Dog.bg Форуми : zdraveite

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (4 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

zdraveite

#1 Потребителят е офлайн   juleto18 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 83
  • Регистрация: 16-October 09
  • Gender:Female
  • Location:sofia

Икона за мнението  Публикувано: 16 October 2009 - 03:16 PM

parvo iskam da se izvinia za latinizata.Kaparirah si ku4e ot agenzia neti v4era,no sled kato pro4etoh v foruma dosta otrizatelni mnenia za sa6tata agenzia,sega sam silno pritesnena.Pora4ah si CHIHUAHUA,koeto ytre triabva da vzema.Molia ako niakoi si e kupuval sa6toto ot neti da mi pi6e.silno se pritesniavam sled vsi4ko pro4eteno.Blagodaria Vi predvaritelno tb_195.gif

#2 Потребителят е офлайн   TokioHotel Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2106
  • Регистрация: 06-October 08
  • Gender:Female

Публикувано: 16 October 2009 - 03:38 PM

Цитат(juleto18 @ Oct 16 2009, 02:16 PM) <{POST_SNAPBACK}>
parvo iskam da se izvinia za latinizata.Kaparirah si ku4e ot agenzia neti v4era,no sled kato pro4etoh v foruma dosta otrizatelni mnenia za sa6tata agenzia,sega sam silno pritesnena.Pora4ah si CHIHUAHUA,koeto ytre triabva da vzema.Molia ako niakoi si e kupuval sa6toto ot neti da mi pi6e.silno se pritesniavam sled vsi4ko pro4eteno.Blagodaria Vi predvaritelno tb_195.gif

Щом сте прочели толкова негативни мнения и не предприемате нищо, не знам какво може да ви убеди. Евентуално клипчето в подписа ми. Изгледайте го, за да видите кое подкрепяте при закупуване на куче от зоомагазин или борса като "Нети". Надявам се да Ви стане ясно от къде идват тези кучета и следователно дали имат родословие, както предполагам, са Ви казали от борсата. Изборът си е Ваш, но помислете много добре какви може да са последствията.
User's Signature

Качена снимка

Любителите на животни са особена порода хора,
хуманни и щедри духом, способни на дълбока съпричастност,
може би малко склонни към сантименталност и със сърца, големи колкото безоблачното небе.

#3 Потребителят е офлайн   durka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 448
  • Регистрация: 05-December 08

Публикувано: 16 October 2009 - 06:11 PM

Мнението ми съвпада с това на TokioHotel (колкото и да не ви се вярва).
Проблема в БГ. според мен идва,че повечето се образоваме след като си закупим куче,за съществуването на развъдници.И това може да стане само ако човек има интернет.Популяризирането не този проблем трябва да е по-глобален.

#4 Потребителят е офлайн   juleto18 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 83
  • Регистрация: 16-October 09
  • Gender:Female
  • Location:sofia

Публикувано: 16 October 2009 - 06:50 PM

Цитат(durka @ Oct 16 2009, 07:11 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Мнението ми съвпада с това на TokioHotel (колкото и да не ви се вярва).
Проблема в БГ. според мен идва,че повечето се образоваме след като си закупим куче,за съществуването на развъдници.И това може да стане само ако човек има интернет.Популяризирането не този проблем трябва да е по-глобален.

Bihte li mi kazali vse pak dali tyk ima xora polzvali uslugite na tazi agenzia.I te na kakvo mnenie sa

#5 Потребителят е офлайн   dki Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 174
  • Регистрация: 08-July 09
  • Gender:Female

Публикувано: 16 October 2009 - 07:03 PM

Ами доколкото знам, Бамби на Shonned е от агенция "НЕТИ" wink.gif
User's Signature

Качена снимка

#6 Потребителят е офлайн   TokioHotel Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2106
  • Регистрация: 06-October 08
  • Gender:Female

Публикувано: 16 October 2009 - 07:12 PM

Цитат(juleto18 @ Oct 16 2009, 04:50 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Цитат(durka @ Oct 16 2009, 07:11 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Мнението ми съвпада с това на TokioHotel (колкото и да не ви се вярва).
Проблема в БГ. според мен идва,че повечето се образоваме след като си закупим куче,за съществуването на развъдници.И това може да стане само ако човек има интернет.Популяризирането не този проблем трябва да е по-глобален.

Bihte li mi kazali vse pak dali tyk ima xora polzvali uslugite na tazi agenzia.I te na kakvo mnenie sa

Има 1-2, но вече не пишат. Пак Ви съветвам, помислете преди да действате, после да не кажете "Ама то хич не прилича на чихи, за какво ми е, я да го оставя на улицата" или пък "Мойто гардже най-хубаво, здравичко си е, за какво му е родословие". Не всички кучета по борсите са болни, но и не всички са здрави.
User's Signature

Качена снимка

Любителите на животни са особена порода хора,
хуманни и щедри духом, способни на дълбока съпричастност,
може би малко склонни към сантименталност и със сърца, големи колкото безоблачното небе.

#7 Потребителят е офлайн   juleto18 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 83
  • Регистрация: 16-October 09
  • Gender:Female
  • Location:sofia

Публикувано: 16 October 2009 - 07:20 PM

Цитат(TokioHotel @ Oct 16 2009, 08:12 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Цитат(juleto18 @ Oct 16 2009, 04:50 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Цитат(durka @ Oct 16 2009, 07:11 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Мнението ми съвпада с това на TokioHotel (колкото и да не ви се вярва).
Проблема в БГ. според мен идва,че повечето се образоваме след като си закупим куче,за съществуването на развъдници.И това може да стане само ако човек има интернет.Популяризирането не този проблем трябва да е по-глобален.

Bihte li mi kazali vse pak dali tyk ima xora polzvali uslugite na tazi agenzia.I te na kakvo mnenie sa

Има 1-2, но вече не пишат. Пак Ви съветвам, помислете преди да действате, после да не кажете "Ама то хич не прилича на чихи, за какво ми е, я да го оставя на улицата" или пък "Мойто гардже най-хубаво, здравичко си е, за какво му е родословие". Не всички кучета по борсите са болни, но и не всички са здрави.

az ve4e go kaparirah,tova e problema niama vra6tane.Nadiavam se vsi4ko s neia da e nared,6te vi pi6a ytre kogato ia vzema.Blagodaria Vi vse pak.

#8 Потребителят е офлайн   paloma_blanka Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Dogo Group
  • Мнения: 377
  • Регистрация: 18-November 07
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Skype:

Публикувано: 16 October 2009 - 07:25 PM

Проблема Ви се нарича неинформираност и е често срещан в България - всички търсят информация след като вече имат кучето. Желая Ви да не сте от многото опарени от тази агенция, за сведение тук!, но има много голяма вероятност да останете разочаровани и огорчени след време. dh_188.gif
User's Signature

Качена снимка

#9 Потребителят е офлайн   juleto18 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 83
  • Регистрация: 16-October 09
  • Gender:Female
  • Location:sofia

Публикувано: 16 October 2009 - 07:34 PM

Цитат(paloma_blanka @ Oct 16 2009, 08:25 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Проблема Ви се нарича неинформираност и е често срещан в България - всички търсят информация след като вече имат кучето. Желая Ви да не сте от многото опарени от тази агенция, за сведение тук!, но има много голяма вероятност да останете разочаровани и огорчени след време. dh_188.gif

te mi garantirat 4e ku4eto e klasno i 6te mi dadat sa6to taka rodoslovie.Mislih 4e ima drugi,zakupili ku4e ot neti,da mi kajat.A kolkoto do oparvaneto ve4e se oparih dva pati,kato kupih ot Bulgaria i Belgia ku4eta iorki,a se okazaha ne mini a slabo kazano MAXI.Tova obiasnih i na agenziata i 4e iskam 100% sigurnost za porodata i kilogramite,te me obediha 4e mi davat palna garanzia 4rez rodoslovieto.A i predi godini imah nemska ov4arka i dr Boris Velev go spasi ot sigurna smart,vidiah 4e toi raboti v klinikata na neti. zz_020.gif

#10 Потребителят е офлайн   paloma_blanka Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Dogo Group
  • Мнения: 377
  • Регистрация: 18-November 07
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Skype:

Публикувано: 16 October 2009 - 07:39 PM

Цитат(juleto18 @ Oct 16 2009, 08:34 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Цитат(paloma_blanka @ Oct 16 2009, 08:25 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Проблема Ви се нарича неинформираност и е често срещан в България - всички търсят информация след като вече имат кучето. Желая Ви да не сте от многото опарени от тази агенция, за сведение тук!, но има много голяма вероятност да останете разочаровани и огорчени след време. dh_188.gif

te mi garantirat 4e ku4eto e klasno i 6te mi dadat sa6to taka rodoslovie.Mislih 4e ima drugi,zakupili ku4e ot neti,da mi kajat.A kolkoto do oparvaneto ve4e se oparih dva pati,kato kupih ot Bulgaria i Belgia ku4eta iorki,a se okazaha ne mini a slabo kazano MAXI.Tova obiasnih i na agenziata i 4e iskam 100% sigurnost za porodata i kilogramite,te me obediha 4e mi davat palna garanzia 4rez rodoslovieto.A i predi godini imah nemska ov4arka i dr Boris Velev go spasi ot sigurna smart,vidiah 4e toi raboti v klinikata na neti. zz_020.gif

А видяхте ли какво пишат хората, закупили куеченца от тази борса за кучета на следния линк- http://forum.dog.bg/-t25973.html?
User's Signature

Качена снимка

#11 Потребителят е офлайн   paloma_blanka Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Dogo Group
  • Мнения: 377
  • Регистрация: 18-November 07
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Skype:

Публикувано: 16 October 2009 - 07:48 PM

И още нещо, което явно не Ви е много ясно - родословието (което трябва да е издадено съгласно правилата на FCI от съответните организации и каквото най-вероятно няма да получите или ще е фалшиво) доказва единствено и само, че кучето е от порода Х и е родено от връзка на 2 определени кучета, със съответните им прародители! Нищо повече, нищо по-малко! Никой не може да ви гарантира, че дори куче с истинско родословие няма да прояви някои нехарактерни черти на породата си! Останалото е прах в очите, защото идеално куче няма. ea_103.gif
User's Signature

Качена снимка

#12 Потребителят е офлайн   juleto18 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 83
  • Регистрация: 16-October 09
  • Gender:Female
  • Location:sofia

Публикувано: 16 October 2009 - 07:59 PM

Цитат(paloma_blanka @ Oct 16 2009, 08:39 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Цитат(juleto18 @ Oct 16 2009, 08:34 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Цитат(paloma_blanka @ Oct 16 2009, 08:25 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Проблема Ви се нарича неинформираност и е често срещан в България - всички търсят информация след като вече имат кучето. Желая Ви да не сте от многото опарени от тази агенция, за сведение тук!, но има много голяма вероятност да останете разочаровани и огорчени след време. dh_188.gif

te mi garantirat 4e ku4eto e klasno i 6te mi dadat sa6to taka rodoslovie.Mislih 4e ima drugi,zakupili ku4e ot neti,da mi kajat.A kolkoto do oparvaneto ve4e se oparih dva pati,kato kupih ot Bulgaria i Belgia ku4eta iorki,a se okazaha ne mini a slabo kazano MAXI.Tova obiasnih i na agenziata i 4e iskam 100% sigurnost za porodata i kilogramite,te me obediha 4e mi davat palna garanzia 4rez rodoslovieto.A i predi godini imah nemska ov4arka i dr Boris Velev go spasi ot sigurna smart,vidiah 4e toi raboti v klinikata na neti. zz_020.gif

А видяхте ли какво пишат хората, закупили куеченца от тази борса за кучета на следния линк- http://forum.dog.bg/-t25973.html?

da vidiah i pro4etoh za sambernara i mnogo sajeliavam i takmo poradi tazi pri4ina se obarnah kam vas,no use6tam 4e se opitvate da mi kajete 4e Netti sa golemi lajzi i izmamnizi?Za edno ku4e pi6e,navsiakde stavat gre6ki,dori pri perfektnite.I vsa6nost ne razbrah saveta koito mi dadohte

#13 Потребителят е офлайн   techichi Икона

  • !!! CHIHUAHUA !!!
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1326
  • Регистрация: 12-November 08
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:https://www.facebook.com/mini.muzzles

Публикувано: 16 October 2009 - 08:18 PM

Уважаема juleto!
Правилният съвет е,че трябва да прежалите капарото.Ако успеете да си го вземете още по-добре,но няма да стане.Това което е ясно е че вие така или иначе заради парите ще си вземете поръчаното куче.Имате два вариянта.Единият е да Ви доставят чихуахуа истинско,но с ниско качество/PET клас/ от развъдникът на сръбският ни колега от където винаги ги взимат с истинско родословие и здрави.Другият е да Ви пробутат кученце взето за жълти стотинки от подуенският пазар с родословие на друго куче на което не са му го взели собствениците.И при двете ситуации нямате гаранция за вашите изисквания да е мини,да е хубаво/това пък въобще,просто е невъзможно/,защото няма развъдчик който да гарантира това,камо ли прекупвач.Вече ви го казаха.Просто вие сте поредната която ще им изкара процента за деня.За съжаление машината за производство на килограм никога няма да спре!
User's Signature

MINI MUZZLES
chihuahua kennel
Sofia

#14 Потребителят е офлайн   juleto18 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 83
  • Регистрация: 16-October 09
  • Gender:Female
  • Location:sofia

Публикувано: 16 October 2009 - 08:39 PM

Цитат(techichi @ Oct 16 2009, 09:18 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Уважаема juleto!
Правилният съвет е,че трябва да прежалите капарото.Ако успеете да си го вземете още по-добре,но няма да стане.Това което е ясно е че вие така или иначе заради парите ще си вземете поръчаното куче.Имате два вариянта.Единият е да Ви доставят чихуахуа истинско,но с ниско качество/PET клас/ от развъдникът на сръбският ни колега от където винаги ги взимат с истинско родословие и здрави.Другият е да Ви пробутат кученце взето за жълти стотинки от подуенският пазар с родословие на друго куче на което не са му го взели собствениците.И при двете ситуации нямате гаранция за вашите изисквания да е мини,да е хубаво/това пък въобще,просто е невъзможно/,защото няма развъдчик който да гарантира това,камо ли прекупвач.Вече ви го казаха.Просто вие сте поредната която ще им изкара процента за деня.За съжаление машината за производство на килограм никога няма да спре!

mislia 4e e ot sarbina,za6toto to idva s ku4eto na zeta na orlin goranov i e ot razvadnika na bambi i sarin gi dokarva.A kaparoto koeto dadoh e 400 evro,tai 4e ne mislia da go prejalvam

#15 Потребителят е офлайн   snezhinka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 367
  • Регистрация: 26-May 09
  • Gender:Female
  • Location:Прага

Публикувано: 16 October 2009 - 08:43 PM

Извинявай,juleto18, не искам да се обиждаш,но всъщност какъв ти беше въпросът и защо си отворила тази тема след като явно не те интересуват отговори,мнения нито съвети?!?!?! dry.gif
User's Signature

Качена снимка
Precious Pei Kennel Bulgaria http://www.facebook....eciousPeiKennel

#16 Потребителят е офлайн   juleto18 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 83
  • Регистрация: 16-October 09
  • Gender:Female
  • Location:sofia

Публикувано: 16 October 2009 - 08:50 PM

Цитат(snezhinka @ Oct 16 2009, 09:43 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Извинявай,juleto18, не искам да се обиждаш,но всъщност какъв ти беше въпросът и защо си отворила тази тема след като явно не те интересуват отговори,мнения нито съвети?!?!?! dry.gif

Vaprosa mi be6e dali ima hora kato men ,koito sa si zakupili ku4e CHIHUAHUA ot agenzia neti i kakvi sa tahnite mnenia i kakvi sa im ku4etata?tova mi be6e vaprosa i se IZVINIAVAM ako sam sbarkala ne6to vav vashia forum,misleh 4e tyk 6te polu4a razbirane ,no sgre6ih

#17 Потребителят е офлайн   TokioHotel Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2106
  • Регистрация: 06-October 08
  • Gender:Female

Публикувано: 16 October 2009 - 08:54 PM

Цитат(juleto18 @ Oct 16 2009, 06:59 PM) <{POST_SNAPBACK}>
no use6tam 4e se opitvate da mi kajete 4e Netti sa golemi lajzi i izmamnizi?

Да, точно от това се опитваме да Ви предпазим! Повярвайте ми, не си струва вместо да прежалите няколко стотин лева, да си вземете куче, което не е това, което искате и да го гледате 15-20 години с известно нежелание и голямо разочарование!
Познавам няколко човека, излъгани по този начин, казали са им, че кучето е 100% чихуахуа, внесено от чужбина, а наживо съществото не прилича на никаква порода и тежи много повече от 3кг, какво остава за 1-2кг. Познавам една жена, която си е взела "чихуахуа" от борса/вероятно "Нети"/, почина след една седмица, взе си още едно, почина след три-четири седмици, сега е с трето куче от борса, което този път се оказа що-годе здраво.

Според мен ще е много по-добре да прежалите тези 800лв., отколкото да вземете кученце, към което да се привържете и в един момент да се окаже, че е болно, а Вие трябва да го гледате как умира в ръцете Ви. А ако имате и деца, картинката е пълна.
User's Signature

Качена снимка

Любителите на животни са особена порода хора,
хуманни и щедри духом, способни на дълбока съпричастност,
може би малко склонни към сантименталност и със сърца, големи колкото безоблачното небе.

#18 Потребителят е офлайн   snezhinka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 367
  • Регистрация: 26-May 09
  • Gender:Female
  • Location:Прага

Публикувано: 16 October 2009 - 09:01 PM

Както виждаш ние проявяваме голяма загриженост за новото ти кученце,но ти не ни слушаш ,както и не четеш явно eg_033.gif Отговорът на въпроса ти беше даден ( става въпрос за санбернара).
Преди да си взема моето кученце изчетох всички форуми, обяви, предложения, посъветвах се за легитимен развъдних и след това действах! Вече за теб явно е късно-капарирала си и то не малко пари 400 Е, но мисля че за тези пари можеше да си купиш желаното кученце от истински развъдник!
Не искам да звуча грубо! Съжалявам!
Дори ще се радваме често да пишеш, да се съветваш, да показваш снимки на кутрето като си го вземеш! Стискам палци да ти е живо и здравичко!
User's Signature

Качена снимка
Precious Pei Kennel Bulgaria http://www.facebook....eciousPeiKennel

#19 Потребителят е офлайн   juleto18 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 83
  • Регистрация: 16-October 09
  • Gender:Female
  • Location:sofia

Публикувано: 16 October 2009 - 09:03 PM

Цитат(TokioHotel @ Oct 16 2009, 09:54 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Цитат(juleto18 @ Oct 16 2009, 06:59 PM) <{POST_SNAPBACK}>
no use6tam 4e se opitvate da mi kajete 4e Netti sa golemi lajzi i izmamnizi?

Да, точно от това се опитваме да Ви предпазим! Повярвайте ми, не си струва вместо да прежалите няколко стотин лева, да си вземете куче, което не е това, което искате и да го гледате 15-20 години с известно нежелание и голямо разочарование!
Познавам няколко човека, излъгани по този начин, казали са им, че кучето е 100% чихуахуа, внесено от чужбина, а наживо съществото не прилича на никаква порода и тежи много повече от 3кг, какво остава за 1-2кг. Познавам една жена, която си е взела "чихуахуа" от борса/вероятно "Нети"/, почина след една седмица, взе си още едно, почина след три-четири седмици, сега е с трето куче от борса, което този път се оказа що-годе здраво.

Според мен ще е много по-добре да прежалите тези 800лв., отколкото да вземете кученце, към което да се привържете и в един момент да се окаже, че е болно, а Вие трябва да го гледате как умира в ръцете Ви. А ако имате и деца, картинката е пълна.

tova e malko grubi4ko,nemoje li ku4eto da e jivo i zdravo,za6to triabva nepremeno da e bolno i da umira

#20 Потребителят е офлайн   snezhinka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 367
  • Регистрация: 26-May 09
  • Gender:Female
  • Location:Прага

Публикувано: 16 October 2009 - 09:12 PM

Не е задължително да е болно и да умира! Всички се надяваме да ти е живичко и здравичко! ae_085.gif
Само ти казваме, че ти си поредната излагана от тази борса. Те наистина са лъжци,а пък и обирджии!
Надяваме поне ти да имаш късмет със здраво кученце!
User's Signature

Качена снимка
Precious Pei Kennel Bulgaria http://www.facebook....eciousPeiKennel

  • (4 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни