Dog.bg Форуми : РОТ говорилня

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (157 Страници) +
  • « Първа
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

РОТ говорилня

#1421 Потребителят е офлайн   killah_baby Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 389
  • Регистрация: 21-January 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 10 February 2009 - 11:24 AM

Накой може ли да ми обясни на лични как се качват в момента снимки че аз нещо неразбрах .
User's Signature

Качена снимка

#1422 Потребителят е офлайн   ben2418 Икона

  • One ot them ...
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 817
  • Регистрация: 07-August 08
  • Gender:Male

Публикувано: 10 February 2009 - 06:35 PM

Цитат

Накой може ли да ми обясни на лични как се качват в момента снимки че аз нещо неразбрах .


killah_bay,Арес как е ? Възстановява ли се ?
User's Signature

Айда Скот Тейлър е написал: Не поглеждай назад да скърбиш по миналото което вече е свършило и не се притеснявай за бъдещето което още не е дошло.Живей в настоящето и го прави толкова красиво че да си струва да го запомниш !

#1423 Потребителят е офлайн   ben2418 Икона

  • One ot them ...
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 817
  • Регистрация: 07-August 08
  • Gender:Male

Публикувано: 10 February 2009 - 06:42 PM

Цитат

                                                               Качена снимка

                                                ето това е правилното движение на кучето в тръс!


Моето така се движи ! :->) :wub:  B)
User's Signature

Айда Скот Тейлър е написал: Не поглеждай назад да скърбиш по миналото което вече е свършило и не се притеснявай за бъдещето което още не е дошло.Живей в настоящето и го прави толкова красиво че да си струва да го запомниш !

#1424 Потребителят е офлайн   killah_baby Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 389
  • Регистрация: 21-January 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 10 February 2009 - 07:06 PM

Да по-добре е. Доста се е наплашил обаче.... ако му се скарам или пък като тръгна да го погаля и заляга сякаш ще го бия. Преди не беше така....надявам се да му мине явно се е травмирал.Аз му помагам естествено  :kuchence:.... толкова ми липсваше че сега като съм вкъщи и за минутка не го оставям на мира. Тормоз  ;D Иначе все още му се броят ребрата та не е многода го снимам, но ще пусна някоя стара снимка като се прибера от работа.
User's Signature

Качена снимка

#1425 Потребителят е офлайн   alisa Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3446
  • Регистрация: 05-October 07
  • Gender:Female
  • Location:Sofia
  • Interests:Фотография, ротвайлери, котки, музика, конна езда и мн. други. :)

Публикувано: 11 February 2009 - 11:28 AM

Mного се радвам. че намерихте кучо!!!  :yahoo:

#1426 Потребителят е офлайн   dark_moon Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 257
  • Регистрация: 24-October 08
  • Location:Добрич

Публикувано: 11 February 2009 - 12:16 PM

Цитат

Цитат

Хапчета ,няма да помогнат при тази патология :rolleyes:


за съжаление и лекарите имат подобно мнение по въпроса...

ти сега и лекар ли ще си.леле леле.много си загрижен за моето здраве.благодаря ти за това.ВПЕЧАТЛЕНА СЪМ. :izcherven: ето ти една искрена целувка :wub:

Цитат

Хапчета ,няма да помогнат при тази патология :rolleyes:

ти значението на този термин знаеш ли го въобще.съмнявам се ама много ;D
и за да ти помогна в умственото ти развитие ще ти кажа само че това е латинска дума.произлиза от pathos-болест и logos-учение.тоест това е наука за болестите и за нея уважаеми потребителю не се прилага лечение.дано да съм ти помогнала малко за да се образоваш.Айде лекувай :yahoo:
User's Signature

обичайте животните и ги имайте за част от вашето семейство.правете това с тях което бихте направили с ваш близък!

#1427 Потребителят е офлайн   dmm Икона

  • Rott Group
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 4360
  • Регистрация: 02-June 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 11 February 2009 - 12:35 PM

Цитат

хахахха ти колко пъти си чувал "взех си куче от развъдник" и колко често "ми взех си куче от един познат

dark_moon , колкото и да не можеш да проумееш, все по-често се чува "взех си куче от развъдник" B)

Цитат

..и колко от тези ПОРОДИСТИ кучета се продават след като на клубните кучета им се позволява да имат определен брой кучета за развъждане и до колкото знам са ограничени в броя на кучилата...

Това си го чула от Х-развъдника, от който си взе твоето хипер-родословно кученце, мей би? Дето те прати за зелен хайвер, ммм?
Преди ревеше, че ти е расово кучето, ама като ти проблесна, че не е така, бързо обърна другата страница?

Цитат

..но все пак в последните думи не съм сигурна..

Точно така - като не си сигурна недей и да пишеш такива смехории, че стана за смях.
User's Signature

Не са ме е хапали кучета, ... само хора! - М. Монро

#1428 Потребителят е офлайн   dark_moon Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 257
  • Регистрация: 24-October 08
  • Location:Добрич

Публикувано: 11 February 2009 - 12:51 PM

Цитат

Цитат

хахахха ти колко пъти си чувал "взех си куче от развъдник" и колко често "ми взех си куче от един познат

dark_moon , колкото и да не ти се вярва, аз все по-често чувам "взех си куче от развъдник"

Цитат

..и колко от тези ПОРОДИСТИ кучета се продават след като на клубните кучета им се позволява да имат определен брой кучета за развъждане и до колкото знам са ограничени в броя на кучилата...

Това си го чула от Х-развъдника, от който си взе твоето хипер-готино кученце, мейби? Дето те прати за зелен хайвер, ммм?

Цитат

но все пак в последните думи не съм сигурна

Точно така - като не си сигурна недей и да пишеш такива смехории, че стана за смях.




по принцип обичам да разсмивам хората но когато не съм сигурна за нещо го казвам.Но предполагам че ти си с доста добри познанства в сферата на развъдчици а аз съм с доста контакти с хора от народа.според теб мислиш ли че господин Х не би предпочел да даде 200 лева отколкото 500 евро и то само за един документ който показва кои са родителите.нямам нищо против тези наредби и хората които се занимават сериозно с развъждане.имам против отношението им към ротоподобните и към това че искат да налагат мнение и да налагат на всички своето мислене.Аз мисля така.щом съм ви смешна посмейте се.много ще се зарадвам на това.Но не ми налагайте някакви норми и правила от които нямам нужда.аз лично влизам тук за да питам за някои проблеми свързани с кученцето ми.това дали е с родословие или не мисля че не ви интересува толкова много.по скоро ви интересува дали е добре или зле.обещавам в скоро време да кача актуални снимки на рая да видите колко истормозено живее според вашите писания.Но в интерес на истината от този форум съм адски благодарна на Коко за това че ми помогна и ми отговори адекватно на зададени от мен въпроси.Мислех че това е целта на този форум а не да ме наричат каква ли не.до колкото прочетох правилата на форума май не се толерира обиди към участници в този форум.ама айде ти все пак си човек а не машина и не може да следиш всичко(но май когато това го казват дългогодишни участници във форума го толерираш).до колкото ми е останало впечатление и ти си с ротоподобно кученце.аз споделям това което са ми казали а другите от форума ми казват дали е вярно.Не съм гений но съм образовано момиче което в този форум преглътна доста обиди и подмятания.така че мод имаш разрешението ми да ме санкционираш при всяка една обида и нецензурна дума.ако има такава де.но все пак можеш да проследиш колко хора са обиждали мен и колко аз съм обиждала.ще чакам с нетърпение да разбера какво си видяла.А и между другото хиляди пъти писах че осъзнавам глешките си и от някои мои постове мисля че личи че се старая максимално.оп това май не може да се види(айде не влагай и личностни пристрастия,по скоро трябва да си безпристрастна.нали за тва си МОД)
User's Signature

обичайте животните и ги имайте за част от вашето семейство.правете това с тях което бихте направили с ваш близък!

#1429 Потребителят е офлайн   Chiita Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2796
  • Регистрация: 01-February 06
  • Gender:Female
  • Location:третия етаж...

Публикувано: 11 February 2009 - 12:57 PM

dark_moon , трудно ще образоваш даже себе си, защото за това се иска да имаш гъвкав ум и желание , а ти тук за 1-2 месеца доказа , че и двете са ти в недостиг.
И когато се опитваш да блеснеш с интелигентност по някоя тема , си избирай сфера, в която имаш познания.
Има един фразеологичен израз
"на краставичар краставици да продаваш"
...историята ти в този форум е точно такава...

"Патология (pathology)-наука за болестите, техните причини и ход.Определянето на приридата на заболяванията се постига чрез изследване на болния, проби от урината,кръвта,изпражненията,хистологични проби от заболели тъкани или при аутопсия ,чрез рентгенови изследвания и други методи.Клиничната патология е приложението на тези познания при лечението на болните."
User's Signature

Качена снимка

#1430 Потребителят е офлайн   dark_moon Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 257
  • Регистрация: 24-October 08
  • Location:Добрич

Публикувано: 11 February 2009 - 01:00 PM

Цитат

dark_moon , трудно ще образоваш даже себе си, защото за това се иска да имаш гъвкав ум и желание , а ти тук за 1-2 месеца доказа , че и двете са ти в недостиг.
И когато се опитваш да блеснеш с интелигентност по някоя тема , си избирай сфера, в която имаш познания.
Има един фразеологичен израз
"на краставичар краставици да продаваш"
...историята ти в този форум е точно такава...

"Патология (pathology)-наука за болестите, техните причини и ход.Определянето на приридата на заболяванията се постига чрез изследване на болния, проби от урината,кръвта,изпражненията,хистологични проби от заболели тъкани или при аутопсия ,чрез рентгенови изследвания и други методи.Клиничната патология е приложението на тези познания при лечението на болните."

ми не си учила праивлно използва думата патология по следния начин

Цитат

Хапчета ,няма да помогнат при тази патология :rolleyes:
май беше по правилно да кажеш "при този паталогичен случей".или пак съм.... как да се нарека и аз вече не знам.то голямо опуниране и издребняване нямам вече думи.
User's Signature

обичайте животните и ги имайте за част от вашето семейство.правете това с тях което бихте направили с ваш близък!

#1431 Потребителят е офлайн   Chiita Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2796
  • Регистрация: 01-February 06
  • Gender:Female
  • Location:третия етаж...

Публикувано: 11 February 2009 - 01:03 PM

Цитат

  то голямо опуниране и издребняване нямам вече думи.

:->) сама го каза

ПС:Има разговорни форми за комуникация подходящи за неспециализирани , немедицински форуми.Ако ще си комуникираме на високоспециализиран медицински език , аз нямам нищо против.
ПС:Издребняването в случая беше от твоя страна
ПС:Ако, аз искам сега да издребнявам ще обьрна внимание на правописа ти, но предполагам, че това са технически грешки от бързо писане.
User's Signature

Качена снимка

#1432 Потребителят е офлайн   Mahorec Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Изгонени
  • Мнения: 384
  • Регистрация: 20-March 08

Публикувано: 11 February 2009 - 01:04 PM

Цитат

Не съм гений но съм образовано момиче което в този форум преглътна доста обиди и подмятания.


dark_moon YOU ARE NOT ALONE!

#1433 Потребителят е офлайн   dark_moon Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 257
  • Регистрация: 24-October 08
  • Location:Добрич

Публикувано: 11 February 2009 - 01:09 PM

Цитат

Цитат

  то голямо опуниране и издребняване нямам вече думи.

:->) сама го каза

умело успяваш да увърташ а ама стига и да бях някой малоумна че да ти се вържа.с този си пост ми доказа как може да се използват думите на човек и да се извлича само това което доказва защитаваната от теб теза.ем кво да кажа.ЕВАЛА типична жена си.
User's Signature

обичайте животните и ги имайте за част от вашето семейство.правете това с тях което бихте направили с ваш близък!

#1434 Потребителят е офлайн   dark_moon Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 257
  • Регистрация: 24-October 08
  • Location:Добрич

Публикувано: 11 February 2009 - 01:12 PM

имам предложение към мод-а.Уважавана от мен Мод имам предложение да се създаде тема чието заглавие да е "нападайте и убиждайте безнаказано dark_moon и Mahorec".е нямаш си на идея какъв фурор ще постигнеш с тази тема.Можеш да се гордееш от сега от себе си :->)
User's Signature

обичайте животните и ги имайте за част от вашето семейство.правете това с тях което бихте направили с ваш близък!

#1435 Потребителят е офлайн   Chiita Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2796
  • Регистрация: 01-February 06
  • Gender:Female
  • Location:третия етаж...

Публикувано: 11 February 2009 - 01:18 PM

Нищо не увъртам, докато си дописвах поста още 2-3 се появили.
Не си мисли, че иконката  :->) е била в стил "на една вълна сме"
User's Signature

Качена снимка

#1436 Потребителят е офлайн   shadow Икона

  • master of puppets
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2761
  • Регистрация: 24-October 05
  • Location:Sofia

Публикувано: 11 February 2009 - 01:59 PM

dmm, ще черпим с белия ако вземеш мерки, че писва безкрайното четене на еднородни простотии.
User's Signature

PUNISH THE DEED , NOT THE BREED !
Качена снимка

#1437 Потребителят е офлайн   dmm Икона

  • Rott Group
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 4360
  • Регистрация: 02-June 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 11 February 2009 - 02:23 PM

dark_moon, ако обичаш не ми слагай думите в устата.
Къде видя да пиша, че трябва да се отритват неродословните ротове тук и да не се пише за тях? Това, че по-рано ти казах, че са те излъгали, че си осакати животното, а ти се сърдиш и обиждаш мен лично не ме интересува. Касае ме това, че твоето куче страдаше от твоя егоизъм и нежелание да вденеш какво ти се обясняваше.

Цитат

аз лично влизам тук за да питам за някои проблеми свързани с кученцето ми.

Касае ме и това, че от едно известно време влизаш тук само и само да правиш на инат ... а не да питаш за кученцето си. Така, че  недей да изопачаваш нещата, и което е още по-грозно - да лъжеш.

Да, никога не съм отричала, че си гледам ротоподобно куче, но никога не съм афиширала такива глупости:

Цитат

но човек трябва малко или много да е запознат с породата за да разграничи и види недостатъците на малки плюшени мечета.Лично аз съм за точно тези кучета(който са с потенциал) та дори да бъдат наричани ротоподобни.


И предложението ти за "твоя" тема е доста несериозно. Съобрази се все пак, че тук участват големи и разумни хора. Тийн форуми потърси на друго място.
User's Signature

Не са ме е хапали кучета, ... само хора! - М. Монро

#1438 Потребителят е офлайн   Millena Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 12
  • Регистрация: 12-January 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 11 February 2009 - 02:24 PM

Мили хора,
Силно се надявам да не обидя някой с този пост.
Мноооого дълго време ви следя.
Кажете например, когато новак посети форума как да намери полезно четиво за особеностите на възпитанието на вашата порода например?!!
Или да проследи развитието на кученцата от някое кучило??!! На мен би ми харесвало да следя кученцата, от време на време да виждам КАЧЕСТВЕНИ снимки на кучета, а не снимки на половин куче снимано отгоре..... или може би трябва да влезе новака във фотогалерията, която е 76 стр, и да разглежда, разглеееждаааа, докато попадне на хубави снимки /като тези на развъдник v. Tishevitsa единствено/?! Или когато иска да прочете нещо полезно, да зачете наред настоящата Говорилня/91 стр.!!!/ или в онази "стара" тема/188 стр!!!!!!/ все нещо полезно ще си извлече....може би...
Искам да кажа, че форумите са И за четящите/които сме много повече/, не само за пишещите!!!
Ако се опитате да го направите по систематизиран , със  съвети - от взимане на кученце, хранене, възпитание и т.н, ще бъде много по привлекателен и ПОЛЕЗЕН.

#1439 Потребителят е офлайн   nemooo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 275
  • Регистрация: 27-June 08
  • Gender:Male

Публикувано: 11 February 2009 - 02:45 PM

Цитат

Мили хора,
Силно се надявам да не обидя някой с този пост.
Мноооого дълго време ви следя.
Кажете например, когато новак посети форума как да намери полезно четиво за особеностите на възпитанието на вашата порода например?!!
Или да проследи развитието на кученцата от някое кучило??!! На мен би ми харесвало да следя кученцата, от време на време да виждам КАЧЕСТВЕНИ снимки на кучета, а не снимки на половин куче снимано отгоре..... или може би трябва да влезе новака във фотогалерията, която е 76 стр, и да разглежда, разглеееждаааа, докато попадне на хубави снимки /като тези на развъдник v. Tishevitsa единствено/?! Или когато иска да прочете нещо полезно, да зачете наред настоящата Говорилня/91 стр.!!!/ или в онази "стара" тема/188 стр!!!!!!/ все нещо полезно ще си извлече....може би...
Искам да кажа, че форумите са И за четящите/които сме много повече/, не само за пишещите!!!
Ако се опитате да го направите по систематизиран , със  съвети - от взимане на кученце, хранене, възпитание и т.н, ще бъде много по привлекателен и ПОЛЕЗЕН.

оффф ами ще четеш ако ти е интересно :huh:а що се отнася до снимките на кучетата във фотогалерията,такива са,тези снимки са правени от потребителите на форума.Ти кво искаш всеки който има рот и иска да му сложе снимка да си вика фотограф ли :huh:  :rolleyes:?
User's Signature

Кучето е единственото същество, което ви обича повече отколкото вие обичате себе си

#1440 Потребителят е офлайн   KOKO_ko Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3504
  • Регистрация: 20-March 06
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 11 February 2009 - 03:22 PM

Цитат

Цитат

Мили хора,
Силно се надявам да не обидя някой с този пост.
Ако се опитате да го направите по систематизиран , със  съвети - от взимане на кученце, хранене, възпитание и т.н, ще бъде много по привлекателен и ПОЛЕЗЕН.

оффф ами ще четеш ако ти е интересно :huh:а що се отнася до снимките на кучетата във фотогалерията,такива са,тези снимки са правени от потребителите на форума.Ти кво искаш всеки който има рот и иска да му сложе снимка да си вика фотограф ли :huh:  :rolleyes:?


абе много си агресивен нещо напоследък @nemoo  ;D ;D ;D

освен че е фен на моите снимки (кеф! кеф! кеф!), жената дава съвсем верни оценки и предложения за форума ни. да не говорим че е започнала писаното с надежда за "необиждане" на пишещите тук...нека бъдем бели и добри...поне понякога де! :huh: :huh: :huh:

останалото е работа на модератора ни, а той за съжаление не е вездесъщ и всеможещ...

а по повод това ти изказване:

Цитат

Ти кво искаш всеки който има рот и иска да му сложе снимка да си вика фотограф ли :huh:  :rolleyes:?
  аз от своя страна да ти кажа: ВСЕКИ ЕДИН ОТ НАС ТУК ПИШЕЩИТЕ би могъл да прави по-добри снимки на любимците си, стига да вложи малко мисъл и старание.

Ето някои предложения за тези които искат да направят добро фото на кучето:

1. Никога не снимайте кучето си ОТВИСОКО (отгоре - надолу)...ако трябва легнете и снимайте отдолу - нагоре
2. Не снимайте срещу светлината
3. Ползвайте играчки или храна за накарате кучето да придобие "концентриран" вид
4. Ползвайте човек който да държи животното на повод докато вие изберете добра поза в която да заснемете най-красивото сред най-красивите
5. Сетлите кучета се снимат на тъмен фон, ротвайлерите ВИНАГИ на светъл фон (изключение прави ярко-белия снежен фон!)


ей такива ми ти неща на прима виста...я да го направя отделна тема:)
User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА РОТВАЙЛЕРИ "v. TISHEVITSA"

Качена снимка

всичко за ротвайлера ...

  • (157 Страници) +
  • « Първа
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

2 потребители четат тази тема
0 потребители, 2 гости, 0 анонимни