Dog.bg Форуми : Пудел

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (58 Страници) +
  • « Първа
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Пудел

#1101 Потребителят е офлайн   totschica Икона

  • groomer
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1289
  • Регистрация: 12-December 06
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Груминг на пудели, афганки, " космати" териери ( скоч, фокс, ердейл, " уести" ... )и др.

Публикувано: 02 May 2011 - 03:02 PM

Страхотен е Джъсти. Аз съм доволна от него, макар и мъничко да се поизложихме :ab_041: Но понеже го познавам по- от близо, смея да твърдя, че това му явяване го промени.Следващият път ще сме по- добри!

#1102 Потребителят е офлайн   totschica Икона

  • groomer
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1289
  • Регистрация: 12-December 06
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Груминг на пудели, афганки, " космати" териери ( скоч, фокс, ердейл, " уести" ... )и др.

Публикувано: 03 May 2011 - 03:38 PM

Ето я и Мая :smile:

Arwarox Free Edition- JCAC, BOB, съдия Антоан Хлебаров. Хендлер Боби Громук и грумър- аз :ab_041:

Прикачена снимка

Прикачена снимка

и една обща снимка с кака и Виви:

Прикачена снимка

#1103 Потребителят е офлайн   philipa Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 21-June 11

Публикувано: 21 June 2011 - 12:38 PM

Здравейте на всички горди притежатели на пудели. Това ми е любимата порода куче, за съжаление в България наистина са малко. От вас научих много за различните пудели, чета и в руските сайтове.
Аз навремето имах един прекрасен Артур сребрист мини, докаран от Москва. Тогава така и не му намерихме партньорка, /началото на 90-те/. За съжаление един свободно пуснат далматинец го захапа лошо и той ни напусна без време само на 4.5 години. Много бих искала отново да притежавам куче от тази порода, разбира се от легитимен развъдник /има ли ?/, с родословие, както трябва, интересува ме мъжки той - общо взето цвета няма значение, но с предпочитание към черен или бял, двуцветните не ги харесвам много. Моля да ми кажете и как вървят горе-долу цените тук, може и на лични.

#1104 Потребителят е офлайн   Gene Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 35
  • Регистрация: 20-January 10
  • Gender:Male
  • Location:София
  • Interests:Българска литература<br />История на България<br />Музика<br />Спорт

Публикувано: 28 July 2011 - 01:56 PM

Здравейте на всички!!!JASENAK SOUL MAN-Джъсти навърши 20 месеца.Да е жив и здрав.Това малко,темпераментно,сърдечно и гордо същество промени ежедневието и живота ни,превърна се в любимо другарче и занимание.Безценно!!!Предстои лятото,отпуските и мненията съвсем ще позатихнат,за това бързам сега да се похваля.Пожелавам хубаво и спокойно лято на всички четириноги любимци от нашата порода,успехи и радост на собствениците.Ето и 3 актуални снимчици на нашия сладур Джъсти.Прикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимка
User's Signature

"Long Live Rock"n"Roll" And "Justice For All"

#1105 Потребителят е офлайн   netware5 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 540
  • Регистрация: 19-May 06
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 24 September 2011 - 02:29 PM

Позволявам си да пусна тук Линк към темата в Без дом за забелязан изгубен или изхвърлен бял мъжки мини пудел.
User's Signature

Качена снимка

#1106 Потребителят е офлайн   Gene Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 35
  • Регистрация: 20-January 10
  • Gender:Male
  • Location:София
  • Interests:Българска литература<br />История на България<br />Музика<br />Спорт

Публикувано: 29 November 2011 - 12:04 PM

JASENAK SOUL MAN-Джъсти-"Dwarf Poodle"-New Bulgarian Champion!!!
Здравейте приятели на прекрасната порода и поздрави на всички.
Посетихме изложбата на 13.11.2011-"International Dog Show-2хCACIB-Sofia и ето резултатите:
I-CAC,CACIB,BOB,BOG#2-Judge:Mr.Georgi Hristozov/Bulgaria/,Grooming and Handling:Mrs.Vera Dogramadjieva/Bulgaria/
II-CAC,CACIB,BOB,BOG#3-Judge:Mr.Hans Bierwolf/Austria/,Grooming and Handling:Mrs.Vera Dogramadjieva/Bulgaria/
На 24.11.2011 г. Джъсти навърши две годинки.Да е жив и здрав и да ни радва много и в бъдеще.
Поздрави и на прекрасната,млада ARWAROX FREE EDITION-Мая,която спечели и BOG#1,от втората изложба/на една от снимките/освен другите си отличия,с които ще Ви запознае,надявам се гордата и стопанка.Изобщо всички от групата ни останахме много доволни от изявите на любимите ни пудели.
Желая здраве и успехи на всички.Качвам и няколко снимчици. :flagbg: :re_037: :rc_036:

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

"Long Live Rock"n"Roll" And "Justice For All"

#1107 Потребителят е офлайн   Gene Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 35
  • Регистрация: 20-January 10
  • Gender:Male
  • Location:София
  • Interests:Българска литература<br />История на България<br />Музика<br />Спорт

Публикувано: 14 December 2011 - 01:43 PM

JASENAK SOUL MAN-Poodle Miniature/Dwarf poodle/
Здравейте приятели и почитатели на пуделите.Посетихме изложбите на 10 и 11.12.2011 г.
CACIB-10.12.2011-Sofia-CAC,CACIB,BOB,Grand Champion of Republic of Bulgaria.Judge:Mrs.Nina Kharatishvili/Russia/,Grooming and Handling:Mrs.Vera Dogramadjieva/Bulgaria/.
CACIB-11.12.2011-Sofia-CAC,CACIB,BOB,Balkan Champion.Judge:Mr.Georgi Hristozov/Bulgaria/,Grooming and Handling:Mrs.Vera Dogramadjieva/Bulgaria/.
Този път съдбата не беше толкова благосклонна към нас,както на 13.11.2011 г.,но нищо.Представихме се отлично,забавлявахме се,взехме необходимото,натрупахме още опит и оставаме с надежда и оптимизъм за бъдещето.
Да ми е живо и здраво малкото,гордо,темпераментно и умно шампионче. :ba_025: :re_037:
Честито на всички победители в различните категории,участници и присъствуващи.Хубави празници и до нови срещи.
Специални благодарности на г-жа Вера Дограмаджиева-за всичко,и на възхитителната и пуделка ВИВИ,която превръщаше пуделската ни групичка в център на внимание и ни караше да изпитваме поне мъничко повече гордост от останалите.Да е жива и здрава.Пу,пу.
Ето и няколко снимчици от нашето представяне. :rc_036:

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

"Long Live Rock"n"Roll" And "Justice For All"

#1108 Потребителят е офлайн   totschica Икона

  • groomer
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1289
  • Регистрация: 12-December 06
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Груминг на пудели, афганки, " космати" териери ( скоч, фокс, ердейл, " уести" ... )и др.

Публикувано: 12 January 2012 - 03:07 PM

ПРОДАВА се прекрасен две годишен мъжки стандартен пудел. Полу- брат е на моята Виви.
Майката е HUFFISH RISKY BUSINESS
Прикачена снимка

Бащата е Ch Canmoy's White Pasha
Прикачена снимка

Ето го и красавеца Jasenak Santana
Прикачена снимка

Стопаните му не могат да му осигурят нужните грижи, поради липсата на време. Кучето е с много благ характер, послушно и много любвеобилно.
Подарява се на сигурни хора, които ще могат да се занимават с него, да го водят по изложби, да поддържат козината му и да го обучават.
Има малко проблеми със стомаха- чувствителен е и не му поняса всякаква храна.
Ако някой се заинтересува, да ми пише на лични.

#1109 Потребителят е офлайн   shemet Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 685
  • Регистрация: 22-February 07

Публикувано: 17 January 2012 - 11:46 AM

Здравейте.
Искам да ви попитам.. За да се развъжда едно куче, трябва ли то да е посещавало изложби?
User's Signature

В приятелството няма породи!

#1110 Потребителят е офлайн   totschica Икона

  • groomer
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1289
  • Регистрация: 12-December 06
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Груминг на пудели, афганки, " космати" териери ( скоч, фокс, ердейл, " уести" ... )и др.

Публикувано: 23 January 2012 - 12:18 PM

За да се развъжда по правилата, да. В противен случай, няма да се издадат родословия на малките.

#1111 Потребителят е офлайн   shemet Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 685
  • Регистрация: 22-February 07

Публикувано: 01 February 2012 - 04:35 PM

Един развъдник ме баламосва тук, един зоомагазин, също (не че имам намерение да си купувам куче от зоомагазин, но просто нямаше какво да правя и се обадих да видя за какво ще ме излъжат). Та искам да попитам.. Каква е разликата между обикновеното си родословие и експортно родословие?
User's Signature

В приятелството няма породи!

#1112 Потребителят е офлайн   totschica Икона

  • groomer
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1289
  • Регистрация: 12-December 06
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Груминг на пудели, афганки, " космати" териери ( скоч, фокс, ердейл, " уести" ... )и др.

Публикувано: 02 February 2012 - 10:20 AM

Няма такова понятие като " обикновенно родословие". Когато кучето е родено в България и се продава от регистриран български развъдник, му се вади българско родословие. А когато е вкарано от чужбина, развъдчика дава от там експортно.

#1113 Потребителят е офлайн   ve_roni_ka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 203
  • Регистрация: 30-July 07
  • Gender:Female
  • Location:Sofia kv.:Lozenec

Публикувано: 04 March 2012 - 07:31 PM

Здравейте!
Много време не съм посещавала сайта като цяло и ще Ви кажа какво ме доведе при Вас.Имам позната която гледа кралски пудел...само,че за съжаление нейното бебче се оказа алергично към кучета.Попита ме дали мога да му намеря стопани,които да са съвестни и отговорни към животното,тъй като при тях до колкото знам също трябва сериозна подръжка на козината....Съжалявам,ако не е най-подходящото място да Ви пиша тук,но ми се иска наистина това животинче да си намери добри стопани.Аз също гледам 2 кучета и не си представям колко и е лесно да се раздели с него,но жената не иска нищо просто грижовни и отговорни стопани.Не знам каква му е възрастта,но ако има някои интерес и желание ще я помоля за инфо или по скоро ще Ви дам неини кординати.

#1114 Потребителят е офлайн   totschica Икона

  • groomer
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1289
  • Регистрация: 12-December 06
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Груминг на пудели, афганки, " космати" териери ( скоч, фокс, ердейл, " уести" ... )и др.

Публикувано: 06 March 2012 - 09:00 AM

Показване на мнениетоve_roni_ka, в 04 March 2012 - 05:31 PM, написа:

Здравейте!
Много време не съм посещавала сайта като цяло и ще Ви кажа какво ме доведе при Вас.Имам позната която гледа кралски пудел...само,че за съжаление нейното бебче се оказа алергично към кучета.Попита ме дали мога да му намеря стопани,които да са съвестни и отговорни към животното,тъй като при тях до колкото знам също трябва сериозна подръжка на козината....Съжалявам,ако не е най-подходящото място да Ви пиша тук,но ми се иска наистина това животинче да си намери добри стопани.Аз също гледам 2 кучета и не си представям колко и е лесно да се раздели с него,но жената не иска нищо просто грижовни и отговорни стопани.Не знам каква му е възрастта,но ако има някои интерес и желание ще я помоля за инфо или по скоро ще Ви дам неини кординати.



Здравейте! Пуснете обяви за кучето. Качете снимки, напишете повече подробностти като възраст, пол, навици и др. И много Ви моля: КАСТРИРАЙТЕ го, преди да го подарите на някого. Особено ако е женско!

#1115 Потребителят е офлайн   insult Икона

  • свободен радикал
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 3974
  • Регистрация: 04-November 05
  • Gender:Female

Публикувано: 09 August 2012 - 01:11 PM

ПРОДАВА СЕ: Стандартен (кралски) пудел на 45 дни

Качена снимка

Кученцето е мъжко, ваксинирано, с микрочип, паспорт и родословие.
Много е мил, добронамерен и красив, ще израсте прекрасно куче.

Ето и родословието:
Качена снимка

ЗА КОНТАКТИ: Ирина Христова, +359 8888 737 33
User's Signature

Качена снимка

#1116 Потребителят е офлайн   pudelyashka Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 4
  • Регистрация: 11-December 10
  • Gender:Female

Публикувано: 05 September 2012 - 04:46 PM

Бебетата на Мая вече са на 72 дена,невероятни характери,ето малко снимки:Прикачена снимкаПродават се тези младежи,само на отговорни стопани и ценители на породата!!!! :flagbg:

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

Вече не е куче,но още не е човек!

#1117 Потребителят е офлайн   rassvet Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9
  • Регистрация: 10-February 12
  • Gender:Female

Публикувано: 15 November 2012 - 01:41 PM

Показване на мнениетоinsult, в 09 August 2012 - 01:11 PM, написа:

ПРОДАВА СЕ: Стандартен (кралски) пудел на 45 дни

Качена снимка

Кученцето е мъжко, ваксинирано, с микрочип, паспорт и родословие.
Много е мил, добронамерен и красив, ще израсте прекрасно куче.

Ето и родословието:
Качена снимка

ЗА КОНТАКТИ: Ирина Христова, +359 8888 737 33



Много интересно се съчетават аватара Ви и каузата, зад която заставате, с “ПРОДАВА СЕ“. Оставам с впечатление, че не разграничавате професионалното от личното и че докато агитирате за кастрация на кучетата, Вие си развъждате собствените. А във форум на сайта на Animal Rescue Sofia, самата Вие пишете, че откакто се занимавате с Animal Rescue Sofia, сте кастрирала кучетата си и те се чувствали много добре от факта. Градо явно си е възвърнал репродуктивните възможности след кастрациата... Не Ви упреквам, че имате пристрастия към породи и се занимавате с това, само че някъде там по пътя, заставайки зад името на Animal Rescue Sofia, Вие казвате ПРОДАВА СЕ...

#1118 Потребителят е офлайн   insult Икона

  • свободен радикал
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 3974
  • Регистрация: 04-November 05
  • Gender:Female

Публикувано: 15 November 2012 - 03:18 PM

Показване на мнениетоrassvet, в 15 November 2012 - 01:41 PM, написа:

Показване на мнениетоinsult, в 09 August 2012 - 01:11 PM, написа:

ПРОДАВА СЕ: Стандартен (кралски) пудел на 45 дни

Качена снимка

Кученцето е мъжко, ваксинирано, с микрочип, паспорт и родословие.
Много е мил, добронамерен и красив, ще израсте прекрасно куче.

Ето и родословието:
Качена снимка

ЗА КОНТАКТИ: Ирина Христова, +359 8888 737 33



Много интересно се съчетават аватара Ви и каузата, зад която заставате, с “ПРОДАВА СЕ“. Оставам с впечатление, че не разграничавате професионалното от личното и че докато агитирате за кастрация на кучетата, Вие си развъждате собствените. А във форум на сайта на Animal Rescue Sofia, самата Вие пишете, че откакто се занимавате с Animal Rescue Sofia, сте кастрирала кучетата си и те се чувствали много добре от факта. Градо явно си е възвърнал репродуктивните възможности след кастрациата... Не Ви упреквам, че имате пристрастия към породи и се занимавате с това, само че някъде там по пътя, заставайки зад името на Animal Rescue Sofia, Вие казвате ПРОДАВА СЕ...


Привет! Как внимателно следите само моите дейности, благодаря :db_046:
Това кучило е на Ирина Христова, съответно тя си ги и продава бебетата. Апропо, продаде 1, другите подари на добри хора около себе си. Градо не е и няма да бъде кастриран, докато е единственият родословен мъжки в България. Това е първото и единственото му дотук кучило, а той е на 8 години вече. Кастрирани са всички мои женски и нямаме кучила от 2009-та година насам.
При допълнителен интерес - обърнете се към Ирина, за да я питате дали е платила заплождането със Градо, както и какво съм я помолила да направи с част от парите, ако все пак успее да продаде някое кутре.
Приятен живот :re_037:
User's Signature

Качена снимка

#1119 Потребителят е офлайн   totschica Икона

  • groomer
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1289
  • Регистрация: 12-December 06
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Груминг на пудели, афганки, " космати" териери ( скоч, фокс, ердейл, " уести" ... )и др.

Публикувано: 15 November 2012 - 06:29 PM

insult, това НЕЩО- rassvet, трудно би имало " приятен живот"!
Аз съм свидетел на абсолютно безкористното пускане на Градо с Мая. Тъй като в БГ наистина няма друг подходящ мъжкар, insult направи услуга на Ирина! Всякакви злословия и малоумни изказвания, по повод голямото печалбарство от кутрета на Стела Райчева, са смешни, долни и безпочвени!
rassvet, или там каквото си: Ти нямаш ли си друга работа, като, например, да продължаваш да се посипваш сам/ а с ЛАЙНА!?

Съжалявам МОД , но не мога да се въздържа!

#1120 Потребителят е офлайн   rassvet Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9
  • Регистрация: 10-February 12
  • Gender:Female

Публикувано: 15 November 2012 - 10:30 PM

Показване на мнениетоtotschica, в 15 November 2012 - 06:29 PM, написа:

insult, това НЕЩО- rassvet, трудно би имало " приятен живот"!
Аз съм свидетел на абсолютно безкористното пускане на Градо с Мая. Тъй като в БГ наистина няма друг подходящ мъжкар, insult направи услуга на Ирина! Всякакви злословия и малоумни изказвания, по повод голямото печалбарство от кутрета на Стела Райчева, са смешни, долни и безпочвени!
rassvet, или там каквото си: Ти нямаш ли си друга работа, като, например, да продължаваш да се посипваш сам/ а с ЛАЙНА!?

Съжалявам МОД , но не мога да се въздържа!



Единственото, което исках да кажа е че тези организации се опитват да решат определени социални проблеми, но за да се промени народопсихологията е необходимо, като за начало самото ядро на органицазиите да се промени.Важно е хората, изразяващи идеите и целите на тези организации, не само да пропагандират промяната, а самите те да са промяна. Мен не ме интересува, кой за какво плаща и не плаща, това са си вашите неща. Не съм и повдигала този въпрос. Няма нужда и да ми давате отчет, не съм го искала. Не знам дали моят живот е приятен, но за да ми пишете по този начин, вашият явно не е!

  • (58 Страници) +
  • « Първа
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

2 потребители четат тази тема
0 потребители, 2 гости, 0 анонимни