Dog.bg Форуми : Общински приют за животни - РУСЕ

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (11 Страници) +
  • « Първа
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Общински приют за животни - РУСЕ

#161 Потребителят е офлайн   kittykat.ruse Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 626
  • Регистрация: 02-April 09
  • Gender:Female
  • Location:Русе
  • Skype:

Публикувано: 03 May 2010 - 09:54 PM

Показване на мнениетоPopova, в 03 May 2010 - 06:52 PM, написа:

Да, кучето е в общинския приют и е прибрано след няколко жалби на граждани и данъчното за проявена агресия. Заповядайте в приюта, за да обсъдим какво можем да предприемем заедно, за да не остане кучето в приюта. Може да се свържете с мен на тел:0888 896930

Показване на мнениетоdeniii, в 03 May 2010 - 05:23 PM, написа:

Когато с katt се обадихме на този номер 0888896930 ми вдигна един мъж и ни обясни защо Цецко е прибран .. бил нападнал две жени .. Немога да разбера откъде сте сигурни,че това е кучето (поредната жертва). Само мога да кажа,че ще се опитаме кучето да не стои много дълго при вас !


Не сте звънили на този номер. Този номер не може да го вдигне мъж, защото е моят личен. Вероятно сте разговаряли с управителя на друг номер. Проверете си нещата. Хубаво е да разговаряме. Аз също не искам кучета да остава в приюта, но не ми помагате. Тук не можем да вземем решение.


Е, на кой номер са звъняли момичетата?
Katt, Denii?

#162 Потребителят е офлайн   Popova Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 72
  • Регистрация: 11-March 09
  • Gender:Female
  • Skype:

Публикувано: 03 May 2010 - 09:59 PM

Показване на мнениетоКристина, в 03 May 2010 - 08:40 PM, написа:

Момичета за какво са ви снимки? Отивайте и си взимайте кучето. Вие сте му надзорници и може да гарантирате, че не е агресивно. Не чакайте да прекара там седмици,месеци...


Да, Кристина е права. Елате в приюта.

#163 Потребителят е офлайн   deniii Икона

  • Member
  • PipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 24
  • Регистрация: 24-February 10
  • Gender:Female
  • Location:Русе

Публикувано: 03 May 2010 - 10:23 PM

Извинете ни за грешката обадили сме се на този : 0885 96 90 99
User's Signature

Качена снимка

#164 Потребителят е офлайн   kittykat.ruse Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 626
  • Регистрация: 02-April 09
  • Gender:Female
  • Location:Русе
  • Skype:

Публикувано: 03 May 2010 - 10:40 PM

Показване на мнениетоdeniii, в 03 May 2010 - 10:28 PM, написа:

Извинете ни за грешката обадили сме се на този : 0885 96 90 99

Важно уточнение, че за малко да разведем г-жа Попова, щеше да стане "язък за хубавото момиче" /усмивка- нямам емотикони/
И наистина е хубаво да отидете на място и да видите за какво става на въпрос, все пак толкова активно ви кани координаторката. И този път и се обадете на правилния номер ;-)
Попова,а кой вдига на този номер 0885 96 90 99?

#165 Потребителят е офлайн   Popova Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 72
  • Регистрация: 11-March 09
  • Gender:Female
  • Skype:

Публикувано: 03 May 2010 - 11:17 PM

Показване на мнениетоkittykat.ruse, в 03 May 2010 - 09:45 PM, написа:

Показване на мнениетоdeniii, в 03 May 2010 - 10:28 PM, написа:

Извинете ни за грешката обадили сме се на този : 0885 96 90 99

Важно уточнение, че за малко да разведем г-жа Попова, щеше да стане "язък за хубавото момиче" /усмивка- нямам емотикони/
И наистина е хубаво да отидете на място и да видите за какво става на въпрос, все пак толкова активно ви кани координаторката. И този път и се обадете на правилния номер ;-)
Попова,а кой вдига на този номер 0885 96 90 99?


Това е денонощен дежурен телефон, който се намира в управителя на приюта.

Спокойно, малко трудно ще ме разведете, защото не съм омъжена :)

#166 Потребителят е офлайн   kittykat.ruse Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 626
  • Регистрация: 02-April 09
  • Gender:Female
  • Location:Русе
  • Skype:

Публикувано: 04 May 2010 - 07:59 AM

Да си жива и здрава!

#167 Потребителят е офлайн   Laska Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 173
  • Регистрация: 03-March 10

Публикувано: 04 May 2010 - 09:58 AM

Катя, всички знаем , че госпожа Попова не е омъжена , а само обвързана. Поне така твърди тя.
Личния живот на госпожата не ни интересува. Тук става въпрос за работата на Общинския приют.
User's Signature

Благодарното куче е по-достойно от неблагодарния човек!

http://grijaipodslon.ucoz.com/

#168 Потребителят е офлайн   kittykat.ruse Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 626
  • Регистрация: 02-April 09
  • Gender:Female
  • Location:Русе
  • Skype:

Публикувано: 04 May 2010 - 01:37 PM

Показване на мнениетоLaska, в 04 May 2010 - 10:03 AM, написа:

Катя, всички знаем , че госпожа Попова не е омъжена , а само обвързана. Поне така твърди тя.
Личния живот на госпожата не ни интересува. Тук става въпрос за работата на Общинския приют.


Така е, не ме интересува какво прави госпожата нощем, ако на другия ден кучетата са с панделки - това си е лично нейна реплика.
Освен това, колкото повече наблюдавам работата им, толкова повече се убеждавам колко сме добри в нашата.


... и поради тези причини спирам да коментирам и дебатирам с когото и да било, просто като забележа нередност, ще подавам сигнал на този, от когото зависи да бъде отстранена.

#169 Потребителят е офлайн   Popova Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 72
  • Регистрация: 11-March 09
  • Gender:Female
  • Skype:

Публикувано: 04 May 2010 - 02:22 PM

Показване на мнениетоkittykat.ruse, в 04 May 2010 - 12:42 PM, написа:

Показване на мнениетоLaska, в 04 May 2010 - 10:03 AM, написа:

Катя, всички знаем , че госпожа Попова не е омъжена , а само обвързана. Поне така твърди тя.
Личния живот на госпожата не ни интересува. Тук става въпрос за работата на Общинския приют.


Така е, не ме интересува какво прави госпожата нощем, ако на другия ден кучетата са с панделки - това си е лично нейна реплика.
Освен това, колкото повече наблюдавам работата им, толкова повече се убеждавам колко сме добри в нашата.


... и поради тези причини спирам да коментирам и дебатирам с когото и да било, просто като забележа нередност, ще подавам сигнал на този, от когото зависи да бъде отстранена.


Колко сте добри си личи по другите градове, но не и в Русе. За разлика от вас, забележките към дейността ви ги пускам по поща или телефон. Днес напремир го направех. Това е правилният и верен начин да се свърши една работа. Тук е неофициална и неформална среда и не може да очаквате резултат, а само отзвук и то от регистрирани потребители. Можеше и аз да не съм, а и не съм длъжна тук да отговарям. Има си ред, моля спазвайте го.

#170 Потребителят е офлайн   deniii Икона

  • Member
  • PipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 24
  • Регистрация: 24-February 10
  • Gender:Female
  • Location:Русе

Публикувано: 06 May 2010 - 02:21 PM

Как е Цецко.Ще се радвам и на снимки :)
User's Signature

Качена снимка

#171 Потребителят е офлайн   kittykat.ruse Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 626
  • Регистрация: 02-April 09
  • Gender:Female
  • Location:Русе
  • Skype:

Публикувано: 06 May 2010 - 02:50 PM

Показване на мнениетоdeniii, в 06 May 2010 - 02:26 PM, написа:

Как е Цецко.Ще се радвам и на снимки :)


Момичета, съмнявам се да ви пуснат снимки на Цецко тук. Предполагам, че целта е да ви закарат на място без много много уговорки в публичното пространство.
Мога да ви предложа да отидем заедно, ако искате- пишете ми на лични да се разберем.

#172 Потребителят е офлайн   Laska Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 173
  • Регистрация: 03-March 10

Публикувано: 06 May 2010 - 03:18 PM

Тя каза , че няма време, и не е длъжна да дава информация тук.
Ами да дава такава информация на сайта на общинския приют- като за това й плащат. Ама и там няма нищо.
User's Signature

Благодарното куче е по-достойно от неблагодарния човек!

http://grijaipodslon.ucoz.com/

#173 Потребителят е офлайн   kittykat.ruse Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 626
  • Регистрация: 02-April 09
  • Gender:Female
  • Location:Русе
  • Skype:

Публикувано: 06 May 2010 - 03:26 PM

Показване на мнениетоLaska, в 06 May 2010 - 03:23 PM, написа:

Тя каза , че няма време, и не е длъжна да дава информация тук.
Ами да дава такава информация на сайта на общинския приют- като за това й плащат. Ама и там няма нищо.


Да е жива и здрава!
Май се повтарям.
Важното сега е да помогнем на Цецко да излезе от там, защото "агресивните" на 100% биват осиновявани, но незнайно къде...

#174 Потребителят е офлайн   Кристина Икона

  • Was it a dream...
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 856
  • Регистрация: 27-May 09
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 06 May 2010 - 03:41 PM

Госпожицата ни направи забележка да не пишем по форумите, защото това е неофициална и неформална среда :gk_164:
Така че... нека грабваме костюмите,вратовръзките,токчетата и да ходим на официално съвещание, където да си зададем въпросите :mc_004:

Аз пък се надявам някой път тя да има време да прочете темите из този така неофициален форум, за да разбере на колко животни са помогнали хората, които пишат в него. Пък туко виж проумее, че тук не сме се събрали за тинтири-минтири и не пишем и четем, само щото си нямаме друга работа.
User's Signature

"И в края на нашия живот ние няма да бъдем съдени по това колко дипломи имаме,колко пари сме спечелили или колко големи неща сме направили. Ние ще бъдем съдени по това: „Бях гладен и ти ме нахрани. Бях гол и ти ме облече. Бях бездомен и ти ми даде подслон.” М.Тереза

#175 Потребителят е офлайн   Katt Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 287
  • Регистрация: 21-May 09
  • Gender:Female
  • Location:Русе

Публикувано: 06 May 2010 - 05:16 PM

Г-жо Попова,кучето изобщо не е агресивно.Ще имам възможност да дойда в въбота или неделя.И моляви,поне кажете как е кучето.Яде ли,уплашен ли е?Много се притесняваме за него.
User's Signature

Качена снимка

Качена снимка

#176 Потребителят е офлайн   deniii Икона

  • Member
  • PipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 24
  • Регистрация: 24-February 10
  • Gender:Female
  • Location:Русе

Публикувано: 06 May 2010 - 07:40 PM

Кати,не очаквай да ти отговори.Вече няколко пъти и е задаван този въпрос .. но без отговор. :dry:
User's Signature

Качена снимка

#177 Потребителят е офлайн   Кристина Икона

  • Was it a dream...
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 856
  • Регистрация: 27-May 09
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 08 May 2010 - 03:09 PM

Малко "незаконни" снимки от днес :db_046:

Мъжкият болончо, изоставен от стопаните си още е там. Изглежда добре и е контактен. Бих искала точна информация за възрастта му, защото преди месеци казаха, че е възрастен,около 7-8 годишен,после, че всъщност бил млад-1-2 год., а днес отново, че е възрастен. В крайна сметка младо или старо е животинчето?

Качена снимка

Едно изключително красиво и грациозно създание- женско куче, постъпило преди 2-3 дни там. Има кожен проблем, който надяваме се ще бъде излекуван. Кучето е много кротко и тихо. Като се излекува и се изкъпе ще изглежда зашеметяващо и ще бъде страхотен домашен любимец! Кафявото куче зад нея казаха, че й е детенце.

Качена снимка

Качена снимка

Ето го и Цецко на Кати и Дени. Ще му се пусне отделна темичка, че търси дом. Много е стресиран,горкия. Кати каза, че никога не го е виждала така.

Качена снимка

Качена снимка

Ротвайлерът още е там. Уж имало осиновители... не знам.
Качена снимка

Качена снимка
User's Signature

"И в края на нашия живот ние няма да бъдем съдени по това колко дипломи имаме,колко пари сме спечелили или колко големи неща сме направили. Ние ще бъдем съдени по това: „Бях гладен и ти ме нахрани. Бях гол и ти ме облече. Бях бездомен и ти ми даде подслон.” М.Тереза

#178 Потребителят е офлайн   Katt Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 287
  • Регистрация: 21-May 09
  • Gender:Female
  • Location:Русе

Публикувано: 08 May 2010 - 07:50 PM

Найстина никога не съм виждала Цецко такъв.Незнам какво се е случило,но той е найстина ужасно стресиран,И тук ще помоля,ако някой има възможност поне временно да приюти Цецко ще съм му безкрайно благодарна.
Госпожо Попова,днес видях само едното от двете черни бебета.Къде е другото?
User's Signature

Качена снимка

Качена снимка

#179 Потребителят е офлайн   Кристина Икона

  • Was it a dream...
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 856
  • Регистрация: 27-May 09
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 08 May 2010 - 11:08 PM

Попова казва, че не е длъжна да ни отговаря тук на въпросите, нещо, което беше дискутирано по-горе. Хич не искам да спамя, за да могат повече хора да видят снимките, които успяхме да направим днес(пък туко виж излязъл късмета на някое куче)
Но все пак след като тя от дни не си вдига телефона, когато хора от сдружението й звънят - би могла поне да отговори на въпросите ни тук, па макар и така неофициално.

Сортирам въпросите, за да я улесним.
1- На каква възраст е мъжката болонка?
2- Какво стана с осиновителите на ротвайлера, какво стана и с бившия му стопанин , който трябваше да изплати престоя му в приюта и до кога кучето ще стои там?
3- Кой и къде осинови сетера?
4- Къде е едно от черните бебета, за които пита Кати?
5- Къде е въпросното куче с жълта марка, за което се твърди, че е разгонено? Кой е номерът на марката?
6- Кога на сайта на общинския ще има ясна и точна информация за всяко куче, което е настанено там(изключваме тези, които са само за кастрация и после се връщат)
7 - Това куче ще се връща ли на място, ще се лекува ли, какво ще става с него? : Качена снимка

За сега толкова.
User's Signature

"И в края на нашия живот ние няма да бъдем съдени по това колко дипломи имаме,колко пари сме спечелили или колко големи неща сме направили. Ние ще бъдем съдени по това: „Бях гладен и ти ме нахрани. Бях гол и ти ме облече. Бях бездомен и ти ми даде подслон.” М.Тереза

#180 Потребителят е офлайн   PogeH B MpaKa Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 25
  • Регистрация: 02-May 10
  • Gender:Male

Публикувано: 22 May 2010 - 03:37 PM

Интересувам се от ротвайлера, какво става с него, осиновен ли е? Имам опит с тази порода (в момента имам един 5 годишен - кастриран) , след месец и нещо ще си вземам още едно от един познат, но се интересувам и от този. От Русе съм.
Кастриран е нали? Защото мисля да си взема женско.

  • (11 Страници) +
  • « Първа
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни