Dog.bg Форуми : Предлагам/Имам нужда от транспорт

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (9 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Предлагам/Имам нужда от транспорт

#1 Потребителят е офлайн   blackrider Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 203
  • Регистрация: 28-June 06
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 13 August 2008 - 06:59 AM

Показване на мнениетокикита, в Jun 14 2009, 05:01 PM, написа:

Целта на тази тема е да се предлага или иска помощ с транспорт за кучета и котки.

Пример:

1.Аз ще ходя на море във Варна и мога да хвъля някой нуждаещ се бездомник на там.Предлагам транспорт и ако иска някой се възползва.

2.Трябва да транспортирам бездомника си от Варна до София/примерно/,където го чакат новите му стопани и моля за транспорт.Ако някой има такъв курс-помага.


#2 Потребителят е офлайн   simeonov82 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 32
  • Регистрация: 19-May 09
  • Gender:Male
  • Location:София
  • Skype:

Публикувано: 15 June 2009 - 03:00 PM

Разполагам с личен автомобил в София. Така че ако някой има нужда от транспорт - София - София да се обажда.
User's Signature

Къде момче, сега отиваш и нашите сънища тревожиш? Дали все още Хамлет жив е - средновековно невъзможен?...

#3 Потребителят е офлайн   dora7511 Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 3177
  • Регистрация: 11-January 09
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Фитнес,йога, източна литература,здравословен начин на живот...кучета и котки:)

Публикувано: 08 October 2009 - 12:18 PM

Искам да замоля всички четящи тук, ослушвайте се за близки и познати пътуващи към Европа.Както и свиркайте, ако някой от вас ще лети.За изпращащите кучовци и котета това би било голямо облекчение.
Естествено пътника трябва да се навия на таз работа, но ангажимента му е почти никакъв.Тук ние си ги изпращаме , плащаме на летището таксите.А от другата страна ще има посрещач.
Нас лично ни интересуват дестинации като Берлин, Франкфурт, Бон, Мюнхен.

User's Signature

Качена снимка

#4 Потребителят е офлайн   maya.maisky Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 289
  • Регистрация: 07-October 07
  • Gender:Female
  • Location:София/Варна
  • Interests:Great Dane

Публикувано: 01 November 2009 - 05:31 PM

Нямам нормиран работен ден и за това много често през седмицата,когато хората работят -аз имам свободно време и кола на разположение.Мога да помагам с транпорт на животинки София-София.
Също при предварителна организация, мога да изчаквам кастриране в безплатните центрове и да връщам животните.
Не е съвсем ВИНАГИ, но мисля че бих могла да съм в помощ.
User's Signature

Geenie Goldfire Liberte

#5 Потребителят е офлайн   dora7511 Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 3177
  • Регистрация: 11-January 09
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Фитнес,йога, източна литература,здравословен начин на живот...кучета и котки:)

Публикувано: 01 November 2009 - 08:59 PM

Със сигурност ще сте полезна.Може би да оставите тук телефон за връзка?
User's Signature

Качена снимка

#6 Потребителят е офлайн   JennyB Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 489
  • Регистрация: 25-November 09
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 25 November 2009 - 03:21 PM

Здравейте!

Съвсем нова съм при вас.

Искам да изразя огромното си възхищение за големите души, които имате, за топлината и всеотдайността ви! Много се радвам, че има хора, които помагат, които страдат и се хвърлят презглава да отговорят на бедите на другите! Има шанс света да се оправи с толкова добри хора като вас!

От друга страна, засрамих се, че толкова дълго съм стояла безучастна към проблемите на бездомните животни... Но сега смятам да поправя грешката и да бъда полезна, с каквото мога.

Като начало, имаме възможност за безплатен транспорт в София. Аз не шофирам, затова трябва да се съобразим и с времето на мъжа ми. Но хубавата новина е, че ние имаме плаващо работно време и не стоим на работа от 9 до 18 ч. Често през първата половина на деня сме по-свободни и бихме могли да поемем возене на животинки за кастрация или към ветеринарни кабинети. Молбата ми е, ако има възможност и случая не е спешен, да се уговаряме няколко дни предварително.

Също имам и друга молба, дано не ме заклеймите. Не можем да поемем превозване на животни с гъбички, много съжалявам. Едно, че имаме огромна семейна трагедия свързана с това, а освен това имаме и ве деца и често контактуваме с 2 бебета-близнаци, които също често возим с колата. Не бих искала да поемаме рисковете за тях... Затова, моля да не ме търсите - за транспорт!, ако животинката има белези на гъбично заболяване.

Оставям тел.за връзка, моля не се притеснявайте да звъните до късно вечер (1 ч.) - 0884 066 304 Жени.

Понякога пътуваме из страната, аз ще се обаждам, когато имаме такива планове.

Имам и един приятел, който често през уикендите пътува София-Пловдив, ще мобилизирам и него за превоз и ще пиша тук :)


#7 Потребителят е офлайн   deni_avr Икона

  • Speechless
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7282
  • Регистрация: 18-April 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 30 March 2010 - 10:18 AM

Някой знае ли автобусни фирми, които да превозват дом.любимци в клетка и не в багажното? Няколко фирми вече ми отказват по телефона.
User's Signature

Качена снимка

#8 Потребителят е офлайн   S.Petrov Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 725
  • Регистрация: 12-December 09
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 30 March 2010 - 12:07 PM

Etap-Gruop и Юноин Ивкони ми отказаха дори за куче-водач. Казаха само в клетка в багажното. Биомет се съгласиха след едночасов размисъл.

Аз да попитам и тук. Ако случайно има някой който ще пътува от София за Русе по Великден. Става въпрос за мен и един куч. Ще се отплатя:)

User's Signature

Величието на една нация, нейния нравствен прогрес, може да се определи според начина, по който тя се отнася към животните"

Махатма Ганди

#9 Потребителят е офлайн   deni_avr Икона

  • Speechless
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7282
  • Регистрация: 18-April 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 30 March 2010 - 12:35 PM

Това е добра идея, Петров. Ако има пътуващи съфорумци с животни защо да не се координираме и пътуваме заедно, като билетите вместо на фирмите ги плащаме на шофьора.
Аз също пътувам за празниците с една клетка с 2 котки до Търново. Отделила съм 30 лв за път. Котките ми са послушни, не повръщат, не пикат и не мяукат. Мен ме отразяха от всички автобусни линии и единствената възможност ми остава 5 часа с влак.
User's Signature

Качена снимка

#10 Потребителят е офлайн   Anuk Икона

  • северен вятър
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 5391
  • Регистрация: 27-December 07
  • Gender:Not Telling
  • Location:София

Публикувано: 30 March 2010 - 12:45 PM

защо не пробвате във ВозимСе
аз съм регистрирана там - мога да питам - пусна тема

#11 Потребителят е офлайн   Chupacabra Икона

  • animal lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1343
  • Регистрация: 24-July 07
  • Gender:Not Telling
  • Location:свят

Публикувано: 12 April 2010 - 12:44 AM

Препоръчвам: carpool-bg.com

#12 Потребителят е офлайн   margokk Икона

  • Грънчарско колело
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 2756
  • Регистрация: 08-July 08
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 14 April 2010 - 03:26 PM

Ето едно предложение от Варненска потребителка, ако някой има нужда.
User's Signature

"Този, който търси ангел и следи само за крилата, рискува да се прибере вкъщи с гъска." Г.Лихтенберг

Ако се интересувате от някое от предлаганите животинки, пишете на margokk@abv.bg

#13 Потребителят е офлайн   lizka Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 3074
  • Регистрация: 28-September 07
  • Gender:Female
  • Location:гр. Варна

Публикувано: 10 May 2010 - 11:26 AM

Куриерската фирма Лео експрес извършва превоз на животни http://www.leoexpres.bg/contacts.php
User's Signature

Качена снимка

#14 Потребителят е офлайн   sasho62 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 20-May 10

Публикувано: 20 May 2010 - 01:47 PM

Здравейте,
Пътувам всяка седмица от София до всяка точка на Германия. Мога да поема превозването на кученца и котета в клетки. Самия аз имам едно непослушно коте.
За връзка с мен тел. 0899992081 и 004915784506451 или mail: sashodimitrov@mail.bg


Пътувам с микробус VW T4.Пътувам до градове из цяла Германия

#15 Потребителят е офлайн   iveta 2 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 952
  • Регистрация: 08-May 06

Публикувано: 25 October 2010 - 11:36 PM

Който има нужда да изпраща или взима куче или коте от Германия,Холандия,Белгия,Румъния препоръчвам Сашо Димитров.Човека пътува всяка седмица от София,много е коректен.На мен лично ми превози две кученца, като по пътя се беше грижил отлично за животинките и ги беше разхождал.Обаждаше ми се и по телефона да ме информира как минава пътуването и ми ги достави до нас.Цената също е приемлива.
Контакт тел. 0899992081 и 004915784506451 или mail: sashodimitrov@mail.bg
User's Signature

WHITE SPITZ KENNEL "ORCHIDE IN BLOSSOM"
http://www.orchide-in-blossom.com

#16 Потребителят е офлайн   deni_avr Икона

  • Speechless
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7282
  • Регистрация: 18-April 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 14 January 2011 - 11:22 AM

Показване на мнениетоКристина, в 13 January 2011 - 11:40 PM, написа:

Някой ползвал ли е този сайт за намиране на транспорт? http://3na100.com/


По-добре пробвай тук макар че аз не разбрах как точно става публикуване на обява: www.flugpate.com
В краен случай ако искаш да ги пратим двете котки в една клетка до Берлин карго и си разделим разходите. Пиши ми на ЛС ако те устройва и ако не намерим друго.
User's Signature

Качена снимка

#17 Потребителят е офлайн   Кристина Икона

  • Was it a dream...
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 856
  • Регистрация: 27-May 09
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 16 January 2011 - 06:04 PM

Показване на мнениетоbutci, в 16 January 2011 - 04:39 PM, написа:

deni_avr и Кристина - момичета,не знам дали сте видяли това:

Показване на мнениетоiveta 2, в 25 October 2010 - 09:41 PM, написа:

Който има нужда да изпраща или взима куче или коте от Германия,Холандия,Белгия,Румъния препоръчвам Сашо Димитров.Човека пътува всяка седмица от София,много е коректен.На мен лично ми превози две кученца, като по пътя се беше грижил отлично за животинките и ги беше разхождал.Обаждаше ми се и по телефона да ме информира как минава пътуването и ми ги достави до нас.Цената също е приемлива.
Контакт тел. 0899992081 и 004915784506451 или mail: sashodimitrov@mail.bg



Да, аз се свързах с човека. Взима 85 евро за котка, за куче не знам колко. Със самолет излиза около 70 евро и животинката пътува само час и нещо(а ако има придружител пътува и вътре,а не в багажното), а за 85 евро ще пътува над 22 часа с автомобил. Това си е стрес и аз честно казано не бих си пуснала животинчето да пътува така и то за подобна сума. Надявам се да не засегна никого с това :)
User's Signature

"И в края на нашия живот ние няма да бъдем съдени по това колко дипломи имаме,колко пари сме спечелили или колко големи неща сме направили. Ние ще бъдем съдени по това: „Бях гладен и ти ме нахрани. Бях гол и ти ме облече. Бях бездомен и ти ми даде подслон.” М.Тереза

#18 Потребителят е офлайн   koniarska Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 2842
  • Регистрация: 25-July 07
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Skype:

Публикувано: 19 May 2011 - 10:37 AM

Публикувано: 14 February 2011 - 07:23 PM
Здравейте, казвам се Свилен Стаматов и се радвам че мога да обявя, че отново съм на линия :) създадох фирма наречена Bulgarian Animal Transport и ще се занимаваме единствено с транспорт на живи животни. Офиса ни е отново на летище София и ще бъдем в услуга на всички, които искат да транспортират своя любимец на някъде. Видях последния пост в който хулят колегите ми, мога да кажа единствено, че ние работим с партнйори отсреща и когато поъчваме от някъде ползваме услугите на местни фирми, които са със съответните местни стандарти относно ценообразуването.
На разположение съм за всякакви запитвания и ще направя всичко възможно да предоставя една наистина добра оферта на всеки. като естествено е трудно да се сравни цена на транспорт като карго (непридружен) и транспорт с пътник. предполагам такъв е случая със 70те евро от предния пост.
ето и моите координати.
майл: sstamatov@bat-bg.com
тел: 02 9459005
мобилен: 0889 135 079

надявам се да съм от полза на всички Вас :)
От тук: http://forum.dog.bg/...B0/page__st__40
User's Signature

PUNISH THE DEED , NOT THE BREED !

#19 Потребителят е офлайн   Maggi Икона

  • супа за душата
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 917
  • Регистрация: 19-October 07
  • Gender:Female
  • Location:Sofia
  • Skype:

Публикувано: 03 July 2011 - 12:14 PM

Показване на мнениетоMaggi, в 16 June 2011 - 01:52 PM, написа:

Показване на мнениетоMaggi, в 14 June 2011 - 09:15 AM, написа:

Търся човек с кола за превозване на транспортен бокс от кв. Хладилника до приюта в Богров.
Трябва да върна бокса на АРС, но нямам кола.
Боксът е почистен и е с размери: 101/68/40 см - в разглобен вид
Ако някой има път към приюта в Богров и би искал да помогне, моля да ми пише ЛС.

Тази молба все още е в сила.

Горната ми молба е валидна все още.
Ако някой с кола има път към приюта в Богров и има възможност да закара 1 празен транспортен бокс до там, моля да ми се обади: тел. 0888 733 810 или тук на ЛС.
User's Signature

Качена снимка

Отделете малко време и вижте защо държим на кастрацията

#20 Потребителят е офлайн   BAT_BG Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 7
  • Регистрация: 14-February 11
  • Gender:Male

Публикувано: 31 August 2011 - 02:01 PM

Здравейте, казвам се Свилен Стаматов, занимавам се професионално с организация на международен транспорт на животинки по въздух, най-често кучета и котета. Ако някой има нужда нека ми пише. От време на време мога и да изпълня някоя доставка в България или някоя до близките съседни страни с кола. С някой от хората във форума се познаваме лично :) (тъй като сме правили транспорти заедно).
Ако има нужда пишете ми на sstamatov@bat-bg.com
Офиса на фирмата Bulgarian Animal Transport се намира на летище София.

п.с. когато пътувам лично гледам да помогна с безплатен транспорт на някое бездомно куче или коте, обикновено го публикувам на стената на фирмената страничка във фейсбук
http://www.facebook....AnimalTransport
Сега даже обмислям да сложа под секция с обяви за търсене на транспорт и даже ако групираме няколко животинки може и аз да го извърша, за да не се чакат доброволци до безкрай... но все още го обмислям, как ще е най-добре

  • (9 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

3 потребители четат тази тема
0 потребители, 3 гости, 0 анонимни