Dog.bg Форуми : Нелeгитимни обяви за продажба на кучета от порода мопс!

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (7 Страници) +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Нелeгитимни обяви за продажба на кучета от порода мопс!

#61 Потребителят е офлайн   svetamops Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1898
  • Регистрация: 26-September 05
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 23 December 2010 - 07:03 PM

Когато купувате куче:


Изрядния развъдник предава кучето :

1. Родословие подпечатано и заверено с ПК номер в БРФК , вписано в племенната книга на клуба
2. Със здравен паспорт отговарящ на ЕС изискванията в които са вписани и поставени минимум 2 ваксини в зависимост от възраста на кучето.

3. Договор покупко продажба , права и задължения на новия собственник .( по усмотрение и желание на развъдчика )
4. Чипирано или татуирано според изисквания на клуба.
User's Signature

Качена снимка

www.bullgary.com
www.kingonaleash.com

#62 Потребителят е офлайн   MagDeIv Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 198
  • Регистрация: 05-March 08
  • Gender:Male
  • Location:гр.Добрич

Публикувано: 24 December 2010 - 06:53 PM

Зооборса Върбанов - И З М А М Н И К ,

Зооборса Върбанов - И З М А М Н И К ,внимавайте хора като си поръчвате куче от този долен боклук,аз изгорях с 800лв. Поръчах си куче от този долен мошенник,понеже съм от Пловдив той поиска да му пратя 500лв за да ми достави кучето. След като му преведох сумата и му звъннах той каза че вече е продал кучето което си поръчах и обеща да ми намери друго. След няколко дни звънна че ми е намерил друго куче,но нямал пари да го плати и поиска да му преведа още 300лв. Аз естествено му ги преведох и от тогава нито куче съм видял от него,нито ми е върнал парите. Тел.0894383112, Йорданка от гр.Пловдив.

Копирах го от БГ ЗЕЛЕ. Въпросния Върбанов предлага и мопс !!!

#63 Потребителят е офлайн   MagDeIv Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 198
  • Регистрация: 05-March 08
  • Gender:Male
  • Location:гр.Добрич

Публикувано: 30 December 2010 - 10:06 AM

Показване на мнениетоMagDeIv, в 24 December 2010 - 05:58 PM, написа:

Зооборса Върбанов - И З М А М Н И К ,

Зооборса Върбанов - И З М А М Н И К ,внимавайте хора като си поръчвате куче от този долен боклук,аз изгорях с 800лв. Поръчах си куче от този долен мошенник,понеже съм от Пловдив той поиска да му пратя 500лв за да ми достави кучето. След като му преведох сумата и му звъннах той каза че вече е продал кучето което си поръчах и обеща да ми намери друго. След няколко дни звънна че ми е намерил друго куче,но нямал пари да го плати и поиска да му преведа още 300лв. Аз естествено му ги преведох и от тогава нито куче съм видял от него,нито ми е върнал парите. Тел.0894383112, Йорданка от гр.Пловдив.

Копирах го от БГ ЗЕЛЕ. Въпросния Върбанов предлага и мопс !!!


Ето и "учтивия" отговор на Върбанов

Публикувам гадната долна снимка на Травестита

Светослав Куртев-Йорданка да го гледате и да

му научите гадните Травеститски номера.Това е

Травеститът представящ се за Йорданка.Вижте го

добре и запомнете този Плешив дребен Травестит.

Публикувам и тел. му номера за да не се поддадете

и вие на номерата му 0894730792 и0887559942.

Пазете се гаденТравестит!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Никого не сам лагал,но който има доблеста да го

докоже,нека ,аз чакам.Що се отнасия до кучетата

сам купил само 1 от теб и то ми стига.Борсата ми не

е за риба,а за всиякакви животни,а и ,че това ,че

ти се опитваш да петниш неината чест и достоинство

ще те доведе много скоро до се сблъскаш с моите

92 кг.Щом си го тарсиш ще си го намериш.

#64 Потребителят е офлайн   MagDeIv Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 198
  • Регистрация: 05-March 08
  • Gender:Male
  • Location:гр.Добрич

Публикувано: 30 December 2010 - 10:21 AM

О-па-аааа "Ю"рданка отговаря...

Колега БОРСА ВАРБАНОВ има такава жена на име Юрданка ас звъннах но хората не изкат да се занимават с теб този телефон не е мой-0894383112, той е на тези хора, които са изгорели. Сам си го набутваш, не знаеш кого си излъгал, благодаря ти за рекламата тази снимка е моя с това куче, но кой го купи ЗООБОРСА ВАРБАНОВ ти копуваш от мен кучета и препродаваш аз нямам борса много лошо звучи това заглавие.Не ТЪРГУВАШ С РИБА,А С ДОМАШНИ ЛЮБИМЦИ ТИ ВИШ СЕБЕСИ ПРЕЛИЧАШ НА СМИЙГЪЛ ОТ ВЛАСТЕЛИНА НА ПРЪСТЕНИТЕ В СОФИЯ ТЕ ЗНАЯТ КАТО НАПИКАНО МУШКАТО 35КЛ С НАПИКАНИ ГАЩИ.

О-о-о-о-о-оо и Върбанов не се оставя !!!

Колега вие с кой клас сте Йорданка се пише с Й ,а не с Ю.

Моля А3 се пише със З ра не със С.За пореден път се доказвате

що за цървул сте не пишете щом не можете .А и последно

Йорданка Мъж ли е или Жена,защото там в своята обява

пишете и в мъжки и в женски род,а и много хоро ми званят

да ме питат от Пловдив от София ли е или царвулат

плешив е от Варна -вилна зона.Вие с това образование

да не сте гледач при някой колега ,а да се представяте

за собственик.Тъп Царвул,ринач на ляйна.
Внимание колеги в нашите среди се е появил

опасен Измамник,Травеститът Йорданка,

които се представя същевреминно от София

и от Пловдив.Търси работа по-Зоомагазини и

Борси.Внимание голям Измамник!!!!!!!!!!!!!!!!

Травеститът е с телефон-0894383112

Зооборсата предлага:
Н. овчарка, ротвайлер, доберман, кангал, кавказски,
хъски, коли, боксер, лабрадор, голденретривър,
догоаржентино, канекорсо, шарпей, чаучау, питбул,
старфоршир, мини пинчер, пинчер, йорки, пекинез,
мопс, джакръсел, мини немски шпиц, чихуахуа,
фр. булдог, анг. булдог, ягтериер, фокстериер,
курцхар, дратхар, пойнтер, бретоншпаниол, бигъл,
кавалер кинг чарлс, кокери, малиноа.
Всички кученца са обезспаразитени, вътрешно и
външно, с ваксина и паспорт. Доказан произсход
родословни родители. Доставка цялата страна.
Договаряне в цената , като за криза. Борсата
разсполага с богата гама храни и аксесоари за
вашите любимци.

Дали на хора с такъв груб език и "култура" на изразяване,а и с известна доза неграмотност,може да се има доверие,при закупуване на домашен любимец - преценете сами!!!
Съвета ми е :
За да имате здрав и чистопороден домашен любимец - свързвайте се с Легитимните Развъдници от избраната от Вас порода !
Весело посрещане на Новата Година!!!

#65 Потребителят е офлайн   nETq Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 378
  • Регистрация: 27-June 09
  • Gender:Female
  • Location:Асеновград

Публикувано: 30 December 2010 - 03:01 PM

Добре е че предупреждавате ама аз лично от толкова простотия нищо не разбрах, освен че съществува травестит Юрданка.
И съжалявам ако обидя някой ама кой праща 500 лв, с целия си акъл, за доставка на куче, което не е видял на живо?!? Че и още 300 след това?
И аз попадах на 'търговци', които се представят, че са от Пловдив, за да ме навият да си взема куче от тях, а после се оказваше, че са на 400 км от Пловдив. Това е предостатъчно, за да прецениш колко е сериозен човека отсеща. Да не говорим за такива дето продават от всичко от кучета по 1 килограм до 80 килограмови породи.
Не че нещо ама мислете с главите си като избирате кучета от обяви, защото лично аз се нагледах на идиотщини с кучета закупени по каталог ;) След това милите душички биват препродавани докато се намери някой, който да ги обича без значение какви са.

#66 Потребителят е офлайн   Danidi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 629
  • Регистрация: 06-May 10
  • Gender:Male
  • Location:София
  • Interests:лов риболов и ловни кучета

Публикувано: 31 December 2010 - 02:57 PM

Показване на мнениетоmd_baskervil, в 26 October 2009 - 08:18 PM, написа:

<!--quoteo(post=708369:date=Oct 26 2009, 07:49 PM:name=Archiball)--><div class='quotetop'>Цитат(Archiball @ Oct 26 2009, 07:49 PM) <a href='index.php?act=findpost&pid=708369'><{POST_SNAPBACK}></a></div><div class='quotemain'><!--quotec--><a href="http://obiavi.grad.bg/o-31105-%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%BC_%D0%BC%D0%BE%D0%BF%D1%81%D1%87%D0%B5%D1%82%D0%B0_-_%D1%87%D0%B5%D1%82%D0%B8%D1%80%D0%B8_%D0%BC%D1%8A%D0%B6%D0%BA%D0%B8_%D0%B8_%D0%B4%D0%B2%D0%B5_%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8,_%D0%BD%D0%B0_60_%D0%B4%D0%BD%D0%B8" target="_blank">http://obiavi.grad.bg/o-31105-%D0%9F%D1%80...%B4%D0%BD%D0%B8</a>

тази обява вече я знаем, но явно все още е в давност, дори и след като човека каза по телефона, че вече всички кученца са продадени.<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->Да и аз я помня тази обява където ги гледаха в нещо като кокошарник.И струват само 400 лева.

че това е клетка за пъдпъдъци :eg_033:
User's Signature

Качена снимка
Дани 0888-514135 .0878-514136
http://www.wix.com/buldog69/buldogfood

#67 Потребителят е офлайн   spagetkata Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 74
  • Регистрация: 14-February 09
  • Gender:Female
  • Location:Бургас

Публикувано: 05 January 2011 - 07:54 PM

Вече започнали да си правят и фейсбук профили :ed_142: Направо нямам думи!:ea_103: Развъдник Рая! :zz_020:
http://www.facebook....100001155646542
http://www.facebook....100001155646542
User's Signature

Качена снимка

#68 Потребителят е офлайн   radoslava Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 179
  • Регистрация: 03-July 09
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Skype:

Публикувано: 06 January 2011 - 06:30 PM

Показване на мнениетоspagetkata, в 05 January 2011 - 06:59 PM, написа:

Вече започнали да си правят и фейсбук профили :ed_142: Направо нямам думи!:ea_103: Развъдник Рая! :zz_020:
http://www.facebook....100001155646542
http://www.facebook....100001155646542

Не знам ама снимките на бащата май са фалшиви.Не съм спец.,но изглежда мн. добре и опашката му е завита,което не съм срещала при не родословни мопсове!
О ама то на всички останали породи са крадени снимки.Забележете големите кучета и после малките.Разликата при чихуато ще я забележи и слепец!Незнам кой ще им се върже на тия :ud_009:
Едвам се сдържам да не им напиша един гневен коментар!
User's Signature

Качена снимка

#69 Потребителят е офлайн   nETq Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 378
  • Регистрация: 27-June 09
  • Gender:Female
  • Location:Асеновград

Публикувано: 07 January 2011 - 02:04 PM

Аз попитах защо на всяка следваща снимка цената на кученцата пада ама никой не ми отговори. Едни и същи кученца, снимките добавени на една и съща дата, а на едната снимка 600 лв, малко по-нататък 500 и на следващата 450.
Последно кой каза 2 лева?
Продадено! :eg_033:
Гадни търгаши! Това са животинки, а не чанти от естествена кожа.

#70 Потребителят е офлайн   radoslava Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 179
  • Регистрация: 03-July 09
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Skype:

Публикувано: 04 February 2011 - 07:18 PM

"Бебета Мопс БГ - Мопс България.
Бебета Мопс България сребрист мопс,черен мопс,пясъчен мопс,априкот мопс,бежов мопс,бял мопс,мини мопс."

Ах какви разновидности продават само от един уж "развъдник" за който е писано много и сайт където си има -предполагам всички се сетихте вече.Пясъчен и бежов май са еднакви,бял незнам как ще го получат .А даже са имислили и сребрист,мини и априкот(което даже незнам какво е) Легитимните развъдчици май сте изостанали гледайте хората какви разновидности имат.Я си научете урока бързо и започвайте и вие да произвеждате такива :db_046:
Майтапа на страна направо съм потресена вече от простотията на тези търгаши.Незнам как някой им се връзват.УЖАС!!Повдига ми се вече!
User's Signature

Качена снимка

#71 Потребителят е офлайн   dilqn Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 402
  • Регистрация: 17-November 08
  • Gender:Male
  • Location:ПЛОВДИВ

Публикувано: 04 February 2011 - 07:33 PM

да naистина е потресаващо.
Обачe само да ти кажа за цветовете че са:fawn,apricot,black and silver.За бялия мопс наистина има такива но те не са в стандарта виждал съм на снимки и мисля че само американците ги развъждат такива,даже съм виждал и тигров Качена снимка

#72 Потребителят е офлайн   radoslava Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 179
  • Регистрация: 03-July 09
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Skype:

Публикувано: 05 February 2011 - 06:59 PM

Показване на мнениетоdilqn, в 04 February 2011 - 06:38 PM, написа:

да naистина е потресаващо.
Обачe само да ти кажа за цветовете че са:fawn,apricot,black and silver.За бялия мопс наистина има такива но те не са в стандарта виждал съм на снимки и мисля че само американците ги развъждат такива,даже съм виждал и тигров Качена снимка

Да и аз съм виждала бял и шарен,но бях чела че са извън стандарта.Сив не съм виждала а този априкот незнам какъв е.Няма значение просто съм потресена от измислиците им.Не стига,че си заплождат кучките през 2 месеца ами и хиляда видове окраски взели да произвеждат, където и на снимки ги нямат даже.И с цялата си наглост и лицензиран развъдник се пишат :eg_033: Много ме е яд лъжат хората и си мъчат животинките за пари.Породата започва да отива на никъде, както става с повечето породи в България и дано скоро да не виждаме хубавите мопсове само на снимка!А не дай си Боже и по улиците.Надявам се развъдчиците да не се отказват да създават все по-хубави и по-хубави мопсчета.
User's Signature

Качена снимка

#73 Потребителят е офлайн   pinky Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 41
  • Регистрация: 11-January 11
  • Gender:Not Telling
  • Location:София

Публикувано: 07 February 2011 - 07:27 PM

Здравеи те, не знам колко лъжат хората, тези от MAGDIAMAND , но определено поне приличат на мопсчета. Ето какви открих аз, по жалкото е тези кученца как са получени, все съм си мислела, че тази порода трябва да е с завита опашка, но може пък и да се бъркам.

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

Качена снимка

#74 Потребителят е офлайн   radoslava Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 179
  • Регистрация: 03-July 09
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Skype:

Публикувано: 07 February 2011 - 10:47 PM

Едно е да приличат друго е да са.Само и единствено родословието доказва,че са от тази порода а тези търгаши не предлагат такива.Хората разбира се, се лъжат те гледат естествено да е евтинко и да прилича пък дали е мопс и дали е здраво не ги интересува!А повярвайте ми виждала съм какви ли не подобия на породата а да не говоря за случайте с фатален край :(
User's Signature

Качена снимка

#75 Потребителят е офлайн   radoslava Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 179
  • Регистрация: 03-July 09
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Skype:

Публикувано: 07 February 2011 - 10:49 PM

Едно е да приличат друго е да са.Само и единствено родословието доказва,че са от тази порода а тези търгаши не предлагат такива.Хората разбира се, се лъжат те гледат естествено да е евтинко и да прилича пък дали е мопс и дали е здраво не ги интересува!А повярвайте ми виждала съм какви ли не подобия на породата а да не говоря за случайте с фатален край :(
User's Signature

Качена снимка

#76 Потребителят е офлайн   svetamops Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1898
  • Регистрация: 26-September 05
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 15 March 2011 - 03:44 PM

http://www.bezplatno...%B2-815464.html

Вече просто думи нямам от тези тъпи селяни ,махнаха крави и кокошки от обори и почнаха мопсове да развъждат на техно место.Помислете с какво хранят и как ги гледат в село Паскалево , с трици както преди си хранили прасета.
И как ги продават на ЕДРО и ДРЕБНО ,вижте тази обява.Ужас.:zz_020:

И как пише в обявата на ЕДРО ,БРОЙКА.Доживях че вече моята скъпа и любимата ми порода се продава на бройка и на едро ,като не знам с какво да сравня. По принцип за себе си направих изводи ,че повече и едно куче от чужбина няма да внеса в България ,тук това не се цени ,тук търсят на ЕДРО и на БРОЙКА.
Обидно само ,че ще западне самата порода, но като се казва : Каквото почукало ,такова си е обадило.
User's Signature

Качена снимка

www.bullgary.com
www.kingonaleash.com

#77 Потребителят е офлайн   Danidi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 629
  • Регистрация: 06-May 10
  • Gender:Male
  • Location:София
  • Interests:лов риболов и ловни кучета

Публикувано: 15 March 2011 - 04:50 PM

:ba_025:
User's Signature

Качена снимка
Дани 0888-514135 .0878-514136
http://www.wix.com/buldog69/buldogfood

#78 Потребителят е офлайн   md_baskervil Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1163
  • Регистрация: 09-April 06
  • Gender:Female
  • Location:Sofia

Публикувано: 15 March 2011 - 05:16 PM

За съжаление много развъждачи и разбирачи се навъдиха и то не само при нашата порода,а и за всички останали.Няма действащи закони,които да забранят безразборното развъждане.И аз попаднах на една обява на един разбирач,който търси гадже на своя мопс.

"Тарся си гадже!!!! Tel:08.................
Номер на обявата .....Град ...... Публикувана на 20.02.2011 Валидна до 31.12.2011 Категория Кучета Порода Мопс Тип Продава Лице за контакт...... Телефон 08........
" Качествен мъжки мопс, С ДВОЙНА завита опашка(Много се цени двойното завъртане на опашката и се смята за израз на родословие. ) си търси дами от ...... и региона, да създават поколения."

Еййййййййй аз не знаех,че опашката е най важна за да е ценен един мопс.тц,тц......
User's Signature

Големи черни очи,пълни с любов и ласки.Забавно като дете от чудна дивна приказка. 

Качена снимка
www.mops-baskervil.com

#79 Потребителят е офлайн   galka_malka67 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 220
  • Регистрация: 03-February 09
  • Gender:Female
  • Location:Varna

Публикувано: 18 March 2011 - 06:56 PM

Показване на мнениетоsvetamops, в 15 March 2011 - 03:44 PM, написа:

http://www.bezplatno...%B2-815464.html

Вече просто думи нямам от тези тъпи селяни ,махнаха крави и кокошки от обори и почнаха мопсове да развъждат на техно место.Помислете с какво хранят и как ги гледат в село Паскалево , с трици както преди си хранили прасета.
И как ги продават на ЕДРО и ДРЕБНО ,вижте тази обява.Ужас.:zz_020:

И как пише в обявата на ЕДРО ,БРОЙКА.Доживях че вече моята скъпа и любимата ми порода се продава на бройка и на едро ,като не знам с какво да сравня. По принцип за себе си направих изводи ,че повече и едно куче от чужбина няма да внеса в България ,тук това не се цени ,тук търсят на ЕДРО и на БРОЙКА.
Обидно само ,че ще западне самата порода, но като се казва : Каквото почукало ,такова си е обадило.

Ами Светле то както е тръгнало скоро може и на килограм да започнат да ги продават! Само мога да кажа - ЖАЛКО Е !!!
User's Signature

Качена снимка
Сузинка е моето слънчице , Сузинка е луната , тя е в мрачните дни светлинката и на моето сърчице топлинката !

#80 Потребителят е офлайн   nETq Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 378
  • Регистрация: 27-June 09
  • Gender:Female
  • Location:Асеновград

Публикувано: 18 March 2011 - 09:41 PM

Боже колко евтино ги продават! :ud_009: Така както е тръгнало скоро ще има и 2 мопса на цената на един ....
Егати пазарлъците егати и промоциите. Това са кученца все пак.

  • (7 Страници) +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

2 потребители четат тази тема
0 потребители, 2 гости, 0 анонимни