Dog.bg Форуми : Къде вървят кучетата в ринга ?

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Къде вървят кучетата в ринга ?

#21 Потребителят е офлайн   mil_ Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 11311
  • Регистрация: 04-October 04
  • Gender:Male
  • Location:София, Борово

Публикувано: 12 December 2005 - 08:51 AM

Хе-хе, така със сигурност ще приковете вниманието на съдията b)
За дребен в 6 група не знам, ама има едни късокрачковци. Засега не съм тичала след басет в ринга l)

#22 Потребителят е офлайн   Bini Икона

  • Over the rainbow
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1792
  • Регистрация: 13-January 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 12 November 2007 - 02:08 PM

Цитат

Така, не трябва да си пречат взаимно. И най-отзад да вървят, в малък ринг големите ще настигнат малките и ще стане една ...

Това ме подсеща и за един друг въпрос. Понякога има изложители и с едра порода, които буквално се влачат в ринга. На мен това ми пречи, ние с Реджо си имаме определено темпо. От една страна е кофти да ги изпреварваш, защото така правиш неприятна демонстрация. Ако пък спреш и изчакаш прецакваш този отзад, а и съдията не се кефи. Аз обикновено оставям дистанция, ама руските хендлерки само ми сочеха със знаци да се доближа до първия (те си тичаха добре, ама аз откъде да знам как ще тичат). Абе, с две думи, чудя се какво да правя в такъв случай.


И при нас беше точно така (на БИС бебе (най-малките породи бяха най-от зад, без да ги нареждат)). Пред нас бяха с голяма порода куче (по-голяма от нас) и се движиха бавно. Наложи ми се буквално да ходя, все едно водя пинчерче. Прешъс се изнерви, започна да напъва да потичва. Представихме се много зле. :huh: Следващият път трябва да бъда явно по-съобразителна, но не знаех, че по-голяма порода от нас ще се движи по-бавно.

  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни