Dog.bg Форуми : Нелeгитимни обяви за продажба на кучета от порода мопс!

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (7 Страници) +
  • « Първа
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Нелeгитимни обяви за продажба на кучета от порода мопс!

#101 Потребителят е офлайн   anela Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 247
  • Регистрация: 25-March 11
  • Gender:Female
  • Location:Burgas

Публикувано: 03 February 2013 - 11:50 AM

Ужас...... Качена снимка месица между подобие на мопс и на подобие френски булдог, просто ужас и в какви условия живеят кучетата! А защо бебетата ми се виждат с различна големина?
User's Signature

Качена снимка

#102 Потребителят е офлайн   svetamops Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1898
  • Регистрация: 26-September 05
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 03 February 2013 - 03:44 PM

Показване на мнениетоanela, в 03 February 2013 - 09:50 AM, написа:

Ужас...... Качена снимка месица между подобие на мопс и на подобие френски булдог, просто ужас и в какви условия живеят кучетата! А защо бебетата ми се виждат с различна големина?


Това е нашата действителност,това продават и това произвеждат за по евтинко псевдо развъждачи.:zz_020:
User's Signature

Качена снимка

www.bullgary.com
www.kingonaleash.com

#103 Потребителят е офлайн   svetamops Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1898
  • Регистрация: 26-September 05
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 03 February 2013 - 06:30 PM

А това на какво прилича? И заблудените са радват и ги възхваляват.:zz_020:

http://prodavalnik.c...sport-i16598299
User's Signature

Качена снимка

www.bullgary.com
www.kingonaleash.com

#104 Потребителят е офлайн   md_baskervil Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1163
  • Регистрация: 09-April 06
  • Gender:Female
  • Location:Sofia

Публикувано: 04 February 2013 - 12:08 PM

Показване на мнениетоsvetamops, в 03 February 2013 - 06:30 PM, написа:

А това на какво прилича? И заблудените са радват и ги възхваляват.:zz_020:

http://prodavalnik.c...sport-i16598299

Е нямам думи,слепи ли са тия хора.Жалка българска действителност.Кога българите ще станат по просветени в областта на кинологията.
User's Signature

Големи черни очи,пълни с любов и ласки.Забавно като дете от чудна дивна приказка. 

Качена снимка
www.mops-baskervil.com

#105 Потребителят е офлайн   anela Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 247
  • Регистрация: 25-March 11
  • Gender:Female
  • Location:Burgas

Публикувано: 04 February 2013 - 01:40 PM

Показване на мнениетоsvetamops, в 03 February 2013 - 06:30 PM, написа:

А това на какво прилича? И заблудените са радват и ги възхваляват.:zz_020:

http://prodavalnik.c...sport-i16598299


Между другото снимките на кученцата от тази обява и предната която
MagDeIv

сподели са едни и същи, само на втората обява е махнат на фотошоп бегграунда на снимките. Смятайте за какви измами става въпрос .......
User's Signature

Качена снимка

#106 Потребителят е офлайн   ChrisJobs Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 25
  • Регистрация: 25-March 13
  • Gender:Male
  • Location:Shumen

Публикувано: 25 March 2013 - 08:28 AM

Аз искам да ви се оплача...
Преди 3 дни си купихме мопсче от този сайт http://www.dogkennelbg.com/
Адски много време търсихме мопсче, никъде не намерихме в района, ние сме от Варна, и намерихме тази обява, звъннахме на човека и се разбрахме за ето тази обява, да ми прати последното мъжко мопсче - http://www.dogkennel...uemart&Itemid=1
Първо не става ясно дали е 450 или 560лв... На приятелката ми каза 560 на мен 450 всъщност накрая излезе 560лв. Развъдника е в някакво село до Добрич, и нямаме възможност да отидем с личен превоз, защото сме под 18г. и се разбрахме да ни го изпрати или донесе до Варна... Пратихме 100лв капаро, и след 4 дена каза, че го е завел на вет и сложил втора ваксина. Попитахме дали ще трябва да я платим, той каза не. Кученцето ни трябваше НАЙ-късно за събота в 11:00 в петък го питахме как ще го изпрати, дори и той не знаеше, въпреки, че до сега е изпращал много пъти... В събота си изключи телефона сутринта, помислихме си, че е измамник, но към 10:00 реши да си включи телефона, звъннахме и каза, че е пратил кученцето по куриер преди 20 мин... 560лв -100лв капаро + 15лв, трябвапе да носим 475лв общо... Взехме 500лв за всеки случай, дойде куриера, подписахме се и ни вика 610лв... И ние МОЛЯ? Звъним на човека, каза ами 460лв кученцето + 25лв доставка + витамини 12лв + калций 26лв + каша 2кг х 15лв общо 30лв + хапчета за обезпаразитяване 10бр х 1,50лв = 15лв + лакомства по 1,50 които всичко това 610лв + ВТОРА ВАКСИНА на всичкото отгоре само три-валентна за 30лв и вс това 610лв...
Както и да е, разбрахме се да пратим още 110лв после, взехме си мопсчето, и се прибрахме... Отидохме след няколко часа при ВЕТ-а и той като видя бележката с всички цени, започна да се смее.... Вика може ли да ви даде толкова много хапчета за обезпаразитяване Бихелдон на такава цена... При нас са по 60ст. а той ги продава за 1,50лв... Като цяло всичко беше ужасно не точно и не коректно... Пише, че са родословни, ама как да вярваме на това като няма доказателство, че на всичкото отгоре и с 1г. ГАРАНЦИЯ :D :D :D... Никакъв документ за гаранция нямаше при нас. А паспорта ВЕТ-а каза, че е някакъв измислен евро-паспорт, той е като детска книжка.... В единият картон е нанасяно на мястото за ваксини обезпаразитявания, във паспорта ваксини, и интересното което ми направи впечатление, не знам дали греша не съм лекар, но в картона първата ваксина е от лекар на име Ивам Мачовски, и печата е наруски, а в паспорта първата ваксина както и втората са от някаква друга лекарка o.O При ВЕТ-а ми казаха, че не могат да гарантират дали тези ваксини реално са сложени... Адски некоректно е всичко... Поздрави на всички и лека седмица :)

П.С.: Не говоря празни приказки, и ако някой има желание мога да докажа чрез снимки, какъв е паспорта и бележката с цените които той е писал...
User's Signature

Да бъдеш богат няма нищо общо с парите.

#107 Потребителят е офлайн   svetamops Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1898
  • Регистрация: 26-September 05
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 25 March 2013 - 09:47 AM

Показване на мнениетоChrisJobs, в 25 March 2013 - 06:28 AM, написа:

Аз искам да ви се оплача...
Преди 3 дни си купихме мопсче от този сайт http://www.dogkennelbg.com/
Адски много време търсихме мопсче, никъде не намерихме в района, ние сме от Варна, и намерихме тази обява, звъннахме на човека и се разбрахме за ето тази обява, да ми прати последното мъжко мопсче - http://www.dogkennel...uemart&Itemid=1
Първо не става ясно дали е 450 или 560лв... На приятелката ми каза 560 на мен 450 всъщност накрая излезе 560лв. Развъдника е в някакво село до Добрич, и нямаме възможност да отидем с личен превоз, защото сме под 18г. и се разбрахме да ни го изпрати или донесе до Варна... Пратихме 100лв капаро, и след 4 дена каза, че го е завел на вет и сложил втора ваксина. Попитахме дали ще трябва да я платим, той каза не. Кученцето ни трябваше НАЙ-късно за събота в 11:00 в петък го питахме как ще го изпрати, дори и той не знаеше, въпреки, че до сега е изпращал много пъти... В събота си изключи телефона сутринта, помислихме си, че е измамник, но към 10:00 реши да си включи телефона, звъннахме и каза, че е пратил кученцето по куриер преди 20 мин... 560лв -100лв капаро + 15лв, трябвапе да носим 475лв общо... Взехме 500лв за всеки случай, дойде куриера, подписахме се и ни вика 610лв... И ние МОЛЯ? Звъним на човека, каза ами 460лв кученцето + 25лв доставка + витамини 12лв + калций 26лв + каша 2кг х 15лв общо 30лв + хапчета за обезпаразитяване 10бр х 1,50лв = 15лв + лакомства по 1,50 които всичко това 610лв + ВТОРА ВАКСИНА на всичкото отгоре само три-валентна за 30лв и вс това 610лв...
Както и да е, разбрахме се да пратим още 110лв после, взехме си мопсчето, и се прибрахме... Отидохме след няколко часа при ВЕТ-а и той като видя бележката с всички цени, започна да се смее.... Вика може ли да ви даде толкова много хапчета за обезпаразитяване Бихелдон на такава цена... При нас са по 60ст. а той ги продава за 1,50лв... Като цяло всичко беше ужасно не точно и не коректно... Пише, че са родословни, ама как да вярваме на това като няма доказателство, че на всичкото отгоре и с 1г. ГАРАНЦИЯ :D :D :D... Никакъв документ за гаранция нямаше при нас. А паспорта ВЕТ-а каза, че е някакъв измислен евро-паспорт, той е като детска книжка.... В единият картон е нанасяно на мястото за ваксини обезпаразитявания, във паспорта ваксини, и интересното което ми направи впечатление, не знам дали греша не съм лекар, но в картона първата ваксина е от лекар на име Ивам Мачовски, и печата е наруски, а в паспорта първата ваксина както и втората са от някаква друга лекарка o.O При ВЕТ-а ми казаха, че не могат да гарантират дали тези ваксини реално са сложени... Адски некоректно е всичко... Поздрави на всички и лека седмица :)

П.С.: Не говоря празни приказки, и ако някой има желание мога да докажа чрез снимки, какъв е паспорта и бележката с цените които той е писал...


Малко не Ви разбирам ,тук има толкова много информация за ферми и мошеници,а Вие все от тях купувате и после сте не доволни.Ние имаме прекрасни развъдници в Добрич ,какво Ви попречило да им съобадите и да си вземете прекрасен мопс с родословие.
User's Signature

Качена снимка

www.bullgary.com
www.kingonaleash.com

#108 Потребителят е офлайн   md_baskervil Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1163
  • Регистрация: 09-April 06
  • Gender:Female
  • Location:Sofia

Публикувано: 25 March 2013 - 11:27 AM

Показване на мнениетоChrisJobs, в 25 March 2013 - 08:28 AM, написа:

Аз искам да ви се оплача...
Преди 3 дни си купихме мопсче от този сайт http://www.dogkennelbg.com/
Адски много време търсихме мопсче, никъде не намерихме в района, ние сме от Варна, и намерихме тази обява, звъннахме на човека и се разбрахме за ето тази обява, да ми прати последното мъжко мопсче - http://www.dogkennel...uemart&Itemid=1
Първо не става ясно дали е 450 или 560лв... На приятелката ми каза 560 на мен 450 всъщност накрая излезе 560лв. Развъдника е в някакво село до Добрич, и нямаме възможност да отидем с личен превоз, защото сме под 18г. и се разбрахме да ни го изпрати или донесе до Варна... Пратихме 100лв капаро, и след 4 дена каза, че го е завел на вет и сложил втора ваксина. Попитахме дали ще трябва да я платим, той каза не. Кученцето ни трябваше НАЙ-късно за събота в 11:00 в петък го питахме как ще го изпрати, дори и той не знаеше, въпреки, че до сега е изпращал много пъти... В събота си изключи телефона сутринта, помислихме си, че е измамник, но към 10:00 реши да си включи телефона, звъннахме и каза, че е пратил кученцето по куриер преди 20 мин... 560лв -100лв капаро + 15лв, трябвапе да носим 475лв общо... Взехме 500лв за всеки случай, дойде куриера, подписахме се и ни вика 610лв... И ние МОЛЯ? Звъним на човека, каза ами 460лв кученцето + 25лв доставка + витамини 12лв + калций 26лв + каша 2кг х 15лв общо 30лв + хапчета за обезпаразитяване 10бр х 1,50лв = 15лв + лакомства по 1,50 които всичко това 610лв + ВТОРА ВАКСИНА на всичкото отгоре само три-валентна за 30лв и вс това 610лв...
Както и да е, разбрахме се да пратим още 110лв после, взехме си мопсчето, и се прибрахме... Отидохме след няколко часа при ВЕТ-а и той като видя бележката с всички цени, започна да се смее.... Вика може ли да ви даде толкова много хапчета за обезпаразитяване Бихелдон на такава цена... При нас са по 60ст. а той ги продава за 1,50лв... Като цяло всичко беше ужасно не точно и не коректно... Пише, че са родословни, ама как да вярваме на това като няма доказателство, че на всичкото отгоре и с 1г. ГАРАНЦИЯ :D :D :D... Никакъв документ за гаранция нямаше при нас. А паспорта ВЕТ-а каза, че е някакъв измислен евро-паспорт, той е като детска книжка.... В единият картон е нанасяно на мястото за ваксини обезпаразитявания, във паспорта ваксини, и интересното което ми направи впечатление, не знам дали греша не съм лекар, но в картона първата ваксина е от лекар на име Ивам Мачовски, и печата е наруски, а в паспорта първата ваксина както и втората са от някаква друга лекарка o.O При ВЕТ-а ми казаха, че не могат да гарантират дали тези ваксини реално са сложени... Адски некоректно е всичко... Поздрави на всички и лека седмица :)

П.С.: Не говоря празни приказки, и ако някой има желание мога да докажа чрез снимки, какъв е паспорта и бележката с цените които той е писал...
Странно е,че купувате кученце от там.Знаете за нашия форум и явно го четете.Тук е писано толкова много за измамниците -ферми и пак от там купувате.Тук са обявени лигитимните развъдници и наистина в Добрич има лигитимни развъдници с хубави и качествени мопсчета.Защо не купихте от там?Дано се окаже мопсчето ви поне здраво.
User's Signature

Големи черни очи,пълни с любов и ласки.Забавно като дете от чудна дивна приказка. 

Качена снимка
www.mops-baskervil.com

#109 Потребителят е офлайн   ChrisJobs Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 25
  • Регистрация: 25-March 13
  • Gender:Male
  • Location:Shumen

Публикувано: 25 March 2013 - 12:39 PM

Форума го открих днес... Съжалявам, че дадох пари на човек който не заслужава нищо, не съжалявам за това, че си взех малкото ми мопсче... Въпреки това е невероятно, и ще направя всичко възможно да има по-малко хора които да бъдат измамени...
User's Signature

Да бъдеш богат няма нищо общо с парите.

#110 Потребителят е офлайн   MagDeIv Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 198
  • Регистрация: 05-March 08
  • Gender:Male
  • Location:гр.Добрич

Публикувано: 27 March 2013 - 06:25 PM

Напишете името на продавача,номера на телефона и селото ,за да предпазите и други хора.Качете и снимки от измамните обяви ,за да оведомим повече хора.Сега видях,че от линка,който сте качили има данни за фермата или по-скоро прекупвачите.Дано го видят повече хора...

#111 Потребителят е офлайн   anela Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 247
  • Регистрация: 25-March 11
  • Gender:Female
  • Location:Burgas

Публикувано: 28 March 2013 - 08:43 AM

Ееей така ме хваща яд Качена снимка как така винаги ВИНАГИ намирате този форум след като вече са ви измамили? Къде си търсихте толкова време кученце?

П.П. Нищо лично към вас ChrisJobs, просто ме е яд, че сте поредната жертва на измамници. Най-добре повторете всички ваксини на кучето и дано да е живо и здраво ...... успех с мъника
User's Signature

Качена снимка

#112 Потребителят е офлайн   ChrisJobs Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 25
  • Регистрация: 25-March 13
  • Gender:Male
  • Location:Shumen

Публикувано: 28 March 2013 - 10:07 PM

Име: Веселин Георгиев Лефтеров
Телефон: 0898448222
Капарото пратих на жена му,

област. Варна
община. Добрич
сeлo. Добромирци
ул."Крайезерна" 9
управител -- А.. Веселинова
ЕГН -- 7006111251

Разбирам Ви, кученце търсихме из обявите, звъннахме на сигурно повече от 20 човека и всички бяха продадени, и всички магазини в Варна и Шумен обиколихме и за момента нямаше кученца, а нямаме възможност да отидем до развъдник, намерихме може би най-хубавият развъдник за мопс в София, звъннахме, но нормално не пращат кученца по куриер, а и аз не искам защото е голям шок за тях...
User's Signature

Да бъдеш богат няма нищо общо с парите.

#113 Потребителят е офлайн   gery_dobreva Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 6
  • Регистрация: 08-June 13

Публикувано: 08 June 2013 - 08:55 PM

Добре, от къде да си взема женски мопс? http://forum.dog.bg/...102687-magdeiv/ - този легитимен ли е? Живея в Русе и ми е удобно да отида до Добрич, вместо до София.

#114 Потребителят е офлайн   radinaa Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 460
  • Регистрация: 24-September 08
  • Gender:Female
  • Location:Бургас

Публикувано: 05 July 2013 - 12:48 PM

http://mops.bg/
Най-големия легитимен развъдник!!!!!
Поредните с "Легитимни развъдници"

#115 Потребителят е офлайн   kraycho Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 7
  • Регистрация: 29-October 10

Публикувано: 09 July 2013 - 12:47 PM

здравейте.помогнете ми с идея от къде мога да си купя качествено женско с легитимно родословие ???

#116 Потребителят е офлайн   dilqn Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 402
  • Регистрация: 17-November 08
  • Gender:Male
  • Location:ПЛОВДИВ

Публикувано: 09 July 2013 - 12:58 PM

http://www.mops-bask....com/about.html Качена снимкаКачена снимка

#117 Потребителят е офлайн   kraycho Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 7
  • Регистрация: 29-October 10

Публикувано: 09 July 2013 - 05:45 PM

обаждах се .септември ще има чак .

#118 Потребителят е офлайн   kraycho Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 7
  • Регистрация: 29-October 10

Публикувано: 09 July 2013 - 06:11 PM

какво ще ме посъветвате за тези?
http://mops.bg/categ...BE%D0%BF%D1%81/

#119 Потребителят е офлайн   anela Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 247
  • Регистрация: 25-March 11
  • Gender:Female
  • Location:Burgas

Публикувано: 09 July 2013 - 06:31 PM

Ооо, не не .... това е най-голямата ферма за мопс, бълваща целогодишно, болни кученца, гледани в ужасни условия. В никакъв случай не подкрепяйте с покупката си дейността на тази "фирма". Ето тук са всички легитимни развъдници проверете ги, изберете си, ако трябва почакайте, но изберете новият член на семейството разумно. Успех Качена снимка
User's Signature

Качена снимка

#120 Потребителят е офлайн   svetamops Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1898
  • Регистрация: 26-September 05
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 09 July 2013 - 09:07 PM

Показване на мнениетоkraycho, в 09 July 2013 - 03:45 PM, написа:

обаждах се .септември ще има чак .


.IORIPOWER
гр.Добрич
Йордан Йорданов
08958310033

DIAMOND DOG-DOBRICH
гр.Добрич
Даниел Димитров
0899530051

Вижте в тези развъдници.
User's Signature

Качена снимка

www.bullgary.com
www.kingonaleash.com

  • (7 Страници) +
  • « Първа
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни