Dog.bg Форуми : Фотошопизмама-Кич-Топ фото

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Фотошопизмама-Кич-Топ фото

#21 Потребителят е офлайн   fantik Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 397
  • Регистрация: 16-February 05
  • Location:София

Публикувано: 22 July 2009 - 07:56 AM

Цитат(ago05 @ Jul 21 2009, 08:32 PM) <{POST_SNAPBACK}>
http://www.rolandus....ort_100207.html -още една твоя "задачка закачка",покажи ми как Данина е потрошила Ларикс на изложбата в Киев-фефруари 2007,като котаците са били в различен клас ,нещо ме послъгваш...Съни е може би най доброто хималайче произвеждано в БГ,но тя е и кремав пойнт и малко ще е трудно да бие червените пойнтове ,по точковата система на амер.ринг-конкретно някои ги има в 20 сетицата,някои ги няма ,но и шампионските отличия с които се върнахте са доста голямо постижение ,непосилно вече.... в тези финансови нерантабилни времена!?А че съм Ивайло не се чуди чак толкова,имам добра учителка....


Бърз отговор до теб и твоята учителка, която също много се радваше за постиженията на Съни, при всичките ми уважения към вашите познания за точковата система на ЦФА. Преди да пишеш за нея трябва да отидеш и да я видиш! Когато мине първоначалното оценяване на всяка котка индивидуално се раздават рибони за цвят - прави се подреждане на котките 1,2 и.т.н в цвят - раздават се рибони на първите 2 котки в цвят, тогава Съни не е имала нищо общо с котките на Ларикс, но пък е била победена от Тее Роуз, след това всички кандидат шампиони получават своите Шампионски рибони, когато котката събере 6 - става шампион - на Данина са и трябвали 6, за да стане Съни шампион, за справка на Склярова- 4, защото живее в Русия - тогава те също не са били конкуренция! След това започва обаче интересното, което на теб и твоята учителка Ви убягва. Започва състезанието в дивизията, където се подреждат всички котки от тази дивизия без оглед на цвят и титла. Тогава Тее Роуз е събрала всички рибони за най-добър в дивизия, а Съни е взела рибоните за 2-ри най- добър в дивизията. Това е накратко какво се е случило в Киев и много моля, когато някой не е наясно с нещо да не пише за него, още повече, че аз поне не прочетах коментар относно тази изложба някъде напоследък, ако сте си разменяли нещо на лични, то тогава се продължете дискусията така. И за финал: в репортажа на Роландус няма да откриете нищо друго освен разстановката на финалистите по големите и шампионските финали, защото това са обобщаващите резултати за една ЦФА изложба, това, за което писах по-горе е само прелюдията към тях.
User's Signature

Развъдник за персийски котки Star Night (CFA & FIFe registered)[br]www.starnightpersians.com

#22 Потребителят е офлайн   Royal UniCats Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 91
  • Регистрация: 26-May 09
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Skype:

Публикувано: 22 July 2009 - 09:22 AM

Цитат
A че съм Ивайло не се чуди чак толкова,имам добра учителка....


Аз пък смятам, че ти си самата учителка, маниера ти на писане е леко дамски ab_041.gif zz_232.gif
User's Signature

Развъдник за персийски котки Royal UniCats (FFE registered)

Качена снимка

#23 Потребителят е офлайн   ago05 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 54
  • Регистрация: 06-May 08
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 22 July 2009 - 10:51 AM

Тее Роуз!?Марто пусни линк ....за тази развъдна линиа,твърде "висока топка" си за мен ,но пак питам ,Съни е била в открит клас ,и как е била котки в китенс?

#24 Потребителят е офлайн   fantik Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 397
  • Регистрация: 16-February 05
  • Location:София

Публикувано: 22 July 2009 - 11:19 AM

Какъв линк да ти пусна за Тее Роуз и нейните линии точно?! Въпросите ти често остават недоразбрани, тоест не става ясно какво точно искаш да получиш като отговор. За подробности можеш да се обърнеш към Алла Ипатова, знам, че твоята учителка обича да пише зъд гърба на хората доста интригуващи неща, които обаче бързо излизат наяви и негативът остава у нея, дано не ти е предала и този урок!!!
Ако си си направил труда да погледнеш малко по-надолу в репортажа, за който сам си дал линк, ще откриеш името на котка LARIX'S SO CAPTIVATE CHARMERI, която е била в шампионски клас и е набрала цели 3 Гранд точки за двата дни, а Съни не е била в Шампионски клас , а в ОТКРИТ - и се е шампионила, докато коктата от Ларикс е била вече шампион. Според правилата на ЦФА - една котка, която е започнала деня в един клас, не може да го завърши в друг - смяната на класа става едва на следващия ден!!! Така, че това е било невъзможно за Съни, защото във втория ден, тя е набрала последните си 2 рибона, че и 2 повече, които не са й били нужни. И понеже си запознат със системата на ЦФА отвори Херман и ще видиш какво е набрала Съни в Киев точно, а не да се пише просто ей така нещо си, за да се пише.
User's Signature

Развъдник за персийски котки Star Night (CFA & FIFe registered)[br]www.starnightpersians.com

#25 Потребителят е офлайн   ago05 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 54
  • Регистрация: 06-May 08
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 22 July 2009 - 12:06 PM

По изчерпателен отговор не можех и да получа,а той е че Съни не е била някои котки по "причините"които истъкваш,не че не е възможно при директен сблъсък...това само доказва че и в БГ развъдниците се работи правилно,ако качиш снимка на Съни и до нея на LARIX'S SO CAPTIVATE CHARMERI, разликата няма да е много голяма!Но защо се включваш в "закачливият ми спор"с Радо ,дали снимките се дължат само на фотошоп и дали Съни е била някого и някъде????Радо не е малък ,може и сам да ме обори.Ненужна "пушилка"и "скрита реклама"за някого си.Моето скромно мнение е,и почти приключвам.Жената от едикъдеси,работи в сверата на необятното "руско филмово изкуство",и нейното виждане за зад кадър е на малко по високо ниво от тази дори на "корифейката"от Украйна....да няма грандове собствено производство,но това не и пречи да е в Топ 3 на Европа при" Хималайските произведения",а и в тройката по най- оплюваните....Защо ли?

#26 Потребителят е офлайн   fantik Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 397
  • Регистрация: 16-February 05
  • Location:София

Публикувано: 22 July 2009 - 12:46 PM

Въобще не знам за какво става дума и за каква закачка с Радо става въпрос. Това, което ме провокира беше, че ти прелиташ от тема в тема, намесваш котки и изложби в рубрики за фотошоп, където въобще не им е мястото, а все остава впечатлението, че нещо не е както трябва, че очакваш нещата да се изкажат и затова реших да напиша. Не съм адвокат нито на Радо, нито на Данина, който е бил там да е видял, като не е бил, ще вярва на това, което му разказват очевидци. Разлика между Съни и Каптивейт има и то голяма, те просто са котки от различни линии, които нямат нищо общо една с друга.
Относно двете дами смятам, че Ж. е учителка на С. и то много по-добра, не ме карай да привеждам примери по въпроса, единственото и най-важното е, че нейните рисунки имат стил и всяко коте е различно, докато при ученичката всички са еднакви, техниката я има, но няма авторство, няма стил, просто е видяла как се правят нещата и толкова.
Относно класацията, която цитираш мисля, че много дълбоко бъркаш. Само в Русия има поне 5 развъдника, които имат животни на много по-високо ниво - по мое скромно мнение, да не говорим за Италия, където те са също много - сещам се за поне 3. Изобщо всички тези класации са супер тъпи, защото дори в развъдници като Скримшау не всяка година се раждат животни, които те биха си позволили да излагат.
За това, че е в тройката на оплюваните - това го казваш ти, но няма дим без огън и ако е така - вероятно има причина за това. Не мога да разбера защо водим този безсмислен спор и спамим темата, вероятно не на всички ще им е приятно да четат тези малки пикантни истини, въпреки че броячът показва друго ;)
User's Signature

Развъдник за персийски котки Star Night (CFA & FIFe registered)[br]www.starnightpersians.com

#27 Потребителят е офлайн   ago05 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 54
  • Регистрация: 06-May 08
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 22 July 2009 - 01:49 PM

Въпреки че спамим,пусни твоята класация за 5 най добри в Русия/Д.Т.,Бри,П.А,Л.К,Бело..../,всички твои приятели,и малко или много ще бъдеш "обвинен"от някои "фелиноложки динозаври"в добрия смисъл на думата...да изтупаме малко посабралия се "прах"при хималайците,вижда се че бяха потрошени и на бг ринг , и на източният...но там едни ванчета потрошиха и "боберанчета"

#28 Потребителят е офлайн   fantik Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 397
  • Регистрация: 16-February 05
  • Location:София

Публикувано: 22 July 2009 - 04:09 PM

Иво, темата започва да се изчерпва. Никой не се интересува кои са моите любими развъдници и кои са ми приятели. А и това няма особено голямо значение, защото приятелството не е критерий, когато се говори за качеството на една котка, важно е как изглежда самата тя!! Поизредил си някои от тях все пак, но не всички от тези, чиито линкове имам са ми приятели, за Белогорие да не говорим, аз с тази жена никога не съм си общувал. Бригантина отдавна не е в класациите, въпреки че много развъдници в Русия и Украйна все още работят с нейните линии. Моето мнение за качеството на котките ще си го запазя за себе си, че случайно пак да не започнат позвънявания по телефона с оплаквания от мен и целящи на чужд гръб да си направим реклама колко сме добри и почтени. Пропуснал си да напишеш и М. - според някои там котките бяха балеруни и нови попълнения в Большой театър, добре че това забравиха да кажат на А.И., но то не обслужва интересите им. Важното е всеки да харесва нещо. Аз лошо за вашата придобивка не съм казал, виждал съм я само веднъж, прокоментирал съм я само с един човек и това е всичко. Кой какво мисли за котките на останалите си е негова лична работа.
За това кой кого бил на изложба - здраве му кажи! Ще дойде следващата, резултатите могат да са различни, лошо е когато са все едни и същи :(
Относно ванчета и боберанчета - да, срамно няма, била по-хубава - победила - никой не се сърди, защото е победен от достойно животно, което е заслужавало да победи. За справка тази котка би помляла и много в Америка и е с качество на национал. Най-важното винаги е да събереш сили в себе си да кажеш истината, да имаш реална преценка за нещата и тогава ще знаеш какво ти трябва, за да получиш това, което търсиш и целиш!
User's Signature

Развъдник за персийски котки Star Night (CFA & FIFe registered)[br]www.starnightpersians.com

#29 Потребителят е офлайн   ago05 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 54
  • Регистрация: 06-May 08
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 22 July 2009 - 04:16 PM

Моля модератора да заключи темата!

МОД.: В този форум, за разлика от някои други, има свобода на словото, теми се заключват рядко и само ако има основателна причина за това.

#30 Потребителят е офлайн   Georgi Atanasov Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 22-July 09

Публикувано: 22 July 2009 - 06:04 PM

For beginning I want thanks to Martin Popov for the interest for my kittens, although he had posted on this forum copy right protected photos taken from my website.
Also, I want to quieting him, any breeder wasnt deceived with fake pictures from me and I will explain that:
A short period the last year I had a bad photo-camera who give me modified colors. Not even photo was modified with photoshop, this is the result of a bad camera and each interested breeder was informed about that! Moreover, the photos was posted on an American forum and the same information was posted there. Look at this photo

And, if you think this cat have need to fake his eyes, look at Blue Poems Mystic Charm at 10 months old, on professional photos:



http://www.mipaws.com/MALES.html

In the same time, I want inform you that the breeder who bought from me the kitten posted on this thread, Nikos, had bought after him another 3 cats (the 4-th kitten full paid at just 2 weeks old), and her ask was just to have the same eyes color as Nikos! I taked him bad photos as kitten, but on her photos too the eyes color is little altered, Nikos have better eyes than there. Anyway, the trust that the breeder have to buy more cats from me must to tell you something

I know is frustrating to can see so beautiful eyes color just to other cattery and is hard to belive a dark blue at a Himalayan is real, but Im very proud for my results and is very unpleasant to learn other breeder steal the copy right protected photos from my website for blame me and my cats. I hope this subject can finish here and every one to have care for the personal cats.

Camelia BLUE POEM Himalayans cattery
www.bluepoem.ro
[19:00:49] http://forum.dog.bg/...mp;#entry662369

#31 Потребителят е офлайн   fantik Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 397
  • Регистрация: 16-February 05
  • Location:София

Публикувано: 22 July 2009 - 06:38 PM

Hi Camelia,

I'm happy for you and your results. Your explanation sounds good and understandable. It was interested for me to hear some american breeders have reacted as I did. I didn't wanted to harm you, but please understand me the eye colour of the baby is not real and it's a fact you don't contest. I haven't written anything about the quality of the cat or something like this. I've posted the pictures of Lapunja, because his baby pictures are manipulated and it's also a fact nobody can object. I'm happy your kittens have found nice homes! It was a little surprize for me tо understand how sick minds have your informators, I hope my explanation was enough for you. Regards!
User's Signature

Развъдник за персийски котки Star Night (CFA & FIFe registered)[br]www.starnightpersians.com

#32 Потребителят е офлайн   Royal UniCats Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 91
  • Регистрация: 26-May 09
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Skype:

Публикувано: 22 July 2009 - 09:48 PM

Цитат(ago05 @ Jul 22 2009, 05:16 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Моля модератора да заключи темата!

МОД.: В този форум, за разлика от някои други, има свобода на словото, теми се заключват рядко и само ако има основателна причина за това.



Защо да ти заключват темата, Мила? Ти защо я създаде тогава? Виж колко е приятно тук. Цари приятелска атмосфера. Всички ти се радваме. Влизат почитатели и от чужбина. Обръщаме ти толкова много внимание. Давай смело напред, яко в л..... ba_025.gif
User's Signature

Развъдник за персийски котки Royal UniCats (FFE registered)

Качена снимка

#33 Потребителят е офлайн   fantik Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 397
  • Регистрация: 16-February 05
  • Location:София

Публикувано: 23 July 2009 - 08:12 AM

Драга Агнила, мила Учителко на Иво и още много други, Вие която сложихте котки в ръцете на толкова много хора, просто сте си забравили паролата тук и сте си направили втора регистрация преди 2 дни и затова имате проблем с писането тук, никой не е правил нищо срещу Вас тук, нито е ограничавал достъпа Ви до този форум, а и не смята да се занимава с Вашата персона. Дълго мислех дали да напиша този постинг, но ще го направя, защото ми дойде до гуша от йезоитските Ви методи на работа, Вие винаги успявате да си намерите говорители, които да напишат или изкажат това, с което им пълните главите и накрая успявате да излезе от ситуацията чиста като капка роса - ни лук яла, ни лук нирисала.
Този пост е във връзка с вашия коментар във форума на НФФе, в който Вие странно защо се появявате за първи път в него при положение, че сте регистрирана доста отдавна и никога не сте заявявали гражданската си позция досега, та било то и с един емотикон
Вашето твърдение, че засегнатият от мен развъдчик не е имал възможност да се защити тук е отново поредната инсинуация от Ваша страна - отговор има, както и дуплика, доколкото си спомням сте завършила Английска филология. Най-възмутителното от всичко е, че самата Вие подтикнахте Ивайло да създаде напрежение тук и да иска нагледни примери за измами и подправяни снимки с фотошоп. Едва ли изявлението на Камелия Мургоча ви е допаднало напълно, защото тя не отрича, че цвета на очите на котето не е реален или пък нещо бъркам?! И понеже аз имам скромни познания относно КГБ-истките Ви манипулационни методи не отидах прекалено далеч с примерите, защото нека всички знаят как Вие си позволявате да звъните на развъдчици, към чийто котета имате интерес и говорите абсолютни гнусотии за други хора, с цел да си направите реклама, уви обаче за много хора тази практика не хваща декиш и повярвайте ми всяка моя дума е подплатена с доказателства, които мога да ви препратя ако изразите желание. А като си припомня само колко цветущи изрази се ляха по адрес на МК, как насъсквахте хора да й се обаждат, а след това събрахте кураж да й звъните и да й се мазните - наистина грозно и жалко! Направо се удивявам, че наричате моя постинг БЕЗЧИНСТВО - що за хамство от ваша страна, но явно и това е нормално за Вас.
Ще направя и още една препратка към коментар от друг форум на висшестояща особа от НФФе, която там подлага на обсъждане и съмнение моя морал и съвест. Г-жо, вероятно сте забравили как преди 2 години Вие пиехте кафе в кабинета ми и любезичехте, след което се качихте на колата си и отидахте да предлагате и гласувахте изхвърлянето на г-жа Алекян и план за процедиране с мен и ако за Вас забиването на нож, че и завъртането му за по-сигурно, в гърба на хора които до вчера сте наричали "приятели" е признак на морал и съвест, то здраве му кажи и аз със спокойна съвест мога да кажа, че не съжалявам, че не принадлежа към Вашата организация, защото в този случай е в сила приказката, че ако имаш такива приятели, врагове не са ти нужни!
Нямам повече време да се обяснявам и коментирам, нито ще следя кой какво пише по разни форумчета, животът е прекалено сложен и динамичен, за да си губи човек времето с патологични лъжци. Би било добре да имам време да напиша и аз някоя приказка, като тези на пчелата майка - напълно издържана в стилистиката на приказки под шипковия храст, но ще оставя тази идилична атмосфера за място в нета, което предпочитам да остане за мен Терра инкогнита!
User's Signature

Развъдник за персийски котки Star Night (CFA & FIFe registered)[br]www.starnightpersians.com

#34 Потребителят е офлайн   vagabogo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 498
  • Регистрация: 30-March 05
  • Gender:Male
  • Location:Люксембург

Публикувано: 23 July 2009 - 10:32 AM

Темата наистина малко се измести, но като сме започнали нека и аз взема участие.
Попаднах на много интересно и изключително двулично изречение, а то е следното: "Не подкрепям идеята нашия форум да се замесва в скандал, но не подкрепям и идеята,когато някой бива публично обсъждан и даван като лош пример, без негово знание , да бъде оставян без право на отговор."
Ах, ах, ах, колко Вие е кратка паметта, госпожо, и така услужлива. Изглежда сте забравили, но ако е така, аз ще ви припомня един много лесен за проверяване факт. Преди около година във вашия нежълт форум бе публикувано от вашия модератор-писател писмо, нямащо нищо общо нито с Вашата федерация, нито с Вас, а да не коментирам и истинността му. След като беше направено това, темата беше заключена и аз бях оставен без право да се защитя и да опровергая твърденията в него или поне да изложа моята позиция. Е, за какво говорим? За какъв морал говорите и не Ви ли е срам, като се поглеждате в огледалото? Просто съм изумен от наглостта и двуличието на една групичка хора, а още повече от овчедушието на тези, които им вярват.
User's Signature

Качена снимка

#35 Потребителят е офлайн   Ofika Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 394
  • Регистрация: 30-December 05

Публикувано: 23 July 2009 - 09:44 PM

Цитат(vagabogo @ Jul 23 2009, 08:32 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Преди около година във вашия нежълт форум бе публикувано от вашия модератор-писател писмо, нямащо нищо общо нито с Вашата федерация, нито с Вас, а да не коментирам и истинността му. След като беше направено това, темата беше заключена и аз бях оставен без право да се защитя и да опровергая твърденията в него или поне да изложа моята позиция. Е, за какво говорим? За какъв морал говорите и не Ви ли е срам, като се поглеждате в огледалото? Просто съм изумен от наглостта и двуличието на една групичка хора, а още повече от овчедушието на тези, които им вярват.

Тук говорите на някакъв неразбираем език. Защо не си изясните отношенията на л.с.?

Колкото до историята за котетата, продадени в Русия, същата беше изнесена не само във форума на НФФЕ, а в дир-а и почти всички големи руски форуми.
Никъде темата не беше заключена, но никой не направи опровержение.

User's Signature

New concept in the dog world http://www.doginfo.info

#36 Потребителят е офлайн   vagabogo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 498
  • Регистрация: 30-March 05
  • Gender:Male
  • Location:Люксембург

Публикувано: 24 July 2009 - 12:10 AM

Цитат(Ofika @ Jul 23 2009, 08:44 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Колкото до историята за котетата, продадени в Русия, същата беше изнесена не само във форума на НФФЕ, а в дир-а и почти всички големи руски форуми.
Никъде темата не беше заключена, но никой не направи опровержение.

Точно обратното, опровержение имаше при това с доказателства под формата на снимков материал. Очевидно не си много добре запозната. Темата беше повдигната в mau.ru и хората там добиха много добра представа за истината. Очевидно тези, които ти предоставят информацията я филтрират много умело, а пък ти доста доверчиво приемаш всичко, което те ти кажат, но относно този тип поведение вече споменах в един предишен пост. Ще ти цитирам само една от личните бележки, които получих тогава в моя подкрепа:
Цитат
"Я думаю, что у Жанны не совсем в порядке с психикой. Мне очень понравился тот психоанализ, который сделал Georgi. К сожалению мы все иногда ошибаемся, когда выбираем владельцев наших котят Печаль Не все неадекватные покупатели приходят писать на форуме, но те, кто пишет - пытаются сделать из заводчиков именно монстров Печаль Такая тема на этом форуме не первая и не последняя. Здесь люди вполне способны разобраться в том, что происходит. Многие на Вашей стороне, но просто они не пишут в этой теме. Этой темой Жанна сделала плохо не Вам - она сделала плохо себе. Я не думаю, что среди тех, кто читал эту тему, найдутся желающие продавать ей своих котят. И это хорошо!!!!! Упаси нас Бог от таких людей!"

Надявам се да разбираш руски, но ако имаш проблеми можеш да се обърнеш към някой от твоите ментори, те може и да ти го преведат точно.
Тъй като не съм искал изрично съгласие от автора на личната бележка да я публикувам, няма да цитирам името, но това е един уважаван развъдчик и той отразява много точно впечатлението на повечето участници в онази тема.
Извинявам се за това лирично отклонение, но сметнах за необходимо да го направя.

И да се върнем към същината. Странно за мен, но ти така и не изказа мнение относно разминаването между думи и действия, за което приведох неопровержимо доказателство. Ще ми е интересно да разбера твоята лична позиция по този въпрос. Надявам се няма да се опитш да изместиш пак темата, а ще отговориш конкретно.

Хайде и си остани със здраве!
User's Signature

Качена снимка

#37 Потребителят е офлайн   svetamops Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1898
  • Регистрация: 26-September 05
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 24 July 2009 - 08:21 AM

Цитат(Ofika @ Jul 23 2009, 08:44 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Цитат(vagabogo @ Jul 23 2009, 08:32 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Преди около година във вашия нежълт форум бе публикувано от вашия модератор-писател писмо, нямащо нищо общо нито с Вашата федерация, нито с Вас, а да не коментирам и истинността му. След като беше направено това, темата беше заключена и аз бях оставен без право да се защитя и да опровергая твърденията в него или поне да изложа моята позиция. Е, за какво говорим? За какъв морал говорите и не Ви ли е срам, като се поглеждате в огледалото? Просто съм изумен от наглостта и двуличието на една групичка хора, а още повече от овчедушието на тези, които им вярват.

Тук говорите на някакъв неразбираем език. Защо не си изясните отношенията на л.с.?

Колкото до историята за котетата, продадени в Русия, същата беше изнесена не само във форума на НФФЕ, а в дир-а и почти всички големи руски форуми.
Никъде темата не беше заключена, но никой не направи опровержение.




Няма опровержение,вече аз не мога да се сдържа да не напиша тук!!!! Имаше опровержение и най голямо доказателство за това че Богомил е прав за въпросната Жана, за мен беше ужасната случка на изложбата в София през есента! По голямо животно от тази Жана няма, да зареже кучето си в колата на големи жеги - в багажника и при това да не му отвори нито един прозорец поне малко, цял ден си вееше задника по изложбата и един път не отишла да погледне как е кучето ,та добре че минаваха хората покрай колата та видяха как то чупи кората горкото и почва да агонизира ,счупиха прозореца и го извадиха от там.Тя се сети вечерта да отийде при колата ,когато кучето и се бореше за живота си в една вет.клиника.Това е най голямо опровержение , и не повдигай тази тема защото ставам бясна ,като се сетя за тази проста и нагла жена? Поздрави! И се извинявам за отклоняване от темата в този форум.
User's Signature

Качена снимка

www.bullgary.com
www.kingonaleash.com

#38 Потребителят е офлайн   alekian_yona Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1873
  • Регистрация: 08-July 04
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 24 July 2009 - 02:37 PM

Ще си позволя едно съвсем малко отклонение от темата. А то е, че по повод на въпросната Ж. има доста неизнесени и неизвестни на всички вас подробности, основаващи се на моя лична кореспонденция с посочената персона.

И тогава, и сега, не съм смятала да ги правя публични.

Имам удоволствието да познавам лично Ж., както и нейния баща, и нещата, които бих могла да споделя за тях изобщо не са розови. Макар че това би позволило на неколцина от пишещите и четящите тук да си съставят абсолютно погрешно впечатление и мнение за истината по този и друг случай с нейно участие, ще се въздържа от по-нататъшни коментари, но настоявам да си дам мнението в полза на това, че изнесената от нея информация в друг бг форум и в руския форум са мноооого далече от истината и напълно изкривени през призмата на нейната объркана душевност.

Останете си със здраве.
User's Signature

Той е специален, защото е един от първите станал 'благородник' и гордо носи името си Бритиш - това гръмко име, избрано от първите му господари - англичаните, защото е създаден, за да бъде независим, солиден, неукротим, излъчва стабилност и сила и толкова много нежност.

#39 Потребителят е офлайн   ago05 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 54
  • Регистрация: 06-May 08
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 28 July 2009 - 02:18 PM

http://www.danhillph......tegory/catid,3/ -За всеки ,който иска да направи своя котак звезда,може да използва този фотограф.

  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни