Dog.bg Форуми : На почивка с Чихуахуа

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

На почивка с Чихуахуа море, планина, извън страната...

#21 Потребителят е офлайн   techichi Икона

  • !!! CHIHUAHUA !!!
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1326
  • Регистрация: 12-November 08
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:https://www.facebook.com/mini.muzzles

Публикувано: 07 September 2009 - 10:45 AM

Аз никога не съм чувала дори за него!Моля,разкажете ни нещо повече за този развъдник! smile.gif
User's Signature

MINI MUZZLES
chihuahua kennel
Sofia

#22 Потребителят е офлайн   Miss_Dior Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 15
  • Регистрация: 06-September 09
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 07 September 2009 - 02:00 PM

Цитат(techichi @ Sep 7 2009, 11:45 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Аз никога не съм чувала дори за него!Моля,разкажете ни нещо повече за този развъдник! smile.gif


Ами какво да ви разкажа по точно ?
След измамата почти се бях отказала да си взимам куче . Заминах в Италия при баща ми ( той е Италианец ) и случайно приятел на баща ми почна да ме подиграва на шега ест . за тия от Камерун . Тогава дори не очаквах такава реакция от баща ми ( явно е знаел колко много искам куче ) и попита приятеля си дали знае случайно някой който продава чихуахуа . Въпросния приятел каза да не ходиме в зоомагазин а от развъдник и просто ни заведе на мястото . Тогава нямаше кой знае колко голям избор защото всичките кученца бяха туко що родени и не ми се чакаше 2 месеца до получаването им . И си избрах мойта Фенди ( така я кръстих ) защото беше по голяма .
Чесно казано не съм запозната кой знае колко много с развъдниците и т.н.. но ни бяха познати .


#23 Потребителят е офлайн   dki Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 174
  • Регистрация: 08-July 09
  • Gender:Female

Публикувано: 07 September 2009 - 02:22 PM

ами разкажи нещо повече за твоето чихуа, за външния му вид, щом снимка няма да дадеш.
User's Signature

Качена снимка

#24 Потребителят е офлайн   kukli4ka__ Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 25
  • Регистрация: 17-December 10
  • Gender:Female

Публикувано: 01 March 2011 - 05:39 AM

Възобновявам малко стара тема,но ми се иска да питам някой от вас ходил ли е във Велинград с кученцето и в кои хотели се допускат домашни любимци? Ще съм много благодарна да споделите :)

#25 Потребителят е офлайн   Tsvetik Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 105
  • Регистрация: 10-February 13

Публикувано: 16 February 2014 - 05:03 PM

Здравейте, да раздвижа малко темата :)
Моята девойка се движи навсякъде с нас, единствено не я взехме миналата пролет в Канада, защото беше мъничка, нямаше ваксина за бяс, а и изискванията за пътуване бяха чудовищни. Водили сме я 3 пъти на море, 5 пъти на планина, 2 пъти на ски, като последното беше в Австрия с кола - 1400 км наведнъж.

Тя е свикнала в кола и не й става лошо. Още от малка я возя къде ли не и на седмица й се събират поне 4 возения, като тя си лежи на седалката и си почива. По време на дългите пътувания лежи или на задните седалки, или в клетката с махната врата, като вратата я слагам на КПП, за да не направят проблем.

Иначе с хотелите, дори такива, които упоменават, че не приемат животни, като обясня, че кучето е обучено и тежи 2 кг, всички казват да. Само в един хотел в Хърватска ми отказаха, с оправданието "не приемаме любимци, заради евентуални алергични гости". Преди да се откажете от хотел, просто ги питайте, като обясните, че кучето е мъничко и ще се съгласят, все пак едно е с чихуахуа, а съвсем друго с немски дог например. Много хотели се презастраховат, за да не цъфне някой гост с огромно теленце, че и в доста случаи агресивно, или неконтролируемо.

Правили са проблем на наши приятели, чието чихуа се съдира да лае и доста гости се бяха оплакали на рецепция. Ако кучето не е шумно, едва ли ще ви направят проблем :)

  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни