Dog.bg Форуми : Моля Помогнете ми!!

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Темата е заключена

Моля Помогнете ми!! Търса си хъски!

#21 Потребителят е офлайн   karera11 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 02-September 09

Публикувано: 02 September 2009 - 08:59 PM

VMESTO DA OKORAJAVATE DEVOI4ETO DASI NAMERI KU4ENCE,VIE Q OBESAR4AVATE,NEDEITE TAKA.AS IMAM 3 KU4ETA,2 NEMSKI I EDNO XASKI,NESAMGI KUPUVAL,.NEMSKITE SAMI OT RAZVADNIK,EDNOTO E NA GODINA I 4 MESECA,DRUGOTO NA MESEC VZELSAMGI I DVETE NA PO 15 DNI JENSKI SA PAK SAM GI ODGLEDAL SNIMKI IMAM I BIX VI GI POKAZAL NO NEZNAM KAK DA GI SLOJA,XASKITO MI E MAJKO I E NA 2 MESECA,ZA NEGO NAISTINA SA MNOGO GRIJITE DASI KAJA 4ESTNO NEZNAM DALI 6TESE SPRAVQ,NO 6TESE POSTARAQ 6TOTO GO ISKAM I IMAM JELANIE..TA DAITE MALKO POVE4E KURAJ NA MOMI4ETO,I AKO MOJE MU POMOGNETE..AS AKO BQX VIDQL TOVA PREDI DESETINA DNI MOJE6E I DA I NAMERQ,STAVA VAPROS 4E OT TAM DETO SI VZEX MOETO XASKI BQXA OSTANALI 3 JENSKI 4OVEKA ISKA6E SAMO 4OVAL SAS XRANA..

#22 Потребителят е офлайн   Athanna Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 642
  • Регистрация: 13-August 09
  • Gender:Female
  • Location:Букурещ, Румъния
  • Interests:Интереси: древни езици и култури, литература, свирене на пиано, пеене, музика, писане (поезия и кратки форми), short movies making, фотография, фотообработка, рисуване, танцуване, white sensations, джаз, цветя и животни
  • Skype:

Публикувано: 03 September 2009 - 10:53 AM

Аз конкретно разбирам момичето, защото винаги съм си мечтала да си имам такова куче и до известна степен се поставям на нейно място. Но попадайки тук, започнах да чета темите, както и постовете на различните потребители, отговорностите им, споделените им истории. Започнах да следя как стопаните мислят какво мислят и мислят ли въобще, защо точно избират Хъски, как са дошли първите им кучета, как ги гледат, обучават и т.н. И всичко това - за да си изградя идея за отговорностите, които трябва да поема. Но когато казах "искам", първо не знаех за това каква е отговорността. Имам малко куче - пекинез, но от гледането на малко куче до гледането на голямо куче все пак има разлика.
Познавам хора с малки кучета, които са 15, 17, 18 годишни, но никога не съм виждала някой с хъски на повече от 12... И ето защо и те имат право - гледането на голямо куче не е от най лесните начинания dog.gif
User's Signature

The best compliment they made me ever, is that we look very much alike with my dog.
~Athanna

#23 Потребителят е офлайн   husky_love Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 70
  • Регистрация: 13-April 09

Публикувано: 12 September 2009 - 09:43 PM

ти си на моито старото положение... и аз така наще ми даваха хьски , но нямах пари да си взема от 2 години се се молех и тьрсех обяви или за подарявам хьски или поне по евтино и един ден ми се случи ЧУДО! попаднах случаино на обява от сорта пуснах кучката си на черен мьйкар маиката е кафява след 2 месеца очакваме малките... случаино реших да се обядя... човека ми даде skype си и ми каза че до седмица ще се родят малките... доста се спиателихме... и бяхме много щастливи като се родиха малките... понеже бях разучила доста за отглеждането на хьскитата му помогнах сьс савети... той ги продаваше по 250лв. понеже много исках а и му бях разказала какво ми е положението тои се сьгласи кутрето да ми го продаде за 60лв.!!! ТОВА БЕ6Е ЧУДООО!!! НЕ МОЖЕХ ДА ПОВЯРВАМ!!! искам само да ти кажа че надеждата умира последна! не се предаваи :))))
User's Signature

husky is the best

#24 Потребителят е офлайн   R.Peev Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 21
  • Регистрация: 27-July 09
  • Location:Варна
  • Skype:

Публикувано: 13 September 2009 - 08:42 AM

Според мен мн нападнахтре момичето не вичко опира до такива финанси за който говорите ...Вярно ветеринаря четки нашийници обезпаразитяване вътрешно/външно това са мн пари,но за храната можем да поспорим малко не е задължително с КАНИН да го храни... 15 кг струва 140 лева и аз не бих си позвол такива финанси на месец (за студент на издръжка на мама и тати)Храна-алтернатива винаги има.По-важен е др-я въпрос,посвещаване на време.....Дали ще има време да излзиа с него на разходки 2 /3 пъти минимум на ден(ако е в апартамент) пак и не може да го остави да си сърши нуждите за 10 мин и аиде обратно в къщи....Виж Деси хъскитата са големи чешити ще ти е трудно ако не си гледала др куче ....аз имах далматинец преди ...мн тъпи кучета ужас но му бях сикнал и нямах проблеми....обаче чесно да кажа с моя разбойник имам проблеми.С мерак само не става...Трябва мн мерак и време не за 1 2 месеца ами години ...Виж има един сайт http://www.bezdom.in...o...ge&Itemid=1 там може и да намериш нещо погледни и др обяви в нета :) пожелавам ти успех
User's Signature

Качена снимка

#25 Потребителят е офлайн   Athanna Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 642
  • Регистрация: 13-August 09
  • Gender:Female
  • Location:Букурещ, Румъния
  • Interests:Интереси: древни езици и култури, литература, свирене на пиано, пеене, музика, писане (поезия и кратки форми), short movies making, фотография, фотообработка, рисуване, танцуване, white sensations, джаз, цветя и животни
  • Skype:

Публикувано: 13 September 2009 - 06:00 PM

Цитат(R.Peev @ Sep 13 2009, 08:42 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Според мен мн нападнахтре момичето не вичко опира до такива финанси за който говорите ...Вярно ветеринаря четки нашийници обезпаразитяване вътрешно/външно това са мн пари,но за храната можем да поспорим малко не е задължително с КАНИН да го храни... 15 кг струва 140 лева и аз не бих си позвол такива финанси на месец (за студент на издръжка на мама и тати)Храна-алтернатива винаги има.По-важен е др-я въпрос,посвещаване на време.....Дали ще има време да излзиа с него на разходки 2 /3 пъти минимум на ден(ако е в апартамент) пак и не може да го остави да си сърши нуждите за 10 мин и аиде обратно в къщи....Виж Деси хъскитата са големи чешити ще ти е трудно ако не си гледала др куче ....аз имах далматинец преди ...мн тъпи кучета ужас но му бях сикнал и нямах проблеми....обаче чесно да кажа с моя разбойник имам проблеми.С мерак само не става...Трябва мн мерак и време не за 1 2 месеца ами години ...Виж има един сайт http://www.bezdom.in...o...ge&Itemid=1 там може и да намериш нещо погледни и др обяви в нета :) пожелавам ти успех


Мен ме е страх повече да не попадне на нещо ТАКОВА . Не че кучът от снимката не е сладур, жал ми е за него. Иначе казано някой добродушен човек им го е дал за хъски преди това, а сега го дават за 10 лева... Или са го намерили изхвърлен на улицата. И се опитват да му намерят стопанин. Влез в топобяви - истории такива има много.
Обяви от сорта на "продаваме я за 60 лева, с майка чистокръвно хъски и баща шар пей. Това вчера го гледах. И наистина, приличаше на хъски повече от това на горепосочения линк.
Добродушни хора - бол. Борсички и магазинчета, където ги продават малко по-скъпо - също има. МИ после, като му порастне брадичка тип Шнауцер, рунтавелка тип Пекинез или козинка като на четка за дъски ?!?
User's Signature

The best compliment they made me ever, is that we look very much alike with my dog.
~Athanna

#26 Потребителят е офлайн   DesislavaAngelova Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 3
  • Регистрация: 21-August 09
  • Gender:Female
  • Location:Плевен

Публикувано: 13 September 2009 - 08:05 PM

Извинявам се че от доста време не съм писала но имах някои ангажименти.
Благодаря на всички ви за подкрепата няма да се откажа и ще си търся докато не намеря,вярвам че все още има хора които биха предпочели да дадат кученцето си на човек който ще се грижи с любов за него и ще му обръща внимание а не на човек който просто иска да задоволи каприза си.

#27 Потребителят е офлайн   sonia_r Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 12
  • Регистрация: 14-September 09

Публикувано: 14 September 2009 - 06:15 PM

zdr,
Desi mn e hubavo 4e ima6 takova jelanie da gleda6 haski az sa6to imah i o6te imam,no priqtelqt mi ve4e nqma imam haski na 6mes pri men e otkkto napravi 4odni.Kolkoto i da iskam nqma da moga da go gledam poneje priqtelqt mi pak i roditelite mi ve4e ne q izdarjat za6toto e dosta diva.Mn iskam da i namerq 4ovek koito naistina da se griji za neq tq e mn krasiva i mn drujelubna.Ako iska6 svarji se s men na mail:sonia_r_i@mail.bg

Мод: Моля, пишете на кирилица!

#28 Потребителят е офлайн   Anuk Икона

  • северен вятър
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 5391
  • Регистрация: 27-December 07
  • Gender:Not Telling
  • Location:София

Публикувано: 16 September 2009 - 05:49 PM

Една стара тема

заключена -
може да се заключи и тази

иначе не виждам смисъл първата да е заключена и от време на време да се появяват нови, не че ако се отключи това ще спре
но поне само да се обединяват

  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Темата е заключена

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни