Dog.bg Форуми : Зимни дрехи

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (9 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Зимни дрехи Оцени темата: -----

#21 Потребителят е офлайн   Джуди Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 311
  • Регистрация: 18-March 06

Публикувано: 15 December 2006 - 04:51 PM

Ние също имаме дрешки които са ушити от госпожа Янакиева много сме доволни интересувам се от вашия опит искам на приятелче то да му е добре както да не му е студено така и да не го изнехвам също така се интересувам за обувчици в чужбина съм виждал, нужни ли са w) d) ouu
User's Signature

Ако обичаш едно цвете, което съществува само в един екземпляр сред милионите и милиони звезди, стига ти да погледнеш звездите, за да бъдеш щастлив... Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите.Ще се грижиш ли за мен..страх ме е...маничка съм а мама я няма ". Смешно е, но и аз не вярвах че един поглед на едно такова малко животно може да породи такива безкрайни емоции . ДЖУДИ

#22 Потребителят е офлайн   milenka_bs Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 253
  • Регистрация: 05-May 06

Публикувано: 15 December 2006 - 05:00 PM

Обувките дали са нужни, си зависи от теб r) . От времето, което прекарвате навън. На кучката ми и измръзват краката и почва да куца, и за това зимата я извеждах повече пъти за по кратко време. Относно изнежването, незнам във вкъщи принципно е хладно и до сега не съм имала изнежено куче. Проблем ни бяха краката, от това лято и гърба и за това се обличаме.

#23 Потребителят е офлайн   Tsvetelina Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 76
  • Регистрация: 11-July 04
  • Location:София

Публикувано: 15 December 2006 - 05:01 PM

Неслучайно кучето си сменя козината през есента със зимен кожух. Така само си се предпазва. Повече не му е нужно. Не мисля, че ако го облека, то тича, търкаля се снега и дрехата му стане цялата мокра е по-добре.
User's Signature

Ако много се разфилософствам, спрете ме навреме!

#24 Потребителят е офлайн   Джуди Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 311
  • Регистрация: 18-March 06

Публикувано: 15 December 2006 - 05:12 PM

Цитат

Обувките дали са нужни, си зависи от теб r) . От времето, което прекарвате навън. На кучката ми и измръзват краката и почва да куца, и за това зимата я извеждах повече пъти за по кратко време. Относно изнежването, незнам във вкъщи принципно е хладно и до сега не съм имала изнежено куче. Проблем ни бяха краката, от това лято и гърба и за това се обличаме.

Свикнали сме постояно да сме на вън когато е възможно с дрешки те сме решили проблема но се питах да ли това е достатъчно нали крачетата са и боси w) d) ouu
User's Signature

Ако обичаш едно цвете, което съществува само в един екземпляр сред милионите и милиони звезди, стига ти да погледнеш звездите, за да бъдеш щастлив... Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите.Ще се грижиш ли за мен..страх ме е...маничка съм а мама я няма ". Смешно е, но и аз не вярвах че един поглед на едно такова малко животно може да породи такива безкрайни емоции . ДЖУДИ

#25 Потребителят е офлайн   misheto7 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 845
  • Регистрация: 24-November 06
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Skype:

Публикувано: 15 December 2006 - 05:40 PM

кокера ми е вече на 4 месеца и половина и тъй като правим доста дълги разходки на това време сме му купили дрешки.едно че го пази от студа ,защото двата пъти когато излезе без тях едва се стопли и трепери няколко часа след като се прибра и второ помага да не се цапа толкова много защото като си играе с другите кучета на поляна много се цапа.вярно е че на някой хора това им изглежда странно ,но ако нямаше нужда от такова нещо нямаше да шият и да продават такива работи.
redy все пак има и по дребни кучета който не държат толкова на студ r)

#26 Потребителят е офлайн   Джуди Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 311
  • Регистрация: 18-March 06

Публикувано: 15 December 2006 - 05:51 PM

Цитат

кокера ми е вече на 4 месеца и половина и тъй като правим доста дълги разходки на това време сме му купили дрешки.едно че го пази от студа ,защото двата пъти когато излезе без тях едва се стопли и трепери няколко часа след като се прибра и второ помага да не се цапа толкова много защото като си играе с другите кучета на поляна много се цапа.вярно е че на някой хора това им изглежда странно ,но ако нямаше нужда от такова нещо нямаше да шият и да продават такива работи.
redy все пак има и по дребни кучета който не държат толкова на студ r)

Не се интересувам че на някои му се вижда странно важното на d) да му е добре постоянно е с мен за това се и претиснявам искам да му е комфортно но наи вече здравословно решил съм въпроса с дрехите но боси те крачета незнам какво да правя w) ouu
User's Signature

Ако обичаш едно цвете, което съществува само в един екземпляр сред милионите и милиони звезди, стига ти да погледнеш звездите, за да бъдеш щастлив... Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите.Ще се грижиш ли за мен..страх ме е...маничка съм а мама я няма ". Смешно е, но и аз не вярвах че един поглед на едно такова малко животно може да породи такива безкрайни емоции . ДЖУДИ

#27 Потребителят е офлайн   kayo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1008
  • Регистрация: 03-June 05
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 15 December 2006 - 09:18 PM

Цитат

...но боси те крачета незнам какво да правя w)  ouu

Има обувчици за кучета. Аз незнам дали с тях ще му е удобно, но съм виждала да се продават!
Ето един пример:
Качена снимка
User's Signature

Beagle
[br]БЪЛГАРСКИ КИНОЛОЖКИ КЛУБ БИГЪЛ - bkkbeagle@gmail.com

#28 Потребителят е офлайн   galia69 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 690
  • Регистрация: 11-September 05
  • Gender:Female
  • Location:Казанлък

Публикувано: 16 December 2006 - 07:06 AM

На Сара и уших ето този зимен тоалет от две качулки b) отвън е промазан плат след това вата и накрая полар w) залепва се на гърдичките и коремчето с лепки които се регулират ако евентуално напълнее oleeee

Прикачени файлове



#29 Потребителят е офлайн   galia69 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 690
  • Регистрация: 11-September 05
  • Gender:Female
  • Location:Казанлък

Публикувано: 16 December 2006 - 07:08 AM

Просто е невъзможно да излезем без дрешка веднага започва да трепери като лист и иска да с прибира на топло b)

Прикачени файлове



#30 Потребителят е офлайн   Джуди Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 311
  • Регистрация: 18-March 06

Публикувано: 16 December 2006 - 12:43 PM

Цитат

Цитат

...но боси те крачета незнам какво да правя w)  ouu

Има обувчици за кучета. Аз незнам дали с тях ще му е удобно, но съм виждала да се продават!
Ето един пример:
Качена снимка

Благодаря ще се възползвам от идеята защото това ми е проблем обувки или нещко подобно за да му е топло на крачетата чакам още идеи и споделен опит w) worthy d)
User's Signature

Ако обичаш едно цвете, което съществува само в един екземпляр сред милионите и милиони звезди, стига ти да погледнеш звездите, за да бъдеш щастлив... Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите.Ще се грижиш ли за мен..страх ме е...маничка съм а мама я няма ". Смешно е, но и аз не вярвах че един поглед на едно такова малко животно може да породи такива безкрайни емоции . ДЖУДИ

#31 Потребителят е офлайн   Джуди Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 311
  • Регистрация: 18-March 06

Публикувано: 16 December 2006 - 12:44 PM

Цитат

Цитат

...но боси те крачета незнам какво да правя w)  ouu

Има обувчици за кучета. Аз незнам дали с тях ще му е удобно, но съм виждала да се продават!
Ето един пример:
Качена снимка

Благодаря ще се възползвам от идеята защото това ми е проблем обувки или нещко подобно за да му е топло на крачетата чакам още идеи и споделен опит w) worthy d)
User's Signature

Ако обичаш едно цвете, което съществува само в един екземпляр сред милионите и милиони звезди, стига ти да погледнеш звездите, за да бъдеш щастлив... Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите.Ще се грижиш ли за мен..страх ме е...маничка съм а мама я няма ". Смешно е, но и аз не вярвах че един поглед на едно такова малко животно може да породи такива безкрайни емоции . ДЖУДИ

#32 Потребителят е офлайн   Angels_staff Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Изгонени
  • Мнения: 3294
  • Регистрация: 13-May 05
  • Gender:Male

Публикувано: 16 December 2006 - 04:49 PM

Ето и нашето решени за борба със студа от 2002 год.

Прикачени файлове



#33 Guest_Elein_*

  • Група: Гости

Публикувано: 05 March 2007 - 11:34 AM

Моля ви кажете ми къде в саита да намеря дре6ки за ку4енцето ми

#34 Потребителят е офлайн   sa6ik Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 855
  • Регистрация: 03-February 07

Публикувано: 05 March 2007 - 11:35 AM

На мене баба ми плете за кучето b)

#35 Guest_елеин_*

  • Група: Гости

Публикувано: 05 March 2007 - 11:39 AM

са6ик ти си добре :) и маика ми плете ама иска модел..а от къде да и го намеря..тук някъде в саита бях видяла дре6ки ..ама сега немога да ги намеря къде бяха. Твоето ку4енце какжо е. А ти от къде си..да запозная маика с баба ти :Р

#36 Потребителят е офлайн   sa6ik Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 855
  • Регистрация: 03-February 07

Публикувано: 05 March 2007 - 11:59 AM

От Стара Загора съм.Имам пинчер

Това е задната страна на блузката й
Качена снимка

А това е предната
Качена снимка

#37 Потребителят е офлайн   misheto7 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 845
  • Регистрация: 24-November 06
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Skype:

Публикувано: 05 March 2007 - 03:34 PM

прочети тук.вече си има такава тема b)

#38 Потребителят е офлайн   kara and cveti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1314
  • Регистрация: 04-December 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 06 March 2007 - 03:44 AM

виж тук

#39 Потребителят е офлайн   allure Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 248
  • Регистрация: 16-September 05
  • Location:Sofia

Публикувано: 06 March 2007 - 12:09 PM

Много хубави дрешки видях в магазина на бул . "Патриарх Евтимий" малко над Попа в дясно в едно ...мазе. Дано да съм успяла да обясня добре. b)
User's Signature

allure&Jack Ray

#40 Потребителят е офлайн   yani4ka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1074
  • Регистрация: 23-January 07
  • Gender:Female
  • Location:Бургас/Стара Загора
  • Skype:

Публикувано: 06 March 2007 - 09:24 PM

Ние също си имаме дрешки.Сега ще ви покажа някой от тях.

Тази е плетена от майка ми.

Прикачени файлове

  • Прикачен файл  4.JPG (20.96K)
    Брой сваляния: 727

User's Signature

PUNISH THE DEED , NOT THE BREED !
Welcome to yani4ka's zoo world :)
Качена снимкаКачена снимкаКачена снимка

  • (9 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни