Dog.bg Форуми : Изгубени/Намерени/Търсещи дом

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (11 Страници) +
  • « Първа
  • 9
  • 10
  • 11
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Изгубени/Намерени/Търсещи дом

#201 Потребителят е офлайн   anelia_888 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 481
  • Регистрация: 16-August 12

Публикувано: 27 March 2014 - 05:30 PM

www.facebook.com/media/set/?set=a.615295258558737.1073741951.364584810296451&type=1

Френски булдог в беда! Качена снимкаКачена снимкаКачена снимка
User's Signature

Качена снимка

#202 Потребителят е офлайн   anelia_888 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 481
  • Регистрация: 16-August 12

Публикувано: 20 August 2014 - 11:13 PM

"Намерен е френски булдог в района на паметник Хан Аспарух. Около две годишен , с черна глава и отрязана опашка."
Обявата е от продавалник, човекът, който я е пуснал е от Добрич.
User's Signature

Качена снимка

#203 Потребителят е офлайн   rodegunda Икона

  • планински вир
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7045
  • Регистрация: 30-October 07
  • Gender:Female

Публикувано: 22 January 2015 - 08:11 PM

Фондация "Шарко"
"Приятели, това е новото ни момче - Тайсън. Е, не е точно момче, нооооо душата му е млада
Той е по-скоро възрастен, докторите се затрудняват да кажат на колко е, но ще е към 7-8 годишен. Както виждате от снимките - той е сляп и е претърпял операция на задното краче.
Намерен, или по-скоро, случайно забелязан от спасителката си в купчини боклук, в момента, когато работещата фадрома се готви да премести поредната купчина с отпадъци. Жената започнала да вика за да спре машината.
Фрактурата на крака е била много лоша и много стара. За щастие, операцията беше успешна и Тайсън си има четири лапи както се полага.
Има невероятен характер, вози се прекрасно в кола и обожава човешката внимание. Все още не можем да кажем със сигурност как се отнася към други животни, трябва ни малко време.
Ако някой иска да стане нов стопанин на доброто момче, нека ни пише, желателно на пощата или съобщение тук."
Пощата - sharkobg@gmail.com
https://www.facebook...84366007&type=1

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка


#204 Потребителят е офлайн   Chiita Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2796
  • Регистрация: 01-February 06
  • Gender:Female
  • Location:третия етаж...

Публикувано: 21 December 2015 - 04:23 PM

ТЪРСЯТ ДОМ!
ПРИЕМЕН ИЛИ ПОСТОЯНЕН!
ИПИ (9 год.) и ИКСИ(9 год.) !
Не ни е известно да имат сериозни здравословни проблеми!В момента са много отслабнали и занемарени .Социализирани са . Имат нужда от грижи ,пълноценно хранене и топъл , уютен и спокоен дом. Това не са весели , млади , здрави булдоци ,които ще вземете за да зарадвате себе си или децата са .Това са животни в нужда! Не са и кучета за разплод ! Отдават се с договор за осиновяване ,безрезервно на добри хора, с огромни души за отглеждане! Реални снимки !!!
телефон за контакт:0877255717 или https://www.facebook...ulldogbulgaria/

Прикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимка
Прикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимка
User's Signature

Качена снимка

#205 Потребителят е офлайн   ddeniss Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 3
  • Регистрация: 09-June 16

Публикувано: 10 June 2016 - 10:07 AM

Здравейте, имам две кучета, но така се получи, че помогнахме с гледането на куче на позната. След известно време и отлагане стана ясно, че няма къде и как да се организира да си го вземе. Франки е френско булдоче на годинка и половина с паспорт, ваксиниран и обезпаразитен , добре гледан. Той е много мил, гальовен и прекрасен, с перфектни хигиенни навици, чудесен характер, игрив и гальовен. Такова куче не би трябвало даже да се предлага. Мъчно ми е...Лично аз съм човек, който би се грижил за кучето си винаги и на всяка цена , за мен няма такова нещо като не мога.Именно заради това не мога да задържа трето, чуждо куче, защото имам отговорност към моите две, които са и по-едра порода. Той се дава на човек, който ще пише грамотно, което за мен е някакъв вид селекция, много отговорен, със сериозно отношение към живота и живите същества. Семейства с малки деца изобщо не са предимство. Може да е семейство,може да не е, може да е сам човек, по-скоро най-важното е смислена и отговорна личност. Човекът, който ще го вземе да си дава ясна сметка, че това е отговорност за много дълго, да си прецени за потенциалните промени и пътувания, които биха могли да възникнат. Благодаря за вниманието.

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка


#206 Потребителят е офлайн   ddeniss Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 3
  • Регистрация: 09-June 16

Публикувано: 12 June 2016 - 09:41 PM

Здравейте,Франки вече си има нов дом със страхотни стопани,които вярваме ще го обичат много. Йоанна, желаем ти дълги години да се радвате взаимно един на друг и много щастливи мигове заедно!

  • (11 Страници) +
  • « Първа
  • 9
  • 10
  • 11
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

2 потребители четат тази тема
0 потребители, 2 гости, 0 анонимни