Dog.bg Форуми : Поводи,нагръдници,креватчета,дрешки,чанти,аксесоари

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (7 Страници) +
  • « Първа
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Поводи,нагръдници,креватчета,дрешки,чанти,аксесоари Купувам,продавам,заменям,подарявам

#101 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4922
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    skype : anna_maria_dimitrova
  • Skype:

Публикувано: 27 December 2013 - 05:29 PM

Това ще и стига. Сигурно терлиците съвсем ще я сковат и няма да и се върви, но пък не пречи да опитате :md_064:

#102 Потребителят е офлайн   ateto Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 37
  • Регистрация: 25-February 12
  • Gender:Female

Публикувано: 31 December 2013 - 03:45 PM

Показване на мнениетоTsvetik, в 26 December 2013 - 02:53 PM, написа:

Здравейте и Весела Коледа!!! Да сте живи и здрави и да ви слушкат и радват малките буби :)!
Искам да ви попитам дали слагате ботушки на вашите чихита и какви?
Аз поръчах от UK едни прехвалени Neo Paws, неопренови, ортопедични, бла бла бла, за които стопани твърдят, че кучета с артрит дори се чувстват прекрасно, обаче... Моята девойка ги вади и им застъпва петите, а ги слагам по видео инструкциите, стягам и тн. Направо са кошмар. Реших да им дам шанс преди да ги върна и вече трети ден ги пробвам вкъщи обаче не и не. Крачетата се измъкват и кучето ходи на петите им, като предната част е във въздуха.

Та въпроса е дали сте доволни от някои ботушки и откъде да ги поръчам?

Тази пролет в един зоо магазин в Торонто гледах едни гумени като малки балончета, които се слагат като чорапче и може би са най-удобния непромокаем вариант, но не ги купих и сега малко съжалявам...

Ще чакам да ми отговорите, че идва сняг... :)


Аз лично не бих мъчила кученцето, една дрешка за навън му е достатъчна за кратка разходка, не си мислете че настине ако гази в снега. Колкото до цапането на лапите - така или иначе една топла баня на крачетата след разхода ще ви свърши работа. Моята принцеса зимно време не обича много разходките, но пък и доставя удоволствие да се затича и пързоли по леда :af_089: Тези обувки са мъчение за кучетат, лично мнение.
User's Signature

Качена снимка

#103 Потребителят е офлайн   Tsvetik Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 105
  • Регистрация: 10-February 13

Публикувано: 14 January 2014 - 06:24 PM

Здравейте пак :af_089:

Аз все пак след много четене и гледане на клипчета взех, че поръчах въпросните "ботушки" като гумени балончета, които бях видяла в Канада и за които писах по-нагоре. Току що пристигнаха /поръчах ги от Англия/ и съм направо без думи :af_089: още със слагането Кая хвръкна :af_089: все едно няма нищо на краката!!!! Направо уау! И не падат като тича :ud_009: направих й клипче да ви покажа http://www.youtube.c...h?v=_UXFBFg616A

В комплекта са 12. Поръчах най-малкия и следващия по големина размер, за да няма изненади и поне единия да й стане и в крайна сметка й станаха най-малките. Добре, че изгледах и клипчета за по-лесно поставяне, тъй като те са като балончета и трудно се слагат ако не се ползва например този начин с гърло от бутилка.

Край на миенето на кал от лапите :md_064: сега ще има само миене на кал от ботушките, което си е далеч по лесно, а и може с препарат :ab_041: Няма да има и мокри заледени лапи от снега /понеже в момента е такъв сняг навън :ud_009: хахаха/. Много съм щастлива!

Ще пиша колко е издържал първия чифт, тъй като те са от гума и при повечко разходки се износват. Хората, които ги ползват твърдят, че с 12 бр, които са в опаковката изкарват целия зимен сезон.

#104 Потребителят е офлайн   Tsvetik Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 105
  • Регистрация: 10-February 13

Публикувано: 15 January 2014 - 12:26 AM

Да добавя, че и Цезар Милан ги препоръчва :) http://m.youtube.com...?v=yrmMXWx10wM#

#105 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4922
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    skype : anna_maria_dimitrova
  • Skype:

Публикувано: 15 January 2014 - 11:14 AM

Браво! Не съм виждала такива, но сигурно са идеални и за лед. Само гледай ноктите да са винаги плътно изрязани, за да е по стабилно кученцето и да издържат по-дълго чорапките. Може ли да споделиш колко струват най-малкия размер?

#106 Потребителят е офлайн   Tsvetik Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 105
  • Регистрация: 10-February 13

Публикувано: 15 January 2014 - 11:43 AM

Показване на мнениетоAncheto, в 15 January 2014 - 11:14 AM, написа:

Браво! Не съм виждала такива, но сигурно са идеални и за лед. Само гледай ноктите да са винаги плътно изрязани, за да е по стабилно кученцето и да издържат по-дълго чорапките. Може ли да споделиш колко струват най-малкия размер?


Сигурно наистина са супер за лед като гледам как не се пързалят по плочките и паркета. Наистина ноктите трябва да са подрязани, предполагам бързо ще се пробият ако са дълги.

Аз ги поръчах от Ибей и ми излязоха 11 паунда ботушките + 6 паунда стандартна доставка... в щатите са 10$, но там сигурно доставката ще е убийствена. Следващия път ще ги поръчам през фирма, която доставя неща от UK и ще ми излезе по-евтина доставката :)

#107 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4922
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    skype : anna_maria_dimitrova
  • Skype:

Публикувано: 15 January 2014 - 08:20 PM

Може като поръчваш друг път да пишеш във форума може някой да поиска също и да ви излезе още по изгодно. Аз се изкушавам, но за сега няма да взема, но много ми харесаха и може да се реша някога :ba_025:

#108 Потребителят е офлайн   Tsvetik Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 105
  • Регистрация: 10-February 13

Публикувано: 17 January 2014 - 06:39 PM

Като поръчвам следващия път ще пиша ако има желаещи :) за момента се държат много добре, нито един не се е изтрил или скъсал и е страшно удобството пред вратата с една ръка държа нея, с тругата свалям ботушките и директно влизаме с чисти крака :) стават мега мръсни, по тях личи каква гад е по улиците и в тревата..

#109 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4922
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    skype : anna_maria_dimitrova
  • Skype:

Публикувано: 17 January 2014 - 07:04 PM

Вън е ужасно мръсно и много лесно се набива между пръстите и възглавничките. Трудно се мие, също засъхналата кал по ноктите точно по ръба с пръстчето. Вече нямате поне този проблем :ab_041:

#110 Потребителят е офлайн   Tsvetik Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 105
  • Регистрация: 10-February 13

Публикувано: 18 January 2014 - 03:34 PM

Даааа, аз преди да я изведа на първа разходка с ботушите й изрязах ноктите и сега след няколко дни те са идеално бели. Много хубаво, много :)))))

#111 Потребителят е офлайн   anelia_888 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 481
  • Регистрация: 16-August 12

Публикувано: 17 February 2014 - 12:35 AM

Показване на мнениетоTsvetik, в 14 January 2014 - 07:24 PM, написа:

Здравейте пак :af_089:

Аз все пак след много четене и гледане на клипчета взех, че поръчах въпросните "ботушки" като гумени балончета, които бях видяла в Канада и за които писах по-нагоре. Току що пристигнаха /поръчах ги от Англия/ и съм направо без думи :af_089: още със слагането Кая хвръкна :af_089: все едно няма нищо на краката!!!! Направо уау! И не падат като тича :ud_009: направих й клипче да ви покажа http://www.youtube.c...h?v=_UXFBFg616A

В комплекта са 12. Поръчах най-малкия и следващия по големина размер, за да няма изненади и поне единия да й стане и в крайна сметка й станаха най-малките. Добре, че изгледах и клипчета за по-лесно поставяне, тъй като те са като балончета и трудно се слагат ако не се ползва например този начин с гърло от бутилка.

Край на миенето на кал от лапите :md_064: сега ще има само миене на кал от ботушките, което си е далеч по лесно, а и може с препарат :ab_041: Няма да има и мокри заледени лапи от снега /понеже в момента е такъв сняг навън :ud_009: хахаха/. Много съм щастлива!

Ще пиша колко е издържал първия чифт, тъй като те са от гума и при повечко разходки се износват. Хората, които ги ползват твърдят, че с 12 бр, които са в опаковката изкарват целия зимен сезон.

Много забавно клипче. Радвам се, че не носим обувки (Само това остана и ще ме изхвърлят вече от вкъщи) :ab_041:




ПС: Седя и се чудя - няма ли да им се умирисват краката в тия гуми? :ab_041: :ab_041: :ab_041:


User's Signature

Качена снимка

#112 Потребителят е офлайн   Linda113 Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 27
  • Регистрация: 28-November 13

Публикувано: 17 February 2014 - 09:06 PM

Здравейте и от мен, сега виждам темата и имам няколко въпроса, които са за тук:

На първо място- обмислям купуването на чанта за моето куче- такава за носене просто, не транспортна тип-клетка. Кученцето ми не е от тези от най-на-малките, затова се притеснявам какво поведение ще има и доколко е удачно да има такава чанта. Трябва ми преди всичко, защото често се налага за някои места. Опитах вкъщи с една чанта- сложих го вътре и той не помръдна, мисля, че много му хареса, даже си полегна. :md_064: Все пак си задавам въпроса удачно ли е и как да му помогна да привикне, а също и каква чанта е подходяща за кученце около 4-4.5кг? Той е много дребен, но е тежичък...А ако случайно някой продава такава подходяща чанта, може да ми пише на ЛС, тъй като видях по-нагоре в темата, че е имало такива случаи :wb_052:
И вторият ми въпрос е- освен зоомагазина в Студентски град, откъде купувате дрешки, къде има по-голям избор и може да се влезе с кучето и спокойно да се пробва? В този магазин, който споменах, е точно така, но ако има и друг подобен, ще ми е от полза. :md_064:

Благодаря предварително. :wb_052:

#113 Потребителят е офлайн   Tsvetik Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 105
  • Регистрация: 10-February 13

Публикувано: 18 February 2014 - 12:02 AM

Хаха, не се вмирисват, все пак се мият след всяко ползване. Междо другото още нито една не се е пробила, много съм доволна, а и на кучанка й е добре.

За чантите, кенгурата изглеждат много удобни, ето едно такова http://caterinashapp...ot-carrier.html

А дрешките, в зоо магазините са много банални и някак некачествени. Има голям избор онлайн и връщането и замяната не са проблем. За големия студ моята носи това https://www.google.c...392761123346246 е просто няма толкова топло и меко яке. Поръчах го пак от UK сайт и като не й стана го върнах и ми пратиха друг размер. Просто трябва търсене и проба, не е толкова страшно, а има уникално разнообразие. В ибей е рай направо. Пък аз като харесам нещо ровя яко да го намеря наи-изгодно и където ми харесва цената, от там поръчвам, че кучешките аксесоари са си доста скъпи, а тези некачествените в зоо магазините повечето са хем скъпи, хем кофти.

#114 Потребителят е офлайн   Tsvetik Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 105
  • Регистрация: 10-February 13

Публикувано: 07 June 2014 - 06:22 AM

Здравейте :) да ви покажа с какво се сдобих от любопитство :)
http://pawplunger.com

Моите девойки ги мия в мивката, обаче пръска вода навсякъде и се хлъзгат втътре, а това нещо не пръска и четките вътре хубаво изтъркват крачетата и става много бързо. В рекламното клипче слагат и малко шампоан във водата, което е малко прекалено по 3 пъти на ден. С водичка става, после ги минавам с една мокра кърпичка по коремчетата ако е необходимо и готово :)

#115 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4922
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    skype : anna_maria_dimitrova
  • Skype:

Публикувано: 19 June 2014 - 01:04 PM

Ооо, това е супер интересно. Цвети, ти си страхотна и все намираш по нещо уникално и функционално. Казваш, че работи? А за твоите кой размер си взела? Най-малкия ли?

#116 Потребителят е офлайн   Tsvetik Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 105
  • Регистрация: 10-February 13

Публикувано: 19 June 2014 - 06:41 PM

Да, petitte се води :) голямо е точно колкото чаша за чай, а отвора е колкото да си пъхна пръста :)
Само дето доставката беше по-скъпа от нещото, понеже дойде от Флорида. Сега в дъжда не ми мърда мивката, понеже си хвърлят кал по коремчетата, но пък за сухи дни е идеално :)

Сега съм замислила нещо друго, тъй като като вали замирисват много лошо (а съм поръчала дъждобрани, които вече месец не пристигат). Вдъхнових се от ето това: http://www.porchpotty.com

Утре ще си купя 1 квадратен метър тревен чим от един разсадник в Негован (имат такъв и във Варна), понеже само там го продават на дребно и смятам да го "посадя" върху едно корито от душ кабина върху камъчета за дренаж и малко пръст и да го сложа на терасата и това да е кучешката тоалетна в дните с лошо време. Функцията е същата като това Porch Potty, но не струва $300. Душ коритото има хем наклон да се стича урината и водата, хем е изолирано, хем изглежда като саксия с райграс, а и има достатъчна площ за тоалетна. Ще монтирам късо сифонче, а под него ще поставя паничка, където да се събира каквото има да тече като поливам чима, а самия чим ще го сменям с нов веднъж на месец, тъй като урината с времето ще го изгори.

#117 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4922
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    skype : anna_maria_dimitrova
  • Skype:

Публикувано: 19 June 2014 - 10:19 PM

А това petitte изчиства ли калта от ноктите и между възглавничките?

Изобретението от клипчето има недостатък - мъжко куче би му опикало ръба, даже и женско. Като минаваме покрай разни каменни саксии с цветя, които са големи като това от клипа и никога не се засилват да се качат горе, за да пишкат, а маркират ъгълчето. Трябва да е доста по-ниско за нашия калибър

#118 Потребителят е офлайн   Tsvetik Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 105
  • Регистрация: 10-February 13

Публикувано: 20 June 2014 - 03:16 PM

Оооо, да, точно на възглавничките изтърква перфектно, само дупчицата на нокътчето, където се режат, там остава някоя точка, ама аз вкарвам крачето 3-4 пъти максимум, с повече пъти може и да падне.
Иначе животинките се противят в началото, защото си пъхат крачето в нещо странно, но с времето свикват.

Тоалетната наистина не става за мъжко куче, но моите си скачат, даже се изумявам колко високо :) този уикенд ще сглобя и положа всички части, ще го снимам и ще докладвам :)

#119 Потребителят е офлайн   Tsvetik Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 105
  • Регистрация: 10-February 13

Публикувано: 20 June 2014 - 10:10 PM

Тъй като конструкцията още не е готова, положих тревния чим върху един найлон на балкона и преди малко (време за разходката за тоалетна преди лягане) тъкмо заваля и ги изведох двете с каишките върху чима. Те се почудиха, подушиха малко и свършиха всичко върху чима :) много съм доволна, дано свърши работа, че много съм се нахъсала, ще е идеално ако проработи като алтернатива :)

#120 Потребителят е офлайн   Tsvetik Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 105
  • Регистрация: 10-February 13

Публикувано: 21 June 2014 - 05:10 PM

Ставам вече досадна, но се отказах от душ коритото, а вместо това купих 2 пластмасови подложки за големи саксии 80х40 см, на които пробих дупки и ги пободох върху 4 кръгли панички за саксии където са дупките, за да мога да ги изливам когато е необходимо. Дано чима оживее, сравнително плитки са, в "саксиите" сложих камъчета, отгоре мрежа да не изтича пръстта и отгоре самия чим и ето го крайния резултат :) девойките го ползват и пишкат и акат вътре, далеч от ръбчетата. Дано чима изкара поне месец :)

Снимка (и)

  • Прикачена снимка


  • (7 Страници) +
  • « Първа
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

2 потребители четат тази тема
0 потребители, 2 гости, 0 анонимни