Dog.bg Форуми : Измъчваният Роман се нуждае от вашата помощ

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Измъчваният Роман се нуждае от вашата помощ за да живее щастливо в чужбина

#1 Потребителят е офлайн   gabipap Икона

  • Непоправим оптимист
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 2128
  • Регистрация: 03-August 06
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Животни, природа, истински хора, MLM. Здравословен и природосъобразен начин на живот. Хубави книги, нови знания - всичко, което ме провокира да мисля.

Публикувано: 16 August 2009 - 11:11 AM

Позволявам си да пусна нова тема тук, защото заглавието на старата е неактуално.
И така, може би някои от вас са видяли темата за добермана, пребиван с камъни, а други - не. Вярвам, че никой няма да е безразличен към историята му, нищо, че по всяка вероятност не е родословен.
Та - благодарение на добри хора от група "Без дом" на кучето е намерено приемно семейство в Германия. За да може да замине обаче, са необходими средства (колко точно - ще каже Илит в темата, след като имат офертите на компании, превозващи животни). До тук за него в банковата сметка на "Без дом" има събрани 50 лв.
Искам да помоля всеки от вас, който има възможност и желание, да се включи в събирането на средства за нещасната животинка. Както направиха в хъски-форума, за да заминат група синеоки хъскоподобни кучовци за Холандия smile.gif
User's Signature

Ако всеки от нас прави добре и отдадено това, което е негова работа, ако осъзнаем, кои са истинските ни желания и не пожелаваме това, от което нямаме нужда, ако помагаме на беззащитните - светът ще е едно прекрасно място!

#2 Потребителят е офлайн   gabipap Икона

  • Непоправим оптимист
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 2128
  • Регистрация: 03-August 06
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Животни, природа, истински хора, MLM. Здравословен и природосъобразен начин на живот. Хубави книги, нови знания - всичко, което ме провокира да мисля.

Публикувано: 22 September 2009 - 01:40 PM

Тъй като аз пуснах тази тема, се считам задължена да ви съобщя, че Роман вече е германец благодарение (пак) на щедростта на чужденците. smile.gif
User's Signature

Ако всеки от нас прави добре и отдадено това, което е негова работа, ако осъзнаем, кои са истинските ни желания и не пожелаваме това, от което нямаме нужда, ако помагаме на беззащитните - светът ще е едно прекрасно място!

#3 Потребителят е офлайн   tok4ev Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 852
  • Регистрация: 28-July 06
  • Gender:Male

Публикувано: 25 September 2009 - 10:00 AM

Това е страхотна новина. Едно голямо БРАВО на хората, които помагат на животните изпаднали в нужда! ae_085.gif

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни