Dog.bg Форуми : Разчитам на Вашата гражданска съвест

Към съдържанието

 
 
 

БКК Английски Бултериер - форум за породата и истинските фенове

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (5 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Темата е заключена

Разчитам на Вашата гражданска съвест Един изроден собственик на бултериер

#21 Потребителят е офлайн   LORD_BULL Икона

  • MOD_BULL
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1793
  • Регистрация: 10-March 07
  • Gender:Male
  • Location:South Wimbledon, London

Публикувано: 18 May 2009 - 01:52 PM

Никой собственик на буллтериер или на др. сериозна порода не е застрахован от
инцидент на улицата. Понякога това може да стане и по вина на собственика, но в повечето
случаи не е така. Естествено, когато имаме подобен случай човекът става "изрод", а кучето му
машина за убиване. Въпросният бултериер( собственост на г-н Колев) е показван често във форума, ако
това куче наистина е насърчавано на убива...от собствениците му, ние всички щяхме да видим от снимките
следи, белези от подобни инциденти. Аз лично не съм видял и драскотина по кучето, така 4е не мога да
се съглася, че съпругата на Н. Колев( наречена "окаяница" от г-н атанасов) умишлено насъсква кучето
си срещу други животни. Г-н Колев бе изкаран "изрод" и упрекнат, че всичките му любимци до сега са били
"агресори".., не знам не мога да твърдя подобно нещо, защото не познавам човека добре, както не познавам
лично и г-н атанасов, но това, което знам е, че до скоро те са били в приятелски отношения, даже са ги виждали
заедно на изложби...

User's Signature

BIRMINGHABROVO BULL FRONT

" Me Trouble and Strife's at home with the Bin Lids."

#22 Потребителят е офлайн   LUDNICA Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 250
  • Регистрация: 11-November 08
  • Gender:Female
  • Location:Ловеч
  • Skype:

Публикувано: 18 May 2009 - 02:07 PM

Добре де,айде кучката се е затичала с лай- ОК.
Ама какво са направили бебетата срещу жената,че кучето е преценило да нахапе и тях?Ааа има и друго,тези хора знаят и гледат,могат да се оправят с куче.Защо тогава когато е захапало малките,жената не е реагирала и не е озъптила кучето си,което пак да вметна е обучавано да атакува всичко,което застрашава член на семейството ?
Не ме разбирайте погрешно,нямам нищо против породата.Ама не мога да приема факта,че защитавате някой,който е направил гаф и утре това може да рефлектира в/у вас и породата.
За да не ме съдите погрешно и да казвате ама аз от къде знам,ще ви постна нещо :

Това е от МОД : "Кл. Форум на БККАБТ не е мястото, където ще се разискват подобни инциденти.
За този случай знам, но мисля, че нещата не са точно така, както се описват тук!
Ще помоля секр. на БККАБТ, който е запознат по-подробно да изрази позицията си.
До тогава темата ще бъде заключена.

Мод. "

А,това е отговора на секретаря на БККАБТ(извадила съм нещата,който ми направиха впечетление) и искам вие като компетентни стопани на тази порода да ми отговорите защо е било без повод и защо е обучавано ? :
"3. Разхождал се е свободно преди инцидента,а не вързан както твърди поета;

5. Кучето е обучено да пази семейството и дома. Лично съм се уверил в това на място;

6. След такава подготовка е нормално да атакува всичко,което застрашава член на семейството; "

Явно кучето е преценило,че малките са доста опасни за собственичката,както и тя,щом не е направила нищо.Заради такива хора има и тези статий по сайтовете за нахапани хора.
User's Signature

Качена снимка
СПЕЦИАЛНИТЕ ЛЮБИМЦИ
Всичката тъмнина на света не би могла да се пребори със светлината на една малка свещичка.

#23 Потребителят е офлайн   animal Икона

  • САМОЗВАНЕЦ
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1188
  • Регистрация: 05-February 07
  • Gender:Male

Публикувано: 18 May 2009 - 02:18 PM

Показване на мнениетоLUDNICA, в May 18 2009, 12:07 PM, написа:

Явно кучето е преценило,че малките са доста опасни за собственичката,както и тя,щом не е направила нищо.Заради такива хора има и тези статий по сайтовете за нахапани хора.

Има едно нещо и то се нарича ЕТОЛОГИЯ - Наука за поведението.Явно половината форум е доста запознат с нея, щом дава такива коментари.
Кучето не преценява, то реагира по инстинкт.Придобит или унаследен-все е инстинкт.
User's Signature

WWW.EVILDOGS.NET


"I'm hated by many, liked by few, respected by all" Mike Tyson
Ум царува,Ум робува - Ум,белия делфин

#24 Потребителят е офлайн   LUDNICA Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 250
  • Регистрация: 11-November 08
  • Gender:Female
  • Location:Ловеч
  • Skype:

Публикувано: 18 May 2009 - 02:26 PM

Показване на мнениетоanimal, в May 18 2009, 03:18 PM, написа:

Показване на мнениетоLUDNICA, в May 18 2009, 12:07 PM, написа:

Явно кучето е преценило,че малките са доста опасни за собственичката,както и тя,щом не е направила нищо.Заради такива хора има и тези статий по сайтовете за нахапани хора.

Има едно нещо и то се нарича ЕТОЛОГИЯ - Наука за поведението.Явно половината форум е доста запознат с нея, щом дава такива коментари.
Кучето не преценява, то реагира по инстинкт.Придобит или унаследен-все е инстинкт.

Хубаво,жената,защо не е реагирала ?
Спирам вече да пиша,то се видя,че не осъзнавате какво се е случило,ами само гледате да не опетни някой името на породата с коментарите си.Никой от тук пишещите няма какво да направи на породата с коментарите си,ама такива безотговорни стопани на 100 % ;)
Айде със здраве и дано няма обидени.
User's Signature

Качена снимка
СПЕЦИАЛНИТЕ ЛЮБИМЦИ
Всичката тъмнина на света не би могла да се пребори със светлината на една малка свещичка.

#25 Потребителят е офлайн   DessyD Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 4080
  • Регистрация: 25-February 06
  • Gender:Male
  • Location:PLOVDIV, BG

Публикувано: 18 May 2009 - 02:30 PM

Показване на мнениетоanimal, в May 18 2009, 01:18 PM, написа:

Показване на мнениетоLUDNICA, в May 18 2009, 12:07 PM, написа:

Явно кучето е преценило,че малките са доста опасни за собственичката,както и тя,щом не е направила нищо.Заради такива хора има и тези статий по сайтовете за нахапани хора.

Има едно нещо и то се нарича ЕТОЛОГИЯ - Наука за поведението.Явно половината форум е доста запознат с нея, щом дава такива коментари.
Кучето не преценява, то реагира по инстинкт.Придобит или унаследен-все е инстинкт.


Явно Вие колега не сте много запознат с тази наука, защото иначе щяхте да знаете, че няма унаследен инстинкт да убиваш малки. Това се нарича ПАТОЛОГИЯ и при проява на такива тенденции в поведението, такива кучета НЕ СЕ ДОПУСКАТ ДО РАЗВЪЖДАНЕ. Но както се установи преди доста време в една тема, когато повдигнах въпроса за оценка на уравновесеността в породните екземпляри, сиреч на тяхната психологическа устойчивост, се оказа, че само ротвайлерите и голдъните били провеждали такива тестове.
Не мога да давам оценка на ситуацията, но е ОЧЕВИДНО, че ПСИХИЧЕСКИ УРАВНОВЕСЕН екземпляр не може да НАЛИТА или да УБИВА малки. И не ми обяснявайте кое е в породата и кое не. Тук не става дума за цялата порода, а за конкретен екземпляр, чийто собственик е член на клуба ви. Аз съм виждала (а в блока са ми комшии два бултериера) достатъчно представители на вашата порода, които никога не са създавали такива проблеми и не са давали повод да се помисли дори, че породата може да създаде конфликти.
Темата може само да ви помогне, а не да ви пречи или да ви конфронтира.
User's Signature

Това, което ни тревожи не е това, което НЕ ЗНАЕМ, а това, което ЗНАЕМ, ЧЕ НЕ Е ВЯРНО.
"Животът е трагедия за този, който чувства и комедия за този, който мисли" Фрасоа дьо Ларошфуко
"Можеш да победиш другите със собствените си доводи. Но да ги убедиш можеш само с техните."
Жозеф Жобер, "Мисли, максими и есета"
God says: Animals are my quite beings. Now they remain silent to cruelty but the day of reckoning they will talk!.." Mevlana Celaleddin Rumi

#26 Потребителят е офлайн   animal Икона

  • САМОЗВАНЕЦ
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1188
  • Регистрация: 05-February 07
  • Gender:Male

Публикувано: 18 May 2009 - 02:54 PM

Показване на мнениетоDessyD, в May 18 2009, 01:30 PM, написа:

Показване на мнениетоanimal, в May 18 2009, 01:18 PM, написа:

Показване на мнениетоLUDNICA, в May 18 2009, 12:07 PM, написа:

Явно кучето е преценило,че малките са доста опасни за собственичката,както и тя,щом не е направила нищо.Заради такива хора има и тези статий по сайтовете за нахапани хора.

Има едно нещо и то се нарича ЕТОЛОГИЯ - Наука за поведението.Явно половината форум е доста запознат с нея, щом дава такива коментари.
Кучето не преценява, то реагира по инстинкт.Придобит или унаследен-все е инстинкт.


Явно Вие колега не сте много запознат с тази наука, защото иначе щяхте да знаете, че няма унаследен инстинкт да убиваш малки. Това се нарича ПАТОЛОГИЯ и при проява на такива тенденции в поведението, такива кучета НЕ СЕ ДОПУСКАТ ДО РАЗВЪЖДАНЕ. Но както се установи преди доста време в една тема, когато повдигнах въпроса за оценка на уравновесеността в породните екземпляри, сиреч на тяхната психологическа устойчивост, се оказа, че само ротвайлерите и голдъните били провеждали такива тестове.
Не мога да давам оценка на ситуацията, но е ОЧЕВИДНО, че ПСИХИЧЕСКИ УРАВНОВЕСЕН екземпляр не може да НАЛИТА или да УБИВА малки. И не ми обяснявайте кое е в породата и кое не. Тук не става дума за цялата порода, а за конкретен екземпляр, чийто собственик е член на клуба ви. Аз съм виждала (а в блока са ми комшии два бултериера) достатъчно представители на вашата порода, които никога не са създавали такива проблеми и не са давали повод да се помисли дори, че породата може да създаде конфликти.
Темата може само да ви помогне, а не да ви пречи или да ви конфронтира.

Колеги не сме станали още, но карай...Интерсно ми е кой е тоя блок с два бултериера в Пловдив ? :smile:
Колко съм запознат, с какво съм запозват който трябва-знае!
Как се допуска куче до развъждане, кой го допуска, какви са правилата-решава само КЛУБА!
"Психически неуравновесен" не подхожда като термин за куче, най-малкото заради думата ПСИХИЧЕСКИ, "колежке" ;)Проблема е един и той не е в бултериера-КУЧКАТА Е ПАЗИЛА ТЕРИТОРИЯ И МАЛКИ, АТАКУВАЛА Е И Е СТАНАЛО КАКВОТО Е СТАНАЛО! ПРОБЛЕМА Е ПОВЕДЕНЧЕСКИ, НЕ ПСИХИЧЕСКИ! :ea_103:
Защо не се замислите коя е първопричината, а не какви са последствията.Ако някой дойде при мен, налети да ме бие защото съм минавал покрай входната му врата и съответно му строша челюстта и го вкарам в болница със сътресение на мозъка защото съм тренирал бокс, кой е виновен-аз или той??!
User's Signature

WWW.EVILDOGS.NET


"I'm hated by many, liked by few, respected by all" Mike Tyson
Ум царува,Ум робува - Ум,белия делфин

#27 Потребителят е офлайн   LORD_BULL Икона

  • MOD_BULL
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1793
  • Регистрация: 10-March 07
  • Gender:Male
  • Location:South Wimbledon, London

Публикувано: 18 May 2009 - 02:55 PM

Animal, с DessyD да не сте съседи..???
User's Signature

BIRMINGHABROVO BULL FRONT

" Me Trouble and Strife's at home with the Bin Lids."

#28 Потребителят е офлайн   animal Икона

  • САМОЗВАНЕЦ
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1188
  • Регистрация: 05-February 07
  • Gender:Male

Публикувано: 18 May 2009 - 03:02 PM

Показване на мнениетоLORD_BULL, в May 18 2009, 12:55 PM, написа:

Animal, с DessyD да не сте съседи..???

И аз това се чудя :smile:
User's Signature

WWW.EVILDOGS.NET


"I'm hated by many, liked by few, respected by all" Mike Tyson
Ум царува,Ум робува - Ум,белия делфин

#29 Потребителят е офлайн   DessyD Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 4080
  • Регистрация: 25-February 06
  • Gender:Male
  • Location:PLOVDIV, BG

Публикувано: 18 May 2009 - 03:22 PM

Не мога да разбера защо изпадате в такава тъпа ситуация !!! Коментира се конкретен проблем с конкретно куче, а не породата бултериер.
И не се притеснявай толкова, аз не държа да бъда "колега" с такъв като теб (употребила съм го като човек също отглеждащ кучета и то не едно и то не тип "чинчила". А - грешка имам едно такова). Значи като нямаш аргумент трябва да мислиш коя съм и откъде съм. Това ли е най-важното ?! Айде сега започни с дежурните реплики от сорта "Ти пък кво разбираш" или "Да на това ви учат в Пловдив" .... Не се чуди, ако толкова много те интересува къде живея пиши ми на ЛС и ще ти отговоря къде е тоя блок в Пловдив. А TORMENTOR ме познава от доста време. Също така ще ти обясня, как мъжкото куче, което ми е съвсем комшия на етажа, дори не удостоява с поглед моите, камо ли да ги нападне. Да не говоря, че те най-редовно му проверяват врата. Оставям настана ситуациите, в които "чинчилата" открито отива и му се навира, а той само го побутва. Така, че аз проблем с тази порода нямам и не съм имала, точно защото собственика му си контролира кучето и го е научил да комуникира със себеподобни.
Факт е, обаче, че въпросното куче от тази тема, не се контролира или поне не от всички в това семейство.
User's Signature

Това, което ни тревожи не е това, което НЕ ЗНАЕМ, а това, което ЗНАЕМ, ЧЕ НЕ Е ВЯРНО.
"Животът е трагедия за този, който чувства и комедия за този, който мисли" Фрасоа дьо Ларошфуко
"Можеш да победиш другите със собствените си доводи. Но да ги убедиш можеш само с техните."
Жозеф Жобер, "Мисли, максими и есета"
God says: Animals are my quite beings. Now they remain silent to cruelty but the day of reckoning they will talk!.." Mevlana Celaleddin Rumi

#30 Потребителят е офлайн   **БИЖУ** Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3613
  • Регистрация: 01-May 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 18 May 2009 - 03:26 PM

Показване на мнениетоanimal, в May 18 2009, 01:54 PM, написа:

Проблема е един и той не е в бултериера-КУЧКАТА Е ПАЗИЛА ТЕРИТОРИЯ И МАЛКИ, АТАКУВАЛА Е И Е СТАНАЛО КАКВОТО Е СТАНАЛО! ПРОБЛЕМА Е ПОВЕДЕНЧЕСКИ, НЕ ПСИХИЧЕСКИ! :ea_103:
Защо не се замислите коя е първопричината, а не какви са последствията.


Проблемите са два.
Единия,че ако беше атакувала немска овчарка нямаше да реагирате така,и втория ОСНОВЕН,че кучето е било БЕЗ ПОВОД.
Не вярвам някой от пишещите тук да има нещо против кучето или пък дори нещо против собственика,ако булито беше на повод,въпросната кучка беше нападнала и беше "станало каквото станало" както Вие се изразихте.Тогава макар и със един и същ изход от ситуацията повечето тук щяха да гледат с други очи на този инцидент.
И нека пак да се повторя понеже потребителя е задал въпроса "каква е първопричината" - отговора е много прост В ПОВОДА!
Оценявам усилията на всички любители на тази порода да запазят името на клуба чисто и неопетнено както и на самата порода,но и не бива да си затваряме очите нали така?!
Според мен темата е на точното място (въпреки,че се клонира вече по разделите де ... )
И аз имам немска овчарка която децата в градниката и бъркат по ушите,по устата,дърпат я за опашката и какво ли още не,лигоч пълен и мога да кажа,че е най-дружелюбното куче на света,но ей на ... види ли мъжкар става неудържим.За това седи винаги до кака на повод :ab_041:


Да Ви кажа честно наистина много се дразня на такива хора,защото повечето от сериозните породи наистина страдат заради такива нелепи ситуации.
Няма начин,просто съм сигурна,че НЯМА как собственика на булито да не е наясно какъв е характера на животното и как то би реагирало в такъв момент и точно заради това куче без повод на улицата си е чисто нехайство.
Може да се сърди само на себе си въпросния господин. :dry:
User's Signature

Качена снимка

#31 Потребителят е офлайн   animal Икона

  • САМОЗВАНЕЦ
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1188
  • Регистрация: 05-February 07
  • Gender:Male

Публикувано: 18 May 2009 - 03:28 PM

Показване на мнениетоDessyD, в May 18 2009, 02:22 PM, написа:

Не мога да разбера защо изпадате в такава тъпа ситуация !!! Коментира се конкретен проблем с конкретно куче, а не породата бултериер.
И не се притеснявай толкова, аз не държа да бъда "колега" с такъв като теб (употребила съм го като човек също отглеждащ кучета и то не едно и то не тип "чинчила". А - грешка имам едно такова). Значи като нямаш аргумент трябва да мислиш коя съм и откъде съм. Това ли е най-важното ?! Айде сега започни с дежурните реплики от сорта "Ти пък кво разбираш" или "Да на това ви учат в Пловдив" .... Не се чуди, ако толкова много те интересува къде живея пиши ми на ЛС и ще ти отговоря къде е тоя блок в Пловдив. А TORMENTOR ме познава от доста време. Също така ще ти обясня, как мъжкото куче, което ми е съвсем комшия на етажа, дори не удостоява с поглед моите, камо ли да ги нападне. Да не говоря, че те най-редовно му проверяват врата. Оставям настана ситуациите, в които "чинчилата" открито отива и му се навира, а той само го побутва. Така, че аз проблем с тази порода нямам и не съм имала, точно защото собственика му си контролира кучето и го е научил да комуникира със себеподобни.
Факт е, обаче, че въпросното куче от тази тема, не се контролира или поне не от всички в това семейство.

Не, единствения факт от цялата история е, че бездомното куче е атакувало и е последвало това.Не дали е контролиран или не бултериера.Нито ме е грижа с кой се познаваш и от колко време, нито пък "на това ли ви учат в Пловдив"...Питах от любопиство кой блок е с два бултериера в Пловдив, освен моя :smile:
User's Signature

WWW.EVILDOGS.NET


"I'm hated by many, liked by few, respected by all" Mike Tyson
Ум царува,Ум робува - Ум,белия делфин

#32 Потребителят е офлайн   Karamancho Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 15
  • Регистрация: 14-March 09

Публикувано: 18 May 2009 - 03:58 PM

Показване на мнениетоDOWNFACE, в May 18 2009, 12:47 PM, написа:

Показване на мнениетоKaramancho, в May 17 2009, 10:59 AM, написа:

По молба на г-н Николай Атанасов помествам долния линк:

http://dogscience.pr...?...&thread=227



Здравейте!

Първо искам да благодаря на модератора за оказаната ми чест!
След това ще поздравя г-н Колев и семейството му за всички усилия,
които полагат при отглеждането на кучето им.
За тези,които не знаят,аз съм Николай Котов.
Въпросният Буллтериер е мое производство.
От сега нататък всички,които имат какво да споделят по случая,ще се обръщат към мене.

И сега по същество:

С нестихващ интерес изчетох всички глупости в тази тема. Ще се пишат и още.
Искам да похваля г-н Атанасов за леките му поетични забежки. Имат известна успеваемост.
След това ще попитам хората,писали по темата,кой им дава право да коментират инцидента
и да обиждат публично семейство Колеви,след като дори не ги познават що за хора са.
Дори в съда решенията се вземат след изслушване и на двете страни.
Тогава се правят и заключенията или поне така постъпват разумните хора.

За нелепият инцидент бях информиран веднага лично от фамилия Колеви.
Като всеки нормален човек в такъв момент и те бяха притеснени.
Не ми харесва как нещата са преиначени и прекомерно изкривени
от поета Атанасов. Ще внеса кратки пояснения:

1. Въпросният Буллтериер носи името Bull-X-Plosion Accent;

2. Атаката му не е била безпричинна;

3. Разхождал се е свободно преди инцидента,а не вързан както твърди поета;

4. Нападнал е,след като уличното куче се насочва с лай към г-жа Колева;

5. Кучето е обучено да пази семейството и дома. Лично съм се уверил в това на място;

6. След такава подготовка е нормално да атакува всичко,което застрашава член на семейството;

7. Последиците при г-н Атанасов са не от умишлено ухапване,а от неадекватна намеса.

Въпрос: Ако въпросното улично куче беше нахапало г-жа Колева,попечителят Атанасов би ли застанал зад неговите действия?


Karamancho,виждам как с лекота изпълнявате молби и желания.
Тук започват и моите:

1. Предайте на г-н Атанасов,че ако има някакви въпроси и упреци,
държа да научавам лично от него! Така правят мъжете;

2. Никога не нападайте член на БКК "Английски Бултериер" без да сте достатъчно информирани!
Като член на УС ще застана зад всеки един наш кадър във всяка една ситуация;

3. Г-н Атанасов,от самото начало демонстрирате поведение,неприсъщо и за нежният пол.
Искам от Вас да спрете с обидите към фамилия Колеви и да преустановите тормозът над децата им.
Лично съм помолил това семейство да не предприема нищо. Необходимо е съвсем малко количество разум от ваша страна,
за да вземете това под внимание;

4. Съветвам Ви да изпълните скромните ми искания;

5. Г-н Атанасов и компания,не тръгвайте на битка,която предварително сте изгубили!
Ще понесете доста негативи;

6. Буллтериерът е куче за здраво мислещи и уравновесени хора. Семейство Колеви са такива.
Можете единствено да се поучите от тях;

7. Г-н Атанасов,ще приема спонтанният Ви плач за Ваша грешка,а аз не обичам грешките.
Давам Ви 7 дни да преосмислите действията си!

На седмият ден ще Ви се обадя лично,за да потвърдите устно изпълнението на заръката ми!




P.S: Давам думата на колегите от форума. Ще отговоря на всички въпроси през утрешният ден.
Желая успех и бъдете здрави!



О-о-о, сега виждам, че темата е отключена.

г-н Николай Котов, в една друга тема написах какво можеш да направиш с това, което си изрекъл. Там написах, че не съм адвокат на г-н Атанасов, а бях помолен от него да поместя материала, защото той не може да влиза в този форум.

Смелчаго, предполагам лесно можеш да намериш г-н Атанасов. Той се отзовава на всеки - независимо дали е добър или Мъж като теб и този изрод, дето си е обучил кучето да убива. Нямаш проблеми, само можеш да си създадеш, но ти си свободен човек, така че...

#33 Потребителят е офлайн   Karamancho Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 15
  • Регистрация: 14-March 09

Публикувано: 18 May 2009 - 04:00 PM

Показване на мнениетоDessyD, в May 18 2009, 04:22 PM, написа:

Коментира се конкретен проблем с конкретно куче, а не породата бултериер.


ами нали се иска акъл за да се разбере това нещо !
това куче е такова, каквото го е направил неговия собственик. нито едно куче не се ражда изрод. изродената среда го прави такова.

#34 Потребителят е офлайн   **БИЖУ** Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3613
  • Регистрация: 01-May 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 18 May 2009 - 04:01 PM

Показване на мнениетоKaramancho, в May 18 2009, 02:58 PM, написа:

Смелчаго, предполагам лесно можеш да намериш г-н Атанасов. Той се отзовава на всеки - независимо дали е добър или Мъж като теб и този изрод, дето си е обучил кучето да убива. Нямаш проблеми, само можеш да си създадеш, но ти си свободен човек, така че...


Какви са тези закани :dry: не Ви прави чест.
User's Signature

Качена снимка

#35 Потребителят е офлайн   animal Икона

  • САМОЗВАНЕЦ
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1188
  • Регистрация: 05-February 07
  • Gender:Male

Публикувано: 18 May 2009 - 04:09 PM

Показване на мнениетоKaramancho, в May 18 2009, 02:58 PM, написа:

Смелчаго, предполагам лесно можеш да намериш г-н Атанасов. Той се отзовава на всеки - независимо дали е добър или Мъж като теб и този изрод, дето си е обучил кучето да убива. Нямаш проблеми, само можеш да си създадеш, но ти си свободен човек, така че...

КараМанчо ли си, КараКольо ли си, кой си, да наричаш секретаря на БККАБТ анонимник, след като ти самия си такъв!?!
И го давай по-кротко със заплахите, че нещо тази цялата работа доста взе да намирисва!
Май не си наясно накъде си тръгнал, а?
User's Signature

WWW.EVILDOGS.NET


"I'm hated by many, liked by few, respected by all" Mike Tyson
Ум царува,Ум робува - Ум,белия делфин

#36 Потребителят е офлайн   Karamancho Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 15
  • Регистрация: 14-March 09

Публикувано: 18 May 2009 - 04:15 PM

Показване на мнениетоanimal, в May 18 2009, 05:09 PM, написа:

Показване на мнениетоKaramancho, в May 18 2009, 02:58 PM, написа:

Смелчаго, предполагам лесно можеш да намериш г-н Атанасов. Той се отзовава на всеки - независимо дали е добър или Мъж като теб и този изрод, дето си е обучил кучето да убива. Нямаш проблеми, само можеш да си създадеш, но ти си свободен човек, така че...

КараМанчо ли си, КараКольо ли си, кой си, да наричаш секретаря на БККАБТ анонимник, след като ти самия си такъв!?!
И го давай по-кротко със заплахите, че нещо тази цялата работа доста взе да намирисва!
Май не си наясно накъде си тръгнал, а?


Абе ей, ...........
Казах ти, че нямам отношение към случая. Ако съм писал, че е анонимник беше щото не съм видял, че форума вече е отключен. после като видях директно се обърнах към секретаря ви.
Не съм тръгнал на никъде, но ти определено искаш да тръгнеш, животно.
Мод:Караманчо ако обидиш още някой в този форум ще трябва да ходиш в комшията ,за да пишеш коментарите си!

#37 Потребителят е офлайн   Bull_MAGIC Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1490
  • Регистрация: 16-April 07
  • Gender:Male
  • Location:Габрово / Gabrovo
  • Interests:High selection

Икона за мнението  Публикувано: 18 May 2009 - 04:19 PM

.

До момента в БКК Английски Бултериер не е постъпило писмо, жалба или заявление

във връзка с инцидента описан по-горе.

Когато се получи официално писмо, тогава ще се свика спешно ръководството на клуба,

случая ще бъде разгледан и ще се вземат съответните решения.


Такива инциденти за съжаление се случват навсякъде,

ето че не подминаха и нашата порода и нашият клуб,

но нашата задача е, те да бъдат все по-редки и без участието на бултериер ....


Пожелавам на всички принципност и безпристрастност, т.е. най-трудната задача!

.
User's Signature

NAZARS BULL kennel
nazarsbull@gmail.com
Магията на Бултериера - жертвоготовност от любов и храброст.
tel.: 0898 885147
https://www.facebook...van.nazarov.583

#38 Потребителят е офлайн   LORD_BULL Икона

  • MOD_BULL
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1793
  • Регистрация: 10-March 07
  • Gender:Male
  • Location:South Wimbledon, London

Публикувано: 18 May 2009 - 04:19 PM

Показване на мнениетоKaramancho, в May 18 2009, 02:15 PM, написа:

Показване на мнениетоanimal, в May 18 2009, 05:09 PM, написа:

Показване на мнениетоKaramancho, в May 18 2009, 02:58 PM, написа:

Смелчаго, предполагам лесно можеш да намериш г-н Атанасов. Той се отзовава на всеки - независимо дали е добър или Мъж като теб и този изрод, дето си е обучил кучето да убива. Нямаш проблеми, само можеш да си създадеш, но ти си свободен човек, така че...

КараМанчо ли си, КараКольо ли си, кой си, да наричаш секретаря на БККАБТ анонимник, след като ти самия си такъв!?!
И го давай по-кротко със заплахите, че нещо тази цялата работа доста взе да намирисва!
Май не си наясно накъде си тръгнал, а?


Абе ей, смотаняк.
Казах ти, че нямам отношение към случая. Ако съм писал, че е анонимник беше щото не съм видял, че форума вече е отключен. после като видях директно се обърнах към секретаря ви.
Не съм тръгнал на никъде, но ти определено искаш да тръгнеш, животно.


Kaто нямаш отношение защо наричаш Н.Колев изрод?? Нали жена му е била на мястото на инцидента???
Познавате ли се лично??

User's Signature

BIRMINGHABROVO BULL FRONT

" Me Trouble and Strife's at home with the Bin Lids."

#39 Потребителят е офлайн   Karamancho Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 15
  • Регистрация: 14-March 09

Публикувано: 18 May 2009 - 04:25 PM

Показване на мнениетоLORD_BULL, в May 18 2009, 05:19 PM, написа:

Показване на мнениетоKaramancho, в May 18 2009, 02:15 PM, написа:

Показване на мнениетоanimal, в May 18 2009, 05:09 PM, написа:

Показване на мнениетоKaramancho, в May 18 2009, 02:58 PM, написа:

Смелчаго, предполагам лесно можеш да намериш г-н Атанасов. Той се отзовава на всеки - независимо дали е добър или Мъж като теб и този изрод, дето си е обучил кучето да убива. Нямаш проблеми, само можеш да си създадеш, но ти си свободен човек, така че...

КараМанчо ли си, КараКольо ли си, кой си, да наричаш секретаря на БККАБТ анонимник, след като ти самия си такъв!?!
И го давай по-кротко със заплахите, че нещо тази цялата работа доста взе да намирисва!
Май не си наясно накъде си тръгнал, а?


Абе ей, смотаняк.
Казах ти, че нямам отношение към случая. Ако съм писал, че е анонимник беше щото не съм видял, че форума вече е отключен. после като видях директно се обърнах към секретаря ви.
Не съм тръгнал на никъде, но ти определено искаш да тръгнеш, животно.


Kaто нямаш отношение защо наричаш Н.Колев изрод?? Нали жена му е била на мястото на инцидента???
Познавате ли се лично??



Има време за всичко.

написах ви, че просто изпълних желание. колелото вече е завъртяно и няма да спре. поне скоро. достатъчно много свидетели има за достатъчно много случай.
не ме занимавайте повече лично, защото казах, че лично аз нямам пряко отношение към случая.

#40 Потребителят е офлайн   dimo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1045
  • Регистрация: 13-November 06
  • Gender:Male
  • Location:Казанлък
  • Skype:

Публикувано: 18 May 2009 - 04:29 PM

Аз потеже съм си малко прост, та искам да запитам анонимника Караманчо некои неща :

- Толкова ли е лошо да си "бивш военен" ? Това нещо като бивш затворник ли ще да е ?
- Толкова ли е лошо да си шофьор ?
- "Бабичките" не могат ли да пътуват с градски транспорт ?

С горните епитети анонимника се е решил да доочерни образа на врага - бивш военен, който сега е шофьор и то на бабички.

Най - ми е гадно, че се използва оня долен драскачески похват - набляга се на породата на кучето. Ако то беше нечистопородно дали пак това щеше да фигуририра в заглавието на темата ? Но малоумните не могат да проумеят, че както днес плюят срещу була, утре наред ще са каракачанките например.

Иначе жалко за малките.
Още по жалко за дребните анонимни душици.
User's Signature


Good blood doesn't lie !
Dimanovs Kennel

  • (5 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Темата е заключена

2 потребители четат тази тема
0 потребители, 2 гости, 0 анонимни