Dog.bg Форуми : Коте в подарък, а после?...

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Коте в подарък, а после?...

#1 Потребителят е офлайн   Грета Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5
  • Регистрация: 29-September 09
  • Gender:Female
  • Location:Бургас

Публикувано: 29 September 2009 - 02:10 PM

Здравейте! Аз съм стопанката на Грета, получих я в подарък по много хубав повод. Тя е страхотно коте! Преди никога не съм имала животно в къщи, но винаги много исках. За съжаление , не прецених колко е трудно да отглеждаш коте в апартамент. Мисля че осигурих всичко необходимо, и място - отделна стая, остъклена тераса, играчки и драскалки, но умирам от притесение, когато излизам за работа, а котето трябва да остане само вкъщи докато се върна. Искам да споделите своя опит дали притеснението ми е основателно! Ще бъда много благодарна!

#2 Потребителят е офлайн   lab4e Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 24
  • Регистрация: 22-September 09

Публикувано: 29 September 2009 - 05:06 PM

на всички нас,които имаме домашни любимци,понякога ни се налага да излизаме. ab_041.gif
няма от какво да се притесняваш-щом котето има място за спане и игра,както и играчки,с които да се забавлява,всичко ще е наред.

#3 Потребителят е офлайн   Grey Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 93
  • Регистрация: 25-August 09
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 12 October 2009 - 07:47 PM

Никакъв проблем няма с това, с котките е много лесно да излезеш, само не оставяй отворени прозорци или балконски врати, откъдето може да паднат.
User's Signature

Dum spiro spero

#4 Потребителят е офлайн   rage1 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 607
  • Регистрация: 21-February 09
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив

Публикувано: 12 October 2009 - 08:29 PM

Подкрепям мнението на съфорумниците,понеже имам и коте(до скоро бяха дори две котета)и куче искам да ти кажа,че котетата се гледат много,много лесно(поне в сравнение с куче)Няма никакъв проблем котето да седи само,другото хубави нещо че котките имат вграден инстинкт да си закопават...нали се сещате:))Веднага щом им се покаже съндъчето с пясък,те веднага разбират къде да си вършат работата,така че няма да цапа грам.Е разбира се пускат косми и драскат където те си изберат общо взето,но все пак са живи същества и това е нормално:))Пожелавам ти успех с котенцето и много хубави и забавни мигове заедно.
User's Signature

Качена снимка

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни