Dog.bg Форуми : Зайчето ми

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Зайчето ми

#1 Потребителят е офлайн   monkata95ss Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 117
  • Регистрация: 08-September 08
  • Gender:Female
  • Location:перник
  • Interests:животни , музика , танци , компютър , приятели

Публикувано: 04 September 2009 - 02:11 PM

Като гръмната съм . Днес имам рожден ден и ми подариха зайче af_089.gif . Рабзрах едва вчера . Нямам идея как се гледа зайче и .... Абе притеснена , радосна съм и съм полудяла . Моля ви пуснете ми тема ако има за отглеждането на зайци или ми кажете как се гледат , защото нямам идея . Зайчето е много сладко . С дъмги косми и клепнали ушета . Бяло с малко сивичко . Направо бнбон . Като начало го пуснах из стаята и не го закачам . Незнам дали е правилно , но тва е първото нящо за което се сетих . Надявам се да ми помогнете , докъто се окопитя и науча повече неща за него . Благодаря предварително . ( Не знам какъв пол е . Искам да се поуспокои и напред във времето ще разберем :) . Казва се Жожо )
User's Signature

Животните са като човека , но с по-малко недостатъци !

Качена снимка

#2 Потребителят е офлайн   nikineli Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 79
  • Регистрация: 29-December 08
  • Gender:Male
  • Location:СОФИЯ

Публикувано: 04 September 2009 - 04:12 PM

Като за начало:
1.Клетка
2.Хранилка
3.Поилка
4.Талаш
5.Сено
6.Храна за зайци от зоомагазина
Това е най-важното,а за друго не се притеснявай.Не му давай плодове и зеленчуци(поне за сега).Може клонки с листа.Пускай го колкото поискаш,но внимавай с кабелите,защото ги обичат и да не стане беля!Ваксина след 70тия ден или 8 седмици , а другото са глезотийки,но могат в последствие.Това е най-важното на първо време.Пожелавам много весели моменти!Страхотни са зайчетата!

#3 Потребителят е офлайн   Itsko_EliNka_ Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 345
  • Регистрация: 13-February 09
  • Gender:Male
  • Location:Валенсия , Испания

Публикувано: 04 September 2009 - 04:37 PM

monkata95ss Има си тема за Мини зайче пиши там.Това което е написала nikineli е достатъчно само се сетих за солно камъче да му вземеш за зъбките да ги гризка.И го обгрижвай с внимание и любов,пускай го да се разкарва у вас, ще е много щастливо. ab_041.gif

#4 Потребителят е офлайн   monkata95ss Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 117
  • Регистрация: 08-September 08
  • Gender:Female
  • Location:перник
  • Interests:животни , музика , танци , компютър , приятели

Публикувано: 04 September 2009 - 09:17 PM

Ами за начало май всичко е изпълнено :) . Клетката му е голяма и то доста . Няма хранилка . Предпочита да си разсипва из клетката храната и да си ровичка , за да я намери . Има поилка . Зех му от зоомагазина някакво топче с което да си играе и същевременно да си заздравява зъбките или нещо такова . Има си мнооого храна . Избързах за плодовете и зеленчуците , но не се притеснявам , защото са пресни директно от бабината градина . Като прахусмукачка е . Яде каквото му дам , но не смее от ръката ми все още . Ябълките май са му любими . Взех му някакви лакомства , но изобщо не ги вкуси . Незнам дали ги е забелязал , но не са дегустирани . Има си глезотийки достатъчно . Вече го пусках и прави бели . Нагриза една гумена риба за пода и килима , но го събрах . Прави опити да гризе кабели , но не му позволявам . Видях темата за мини зайчетата на там бяха много страници и имаше най-различни неща и ми се сториха прекалено много . Искаше ми се някой да ми обясни на готово wf_039.gif за самото му отглеждане и подход . Нямам идея на какво мога да го науча . Естествено не е куче , но незнам как да му покажа , че не му мсиля злото . Не винаги ми дава да го галя . В повечето случаи тича , но ако е на кеф ляга и замръзва докъто го галя . Незнам всъщност дали е от страх или от кеф но го прави . И общо взето ако може да ми кажете как да подход към него и да се сприятелим :) .
User's Signature

Животните са като човека , но с по-малко недостатъци !

Качена снимка

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни