Dog.bg Форуми : Чихи търси дом

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Чихи търси дом

#1 Потребителят е офлайн   rodegunda Икона

  • планински вир
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7045
  • Регистрация: 30-October 07
  • Gender:Female

Публикувано: 03 September 2009 - 11:07 AM

Цитат(rrv @ Sep 3 2009, 11:55 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Здравейте,
Случайно попаднах на този форум, търсейки някаква възможност за нашето куче. Моето семейство има чихуахуа на девет години. Кучето има безвкусен диабет, правили сме опити да го лекуваме, но нямат ефект лекарствата. Тъй като ситуацията се промени - вкъщи има и малко дете и хигиената е на първо място, сега му търсим дом. Проблемът е, че постоянно пие вода и пишка. Търсим човек, който да има двор, за да може кучето да има лесен достъп до някакъв тип градина и да пишка навън. Яде само суха храна. Кучето е женско и е много добро. Моля, ако някой прояви интерес да се свърже с мен.

От тук.

#2 Потребителят е офлайн   techichi Икона

  • !!! CHIHUAHUA !!!
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1326
  • Регистрация: 12-November 08
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:https://www.facebook.com/mini.muzzles

Публикувано: 03 September 2009 - 02:26 PM

Колко мило казано! eg_033.gif Не оправдавам раждането на дете с милото изритване на кучето,което в последните му дни болно и много уплашено ще бъде предадено от семейството си където е служило и дало обичта си 9 години.Нека постъпят така и с родителите си кагато остареят и се скапят.Пък да очакват от току що роденото си дете да им подаде чаша с вода когато те остареят и изпаднат в немощно състояние.Това е нечовешко и жестоко!Най-доброто решение да приспите кучето и да му спестите мъките които и сега изпитва.Зная какво говоря и аз съм гледала куче в това нелечимо състояние.Ужасно е!Не натоварвайте друг човек с това страдание оттървавайки се от кучето си.Позволете на кучето си да си отиде достойно!
User's Signature

MINI MUZZLES
chihuahua kennel
Sofia

#3 Потребителят е офлайн   rodegunda Икона

  • планински вир
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7045
  • Регистрация: 30-October 07
  • Gender:Female

Публикувано: 03 September 2009 - 02:29 PM

Трябва да го напишете в темата, която потребителя пуснал, той си няма представа, че я пуснах и тук.
Просто си мислех, че може би някой ще помогне.

П.П. Толкова ли е сериозно заболяването, че съветвате евтаназия?

#4 Потребителят е офлайн   techichi Икона

  • !!! CHIHUAHUA !!!
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1326
  • Регистрация: 12-November 08
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:https://www.facebook.com/mini.muzzles

Публикувано: 03 September 2009 - 02:46 PM

Да много!Не се изхвърлям.Моето го гледах 11 месеца преди да се решада го приспя.Страдаше много.За каквато и да е хигиена изобщо не става дума,изпускат се без да го осъзнават,апетитът им става извратен,т.е.ядат не само храна.Моето получи и парализа и не ме питайте как се носи,мие,пере и поддържа куче сухо.Умората му ще го довърши още по-бързо.Гледката и смръднята са непоносими за повечето хора.Кучето за което говоря беше далматин,изхвърлен от една кола и приютил се в близкото кафе.Там се грижили за него два-три дни.Ротвайлера ми го намери и поиска да го прибера.Много се грижихме за него и го обикнахме,беше и стар и глух,но болестта си взе своето.Не съжалявам,но страданието на всички не заслужаваше.
User's Signature

MINI MUZZLES
chihuahua kennel
Sofia

#5 Потребителят е офлайн   rodegunda Икона

  • планински вир
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7045
  • Регистрация: 30-October 07
  • Gender:Female

Публикувано: 03 September 2009 - 03:00 PM

Благодаря за отговора, за първи път видях такова заболяване и не знаех, че е толкова сериозно.

#6 Потребителят е офлайн   lilia9532 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 115
  • Регистрация: 22-September 09
  • Gender:Female
  • Location:Sofia

Публикувано: 28 September 2009 - 08:13 AM

Това е ужасно да си изриташ кучето след 9 години съвместен живот аз имах текъв случай обаче не с чихуахуа а с немска овчарка чистокравна беше на 5 здрав е обаче предишните му стопани заминаваха в чужбина и ни го дадоха обаче колкото и да не ми се искаше след 1 година и ния го дадохме защото си имаме друго мъжко куче и се биеха но сега е добре в къща е с 2 деца но ме учуди това че веднага го дадоха на първия приятел на когото звъннаха. Тъйче и с това чихи или го приспете както каза techichi или си го запазете въпреки детето ако наистина човек обича домашня си любимец би направил всичко за него.

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни