Dog.bg Форуми : .......

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

.......

#21 Потребителят е офлайн   lilia9532 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 115
  • Регистрация: 22-September 09
  • Gender:Female
  • Location:Sofia

Публикувано: 15 October 2009 - 07:32 AM

от началото не вих сванах спора но мисла че е излишно да се заяждате един с друг lutova_83 мисла че ivan-z и techichi знаят малко повече от вас

#22 Потребителят е офлайн   durka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 448
  • Регистрация: 05-December 08

Публикувано: 15 October 2009 - 08:02 AM

Цитат(ivan-z @ Oct 14 2009, 06:10 PM) <{POST_SNAPBACK}>
lutova_83- аз не мисля че некой те е викал да четеш тук af_089.gif af_089.gif af_089.gif даже и да си направим такъв Форум съм сигурен че и там ще се навреш да ръсиш мозък ,(който очевидно не ти е в повече ) rc_036.gif п.п. относно ,, Чихиподобните,,,, когато си вземеш поне едно куче с родословие и визия като моите или на други колеги тогава може да се ИЗКАЗВАш (неподготвена)



Върха сте ivan-z, zz_020.gif просто нямам думи.Нищо лично,нали-САМО БИЗНЕС!!!И как съскате срещу всички.Аз лично не намирам нито ЕДИН ограмотяващ и смислен коментар от ВАС.Всичките Ви такива са само за да ни обяснявате на вас двамата САМО ,че са Ви прекрасни кучетата ,а всичко останало е zz_020.gif .Не можете да разберете,че кой каквото куче е искал-такова си е взел.За ваше съжаление повечето не са от ВАС.Интересно ми е да видим и ваши пораснали кучета.Защото до този момент,ако не се лъжа съм виждала само едно такова,което лично пък мен много ме озадачава.
А и още нещо ми е интересно,като сте тръгнали да ни ограмотявате,което всъщност Вие НЕ правите:така любимият Ви пример с чужбина....:та как стоят нещата там с развъдниците,базите им,персонал и т.н...........а тук как е????

#23 Потребителят е офлайн   ivan-z Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1303
  • Регистрация: 31-January 07
  • Gender:Male
  • Location:ЗЛАТИЦА

Публикувано: 15 October 2009 - 10:11 AM

durka- БЪРКАТЕ СЕ С бИЗНЕСА , но както и да е . Мои порастнали кучета може да видите в ГАЛЕРИЯ и КЛУБНИ кучила , Аспарух , АРДА , БИСКА , АЛОЕ сА все кученца от миналата година и ако се загледате ще видите че от тях не сме продали нито едно защото мислим да работим и за в бъдеще с тях и тяхната кръв , Но това са много сложни неща за вас . Та като за миналата година нямаме продадено куче къде според вас ми е печалбата ? Може би от това дето съм ги водил на изложби ? или дето ги храня ? я пак помислете и спрете да се излагате . П.П. АКО смятате че кучето ви е нещо повече от тези които изброих качете хората да ги съпоставвят . rc_036.gif
User's Signature

р-к http://zlaticamountain.com/


Който не е ЛУД не е НОРМАЛЕН

#24 Потребителят е офлайн   durka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 448
  • Регистрация: 05-December 08

Публикувано: 15 October 2009 - 10:26 AM

Специално вашите кучета аз много,ама много ги харесвам.Не сте ме разбрали правилно.И за момент не съм си мислила,че моето куче е повече от вашите,никога не съм го хвалила и прехвалвала ,нали?А за излагацият се замислете Вие! ab_041.gif
Освен да подскачате с друго на никой не помагате.
Иначе наистина имате страхотни кучета ivan-z,на който предполагам(по снимковият материал) Вие осигурявате чудесни условия.
И моля Ви.Аз специално си мисля,че не Ви нагрубявам с диалога си.Отвръщайте ми си същото,ако може.Без нападки кой,колко мозък има и за кой нещата са много сложни спрямо умственият багаж.Дръжте се преди всичко като Джентълмен с дами.
Благодаря!

#25 Потребителят е офлайн   techichi Икона

  • !!! CHIHUAHUA !!!
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1326
  • Регистрация: 12-November 08
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:https://www.facebook.com/mini.muzzles

Публикувано: 15 October 2009 - 10:56 AM

Цитат(durka @ Oct 15 2009, 09:02 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Цитат(ivan-z @ Oct 14 2009, 06:10 PM) <{POST_SNAPBACK}>
lutova_83- аз не мисля че некой те е викал да четеш тук af_089.gif af_089.gif af_089.gif даже и да си направим такъв Форум съм сигурен че и там ще се навреш да ръсиш мозък ,(който очевидно не ти е в повече ) rc_036.gif п.п. относно ,, Чихиподобните,,,, когато си вземеш поне едно куче с родословие и визия като моите или на други колеги тогава може да се ИЗКАЗВАш (неподготвена)



Върха сте ivan-z, zz_020.gif просто нямам думи.Нищо лично,нали-САМО БИЗНЕС!!!И как съскате срещу всички.Аз лично не намирам нито ЕДИН ограмотяващ и смислен коментар от ВАС.Всичките Ви такива са само за да ни обяснявате на вас двамата САМО ,че са Ви прекрасни кучетата ,а всичко останало е zz_020.gif .Не можете да разберете,че кой каквото куче е искал-такова си е взел.За ваше съжаление повечето не са от ВАС.Интересно ми е да видим и ваши пораснали кучета.Защото до този момент,ако не се лъжа съм виждала само едно такова,което лично пък мен много ме озадачава.
А и още нещо ми е интересно,като сте тръгнали да ни ограмотявате,което всъщност Вие НЕ правите:така любимият Ви пример с чужбина....:та как стоят нещата там с развъдниците,базите им,персонал и т.н...........а тук как е????


Durka,
Много си права!Кой каквото куче заслужава такова има!Ти си идеалният пример!Искам да цитираш поне един каментар от нас в който възхваляваме собствените си кучета!Ти Durka в колко ,,чужбински,, развъдника си била,за да прецениш как си гледат там кучетата?Какво въобще знаеш ти за развъдниците?Друг път не се притеснявай и направо казвай,че кучетата които не харесваш са моите,защото с ясната си мисъл объркваш четящите.Пиши си знаеш,че не можеш да ме засегнеш.Каквито и грозотии да са не ми пука,ако го казваш ти и другите любящи ме.Повечето хора които са си купили куче от мен през годините си ги гледат щастливи и са си доволни,без да се напъват да пишат във форумите.Ако някой иска да си покаже куче взето от мен ще го направи където му е мястото.И за друго си права теб няма как да те ограмотим,за това се изисква желание,а ти го нямаш.За това пък преливаш от други чувства!Е бъди щастлива със същността си!Радвай се на зрялата си младост! rc_036.gif
User's Signature

MINI MUZZLES
chihuahua kennel
Sofia

#26 Потребителят е офлайн   durka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 448
  • Регистрация: 05-December 08

Публикувано: 15 October 2009 - 11:10 AM

Ами не съм била в чуждестранни развъдници,за това и попитах там как е?

Цитат
Кой каквото куче заслужава такова има!Ти си идеалният пример!
Цитат


О,да.Благодаря ab_041.gif Заслужавам най-умното и любящо куче и го имам. smile.gif
techichi уверявам Ви пък аз,че Вие сте последният човек,който мен ще ме засегне. ab_041.gif Няма такъв филм.
Спора с Вас е скучен и безсмислен.Не се чувствайте длъжна да го продължавате.

#27 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4922
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    skype : anna_maria_dimitrova
  • Skype:

Публикувано: 15 October 2009 - 11:11 AM

Цитат(lutova_83 @ Oct 14 2009, 07:02 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Ох, че сте смешни.
Я вземете си направете Форум на Развъдчиците и спорете там.
Тук никой не иска да ви слуша глупостите, Кой е по-по-най ???!! На кого Кучетата са Супер клас. Смешни сте, плюете се един друг: На накой развъдчик кучето било много ШиШаво за възрастта си, на друг пък било с ОбРатна захапка, трети пък си чифтосвал Родословноти с Неродословно ......бля бля бля
На всички тук ни стана ясно, че Вие Уважавани Развъдчици пишете тук само за да продавате стоката си.
И какво се оказа, всички Вие Раздъждате Пинчетоподобни и Чихиподобни

Моите уважения към всяко безпородно куче,младо , старо , слабо, дебело ....и към стопаните му.
Драги собственици на кученца без родословия , вашите кучета са хубави и никой не го отрича. А какво лошо има ако си казваме помежду си някой неща, нали в спора се ражда истината. Или е по сладурско и розово всички тука да се хвалим и прехвалваме ,а всеки с дружката си да плюе по другите. Който така му харесва и го е страх да си изрази позицията , моля и без това много го правят )))
Цитат
И какво се оказа, всички Вие Раздъждате Пинчетоподобни и Чихиподобни

Това лично мен ме обижда. Кои всички ? Дайте примери и да приключваме спора. Повечето които спорят тук приказват неща , за котито са чули от трето и пето лице ,а с колко богата фантазия е бил петият не се знае....важното е , че е пикантно и може да си позлобеем с кефче нали ?
Лично към теб и към всички с пинчерчета и нередословни чихуахуа искам да ви кажа , че имате прекрасни кученца и ако не се опитвате да ги направите такива каквито не са всичко ще е съвсем различно.
Всеки може да пише тук и моля всички не изопачавайте думите ни.

#28 Потребителят е офлайн   lutova_83 Икона

  • Габи
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1165
  • Регистрация: 12-September 08
  • Gender:Female

Публикувано: 15 October 2009 - 11:32 AM

Цитат(Ancheto @ Oct 15 2009, 09:11 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Цитат(lutova_83 @ Oct 14 2009, 07:02 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Ох, че сте смешни.
Я вземете си направете Форум на Развъдчиците и спорете там.
Тук никой не иска да ви слуша глупостите, Кой е по-по-най ???!! На кого Кучетата са Супер клас. Смешни сте, плюете се един друг: На накой развъдчик кучето било много ШиШаво за възрастта си, на друг пък било с ОбРатна захапка, трети пък си чифтосвал Родословноти с Неродословно ......бля бля бля
На всички тук ни стана ясно, че Вие Уважавани Развъдчици пишете тук само за да продавате стоката си.
И какво се оказа, всички Вие Раздъждате Пинчетоподобни и Чихиподобни

Моите уважения към всяко безпородно куче,младо , старо , слабо, дебело ....и към стопаните му.
Драги собственици на кученца без родословия , вашите кучета са хубави и никой не го отрича. А какво лошо има ако си казваме помежду си някой неща, нали в спора се ражда истината. Или е по сладурско и розово всички тука да се хвалим и прехвалваме ,а всеки с дружката си да плюе по другите. Който така му харесва и го е страх да си изрази позицията , моля и без това много го правят )))
Цитат
И какво се оказа, всички Вие Раздъждате Пинчетоподобни и Чихиподобни

Това лично мен ме обижда. Кои всички ? Дайте примери и да приключваме спора. Повечето които спорят тук приказват неща , за котито са чули от трето и пето лице ,а с колко богата фантазия е бил петият не се знае....важното е , че е пикантно и може да си позлобеем с кефче нали ?
Лично към теб и към всички с пинчерчета и нередословни чихуахуа искам да ви кажа , че имате прекрасни кученца и ако не се опитвате да ги направите такива каквито не са всичко ще е съвсем различно.
Всеки може да пише тук и моля всички не изопачавайте думите ни.



Няма да давам примери те се знаят. smile.gif
User's Signature

Качена снимка

#29 Потребителят е офлайн   lutova_83 Икона

  • Габи
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1165
  • Регистрация: 12-September 08
  • Gender:Female

Публикувано: 15 October 2009 - 11:34 AM

И защо ми "изчезна" предишният пост zz_193.gif zz_193.gif zz_193.gif

Мод:Защото е изтрит.Има правила.Трити са много постове.Всеки пост в разрез с правилата на форума ще бъде изтриван без предупреждение.Които е възможно ще бъдат премествани, за да няма преплитане на темите.
User's Signature

Качена снимка

#30 Потребителят е офлайн   keliza Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 40
  • Регистрация: 28-December 07
  • Gender:Female
  • Location:Перник

Публикувано: 15 October 2009 - 02:18 PM

Искам и аз да кажа няколко думи относно глупавия спор който се води тук. Преди да взема куче от тази порода , нищо не знаех за тях. Именно от този форум научих толкова много за характера ,темперамента на чихуато за грижите които се полагат общо взето всичко което ме интересуваше. Развадчика с който се сварзах същто беше отзивчив "и още е , доста често му звъня" просто НЕ бях излъгана за нищо цвят на кучето , размери . А що се отнася до качеството на българските родословни кучета мисля че е на доста добро ниво . Моите уважения към всички стопани , но моля Ви уважавайте труда на хората които се занимават с развъдна дейност. Все пак го правят за нас да сме щастливи и горди с нашите любимци.

#31 Потребителят е офлайн   Dobi870 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 229
  • Регистрация: 25-February 09
  • Gender:Female
  • Location:Stuttgart, Deutschland

Публикувано: 15 October 2009 - 02:27 PM

keliza ba_025.gif ba_025.gif ba_025.gif
И аз съм на абсолютно същото мнение! Винаги съм намирала отговорите, които съм търсела тук. Моля ви да не разваляме подфорума с обиди и спорове. Да знам, ние българите много си се забавляваме с такива сочни нападки и т.н., но мисля че както на мен, така и на останалите им е неприятно да четат постоянно постове като горните. Нека на всички ни бъде приятно и полезно тук, та нали затова се молехме на модовете да ни го направят.
User's Signature

Качена снимка

#32 Потребителят е офлайн   lutova_83 Икона

  • Габи
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1165
  • Регистрация: 12-September 08
  • Gender:Female

Публикувано: 15 October 2009 - 02:55 PM

Съжалявам за тези който са се обидили ....просто някой от тези развъдчици си противоречат, нали не трябваше да се развъждат Пинчероподобните????
Чета темата много отдавна и всеки път когато има някой нов потребител, който се включва за да покаже мъника си, се намира кой да му каже че кучето му изобщо ама изобщо няма нищо общо с тази порода, а на този някой и през ум не му минава че този човек си е взел точно това което иска, че обича Кучето си такова каквоте е.
А в предишният си пост исках само да попитам: с какво мила ми techichi ти е смшна темата на Мини Пинчерите????
User's Signature

Качена снимка

#33 Потребителят е офлайн   keliza Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 40
  • Регистрация: 28-December 07
  • Gender:Female
  • Location:Перник

Публикувано: 15 October 2009 - 03:12 PM

Мисля че целта на всички развъдчици е не да не си купуват хората пинчери "аз също харесвам пинчерите " а да не купуват пинчер преименуван на чихуахуа.

#34 Потребителят е офлайн   techichi Икона

  • !!! CHIHUAHUA !!!
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1326
  • Регистрация: 12-November 08
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:https://www.facebook.com/mini.muzzles

Публикувано: 15 October 2009 - 04:16 PM

Цитат(lutova_83 @ Oct 15 2009, 03:55 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Съжалявам за тези който са се обидили ....просто някой от тези развъдчици си противоречат, нали не трябваше да се развъждат Пинчероподобните????
Чета темата много отдавна и всеки път когато има някой нов потребител, който се включва за да покаже мъника си, се намира кой да му каже че кучето му изобщо ама изобщо няма нищо общо с тази порода, а на този някой и през ум не му минава че този човек си е взел точно това което иска, че обича Кучето си такова каквоте е.
А в предишният си пост исках само да попитам: с какво мила ми techichi ти е смшна темата на Мини Пинчерите????

Понеже питаш за втори път,въпреки че знаеш отговора ми.Ще ти отговоря и повече не се заяждайте,както виждате аз спрях,видях,че никога нищо няма да се промени.Всичко ще си остане към лошата посока.Смешни сте в надпреварата да си размножавате вие по-по -най кучетата които нямат никаква прилика с чистородният мини пинчер.Смешни сте с факта,че всички си мислите,че имате такива кучета,че даже и убеждавате другите в това.Нито един от пишещите там няма мини пинчер,знаеш го прекрасно.Нито един от тях не седна да прочете що е това мини пинчер и малко да се замисли какви са тези неща които ги изписвате там.За сладките целувки и прегръдки прекрасно!Продължавайте!Ти четеш и в двете теми.Знаеш прекрасно героите.Искам да ти попитам аз, одобряваш ли фактът,че /няма да я споменавам/във вашата тема една отдавна пише за кучетата си, от които едното е късокосместо,другото дългокосместо и сама казва да изкарала некой лев,ги скъсва от раждане и после ги продава за чихуахуа.Дори съм и публикувала снимки в темата не купувайте на нейните произведения.Това на какво прилича!Нима е редно за нечистопордните си кучета да взимат пари и да лъжат хората.Тук са писали такива взели от нея куче и бързичко са се изпарявали,защо ли?!Ами смешно е,да!Или вие в тази тема сте кой от кой по ангелчета?!Не ми отговаряй!Не искам да продължаваме това безмислие.

User's Signature

MINI MUZZLES
chihuahua kennel
Sofia

#35 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4922
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    skype : anna_maria_dimitrova
  • Skype:

Публикувано: 17 October 2009 - 09:25 PM

Цитат(lutova_83 @ Oct 15 2009, 02:55 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Съжалявам за тези който са се обидили ....просто някой от тези развъдчици си противоречат, нали не трябваше да се развъждат Пинчероподобните????
Чета темата много отдавна и всеки път когато има някой нов потребител, който се включва за да покаже мъника си, се намира кой да му каже че кучето му изобщо ама изобщо няма нищо общо с тази порода, а на този някой и през ум не му минава че този човек си е взел точно това което иска, че обича Кучето си такова каквоте е.
А в предишният си пост исках само да попитам: с какво мила ми techichi ти е смшна темата на Мини Пинчерите????


Няма такова нещо!!! Към всички излъгани новособственици на нечистопородни кученца сме отправяли винаги съвет да си го обичат и да му се радват независимо какво е, но да приемат факта , че нямат чихуахуа и това не е толкова ужасявщо все пак.Не е нужно да се правим на слепи,защото като развъдчици сме длъжни да спазваме правилници и да се стремим да подобряваме качеството на породата.

Цитат(keliza @ Oct 15 2009, 03:12 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Мисля че целта на всички развъдчици е не да не си купуват хората пинчери "аз също харесвам пинчерите " а да не купуват пинчер преименуван на чихуахуа.

Точно така !!!!!!!! Казвала съм го много пъти . Никой не плаща за жигули като за мерцедес , нали ?


  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни