Dog.bg Форуми : Чихигалерия

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (118 Страници) +
  • « Първа
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Чихигалерия

#1581 Потребителят е офлайн   dreamer. Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 98
  • Регистрация: 03-June 10
  • Gender:Female
  • Location:Стара Загора

Публикувано: 18 March 2011 - 10:09 AM

Ами възможно е. Ние нагръдничето го слагаме като отиваме на по-дълги разходки, защото пред блока например го пускам направо така. За момента, да чукам на дърво, слуша страшно много и като му кажеш "хайде" или "ела" идва...понякога след като си го повторил или потретил, но идва. :da_005: Обаче много обичам като тръгне към мен и да кажа само "бързо, бързо" и той започва да бяга като някоя катеричка, запрепъва се, подскача ама бързааа! :ac_007:
User's Signature

Качена снимка

There's always gonna be another mountain
I'm always gonna wanna make it move
Sometimes I'm gonna have to lose...

#1582 Потребителят е офлайн   blaze Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 251
  • Регистрация: 14-October 10
  • Gender:Female
  • Location:Sofia
  • Skype:

Публикувано: 18 March 2011 - 10:49 AM

Показване на мнениетоdreamer., в 18 March 2011 - 10:09 AM, написа:

Ами възможно е. Ние нагръдничето го слагаме като отиваме на по-дълги разходки, защото пред блока например го пускам направо така. За момента, да чукам на дърво, слуша страшно много и като му кажеш "хайде" или "ела" идва...понякога след като си го повторил или потретил, но идва. :da_005: Обаче много обичам като тръгне към мен и да кажа само "бързо, бързо" и той започва да бяга като някоя катеричка, запрепъва се, подскача ама бързааа! :ac_007:


Да и аз по няколко пъти викам и идва, или сама се спира като ме е изпреварила много, но като я извеждам сама не ми се рискува без повод, вече даже имам параноя някой като се наведе да не я откачи и да ми я вземе :dh_188: . Нали е пълно с ненормалници, незнаеш кой за кво си мисли.. :eg_033:
User's Signature

Ние, хората, можем само да мразим като кучето – със сини пламъци в очите, но да обичаме като кучето, ние не можем! - Йордан Радичков

Качена снимка

#1583 Потребителят е офлайн   piletosasho Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 107
  • Регистрация: 09-February 11
  • Gender:Female
  • Location:Sofia
  • Interests:chihuahua,miniature pincher,french buldog

Публикувано: 18 March 2011 - 11:46 AM

Ох аз най-сърдечно ви завиждам,Шарлот не си чува името и това си е, викам я повтарям,потретям,тя ако прави нещо друго въобще не ме отразява. Слуша само,когато е с по-големия пинчер на майка ми -Чара тогава купира каквото прави Чара и Шарлот прави същото и като повикме Чара -тя е послушна и идва и Шарлот и тя пристига,но когато сме сами... нямам думи. :zd_120:
Така че ,когато се разхождаме сме си на повод,тичаме на свобода само когато сме с Чара и Сандра(др. пинчер на мама),или когато сме на вилата -добре че си ходим често на село ,че иначе Шарлот щеше да е като квадратче,както обича да си похапва :ac_007:
User's Signature

"End ? No,the journey doesn`t end here. Death is just another path. :One that we all must take ."
Gandalf
Качена снимка

#1584 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4922
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    skype : anna_maria_dimitrova
  • Skype:

Публикувано: 18 March 2011 - 01:03 PM

Показване на мнениетоpiletosasho, в 17 March 2011 - 10:26 AM, написа:

:zz_227: Anche с тези вкуснотий ,дето ги сервираш на кучовците и на мен ми се прииска да съм чихуахуа :ab_041:

Вкусотиите , които хапват наистина са хубави, но аз едва се удържам да не ги смачкам когато ги гушкам особено пухкавелките. Те са много мекички и в същото време много нежни и крехки.

Показване на мнениетоblaze, в 17 March 2011 - 10:58 AM, написа:

Anche, дали е възможно такова малко на тегло куче да си изпили само ноктите?! Ние ги режем при вета ежемесечно, за да не става дълъг живеца..А иначе и Чери и по-пъргава без дрехи..тича много смешно галопирайки, а като я видят хората я наричат ту мишка, ту въшка :ud_009:

Всичко зависи от походката на самото куче. Също ако често "рие" назад след като се изпишка или изака се изпиляват ноктите особено ако са тънки.


Показване на мнениетоdanielka, в 17 March 2011 - 04:57 PM, написа:

Пебълс и Иво :wub:

Пу-пу-пу , сладки бузанки :wub:

#1585 Потребителят е офлайн   merlinspi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 52
  • Регистрация: 10-December 08

Публикувано: 18 March 2011 - 01:10 PM

Peni spi :)

Снимка (и)

  • Прикачена снимка

User's Signature

Ако живота ти поднесе лимон , направи си лимонада !

#1586 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4922
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    skype : anna_maria_dimitrova
  • Skype:

Публикувано: 18 March 2011 - 01:15 PM

Показване на мнениетоmerlinspi, в 18 March 2011 - 01:10 PM, написа:

Peni spi :)

Който си няма пухче спи в кожухче :md_064:

Оф, ние с покачването на външните температури ставаме все по-глухи. Излизат много нахъсани и хич не им се чува когато им се карам да не ходят към площадката :eg_033:
:dog: :dog: :dog:


#1587 Потребителят е офлайн   blaze Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 251
  • Регистрация: 14-October 10
  • Gender:Female
  • Location:Sofia
  • Skype:

Публикувано: 18 March 2011 - 04:11 PM

Страхотен детски кът си спретнала Анче, а тези кученца са благословени с майка като теб..Дано са все така игриви и да пускаш клипчета, ако може да акцентираш на любимито ми бебе слон повечко.. :wub:
User's Signature

Ние, хората, можем само да мразим като кучето – със сини пламъци в очите, но да обичаме като кучето, ние не можем! - Йордан Радичков

Качена снимка

#1588 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4922
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    skype : anna_maria_dimitrova
  • Skype:

Публикувано: 18 March 2011 - 04:57 PM

Току-що и Инди (едното от момчетата с повече бяло) се научил да се катери и прескача :ud_009: Бях ги пусна да поиграят извън кошарката и когато заспят ги прибирам, за да не ги мачкат мадамите ама вече стана- "Едно мисли котката друго мишката" :ab_041: Явно и тази кошарка скоро ще бъде ненужна :af_089:
blaze, обезателно ще я наснимам скоро и ще опитам малко клипчета в стойка.

#1589 Потребителят е офлайн   dreamer. Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 98
  • Регистрация: 03-June 10
  • Gender:Female
  • Location:Стара Загора

Публикувано: 18 March 2011 - 06:15 PM

Оле, голяма игра. Кой през храната, кой през водата, кой през дребосъка! :ab_041: Пу-пу, страхотни са!!! :wub:
merlinspi , много ви е сладко кучовчето! Обаче има ли си някаква козинка? Изглежда като голичко, милото. :dh_188: Обаче е сладурковче!

А при нас се оформи групичка от чихуахуа-катеричка, мопс-прасенце и пинчер-въшка и едва след час, след като всички каталясаха и изпоналягаха по земята се прибрахме. За жалост, фотоапарата не беше в мен, защото беше предвидена една обикновена разходка... :eg_033:
User's Signature

Качена снимка

There's always gonna be another mountain
I'm always gonna wanna make it move
Sometimes I'm gonna have to lose...

#1590 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4922
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    skype : anna_maria_dimitrova
  • Skype:

Публикувано: 18 March 2011 - 07:24 PM

Представям си Фриц как е щурял. Жалко, че когато се видяха с Юрий беше кално и неможахме да поиграем вън. Едва се удържаше Фриц да стои на пейката в кафенето :ab_041:Прикачена снимка


#1591 Потребителят е офлайн   piletosasho Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 107
  • Регистрация: 09-February 11
  • Gender:Female
  • Location:Sofia
  • Interests:chihuahua,miniature pincher,french buldog

Публикувано: 18 March 2011 - 10:28 PM

Олеееееееее,много сте били активни днес много се радвам,напоследък беше затишие....
Anche мъниците са ти страхотнииииии -толкова жизнени и игриви от далеч си личи колко са щастливи и как иначе с такава грижовна мама като теб :rc_036:Да са ти живи и здрави и мнооооого да те радват и да те слушат. И аз искам повече снимки и клипове с бебето слон,то ми е най-любимото,но иначе всичките бих ги нагушкала (досетихте се ,че съм Ева -Сашо напоследък е доста зает и няма време да седи на компа,но аз го замествам а и ми е много хубаво да гледам такива красиви кученца)
За Фриц и Юрий само мога да кажа - :ba_025: истински красавци :wub:
merlinspi страхотно ви е кученцето да ви е живо и здраво прилича ми до някъде на моята Шарлот :) и ние сме така голички и зимата ни беше тегаво и все треперехме,но се затопля вече и сме щастливи -не носим омразните якета.
Желая ви весел уикенд на всички - въпреки,че го дават дъждовно пак има каво да се прави -ние лично утре отиваме на гости на майка ми и там ще има игра с пинчеряците :dog:
User's Signature

"End ? No,the journey doesn`t end here. Death is just another path. :One that we all must take ."
Gandalf
Качена снимка

#1592 Потребителят е офлайн   dreamer. Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 98
  • Регистрация: 03-June 10
  • Gender:Female
  • Location:Стара Загора

Публикувано: 19 March 2011 - 10:06 AM

А, глупости. Дъждовно, не-дъждовно, ние все навън. Преди малко го прибрах целия изкалян, мръсен, ужасТ! Че като му ударих една вана и сега спинка пак на юрганчето. :ab_041:
Anche, след седмица-две като дойдем ще си поиграят. На теб предоставям задачата да харесаш някоя полянка, че да се натичат на воля :rc_036:
User's Signature

Качена снимка

There's always gonna be another mountain
I'm always gonna wanna make it move
Sometimes I'm gonna have to lose...

#1593 Потребителят е офлайн   blaze Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 251
  • Регистрация: 14-October 10
  • Gender:Female
  • Location:Sofia
  • Skype:

Публикувано: 19 March 2011 - 11:30 AM

dreamer, завиждам ти за ентусиазма, аз като си помисля как ще се къпем след кална разходка не ми се излиза хич.. :dh_188: , де да имаше някакъв закрит парк..
User's Signature

Ние, хората, можем само да мразим като кучето – със сини пламъци в очите, но да обичаме като кучето, ние не можем! - Йордан Радичков

Качена снимка

#1594 Потребителят е офлайн   dreamer. Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 98
  • Регистрация: 03-June 10
  • Gender:Female
  • Location:Стара Загора

Публикувано: 19 March 2011 - 11:49 AM

Да, щеше да е добре. А моя ентусиазъм не го гледай - кучето има нужда от разходка, а аз съм длъжна да се съобразя с тази му нужда. А и през зимата беше още по-зле -> решава да се изяви като мъж, дигне си крачето обаче като не може да пази равновесие и тупне по гръб в мръсния сняг и целия се отъркаля в него. Така че може да се каже, че вече свикнах. :ab_041:
User's Signature

Качена снимка

There's always gonna be another mountain
I'm always gonna wanna make it move
Sometimes I'm gonna have to lose...

#1595 Потребителят е офлайн   blaze Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 251
  • Регистрация: 14-October 10
  • Gender:Female
  • Location:Sofia
  • Skype:

Публикувано: 19 March 2011 - 12:20 PM

Хахах, е ние поне не вдигаме крак, но пък зимата имаше моменти, в които е дебел снега и не се каляше изобщо Черката, даже лапите оставаха като нови..А че имат нужда от разходка си е ясно, много хора преди ми обясняваха, че това малкото куче видиш ли може и само вкъщи да го държиш нямало да му стане нищо.. :ud_009:
User's Signature

Ние, хората, можем само да мразим като кучето – със сини пламъци в очите, но да обичаме като кучето, ние не можем! - Йордан Радичков

Качена снимка

#1596 Потребителят е офлайн   dreamer. Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 98
  • Регистрация: 03-June 10
  • Gender:Female
  • Location:Стара Загора

Публикувано: 19 March 2011 - 01:46 PM

То от много философстване и ротвайлер ще държиш вкъщи, защото не се нуждаело от много разходки, ама няма значение големината на кучето, то си има енергия за изразходване. Фриц си спестява разходките само и единствено, когато не съм си вкъщи и няма как да се прибера специално за него, а после всичко ми се връща тройно, защото тапетите поизядени мъничко :dry:
User's Signature

Качена снимка

There's always gonna be another mountain
I'm always gonna wanna make it move
Sometimes I'm gonna have to lose...

#1597 Потребителят е офлайн   blaze Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 251
  • Регистрация: 14-October 10
  • Gender:Female
  • Location:Sofia
  • Skype:

Публикувано: 19 March 2011 - 03:30 PM

Ние не сме с тапети, но пък стените са на места без латекс..но пък гардероба с обувките стои отворен и непокътнат..пак се разминахме с малко щети :ba_025:
User's Signature

Ние, хората, можем само да мразим като кучето – със сини пламъци в очите, но да обичаме като кучето, ние не можем! - Йордан Радичков

Качена снимка

#1598 Потребителят е офлайн   чери1 Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 2388
  • Регистрация: 23-May 09
  • Gender:Female

Публикувано: 19 March 2011 - 04:34 PM

А пък ние сме явно някакво изключение,защото Тайра на студено време не иска да излиза категорично.Като види че взимам якето и повода тича и се крие(преди в къщурката си,ама като видя че от там я измъквам вече ,под леглата се спасява :ab_041: )Пробвах да я изведа въпреки нежеланието и ,ама навън стои като препикано мушкато,кефи се само като си тръгнем да се прибираме и е голяма радост че е в къщи.Затова зимата почти сме без разходки.По малко само като има слънчице и е топло,на сняг не щем да стъпим въобще :ea_103:Не я и насилвам,то нали разходките са за удоволствие...Все едно имам котка през половината година. Но пък в къщи не прави абсолютно никакви бели,нито гризе нещо,по цял ден спи.Като съсел е,чак се притеснявам вече.Има ли някое друго мъниче да е с толкова спокоен темперамент,или сме ненормални :db_046: Чак не ме отразява като се прибера от работа-спи си,даже не идва да ме посрещне.Само ако съм закъсняла или съм отсъствала показва вълнение и се радва,иначе не благоволява :dry: Когато сама реши идва да се закача и ако и обърна внимание следва голямо тичане и дивеене,носене на играчки и щапуркане около масата.Ако не и обърна внимание ,ако пиша на компа нещо например седи и ме гледа с часове и чака...Така и не се научи да скимти,вместо това ме побутва с краче.Истинско ангелче,нищо че не е породиста .Чак сама на себе си ми иде да си завидя на късмета че я имам :ab_041: :ab_041: :ab_041:
User's Signature

Качена снимка

#1599 Потребителят е офлайн   merlinspi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 52
  • Регистрация: 10-December 08

Публикувано: 19 March 2011 - 06:02 PM

Прикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимка

Показване на мнениетоdreamer., в 18 March 2011 - 04:15 PM, написа:


merlinspi , много ви е сладко кучовчето! Обаче има ли си някаква козинка? Изглежда като голичко, милото. :dh_188: Обаче е сладурковче!

. :eg_033:

Ей опасни сте :re_037: някаква козинка,голичко, милото :ab_041:
Пени расте и се разхубавява.Вече е на 10 месеца и стана 1.300.Отскоро се научи да се качва по легла и дивани и сега спасение от нея няма.Ние си имаме и персийска котка с нея голяма забава се получава.Спокойната ни и мързелива персийка се видя в чудо :ud_009:
Малко са трудни за снимане,но .....
User's Signature

Ако живота ти поднесе лимон , направи си лимонада !

#1600 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4922
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    skype : anna_maria_dimitrova
  • Skype:

Публикувано: 19 March 2011 - 06:52 PM

Ева, много благодаря за пожеланията. Аз вече май почнах да ви различавам с мъжа ти :ab_041:

dreamer., когато дойдете дано е хубаво времето и ще поиграят диванетата по полянките. :af_089:

Имала съм пинчерчета, които спят и не се надигат даже до 14 ч и когато ги викам за разходка ме гледат обидено и неискат да излизат. Вън се носим максимално далеч от къщи и ги пускам с надеждата докато стигнем до входа да си свършат нуждите. В къщи не пишкаха и непроумявах как може да неискат да излизат, но така правеха. Повечето бяха с много къс косъм да не кажа направо голички и никакви якета не ги стопляха. Чихитата са с плътна козина и вън не се притесняват толкова даже се заиграват,а Юрий е като снегоринче :wub:

Пускайте повечко снимки, моля ви. Аз не се сдържам и все се хваля с мъниците чак е досадно, ама срам не срам пак ще ги покажа . След поредното прескачане на оградката вече и последното заграждение е махнато и всички мъници се боричкат още от ранни зори. Започва се в 5 ч, но аз само ги отразявам с поглед и пак отнасям в страната на сънищата :ab_041: :wub:
Прикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимка

Това са моите пухени пантофки :db_046:


  • (118 Страници) +
  • « Първа
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни