Г-н Атанасов,ще приема спонтанният Ви плач за Ваша грешка,а аз не обичам грешките.
Давам Ви 7 дни да преосмислите действията си!

На седмият ден ще Ви се обадя лично,за да потвърдите устно изпълнението на заръката ми!




P.S: Давам думата на колегите от форума. Ще отговоря на всички въпроси през утрешният ден.
Желая успех и бъдете здрави!

User's Signature

Камъкът си тежи на мястото,а Бултериерът-навсякъде!!!

Николай Котов
Bull-X-Plosion Kennel

#14 Потребителят е офлайн   megi_kar Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 53
  • Регистрация: 23-November 07
  • Gender:Female

Публикувано: 18 May 2009 - 12:17 PM

На всички, които пишат тук и защитават такива "собственици" ще кажа, че и те стават не по- малко виновни от този изрод.
Всички собственици на бултериери нещо изведнъж заставате нащрек щом някой обвини такова куче или стопанина му в агресия и неадекватни прояви на насилие. Защо ли? А дали не е защото самите вие знаете, че това е присъщо на породата и сте съвсем наясно, че е възможна проявата на такава агресия? Може би някой от вас лично са се убеждавали в това. Цялата работа малко ми прилича на "гузен негонен бяга".
Напълно съм съгласна, че животното не е виновно. Аз самата страшно обичам кучетата. Виновен е стопанинът му. В прочетения материал никъде не забелязах да се казва, че стопанката "г-жа колева" е взела мерки да се избегне подобен инцидент, или поне виждайки случващото се да "озапти" така да се каже кучето си. Може би нея самата я е страх, тъй като не може да предвиди дали агресията няма да се насочи и към нея... Кучето не е виновно! Подобно на поговорката "Няма лоши деца, има лоши родители" ще перифразирам и ще кажа "Няма лоши кучета, има лоши стопани"
User's Signature

Качена снимка

#15 Потребителят е офлайн   LUDNICA Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 250
  • Регистрация: 11-November 08
  • Gender:Female
  • Location:Ловеч
  • Skype:

Публикувано: 18 May 2009 - 12:25 PM

Показване на мнениетоDOWNFACE, в May 18 2009, 12:47 PM, написа:

3. Разхождал се е свободно преди инцидента,а не вързан както твърди поета;

5. Кучето е обучено да пази семейството и дома. Лично съм се уверил в това на място;

6. След такава подготовка е нормално да атакува всичко,което застрашава член на семейството;

P.S: Давам думата на колегите от форума. Ще отговоря на всички въпроси през утрешният ден.
Желая успех и бъдете здрави![/b]


Ако дете беше тръгнало с/у жената,ей така се затича или към самото куче за да го погали? Айде всичко друго ОК,не сме били там,не може да изказваме мнение,ама къде е бил повода на кучето ??? Куче обучено да пази,минало през подготовки,защо не е на повод,а се разхожда свободно? Обучавайте ги на агресия и после се жалвайте,че стават инциденти."След такава подготовка е нормално да атакува всичко,което застрашава член на семейството;
"

User's Signature

Качена снимка
СПЕЦИАЛНИТЕ ЛЮБИМЦИ
Всичката тъмнина на света не би могла да се пребори със светлината на една малка свещичка.

#16 Потребителят е офлайн   bagatur Икона

  • евелско мъско
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1440
  • Регистрация: 26-April 07
  • Gender:Male
  • Location:РОДОПА

Публикувано: 18 May 2009 - 12:39 PM

Не взимам ничия страна, но имам един въпрос към всички кучкари четящи тоз форум:
Знаете ли какво се случва, когато:
"...няколко човека от живеещите в комплекса я взехме под наша опека и с подръчни средства й направихме заслон,започнахме да я храним, както нея така и вече поотрасналото й потомство. ..."
в последващата жалба има и отговор:
"... Тя изпълнява ролята на своеобразен пазач, на гаражите. ..."

Николай Колев познавам като член на нашия клуб и определено е уравновесен човек,
а Николай Атанасов познавам от много години и той е истински кинолог-/малко са такива у нас/,
Karamancho- теб обаче не те знам и мисля че, " Посредника е ... !"

Хайде да спрем да даваме квалификации на породи, които не познаваме и още нещо-
Аман от криворазбрано милосърдие !

Предлагам да чуем двете страни, а не да коментираме...
User's Signature

Качена снимка

#17 Потребителят е офлайн   TORMENTOR Икона

  • First Duke of Tormentor
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5557
  • Регистрация: 21-October 05
  • Gender:Male
  • Location:Силистра

Икона за мнението  Публикувано: 18 May 2009 - 01:12 PM

Охооо, я чакайте малко сега! :eg_033:

Значи кучето е родословно и най-вече клубно, така ли?

В такъв случай, вие съвсем осъзнато и нарочно сте поместили тази
темичка в нашия клубен форум и с нея целите да "оцапате" имиджа както
на породата, така и на собствениците и членовете на сдружението като цяло!

След като изчетох внимателно написаното от клубния секретар, разбрах че става реч за
внук по майчина линия на моя Майки. Куче, което е толкова дружелюбно, че незнам дали някой от
всички "ревящи" псевдозащитници на безпризорните и "обществено защитени" кученца са виждали някога?

Айде моля ви се занапред, преди да сте се запознали обстойно с подробностите около подобни инциденти да не
влизате в "чужди филми" и най-вече да не ни вкарвайте и нас, че "покрай сухото - гори и мокрото", нали се досещате?
User's Signature

"TORMENTOR" Kennel . 7500 Silistra (BULGARIA) . +359.887.798.427

Качена снимка

#18 Потребителят е офлайн   animal Икона

  • САМОЗВАНЕЦ
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1188
  • Регистрация: 05-February 07
  • Gender:Male

Публикувано: 18 May 2009 - 01:27 PM

Работата стана дебела...
Ако някой си мисли, че бултериера ще стои и ще бъде атакуван, хапан, или кой знае какво САМО ЗАЩОТО СТОПАНИНА МУ ГО Е НАУЧИЛ ТАКА, БЪРКА ЖЕСТОКО!
Има едни 500 години селекция в една посока, които трудно се изкореняват!
Като искате улично куче-вържете го, кастрирайте го, гледайте го

Който е виждал моя безродословен Брутус знае, че това вероятно е най-безагресивното и пречупено куче, което е срещал.Обаче точно той, дето БЯГА от улични кучета и се крие зад хората, в ситуация, в която кучето се спуска срещу човека с него(а единия път и срещу 7 месечния Сам) реагира страшно и само бързата и адекватана намеса спаси помиярите...

"Колеги", ние не гледаме чинчили, ние гледаме бултериери.Винаги го имайте предвид!

Мога да разкажа доста случки от кучкарската ми биография, от които ще ви настръхнат космите навсякъде.

Сега и да роним сълзи и сополи за кученцата няма смисъл.Надали тяхната съдба щеше да е различна-болести, паразити, коли, камиони...причини много.Ако милеете да не страдат уличните кучета-кастрирайте и осиновявайте.Ако обаче искате да има такива случки-гледайте зад блока!

И май караманчо и атанасов са един и същи човек...
User's Signature

WWW.EVILDOGS.NET


"I'm hated by many, liked by few, respected by all" Mike Tyson
Ум царува,Ум робува - Ум,белия делфин

#19 Потребителят е офлайн   IzrodGaden Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 473
  • Регистрация: 23-December 08
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 18 May 2009 - 01:42 PM

Интересно сега, последно неразбрах, дружелюбния бултериер, обучен да пази семейството от кучета, убил ли е малките кученца и нахапал ли е майка им ? Какъв е проблема, че темата е в този форум, след като става въпрос за куче от същата порода ? Нещо много ощипани се изказват DOWNFACE и TORMENTOR, лично засегнати ? Даже като чета последния, добивам представа, че когато има бездомни кучета, той с удоволствие пуска своите, за да намали популацията им в държавата. Няма значение породата на кучето, в случая е Бултериер затова е в този форум, ако е клубно куче, вие които държите на породата и доброто и име и това, че Бултериера не е неуправляем звяр, би трябвало да вземете мерки срещу собствениците. В противен случай ще се завъдят много пубери, които ще бъдат насърчени за подобни прояви, особено ако имат кученца купени от въпросните господа (DOWNFACE и TORMENTOR), последните ще им бъдат гръб във всяка ситуация.

п.п. Да избием бездомните кучета, а когато изчезнат да гоним нашите и да убиваме тях !

#20 Потребителят е офлайн   animal Икона

  • САМОЗВАНЕЦ
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1188
  • Регистрация: 05-February 07
  • Gender:Male

Публикувано: 18 May 2009 - 01:48 PM

Показване на мнениетоIzrodGaden, в May 18 2009, 11:42 AM, написа:

Интересно сега, последно неразбрах, дружелюбния бултериер, обучен да пази семейството от кучета, убил ли е малките кученца и нахапал ли е майка им ? Какъв е проблема, че темата е в този форум, след като става въпрос за куче от същата порода ? Нещо много ощипани се изказват DOWNFACE и TORMENTOR, лично засегнати ? Даже като чета последния, добивам представа, че когато има бездомни кучета, той с удоволствие пуска своите, за да намали популацията им в държавата. Няма значение породата на кучето, в случая е Бултериер затова е в този форум, ако е клубно куче, вие които държите на породата и доброто и име и това, че Бултериера не е неуправляем звяр, би трябвало да вземете мерки срещу собствениците. В противен случай ще се завъдят много пубери, които ще бъдат насърчени за подобни прояви, особено ако имат кученца купени от въпросните господа (DOWNFACE и TORMENTOR), последните ще им бъдат гръб във всяка ситуация.

п.п. Да избием бездомните кучета, а когато изчезнат да гоним нашите и да убиваме тях !

Още един...Защо преди някой да напише нещо тъпо, не вземе да прочете какво са написали хората!?!
User's Signature

WWW.EVILDOGS.NET


"I'm hated by many, liked by few, respected by all" Mike Tyson
Ум царува,Ум робува - Ум,белия делфин

  • (5 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Темата е заключена

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни