Dog.bg Форуми : РОТ говорилня

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (157 Страници) +
  • « Първа
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

РОТ говорилня

#1841 Потребителят е офлайн   dark_moon Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 257
  • Регистрация: 24-October 08
  • Location:Добрич

Публикувано: 27 May 2009 - 02:06 PM

МНОГО МНОГО МНОГО АМА МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ ЗА ОТГОВОРИТЕ.ОТ МЕН ЕДНО НАЗДРАВЕ В ТЕЯ ЖЕГИ С ЕДНА ИСПОТЕНА ЧАША БИРА.:beer:
User's Signature

обичайте животните и ги имайте за част от вашето семейство.правете това с тях което бихте направили с ваш близък!

#1842 Потребителят е офлайн   alisa Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3446
  • Регистрация: 05-October 07
  • Gender:Female
  • Location:Sofia
  • Interests:Фотография, ротвайлери, котки, музика, конна езда и мн. други. :)

Икона за мнението  Публикувано: 27 May 2009 - 06:03 PM

:beer: :friends: пак заповядай ;)

#1843 Потребителят е офлайн   ben2418 Икона

  • One ot them ...
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 817
  • Регистрация: 07-August 08
  • Gender:Male

Публикувано: 28 May 2009 - 10:03 AM

Показване на мнениетоvlado zoo, в May 25 2009, 09:14 PM, написа:

Показване на мнениетоben2418, в May 25 2009, 04:50 PM, написа:

вече останахме с 0 !


Колко типично! Пробвай с въже с възли.


Благодаря за предложението ! Пробвахме го и засеги се радваме но няма ли някакви играчки за по-едрички кучета като нашите ?


Може ли малко информация за преобръщането на стомаха на кучето,че никъде не намерих нищо .. апък търсачката и тя нищо не намира ..
User's Signature

Айда Скот Тейлър е написал: Не поглеждай назад да скърбиш по миналото което вече е свършило и не се притеснявай за бъдещето което още не е дошло.Живей в настоящето и го прави толкова красиво че да си струва да го запомниш !

#1844 Потребителят е офлайн   ivailo_ivailo Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 24
  • Регистрация: 16-November 08

Публикувано: 28 May 2009 - 10:15 AM

Прочетох темата за Дирофилариозата но ме интересува,вие собствениците на ротвайлери,какво сте предприели като профилактика срещу болестта ! След няколко май ще имам още едно ротвайлерче ! Човекът ми каза че още развъдникът му не бил признат но и това щяло да стане.Кажете ми какво мислите за ето тези кученца и майка им ? Едно кученце струва 400лв ! Това много ли е за не расов ротвайлер или е по-добре да се обърна към някой лицензиран развъдник ? Ето ги и кученцата:

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка


#1845 Потребителят е офлайн   ZviariK Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1841
  • Регистрация: 23-June 08
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:http://www.youtube.com/watch?v=MQ_5Pev_44Y&feature=related
  • Skype:

Публикувано: 28 May 2009 - 10:33 AM

Според мен кученцата са прекрасни...като всички кученца. Ако не искаш да подкрепяш нерегламентирано развъждане с неясни последствия и искаш със сигурност да имаш истински ротвайлер - избираш куче от развъдник /във форума има информация за такива и защо е по-добре да предпочетеш тях/! Цената няма значение, ако искаш да гледаш такова куче трябва да си подготвен, че те очакват доста разходи.
User's Signature

Качена снимка

#1846 Потребителят е офлайн   shadow Икона

  • master of puppets
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2761
  • Регистрация: 24-October 05
  • Location:Sofia

Публикувано: 28 May 2009 - 10:37 AM

Хахаха, Махореца се е взел много насериозно... С две думи- излъгал ви е за "развъдника", никога няма да има такъв :ae_085: Съветът ми е, а предполагам и на всички в този клубен форум, да не купувате пале от въпросния, за да не подкрепяте търговийката, която се опитва да завърти. :ea_103:
User's Signature

PUNISH THE DEED , NOT THE BREED !
Качена снимка

#1847 Потребителят е офлайн   Francesca Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1672
  • Регистрация: 07-January 09
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 28 May 2009 - 10:44 AM

ben2418, при нас въжето с възли издържа не повече от месец, една сутрин просто намерих топка конци, а после той още 3-4 дни повръщаше конци. Взех му играчка със същата форма като въжето, но е гумена, с нещо тежко вътре. Разнася си я навсякъде с него. Играем и на плажа с нея, удобна е, защото тежи и вълните не я отнасят. С нейна помощ Неро си преодоля и първоначалния страх от вълните, като я хвърлях на плиткото, където се разбиват. Следобед ще добавя и снимка.

#1848 Потребителят е офлайн   ZviariK Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1841
  • Регистрация: 23-June 08
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:http://www.youtube.com/watch?v=MQ_5Pev_44Y&feature=related
  • Skype:

Публикувано: 28 May 2009 - 10:45 AM

:ud_009: Как не се сетих, абе изглеждаше ми малко позната майката, ама си викам, че ми се струва само.....развъдник щял да си прави, мухльовец!
User's Signature

Качена снимка

#1849 Потребителят е офлайн   ivailo_ivailo Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 24
  • Регистрация: 16-November 08

Публикувано: 28 May 2009 - 10:49 AM

Показване на мнениетоZviariK, в May 28 2009, 08:33 AM, написа:

Според мен кученцата са прекрасни...като всички кученца. Ако не искаш да подкрепяш нерегламентирано развъждане с неясни последствия и искаш със сигурност да имаш истински ротвайлер - избираш куче от развъдник /във форума има информация за такива и защо е по-добре да предпочетеш тях/! Цената няма значение, ако искаш да гледаш такова куче трябва да си подготвен, че те очакват доста разходи.


Знам горе долу за какви пари става върпос.Все пак имам един мъжки ротвайлер изоставен от "стопаните си" и мога да кажа че и аз, и жена ми,и децата ми се влюбиха в тази порода ! Стана ми ясно що за развъдник е но просто ми трябва време да реша.Дано повече потребители изкажат мнението си ! Иначе парите не са проблем,няма значение колко са защото Макс (моят ротвайлер) ми ги връща десеторно и още даже му "дължа" !!!!!! :smile:

#1850 Потребителят е офлайн   alisa Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3446
  • Регистрация: 05-October 07
  • Gender:Female
  • Location:Sofia
  • Interests:Фотография, ротвайлери, котки, музика, конна езда и мн. други. :)

Икона за мнението  Публикувано: 28 May 2009 - 10:50 AM

ben2418 има една пръчка с топка като замахнеш и отлита може да и вземеш такава и да тича да я гони.... :)
Ричи имаше такава ама изяде птъчката докато бях на училище :af_089:

#1851 Потребителят е офлайн   ivailo_ivailo Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 24
  • Регистрация: 16-November 08

Публикувано: 28 May 2009 - 10:52 AM

Показване на мнениетоalisa, в May 28 2009, 08:50 AM, написа:

ben2418 има една пръчка с топка като замахнеш и отлита може да и вземеш такава и да тича да я гони.... :)
Ричи имаше такава ама изяде птъчката докато бях на училище :af_089:


Може ли да добавите снимка,Алиса,че ми стана интересно !

#1852 Потребителят е офлайн   alisa Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3446
  • Регистрация: 05-October 07
  • Gender:Female
  • Location:Sofia
  • Interests:Фотография, ротвайлери, котки, музика, конна езда и мн. други. :)

Икона за мнението  Публикувано: 28 May 2009 - 11:01 AM

Емии потърсих в нета, но ненамирам.
Представлява една пластмасова пръчка и в нея топка и като замахнеш топката отлита на далече.. голяма занимавка за кучовците ни... във всеки зоомагазин би трябвало да ги има тука в София в близките ми магазини ги има ;)

От мене чао приятно писане ви пожелавам :ae_085:

#1853 Потребителят е офлайн   Sobieski Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Изгонени
  • Мнения: 32
  • Регистрация: 19-May 09

Публикувано: 28 May 2009 - 12:09 PM

Съжалявам но не се здържах............ и ще копирам всичко което сме си писали с този човек който твърди, че ще правя развъдник (що за глупости) че и не бил признат.......лелееее направо паднах като го прочетох това! 100% ЛЪЖИ

Цитат

Автор Съобщение
Fabregas
Заглавие: Re: въпроси за Кора и бебоците йПапка: Изпратени
Сложих няколко снимки от днес.

Изпратено на: 09 Май 2009 13:27

Fabregas
Заглавие: Re: въпроси за Кора и бебоците йПапка: Изпратени
Майката и бебетата са добре. Днес стават на 28 дни вече могат да тичат и се хранят от паничка но оснавната храна си остава майчината след 1 седмица ще дам на собственика на бащата едно мъжко кученце. Снимки не смея да качвам тука, че да не кажат, че правя реклама или някакъв вид обява.

Изпратено на: 09 Май 2009 10:47




alex_alex
Заглавие: Re: въпроси за Кора и бебоците йПапка: Входящи
Как е Кора ? Как се бебоците ? Имат ли имена ? На колко дни станаха ? Може ли снимки в онази тема за Кора в Представяне на кучета ?

Изпратено на: 09 Май 2009 07:31


alex_alex
Заглавие: Re: въпроси за Кора и бебоците йПапка: Входящи
Да,разбира се ! Ето ги: http://www.bgvet.org...s/catmother.php , viewtopic.php?f=1&t=1737&st=0&sk=t&sd=a&hilit=%D0%B1%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%BE+%D0%BA%D1%83%D1%87%D0%B5&start=30 !

Изпратено на: 03 Май 2009 18:07

Fabregas
Заглавие: Re: въпроси за Кора и бебоците йПапка: Изпратени
Здравей ! Ще може ли пак да ми дадеш онези линкове за кученцата ?

Изпратено на: 03 Май 2009 14:29

Fabregas
Заглавие: Re: въпроси за Кора и бебоците йПапка: Изпратени
Айде чао за сега че ще гледам мач.Ако искаш ме потърски в скайп peace-man_89

Изпратено на: 29 Апр 2009 20:46

Fabregas
Заглавие: Re: въпроси за Кора и бебоците йПапка: Изпратени
alex_alex написа:
Кога кучката ражда най-много кученца ? Когато и е за първи път или ... Извинявай че ти пращам едно след друго ЛС


Незнам и аз кога раждат най - много кученца.Еми хапва си доста но не 2-3 кг. много са й.Примерно като не беше бременна да е изядала по 300-400 грама гранули на ден, сега яде двойно.Ако й дам 3 килограма сигурно ще ги изяде.

Изпратено на: 29 Апр 2009 20:44

alex_alex
Заглавие: Re: въпроси за Кора и бебоците йПапка: Входящи
Кога кучката ражда най-много кученца ? Когато и е за първи път или ... Извинявай че ти пращам едно след друго ЛС

Изпратено на: 29 Апр 2009 20:40

alex_alex
Заглавие: Re: въпроси за Кора и бебоците йПапка: Входящи
Как да е ? Скучно както винаги :D ! Преди поне като беше там си имаха черна овца а сега се чудят пак кой да намразят ... абе и те са едни ... А това доста какво значи смисъл 2-3 кг ? Аз сега храня моята с гранули HIT Maxi Adult !

Изпратено на: 29 Апр 2009 20:38

Fabregas
Заглавие: Re: въпроси за Кора и бебоците йПапка: Изпратени
alex_alex написа:
Здравей,аз съм ivailo_ivailo от дог.бг ! Как растат бебенцата ? Правят ли пакости ? А ти сега с каква храна я храниш ? По колко и даваш ? Постоянно ли седиш при нея с бебетата или .. ? Кора вътре при теб ли е или наванка ?Колко лева горе долу струват бебешките ваксини ? Тя за пъри пат ли ражда ?
Бебоците са добре ! Растат но не правят още пакости... още са малки и не могат да ходят добре.Храня я с обикновенни гранули понякога й давам кисело мляко.Доста яде.Не седя постоянно при тях тя сама си ги гледа Кора си живее на двора и роди в една стаичка зад къщата много е хубаво мястото не духа вятър а през деня като нагрее слънцето вътре става топло и така държи цяла нощ.Да ти кажа честно и аз не знам колко струват ваксините като ида да ги ваксинирам на 40-тия ден...след 20 дни горе долу ще разбера и ще ти кажа.Кора ражда за втори път но първия път не беше планирано....в смисъл такъв влезе на комшията помияра когато беше разгонена.Тогава роди 6 малки мелезчета но всички умряха някои тя ги уби понеже беше млада и беше за пръв път.Инъче как е в дог.бг мен от там ме баннаха.

Изпратено на: 29 Апр 2009 20:33

alex_alex
Заглавие: въпроси за Кора и бебоците йПапка: Входящи
Здравей,аз съм ivailo_ivailo от дог.бг ! Как растат бебенцата ? Правят ли пакости ? А ти сега с каква храна я храниш ? По колко и даваш ? Постоянно ли седиш при нея с бебетата или .. ? Кора вътре при теб ли е или наванка ?Колко лева горе долу струват бебешките ваксини ? Тя за пъри пат ли ражда ?


ЕТО! КОЙТО ИСКА ДА ЧЕТЕ, И щЕ РАЗБЕРЕ чЕ ТОВА КОЕТО КАЗВА ТОЯ Е ПЪЛНА ЛЪЖА! НИКАКВИ РАЗВЪДНИЦИ НИКАКВИ 5 ЛЕА! ЦЕЛИЯ ДИАЛОГ МЕЖДУ НАС ДВАМАТА БЕшЕ: ТОЙ ЗАДАВА ВЪПРОСИ АЗ ОТГОВАРЯМ НА БАЗАТА НА МОЯ СКРОМЕН ОПИТ!!!!!!! ТОВА Е!
Лек ден.


Цитат

Съобщение
Fabregas
Заглавие: Re: Кора и бебоциПапка: Изпратени
alex_alex написа:
Ами как така ти не я преряза ? Смисъл малките си вървят с пъпната връв ? Или тя майката след време я премахва ? А и твоите ротвайлерчета кога прогледнаха ? :) Майката по-колко изяжда ? Малките захрани ли ги ? Те какво хапват ? :)


Още като се родят майката прегризва пъпната връв и остава да виси на кученцата около 1 см парченце от пъпната връв... след 2-3 дни тя изсъхва и пада сама още няколко дни седят с нещо като раничка отдолу и после зараства.Отвориха си очите някаде към 15-тия ден до 18-тия вече виждаха.Мисля, че съм ти писал по колко изяжда... доста е :) Малките все още си сучат но им давам и отделно мляко с гранули... като ги изчаквам гранулите малко да омекнат.Днес дадох едно мъжко на собственика на бащата.

Изпратено на: 18 Май 2009 18:16


Виж съобщението

alex_alex
Ти направи ли им вече ваксини ? А и ти с какво ги захрани и как ? Кора как е ? Ти по колко лева ще ги продаваш ? И кое ще е по-скъпо женското или мъжкото кученце ?

alex_alex написа:
Незнам доктора ги прегледа измери температурата попита ме дали имат проблеми дали повръщат или разтройство те нямат такива проблеми и им сложи ваксини и каза след два дни им дай хапчетата за обезпаразитяване....и утре ще ги им ги дам.Не съм давал никакви добавки докато кърми само увеличих храната. И калций не съм давал.

Изпратено на: 26 Май 2009 20:22


Виж съобщението

Fabregas
Заглавие: Re: Кора и децата йПапка: Изпратени
alex_alex написа:
Искам само още един път да ти благодаря че ми отговаряш на всички въпроси ! Май си доста приветлив човек ? А и колко лева ти взеха за ваксини паспорт и т.н. А те на колко дена бяха като започна да ги храниш с мляко ? Млякото прясно или кисело беше ? А вътрешно обезпаразитяват ли се бебетата,а външно ?


18 лева е едната ваксина цената включва хапчето за обезпаразитяване и паспорта.Бяха на около 23-24 дни започнах с прясно мляко после почнах да им давам и кисело.Вътрешно винаги се обезпаразитяват... външно само ако имат паразити (бълхи, кърлежи) моите нямат и за това само вътрешно.

Изпратено на: 25 Май 2009 18:20


Виж съобщението

alex_alex
Заглавие: Re: Кора и децата йПапка: Входящи
Искам само още един път да ти благодаря че ми отговаряш на всички въпроси ! Май си доста приветлив човек ? А и колко лева ти взеха за ваксини паспорт и т.н. А те на колко дена бяха като започна да ги храниш с мляко ? Млякото прясно или кисело беше ? А вътрешно обезпаразитяват ли се бебетата,а външно ?

Изпратено на: 25 Май 2009 18:01


Виж съобщението

Fabregas
Заглавие: Re: Кора и децата йПапка: Изпратени
След около 1 час ще ида при ветеринарката да им направя ваксини. От начало започнах само с мляко колкото да се научат да пият от паничка.... така 5-6 дни после започнах млякото да го смесвам с гранули и чакам да омекнат и им ги давам, сега вече могат да дъвчат и им давам направо гранулите както са сухи, затрудняват се но ще свикнат. Кора си е добре както винаги. По принцип ще ги продавам на една цена... за около 300 лева, може и повече може и по малко незнам ще видим. :)

Изпратено на: 25 Май 2009 12:43


Виж съобщението

alex_alex
Заглавие: Кора и децата йПапка: Входящи
Ти направи ли им вече ваксини ? А и ти с какво ги захрани и как ? Кора как е ? Ти по колко лева ще ги продаваш ? И кое ще е по-скъпо женското или мъжкото кученце


alex_alex написа:
Ама то нетрябва ли да се обезпаразитят и ако не изкарат паразити тогава да се ваксинират или ? А ти даваше ли и някакви добавки докато кърми ? давал ли си й калций докато кърми ?


Незнам доктора ги прегледа измери температурата попита ме дали имат проблеми дали повръщат или разтройство те нямат такива проблеми и им сложи ваксини и каза след два дни им дай хапчетата за обезпаразитяване....и утре ще ги им ги дам.Не съм давал никакви добавки докато кърми само увеличих храната. И калций не съм давал.

Изпратено на: 26 Май 2009 20:22


Виж съобщението

alex_alex
Заглавие: Re: Кора и децата йПапка: Входящи
Ама то нетрябва ли да се обезпаразитят и ако не изкарат паразити тогава да се ваксинират или ? А ти даваше ли и някакви добавки докато кърми ? давал ли си й калций докато кърми ?

Изпратено на: 26 Май 2009 20:01


Виж съобщението

Fabregas
Заглавие: Re: Кора и децата йПапка: Изпратени
alex_alex написа:
Искам само още един път да ти благодаря че ми отговаряш на всички въпроси ! Май си доста приветлив човек ? А и колко лева ти взеха за ваксини паспорт и т.н. А те на колко дена бяха като започна да ги храниш с мляко ? Млякото прясно или кисело беше ? А вътрешно обезпаразитяват ли се бебетата,а външно ?


18 лева е едната ваксина цената включва хапчето за обезпаразитяване и паспорта.Бяха на около 23-24 дни започнах с прясно мляко после почнах да им давам и кисело.Вътрешно винаги се обезпаразитяват... външно само ако имат паразити (бълхи, кърлежи) моите нямат и за това само вътрешно.

Изпратено на: 25 Май 2009 18:20


Сорка ако има повтарящи се.Това е всичко.
И само да уточня: На един от постовете съм си дал скайпа, той така и не ме потърси .... писали сме си само в зоомания на друго място не сме! И сега разбирам, че щял да си взема куче от моя ''развъдник'' :ab_041: Поне се забавлявах с отговора ми относно въпроса ти за пъпната връв. :ab_041: :ab_041: :ab_041:

#1854 Потребителят е офлайн   ben2418 Икона

  • One ot them ...
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 817
  • Регистрация: 07-August 08
  • Gender:Male

Публикувано: 28 May 2009 - 02:02 PM

:ab_041: :ab_041: :ab_041: Днес се очертава прекрасен ден :ab_041: :ab_041: :ab_041:

Edit: Може ли някой да качи снимка на играчките на кучето му ?
User's Signature

Айда Скот Тейлър е написал: Не поглеждай назад да скърбиш по миналото което вече е свършило и не се притеснявай за бъдещето което още не е дошло.Живей в настоящето и го прави толкова красиво че да си струва да го запомниш !

#1855 Потребителят е офлайн   alisa Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3446
  • Регистрация: 05-October 07
  • Gender:Female
  • Location:Sofia
  • Interests:Фотография, ротвайлери, котки, музика, конна езда и мн. други. :)

Икона за мнението  Публикувано: 28 May 2009 - 05:02 PM

Моя сега си играе с една баскетболна топка.

#1856 Потребителят е офлайн   ben2418 Икона

  • One ot them ...
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 817
  • Регистрация: 07-August 08
  • Gender:Male

Публикувано: 28 May 2009 - 08:15 PM

Navar,значи ако Тори плува в морето трябва да я изкъпя с хладка вода за да се махне солената нали ? Вчера двамата с нея плувахме в язовира и аз след това пак я изплакнах с хладка вода.Нужно ли е да го правя всеки път или не е задължително ?
User's Signature

Айда Скот Тейлър е написал: Не поглеждай назад да скърбиш по миналото което вече е свършило и не се притеснявай за бъдещето което още не е дошло.Живей в настоящето и го прави толкова красиво че да си струва да го запомниш !

#1857 Потребителят е офлайн   KOKO_ko Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3504
  • Регистрация: 20-March 06
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 28 May 2009 - 09:50 PM

Показване на мнениетоivailo_ivailo, в May 28 2009, 11:49 AM, написа:

Стана ми ясно що за развъдник е но просто ми трябва време да реша.Дано повече потребители изкажат мнението си !


това са чисто и просто мелези, създадени от човек, нежелаещ да спазва елементарни правила. когато пораснат тези кучета ще приличат само на ротвайлер ... нищо повече. Пожелавам Ви успех и разумни действия, за да не съжалявате един ден...на 13.06.2009 елате на извеждането на младите кучета на НКР за да направите разлика между оргинала и фалшификата.

Прикачени снимки

  • Прикачена снимка

User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА РОТВАЙЛЕРИ "v. TISHEVITSA"

Качена снимка

всичко за ротвайлера ...

#1858 Потребителят е офлайн   ZviariK Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1841
  • Регистрация: 23-June 08
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:http://www.youtube.com/watch?v=MQ_5Pev_44Y&feature=related
  • Skype:

Публикувано: 29 May 2009 - 09:29 AM

Страхотно :biggrin: Любимката ми ще присъства ли?
User's Signature

Качена снимка

#1859 Потребителят е офлайн   sisi&berta Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 12
  • Регистрация: 04-March 09
  • Gender:Female
  • Location:Sofiq
  • Skype:

Икона за мнението  Публикувано: 29 May 2009 - 11:08 AM

Показване на мнениетоKOKO_ko, в May 28 2009, 10:43 PM, написа:

Показване на мнениетоsisi&berta, в May 28 2009, 11:37 AM, написа:

Ето го и него ако нарушаваме правилата на клуба само кажете повече няма да пиша:


Здравейте!

Никакви правила не нарушавате, затова добре сте дошли тук да споделяте или пък питате на воля. ( относно правилата на форума има специална тема - запознайте се с нея!)...На първо време е добре да знаете, че няма как кучето да е от истински развъдник и едновременно с това да няма родословие!

Много благодаря за посрещането !! Да разбирам ,че явно не е от истински развъдник ,така ми беше казано ....но то е ясно щом няма родословие ......но си го обичам въпреки всичко !!
User's Signature

Качена снимка Качена снимка

#1860 Потребителят е офлайн   винету Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 121
  • Регистрация: 27-March 09
  • Gender:Male

Публикувано: 29 May 2009 - 11:49 AM

Показване на мнениетоsisi&berta, в May 29 2009, 12:08 PM, написа:

Показване на мнениетоKOKO_ko, в May 28 2009, 10:43 PM, написа:

Показване на мнениетоsisi&berta, в May 28 2009, 11:37 AM, написа:

Ето го и него ако нарушаваме правилата на клуба само кажете повече няма да пиша:


Здравейте!

Никакви правила не нарушавате, затова добре сте дошли тук да споделяте или пък питате на воля. ( относно правилата на форума има специална тема - запознайте се с нея!)...На първо време е добре да знаете, че няма как кучето да е от истински развъдник и едновременно с това да няма родословие!

Много благодаря за посрещането !! Да разбирам ,че явно не е от истински развъдник ,така ми беше казано ....но то е ясно щом няма родословие ......но си го обичам въпреки всичко !!

Eто това единственото важно нещо......да обичаш животинката толкова много,че тя да стане част от живота ти....и лишенията на които се подлагаш заради нея да ти доставят удоволствие.....заради чистата обич,която получаваш от нея....най-ценното нещо на света!!!!!

  • (157 Страници) +
  • « Първа
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни