Dog.bg Форуми : In Memoriam

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (4 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

In Memoriam

#41 Потребителят е офлайн   Blinki Икона

  • Dreamer
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 710
  • Регистрация: 31-August 06
  • Gender:Female
  • Location:Самоков

Публикувано: 20 February 2010 - 07:29 PM

Днес се навършиха 2 години, откакто си отиде любимата ми, златна Айра. Благодарна съм, че имах това прекрасно същество в живота си. Тя ми остави не само хубави спомени, а и много истински приятели, с които иначе не бих се запознала. Никога няма да я забравя. http://www.youtube.c...h?v=zLti3uKA0Ug
User's Signature

Качена снимка

#42 Потребителят е офлайн   Richi_ Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 272
  • Регистрация: 22-August 09
  • Gender:Female
  • Location:Stamboliiski
  • Interests:Ku4eta

Публикувано: 25 February 2010 - 07:27 PM

В памет на Айра
http://www.youtube.c...h?v=HGChoFxzhTE
User's Signature

Едно куче е по-добър приятел от когото и да е човек

Качена снимка

#43 Потребителят е офлайн   svetlozara Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 53
  • Регистрация: 29-November 09
  • Gender:Female
  • Location:Варна
  • Interests:КуЧеТа ЖиВоТнИ

Публикувано: 03 May 2010 - 06:19 PM

Мале направо се разплаках за Айричка.
User's Signature

Качена снимка

#44 Потребителят е офлайн   love_koker Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 42
  • Регистрация: 29-April 10
  • Gender:Female

Публикувано: 16 May 2010 - 02:08 PM

Моите съболезнования. Почиваи в мир Айра. Знам как боли, губила съм верен другар, но най-важното е да бъдете силни.
User's Signature

Качена снимка

#45 Потребителят е офлайн   Sesili Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1160
  • Регистрация: 10-January 08
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 25 May 2010 - 12:02 AM

Точно преди една година загубихме нашето малко,златно момче.Не е минал и ден в който да не мислим за него и да ни липсва-остави голяма празнина в сърцата ни.
Почивай в мир,Бенджи!

Снимка (и)

  • Прикачена снимка


#46 Потребителят е офлайн   xrisi95 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1802
  • Регистрация: 31-May 08
  • Gender:Female
  • Location:пловдив
  • Skype:

Публикувано: 25 May 2010 - 12:09 AM

Ех това златно момче!Толкова много обичан и щастлив го помня,макар и от снимки...
Бенджи почивай в мир!
:rf_011:
User's Signature

Качена снимка

Качена снимка

#47 Потребителят е офлайн   Brani and Max Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1693
  • Регистрация: 15-February 08
  • Gender:Female
  • Location:Благоевград

Публикувано: 25 May 2010 - 09:56 PM

Почивай в мир, златна душице! Никога няма да те забравим!
Славче - ние сме с вас, бъдете силни! Помнете го само с прекрасните моменти заедно! целувки и от нашата банда!
User's Signature

Качена снимка

#48 Потребителят е офлайн   svetlozara Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 53
  • Регистрация: 29-November 09
  • Gender:Female
  • Location:Варна
  • Interests:КуЧеТа ЖиВоТнИ

Публикувано: 11 June 2010 - 10:23 PM

Моите съболезнования!Почивай в мир златисти дългоушко!:dh_188:
User's Signature

Качена снимка

#49 Потребителят е офлайн   Бари_Деби Икона

  • Member
  • PipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 10
  • Регистрация: 05-September 10

Публикувано: 06 September 2010 - 11:39 AM

Почиваи в мир! :rf_011: Ние винаги ще сме до теб!Дори да не те познавам знам че наистина имаш златно сърце!
User's Signature

Качена снимка

#50 Потребителят е офлайн   strasimir Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 02-October 10

Публикувано: 02 October 2010 - 12:26 PM

ИЗЖИВЯХМЕ ТАЗИ ТРАГЕДИЯ !! В ръцете ми издъхна Джинджър , само за 3 дни ... И месеци след това бяхме като пребити !... НО !... Намерихме сили и си взехме друга приятелка - НОРА ! Която по цял ден е като фурия на двора, но вечер се гали като малко бебе !НЕ СЕ ОСТАВАЙТЕ НА МЪКАТА ! Вземете си ново другарче, приятелче , бебе, любимче... което да запълва празнината ви ! Разбира се, че загубеният другар е вечво в сърцата ви , но новият любимец е също с място в тях! И напълно заслужено ! Ето я ... пристигна и пак ме бута с лапичката, за да я галя ! Сладураната ми !... Оставям ви, че отиваме да гоним топката на двора ...Прикачена снимка

#51 Потребителят е офлайн   frajjsen Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 59
  • Регистрация: 26-September 10

Публикувано: 03 November 2010 - 07:19 PM

Сбогом Реджи! Ще те помним! :dh_188:

#52 Потребителят е офлайн   Hucki Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 74
  • Регистрация: 09-December 10

Публикувано: 09 December 2010 - 06:04 PM

Точно преди две седмици си отиде моето красиво и любимо момче Хъкълбери ...
http://www.facebook....48&l=90c665632c


Пиша тук, защото знам, че ще бъда разбрана, а ми е много тежко и колкото повече минава времето, по-тежко става. Кокерът ни почина на 11 години, беше в страхотна форма. Тази година на морето не спря да търчи, да плува, да носи пръчки, топки и какво ли не ... Гледах го и бях толкова щастлива, че вече не е първа младост, а пък си е "пушка" ...
Август го водихме на годишен технически преглед , всичко беше наред ...

В началото на този месец намали храната, но не съвсем и пак си беше игривичък ... три дни го наблюдавахме много изкъсо, но освен намаляване на апетита нямаше никакви признаци, че нещо му има ... една неделя, аз превъртях, и го заведохме в ЦВК, където направиха ПКК и биохимия и веднага стана ясно, че нещо не е наред. Пак казвам - в неделя, кучето още беше във форма
Направиха ехография на коремни органи и се откри огромен тумор. Лекарите предположиха, че е на бъбрека, но толкова беше голям, че не можеха да кажат със сигурност ...
В понеделник отидохме при нашият си ветеринар - д-р Димов. Ние с мъжа ми не бяхме на себе си и двамата, аз името си не можех да кажа - плачех като водопад. Попитах го само какво бихте направили за вашето куче, той каза - ще го отворя и ще опитам всичко ...

Хъко се влошаваше с часове - в неделя беше ОК, в сряда преди операцията вече не можеше да ходи.

В сряда аз вече се бях стегнала и много вярвах, че ще победим гнусния тумор, доктора видя и отново беше много мил, даже получих похвала, че съм си събрала акъла ... Операцията започна, но за огромно мое съжаление точно след 15 минути, доктора излезе и ни каза, че е безнадеждно ... туморът бел на панкреаса с хиляди разсейки
Алтернативите ни бяха да не го събудят от упойката или да го зашият и да агонизира още месец ...
Мисля, че дължахме на нашето момче достойна смърт без болка и мъчения ...

Висока е цената, която трябва да платим за любовта и всеотдайността, която получаваме от тези същества, но си заслужава ... Благодаря му за всяка секунда, в която бяхме заедно.
Още спя с одеалцето му, още вдигам завивката си за да се мушне той под нея, паничката с водата му не съм я махнала, няма и да я махна ...

Сигерно ще вземем друго куче, защото след като съм живяла с Хъко не мога да си представя повече живота без куче. Не очаквам да е същото, дори се надявам да е различно ... Той завинаги ще бъде моето момче Хъкълбери със специално място в сърцето ми. Лека нощ скъпо мое момче ... идвай понякога при мен аз винаги ще те очаквам

#53 Потребителят е офлайн   Tecmessa Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 133
  • Регистрация: 25-August 09
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Skype:

Публикувано: 10 December 2010 - 12:22 AM

Съболезновения и от мен, искрени. Не мога да си представя буболечката да не ми скочи на главата в момента, в който отключвам и да не ме тормози цяла нощ. За съжаление, най-добрите ни приятели не говорят, нямат претенции, съобразяват се с настроенията ни и един ден отнасят тайните, мечтите и страданията ни със себе си...
User's Signature

Качена снимка

#54 Потребителят е офлайн   liubka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 692
  • Регистрация: 23-October 07
  • Gender:Female
  • Location:Монтана/Стара Загора

Публикувано: 11 December 2010 - 04:35 PM

Много съжалявам за вашето любимо кученце. :dh_188: Разбирам болката ви,дори мен разплакахте. Лично аз всеки ден благодаря на моето страхотно куче, че е до мен, че ме радва с безбройните си лудории,развеселява ме в трудни моменти,помага ми да живея един по-добър живот и никога не ме натъжава. Често си мисля какво ще стане един ден, когато я изгубя и се чудя дали ще мога да преживея загубата.Надявам се да бъдете силни и да преодолеете болката и празнината,която е оставил вашият верен приятел в душите ви. Вярвайте,че е на едно по-добро място и някой ден ще бъдете отново заедно.Бъдете силни,както той би искал! :dh_188:
User's Signature

Всеки ден в България умират десетки кучета от човешка ръка.Ако и ти си против нечестните убийства на кучета сложи това под подписа си.Нека помогнем на най-добрите приятели на човека да живеят в този суров и нечестен свят!

#55 Потребителят е офлайн   ShiBumi_GirL Икона

  • Dog Lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9508
  • Регистрация: 21-January 08
  • Gender:Not Telling
  • Interests:Dogs,Schutzhund,BH, IPO

Публикувано: 11 December 2010 - 04:43 PM

:dh_188: :rf_011:
User's Signature

Dog Lover
The Ultimate Breed-German Shepherd Dog!!!
Качена снимка
[url=http://www.minidog.info]Качена снимка

#56 Потребителят е офлайн   renipetrova Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 3
  • Регистрация: 30-May 11

Публикувано: 30 May 2011 - 11:01 AM

21.11.1998-06.05.2011
СБОГОМ РЕНИ
ЛИПСВАШ НИ МНОГО

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка


#57 Потребителят е офлайн   Kokerman Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 45
  • Регистрация: 01-August 11
  • Gender:Male
  • Interests:Кучета

Публикувано: 03 August 2011 - 08:35 AM

моите саболезнования на всички :rg_057: и спокоино отиват на едно по добро мястоКачена снимка

#58 Потребителят е офлайн   Hera_mp Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 293
  • Регистрация: 08-June 11
  • Gender:Female
  • Location:Plovdiv

Публикувано: 03 August 2011 - 02:37 PM

Показване на мнениетоHucki, в 09 December 2010 - 06:04 PM, написа:

Точно преди две седмици си отиде моето красиво и любимо момче Хъкълбери ...
http://www.facebook....48&l=90c665632c


Пиша тук, защото знам, че ще бъда разбрана, а ми е много тежко и колкото повече минава времето, по-тежко става. Кокерът ни почина на 11 години, беше в страхотна форма. Тази година на морето не спря да търчи, да плува, да носи пръчки, топки и какво ли не ... Гледах го и бях толкова щастлива, че вече не е първа младост, а пък си е "пушка" ...
Август го водихме на годишен технически преглед , всичко беше наред ...

В началото на този месец намали храната, но не съвсем и пак си беше игривичък ... три дни го наблюдавахме много изкъсо, но освен намаляване на апетита нямаше никакви признаци, че нещо му има ... една неделя, аз превъртях, и го заведохме в ЦВК, където направиха ПКК и биохимия и веднага стана ясно, че нещо не е наред. Пак казвам - в неделя, кучето още беше във форма
Направиха ехография на коремни органи и се откри огромен тумор. Лекарите предположиха, че е на бъбрека, но толкова беше голям, че не можеха да кажат със сигурност ...
В понеделник отидохме при нашият си ветеринар - д-р Димов. Ние с мъжа ми не бяхме на себе си и двамата, аз името си не можех да кажа - плачех като водопад. Попитах го само какво бихте направили за вашето куче, той каза - ще го отворя и ще опитам всичко ...

Хъко се влошаваше с часове - в неделя беше ОК, в сряда преди операцията вече не можеше да ходи.

В сряда аз вече се бях стегнала и много вярвах, че ще победим гнусния тумор, доктора видя и отново беше много мил, даже получих похвала, че съм си събрала акъла ... Операцията започна, но за огромно мое съжаление точно след 15 минути, доктора излезе и ни каза, че е безнадеждно ... туморът бел на панкреаса с хиляди разсейки
Алтернативите ни бяха да не го събудят от упойката или да го зашият и да агонизира още месец ...
Мисля, че дължахме на нашето момче достойна смърт без болка и мъчения ...

Висока е цената, която трябва да платим за любовта и всеотдайността, която получаваме от тези същества, но си заслужава ... Благодаря му за всяка секунда, в която бяхме заедно.
Още спя с одеалцето му, още вдигам завивката си за да се мушне той под нея, паничката с водата му не съм я махнала, няма и да я махна ...

Сигерно ще вземем друго куче, защото след като съм живяла с Хъко не мога да си представя повече живота без куче. Не очаквам да е същото, дори се надявам да е различно ... Той завинаги ще бъде моето момче Хъкълбери със специално място в сърцето ми. Лека нощ скъпо мое момче ... идвай понякога при мен аз винаги ще те очаквам

И все пак си намерила сили да напишеш всичко това , аз не успях толкова много ми липсва тя, всяка секунда все още мисля за нея,но всичко което си написала се случва и с мен, въпреки че си взехме друго кученце. Дори ми е трудно в момента да пиша при спомените ми с нея.

#59 Потребителят е офлайн   _LOVE_DOGS_ Икона

  • Member
  • PipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 20
  • Регистрация: 02-May 10
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 26 July 2012 - 10:55 AM

Днес, преди няколко часа си отиде първото ми и любимо куче Боби. -> Качена снимка
Беше блъснат от кола, дишаше много тежко, но ходеше и си мислех, че ще се оправи. По-малко от половин час преди да пристигне лекарката той започна да плюе кръв и.. си отиде. Само на три години. Никога няма да го забравя. Той беше най-обичливото куче, беше толкова дружелюбен с всички, винаги толкова весел и игрив. Дори в последните си моменти виждаше, че сме тъжни и сякаш искаше да ни успокои.. А сега го няма. Никога повече няма да го погаля, да го изведа на разходка, да играя с него.. Никога не съм си представяла, че това може да се случи така. Когато станах беше ден като всички, тогава отидох да закусвам и разбрах.. Но дори тогава аз вярвах, че ще се оправи.. Той ходеше.. Но вече го няма.. Нищо не би могло да го замени, той беше най-уникалното куче, което съм виждала.. Сбогом, Бобчо, обичам те!!!
User's Signature




#60 Потребителят е офлайн   Hera_mp Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 293
  • Регистрация: 08-June 11
  • Gender:Female
  • Location:Plovdiv

Публикувано: 26 July 2012 - 11:10 AM

Съжалявам за кучо. Почивай в мир момче :(

  • (4 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни