Dog.bg Форуми : Сериозна заплаха за няколко кучета

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Сериозна заплаха за няколко кучета

#41 Потребителят е офлайн   lillis Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1408
  • Регистрация: 16-June 08
  • Location:София

Публикувано: 22 April 2015 - 04:29 PM

В събота бяхме при Джина.Много се зарадва като ни видя.Вече е по-весела.Свиква с новия начин на ходене и се справя добре.Малко снимки.Докторите казаха,че ще остане докато отмине опасността от инфекция.Продължават лечението и.Сметката нараства.До 17.04.15 вкл.още 300 лв. стационар и лечение.Моля ако някой иска да ми помогне,да пише или да се обади на тел.0886267643

Прикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимка

#42 Потребителят е офлайн   lillis Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1408
  • Регистрация: 16-June 08
  • Location:София

Публикувано: 11 May 2015 - 11:00 PM

Джина вече е по-добре,скоро ще мога да я взема от клиниката.До тук сумата е възстановена от моя приятелка,за което съм и страшно благодарна и признателна,защото сама нямаше да се справя.Остава да върна сумата 151.90 лв.до 25.04, 84.90 лв. до 05.05.2015 и дните,в които ще остане Джина до момента на изписването.

Прикачена снимкаПрикачена снимка

Прикачена снимкаПрикачена снимка

#43 Потребителят е офлайн   lillis Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1408
  • Регистрация: 16-June 08
  • Location:София

Публикувано: 17 May 2015 - 11:04 PM

Днес взехме Джина от клиниката и я преместихме в едно от дворчетата,където са кучетата на които търсим домове.Там са Арни и още две осемесечни девойки.При първата им среща нямаше никакви разправии,приеха я нормално,без да протестират :smile: Тя също е спокойна и даже си избра нейна къщичка В скоро време ще и бъде поставена ваксина и започваме да търсим дом и стопани на кучето.Това е последната от трите сметки,които са платени за да не дължа пари в клиниката,но аз трябва да върна парите.Благодаря на моите приятели Детелина и Евгени,които от самото начало ми помагат много.

Прикачена снимка Прикачена снимкаПрикачена снимка

Прикачена снимка

Прикачена снимкаПрикачена снимка

#44 Потребителят е офлайн   lillis Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1408
  • Регистрация: 16-June 08
  • Location:София

Публикувано: 25 May 2015 - 10:49 AM

Благодаря на gabipap от сдружение "На Ти с Природата",те възстановиха и последните три суми,които трябва да върна.Джина е добре.Като ме види,че идвам започва да говори нещо и постоянно стои до мен за да я галя.Пожелавам и скоро да си има дом :wub:

Прикачена снимка

#45 Потребителят е офлайн   lillis Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1408
  • Регистрация: 16-June 08
  • Location:София

Публикувано: 27 April 2016 - 10:37 PM

Джина замина в Германия.Тя ще бъде щастлива там.Сигурна съм,че ще я обичат много.Благодаря на приятелката,която и намери дом и на всички приятели,които бяха до мен и ме подкрепиха.

Прикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимка

#46 Потребителят е офлайн   lillis Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1408
  • Регистрация: 16-June 08
  • Location:София

Публикувано: 19 August 2016 - 09:09 PM

Жената,която намери дом на Джина,ми изпрати снимки от живота и в Германия.Там на Джина и правят масажи и е проведена физиотерапия с лазер.Като гледам снимките, много добре и се отразяват тези грижи.Щастлива е :smile:

Прикачена снимка Прикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимка

  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни