Dog.bg Форуми : Белка

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Белка

#21 Потребителят е офлайн   princessdidi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 496
  • Регистрация: 10-January 08
  • Gender:Female

Публикувано: 16 June 2009 - 06:29 PM

освен по това, че беше разхвърляла каквото е набарала, по друго няма как да познаеш че има такова лудо животно там!!! а кучето ще си поседи доста... :dog: от както е тук не съм я виждала или чувала!

#22 Потребителят е офлайн   falconess Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 995
  • Регистрация: 01-July 08
  • Gender:Female
  • Interests:Диви животни
  • Skype:

Публикувано: 18 June 2009 - 09:59 AM

Хахахаха
Горкото куче :ab_041:

#23 Потребителят е офлайн   princessdidi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 496
  • Регистрация: 10-January 08
  • Gender:Female

Публикувано: 18 June 2009 - 10:18 AM

мисля, че вече белката я няма! никой не я е чувал или виждал! :rd_139:
Мисията успешна!! :zz_224:
Благодаря за съветите! :ug_119:

#24 Потребителят е офлайн   falconess Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 995
  • Регистрация: 01-July 08
  • Gender:Female
  • Interests:Диви животни
  • Skype:

Публикувано: 18 June 2009 - 10:35 AM

Ееее, страхотно!!!
Хем не навредихме на животинката, хем разрешихме проблема :af_089: Ей на това му се вика добре свършена работа!
Благодаря ти, че положи усилия, за да станат нещата по най-безболезнения начин :rc_036: . Дай боже повече хора като теб!

#25 Потребителят е офлайн   Aragoen Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1592
  • Регистрация: 09-April 07
  • Gender:Male
  • Location:Стара Загора

Публикувано: 19 June 2009 - 01:18 AM

Има и друг начин поръсваш тавана и местата кадето би се скрила с нафтелин, белките мразят тази миризма но след като тя исчезне ще се върне за това след като се махне временно запуши всички дупки сложи мрежи на прозорците и т.н. вапите знаят как :) за да неможе да влезе пак
User's Signature

И ние ядем бонбонки тик-так и пушиме кент!!!


Цитат

Американски форум - Задаваш въпрос, после ти отговарят.
Арменски форум. - Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.
Български форум - Задаваш въпрос, после в 50 поста ти разказват какъв си тъпак, че си попитал.



Качена снимка

#26 Потребителят е офлайн   princessdidi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 496
  • Регистрация: 10-January 08
  • Gender:Female

Публикувано: 19 June 2009 - 09:20 AM

то и аз знам как :ab_041: :zf_093:
кучето е още в тук, а и незнам дали ще ходим в другата къща...но стане ли това, първо ще затворим тавана!

#27 Потребителят е офлайн   kvladov Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 3
  • Регистрация: 10-September 09

Публикувано: 10 September 2009 - 10:07 AM

Аз имам проблем с белки от отдавна и ще ви кажа до къде стига наглостта на това животно понеже гледам бройлери и зайци тя издебила кучето като е спало изглежда в предната част на кащата и като влезнала 21 бройлера и една носачка леш изпила им кравта извадила 4 отгоре на дарварника явно ги е приготвяла да ги пренася. това е отвратително животно а понеже живея в края на града сам я дебил нощно време да ви кажа гамжи полето просто гамжи от порове белки и тн.

#28 Потребителят е офлайн   dog.bg Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 13834
  • Регистрация: 05-July 04
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 10 September 2009 - 10:40 AM

За това и не ги обичат белките ... влиза, убива всичко, до което се докопа и после изнася едно или две пилета.

Заграждай отвсякъде и куче до кокошкарника и зайчарника. Ако има куче там, няма да влезе.

#29 Потребителят е офлайн   falconess Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 995
  • Регистрация: 01-July 08
  • Gender:Female
  • Interests:Диви животни
  • Skype:

Публикувано: 12 September 2009 - 01:15 PM

Белките са просто едни животни. В света на животните не съществуват измислени от човека понятия като "наглост". Че има проблем, има, но той идва главно от факта, че човекът иска животните да се "сещат" кои неща са собственост на човека и да не ги пипат тях, а да ловят други, "ничии" същества. Всеки, който успее да се абстрахира от човешкото си мислене, ще разбере, че това за едно диво животно е непостижимо.

#30 Потребителят е офлайн   kremiqnakieva Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 13-November 10

Публикувано: 14 November 2010 - 03:52 PM

Показване на мнениетоprincessdidi, в 09 June 2009 - 10:01 PM, написа:

Имам ужасен проблем! На тавана на къщата ни живее белка!! Започна да се приютява тук всяка година :dry: Идва в края на есента и изкарва цялото лято "на гости" в нас... обаче това никак не е приятно :dry: По цяла нощ рови нещо по пода, слиза и се качва по стената...абе върши си нейните работи :ab_041: тя и през деня го прави, но не сме си по цял ден вкъщи и не ни прави такова впечатление. Та въпроса ми е как да се отърва от нея?! съответно без да я обивам, защото баба ми и дядо ми имат такива замисли :dry: мога ли да я прогоня по някакъв начин?! за момента май няма малки и досега не е имала.надявам се и да няма :dry: моля дайте съвет!

П.П. дори в момента си прави среднощните разходки и ми чегърта по стената.....

здравейте да попитам решихте ли си проблема с белката на тавана ви и аз имам същия проблем.Всъщност не сме много сигърни дали е белка ,нещо се разхожда по тавана по всяко едно време и мн драска.Мъжа ми се качи на покрива и откри едно гнезно тъй като живее в къща и е правен ремонт нашия такан е от гинскартон а над него има каратаван.Животното направило дупка и късало ватата и си прави гнезно имаме 2 кучета ягрериери качихме ги на тавана полудяват търсят но не могат да го хванат.Направо имам чувството че ще падне тавана мн е неприятно дайте съвет моля ви

#31 Потребителят е офлайн   PHILIPOPOLIS Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 727
  • Регистрация: 28-February 10
  • Gender:Male
  • Location:Пловдив
  • Interests:irish wolfhounds
  • Skype:

Публикувано: 08 August 2012 - 10:44 PM

срещу нашата вила има барака -гараж, там живееха чифт белки ,собственика зачсти появата си в имота си и те заедно с 4 малки се приместиха в груга необитаема вила с афиф паянтоя покрив - беше пълен със съсели - и падна голямо огощение ,през 20 мин хващаха по някой,, с гонитба по боровете наоколу,,,,те са полезни животни , Хората трябва просто да слагат стабилни мрежи за кокошарниците си и отгоре ,,,,много са сладки ,игриви и екзотични,,,
User's Signature

www.irishwolfdog.com FILIPOPOLIS -IRISHWOLFHOUND KENNEL /BG

  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни