Dog.bg Форуми : Общо събрание на Кане Корсо Клуб България

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Общо събрание на Кане Корсо Клуб България Редовно годишно ОС

#1 Потребителят е офлайн   twoofo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 2572
  • Регистрация: 28-April 06
  • Location:София

Публикувано: 02 November 2009 - 02:33 PM

ДО ЧЛЕНОВЕТЕ
НА КАНЕ КОРСО КЛУБ БЪЛГАРИЯ


ПОКАНА


На основание чл. 26 от ЗЮЛНЦ, Управителният съвет на сдружение Клуб Кане Корсо България свиква редовно годишно общо събрание на 05. Декември.2009 г. от 17ч. , в заведението на бул. Константин Величков 59 /с вход откъм улица Пиротска/ при следния дневен ред:

    - Отчет на ръководството за 2009 г.;
    - Приемане на програма за дейността и бюджет за 2010 г.;
    - Разискване на други въпроси.


При липса на кворум на основание чл. 27 от ЗЮЛНЦ събранието ще се проведе същия ден в 18 ч., на същото място и при същия дневен ред.

2.11.2009, София

Мирослава Божилова
Председател на УС на Кане Корсо Клуб България
User's Signature

Качена снимка


"Money will buy you a pretty dog, but it won't buy the wag of his tail"

#2 Потребителят е офлайн   vlado zoo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1818
  • Регистрация: 12-February 07
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 15 November 2009 - 11:24 PM

Моля, който е сигурен в пеисъствието си (или отсъствието) да го потвърди на официалния е-мейл, за да можем да имаме приблизителна бройка на местата за резервация.
User's Signature

Качена снимка

#3 Потребителят е офлайн   vlado zoo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1818
  • Регистрация: 12-February 07
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 03 December 2009 - 09:14 PM

Моля всички члеове, които не са предоставили копие от родословията на кучетата си да ги подсигурят за събранието, за да могат да се впишат в племенната книга.
User's Signature

Качена снимка

#4 Потребителят е офлайн   GOD OF TROY Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 306
  • Регистрация: 28-March 11
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 25 February 2012 - 11:09 AM

ВАЖНА ТЕМА НО НИКОМУ НЕНУЖНА ОТ 12.2009. А МОЖЕ ПРОСТО ДА СЕ РАЗЧИСТВА ,С КАКВА ЛИ ЦЕЛ ?????
Е ДНЕС ЩЕ Я ДОПЪЛНЯ ,НО НЕ ЗНАМ ДОКОГА ЩЕ Е ЖИВО МНЕНИЕТО МИ!!!!!!!!!!!!!


Дойде денят на истината.Днес 24.02.2012 ще се проведе отчетно-изборно събрание на клуба КККБ .Повече от случващото го бях предвидил .Никой никога обикновено не държи на думата си напълно! Водиха се разговори ,мнения,обещания,поети ангажименти ,но дойде деня и всичко ,като че ли не се е случвало,"ами не съм сигурен ","аз не мога да влияя". Винаги има едно "НО",свикнал съм.Само не мога да разбера защо сегашните управляващите продължават да се подиграват с членовете си. Докога ще сме роби на случващото се.Кога ще признаем грешките и направим изводите.
Надявам се все пак разума да надделее над егото,това ще е от полза за всички и най-вече за мен :rc_036: :ab_041: :ab_041:
Неделчева ,пак не изпълнихте задълженията си към членовете на клуба,пак се опитвате да се измъкнете от отговорност, прехвърляйки вината на други около вас,жалки създания без достойнство.Вашето его постави клуба в позицията нищо да не се случва.Страх ви е такъв като мен да влезе в управлението ,но защо,ЗАЩОТО НЯМА ДА ИМА МИЛОСТ ЗА ИНТРИГИ,ЛЪЖИ ,ЛЕНТЯЙСТВАНЕ И КРАЖБИ,НЯМА ДА ИМА МИЛОСТ ЗА ТЕЗИ ,КОИТО СА ИМАЛИ ШАНС ДА ТРЪГНАТ ПО ПРАВИЛНИЯТ ПЪТ,ЩЕ ИМА АТЕСТАЦИИ И ИЗИСКВАНИЯ КЪМ ВСЕКИ .

ТОВА ПЛАШИ БОЛШИНСТВОТО ЧЛЕНОВЕ,СТРАХ ГИ ОТ ПРОМЕНИТЕ ,КОИТО ЩЕ ГИ ПОСТАВЯТ В ПОЛОЖЕНИЕТО ДА РАБОТЯТ ,ЗА ДА УЧАСТВАТ В РАЗВИТИЕТО НА ПОРОДАТА В БЪЛГАРИЯ, А НЕ САМО ДА ПАРАДИРАТ,ЗАТОВА НЯМА ДА МЕ ПОДКРЕПЯТ,ЗАЩОТО ГИ Е СТРАХ ОТ МИСЪЛТА ,ЧЕ НЯМА ДА СЕ СПРАВЯТ,НЯМА ДА ПОКРИЯТ ИЗИСКВАНИЯТА,ЧЕ ЩЕ ТРЯБВА ДА СЕ ЛИШАТ ОТ МНОГО НЕЩА В ИМЕТО НА РАБОТАТА И ПОРОДАТА .А ТАКА Е ЛЕСНО ,А ЛЕСНОТО ВОДИ КЪМ ПРОВАЛА . БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ КОИТО ЩЕ МЕ ПОДКРЕПЯТ ,А НА ТЕЗИ КОИТО НЕ ,БЪРКАТЕ И ВРЕМЕТО ЩЕ ГО ДОКАЖЕ ,ЧЕ ПРИЯТЕЛСКИТЕ КРЪГОВЕ СА


#5 Потребителят е офлайн   dbonev Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 02-January 11

Публикувано: 26 February 2012 - 10:25 AM

Хайде и тук честито на новите началници!И сега,да помислим какво можем да направим за породата.....изложби добре но....колко от обикновенните хора хадят по изложби за да видят кучетата?!Можем да измислим нещо да запознаем хората с Канетата да им покажем че не са толкова страшни!Говоря за организирането на .....да речем неделни разходки по каркове и градини (в всички градове) мисля че ще е много интересно една внушителна група канета да играят и се забавляват....ще е интересно за хората.Темата може да се развива може да се измислят и игри в който да участват и зрители.....водене на куче,мятане на топки,показваме на изпълнение на различни куманди....абе в този дух.Какво е вашето мнение?!

#6 Потребителят е офлайн   elrisha Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 587
  • Регистрация: 20-January 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 26 February 2012 - 02:04 PM

Г-н Бонев, можете да си пуснете тема за предложения. Тази е единствено за Общите събрания.

#7 Потребителят е офлайн   angareva Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 82
  • Регистрация: 21-October 10

Публикувано: 02 March 2012 - 12:09 PM

Показване на мнениетоGOD OF TROY, в 25 February 2012 - 11:09 AM, написа:

ВАЖНА ТЕМА НО НИКОМУ НЕНУЖНА ОТ 12.2009. А МОЖЕ ПРОСТО ДА СЕ РАЗЧИСТВА ,С КАКВА ЛИ ЦЕЛ ?????
Е ДНЕС ЩЕ Я ДОПЪЛНЯ ,НО НЕ ЗНАМ ДОКОГА ЩЕ Е ЖИВО МНЕНИЕТО МИ!!!!!!!!!!!!!


Дойде денят на истината.Днес 24.02.2012 ще се проведе отчетно-изборно събрание на клуба КККБ .Повече от случващото го бях предвидил .Никой никога обикновено не държи на думата си напълно! Водиха се разговори ,мнения,обещания,поети ангажименти ,но дойде деня и всичко ,като че ли не се е случвало,"ами не съм сигурен ","аз не мога да влияя". Винаги има едно "НО",свикнал съм.Само не мога да разбера защо сегашните управляващите продължават да се подиграват с членовете си. Докога ще сме роби на случващото се.Кога ще признаем грешките и направим изводите.
Надявам се все пак разума да надделее над егото,това ще е от полза за всички и най-вече за мен :rc_036: :ab_041: :ab_041:
Неделчева ,пак не изпълнихте задълженията си към членовете на клуба,пак се опитвате да се измъкнете от отговорност, прехвърляйки вината на други около вас,жалки създания без достойнство.Вашето его постави клуба в позицията нищо да не се случва.Страх ви е такъв като мен да влезе в управлението ,но защо,ЗАЩОТО НЯМА ДА ИМА МИЛОСТ ЗА ИНТРИГИ,ЛЪЖИ ,ЛЕНТЯЙСТВАНЕ И КРАЖБИ,НЯМА ДА ИМА МИЛОСТ ЗА ТЕЗИ ,КОИТО СА ИМАЛИ ШАНС ДА ТРЪГНАТ ПО ПРАВИЛНИЯТ ПЪТ,ЩЕ ИМА АТЕСТАЦИИ И ИЗИСКВАНИЯ КЪМ ВСЕКИ .

ТОВА ПЛАШИ БОЛШИНСТВОТО ЧЛЕНОВЕ,СТРАХ ГИ ОТ ПРОМЕНИТЕ ,КОИТО ЩЕ ГИ ПОСТАВЯТ В ПОЛОЖЕНИЕТО ДА РАБОТЯТ ,ЗА ДА УЧАСТВАТ В РАЗВИТИЕТО НА ПОРОДАТА В БЪЛГАРИЯ, А НЕ САМО ДА ПАРАДИРАТ,ЗАТОВА НЯМА ДА МЕ ПОДКРЕПЯТ,ЗАЩОТО ГИ Е СТРАХ ОТ МИСЪЛТА ,ЧЕ НЯМА ДА СЕ СПРАВЯТ,НЯМА ДА ПОКРИЯТ ИЗИСКВАНИЯТА,ЧЕ ЩЕ ТРЯБВА ДА СЕ ЛИШАТ ОТ МНОГО НЕЩА В ИМЕТО НА РАБОТАТА И ПОРОДАТА .А ТАКА Е ЛЕСНО ,А ЛЕСНОТО ВОДИ КЪМ ПРОВАЛА . БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ КОИТО ЩЕ МЕ ПОДКРЕПЯТ ,А НА ТЕЗИ КОИТО НЕ ,БЪРКАТЕ И ВРЕМЕТО ЩЕ ГО ДОКАЖЕ ,ЧЕ ПРИЯТЕЛСКИТЕ КРЪГОВЕ СА






http://www.clubcanec...c.php?f=7&t=524




#8 Потребителят е офлайн   GOD OF TROY Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 306
  • Регистрация: 28-March 11
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 03 March 2012 - 12:00 PM

ХА СЕГА НА КАМЕНЧО С ОРЛОВИТЕ НОКТИ.
Слушай ме внимателно .Пуснах най-големият враг на християните -ЮДА, в дома си. Живеели сме с кучетата си в апартамента ни,ами на улицата ли да живеем.Като станаха повече от три ,а Диди искаше да продължи да се развива естествено намерих начин,наех си къща,имам възможност,не разбирам ти ли ми я плащаш или.Ще имам скоро лична къща дай боже ,и там ли ще ви преча :lol: Не ми се занимава с теб да обяснявам какво било и как било,но много е лесно да кажа,че си ми духал.Това естествено няма да повярва никой ,не защото не може да стане ,а просто не си мой тип.Който трябва ме разбира. Долни същества е пълно,писатели на приказки също. обясни само за тук четящите ,как ти се раждат такива глупост за Хектор,КОЙТО Е БЕЗ РОДОСЛОВИЕ И ДАННИ ЗА ПРОИЗХОД и тн...Обясни на хората тук ,как съм толкова луд да предлагам кучета от тази мастия по 3000 лева ,а кучето което купи от Диана от интер вече шампион ДАРК ЧЕЛСИ и ДВУКРАТЕН СВЕТОВЕН ШАМПИОН ТИНО ПО 1200-1400 лева /имаше 2 кучета по-скъпи по 1200 евро ,но те са върха на сладоледа/,абе колкото и да съм луд не съм и хората го знаят. Още един въпрос да отговориш тук, как купи от развъдника кучето си Африка- с ДОГОВОР ,и кой го искаше- Диана,да защити кого -ТЕБ. И как така изведнъж ти продаде куче без договори ,пък и ти се съгласи да броиш 1000евро за куче просто така,е сега ще кажеш ,че си глупав, ама кой ще ти повярва. Цитираш изложбата ,на която си довел кучката дето много ми е харесала,какво пише в заявката ти ,ти си пуснал заявката или сигурно не.Нали искаше да се учиш как стават нещата,ами Диана ти помагаше
стават нещата,ами Диана ти помагаше

Качена снимка

АКО КУЧКАТА Е ТВОЯ , КАКВО ПРАВИ ИМЕТО НА ДИАНА В СЕРТИФИКАТА НА ФСИ.Обясни ни,какво пише на експортното родословие-Диана .
А какъв е този документ издаден от УС на клуба,може би и той е измислица,,жалко и се чудя ,че е съставен дни след като неделчева е дала други показания.Е ОБЯСНЕТЕ ТОВА???? Няма обяснение,просто не се харесваме на управляващите неделчева и пламен.Или какво обеща да излъже неделчева ,каквото и на всички кошеревски свидетели ............пари защото тези за пари гащи свалят!!!!

Качена снимка

Да ,имаше бой между Дарк и Еланка.Пострада Еланка много,нали си е луда :).Да ,така е решихме да ти я дадем при теб,но не да я заплождаш обаче с великият хектор МАСТИЯТА БЕЗ РОДОСЛОВИЕ И ДАННИ ЗА ПРОИЗХОД .Като стана гафа какво ти казах,кучката ни с мастии не се запложда ,аборт или кастрация на бебетата!!! Ти какво каза ,куче нямате ,кой не удържа на думата,кой не удържа на всички приказки и уговорки-ами ти лъжеца,някой ти направи евала ,а ти се изплю на всичко .Ставало въпрос за много пари,алчността е сериозен аргумент ,пък и не знам какво си разправял на Павлин -лимонаденият Джо,май ти е давал пари ама дали са стигали до мен или Диана ,какво си го лъгал ти си знаеш ,нали той ти е финансиста.Е направил съм си изводите,кой не е правил грешки.Едно е ясно,всеки ден се развиваме и учим ,не знаех че при кучкарите има толкова тиня.А и ти май си бивш милиционер,още по-голяма тиня ,не защото си бил милиционер ,а защото си бивш!!!!Знаеш ли,ти си най-голямата грешка на Диана ,че въобще ти повярва.А ти вярваш ли си ???

ТУК ПО-ТРУДНО ТРИЕТЕ!!!!!!!!!!!!!!!
ОБРЕЧЕНИ НА УПАДЪК ,ЧЛЕНОВЕ И ХОРА РАЗВЪЖДАЩИ КУЧЕТА БЕЗ РОДОСЛОВИЯ И ДАННИ ЗА ПРОИЗХОДА ИМ,ТОВА ЛИ Е КЛУБ КККБ

#9 Потребителят е офлайн   GOD OF TROY Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 306
  • Регистрация: 28-March 11
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 03 March 2012 - 09:27 PM

Бонке,ти се мислиш за много умна и начетена ,излишно е да се натягаш,вече имам изградено мнение за теб и няма как да го промениш.За експерт те бъзикам ,както го направих и за старите ти корени,много лесно се хващаш,ама ти е простено,просто си руса.Ако те срещна на улицата няма да те забележа,но обстоятелствата ме поставиха да те търпя с величието ти на протеклото събрание. А по отношение масата имах основно предвид неделчева и семейство.
Много ще те помоля да не се опитваш да вменяваш кой как си гледа кучетата. Едно мога да кажа ,че никога не си посещавала дома ми и най-малко може да знаеш как живеят нашите домашните любимци. Аз нямам на този етап ливада ,но има достатъчно място за разхождане на любимците ни в двора на дома ни. А има и съвременни методи за това.Един развъдник с 8-9 кучета надали има време за идеята ти да тича със всеки. Явно много сте далеко от начина ми на живот,аз съм един лентяй и пълен със свободно време,не ходя на репетиции ,нямам концерти като теб ,така че не се занасай с мен.Ако посетиш единствената градинка в София за кучета може да разпиташ ,къде е поляната на кане корсо,е там обикновено има поне 3-4 кане корсо всеки ден,не се излагай чак толкова ,има доста хора които знаят къде сме и как се забавляваме.
Аз дадох отговор на въпросите ти ,а ти завъртя темата как аз гледаме нашите кучета. Едно е факт,Диди 90 процента от случаите излиза подготвена за всяко състезание,е има и кофти дни.А и каква е темата ,нашите кучета ,г-н Литов, клуба и неговата работа ,какво.
Твоята приятелка ръси лъжа след лъжа,проблема е ,че някой хора не са като мен ,те не конфликтуват и не търсят истината ,това са те и не може човек да им се сърди.НО ТУК ЧЕТА ПОРЕДНАТА ЛЪЖА ОТ НЕДЕЛЧЕВА.ПОМНИ ЧЕ Я ПИТАМ ПУБЛИЧНО ЗА ТЕЗИ ВЪПРОСИ ,ДА ВИДИМ ЛЪЖЕ ЛИ ИЛИ НЕ,ЩЕ ОТГОВОРИ ИЛИ НЕ
1. ТВЪРДИ КАКВО ,ЧЕ ПЪРВОТО КУЧИЛО НА ДИАНА НЕ Е ИЗПЪЛНИЛО ПРАВИЛНИКА ЗА РАЗВЪДНА ДЕЙНОСТ - ТРИ ОЦЕНКИ ЗА ДВАМАТА РОДИТЕЛИ И ИЗСЛЕДВАНЕ ЗА ДИСПЛАЗИЯ. НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА, НЕ Е ИЗПЪЛНИЛА ТЕЗИ УСЛОВИЯ ИЛИ ПРОСТО НЕ ПРИЕМАХА ДИАНА В КЛУБА ВЪПРЕКИ ,ЧЕ ИМАШЕ ПОДАДЕНА МОЛБА НЯКОЛКО ПЪТИ И ТАКА НЕ МОЖЕШЕ ДА ПОЛУЧИ РОДОСЛОВИЯ.?????
2. КАК БУДА И ХАЛИ ОСЪЩЕСТВИХА ВРЪЗКА- ПЛАНИРАНА ИЛИ СЛУЧАЙНА И ИМАЛО ЛИ Е ПРЕДВАРИТЕЛНО ПРЕДСТАВЕНИ ВСИЧКИ ДОКУМЕНТИ. И ЗАПЛОЖДАЛ ЛИ Е БУДА ДРУГИ КУЧКИ СЛЕД СЪЗДАВАНЕТО НА КЛУБА ИЗВЪН ПРАВИЛНИКА ???
3.КОГА БЕ ПРОВЕДЕНА СРЕЩАТА С РАЗВЪДНИЦИТЕ,НА КОЯТО НЕ Е ПРИСЪСТВАЛА ДИАНА,ДАЛИ НЕ И КАЗАХТЕ ЗА НЕЯ КЪМ 15.00 ,ЧЕ НАЧАЛЕН ЧАС БЕ 18.00,ДАЛИ НЕ БЕШЕ В МАГАЗИНА ЗА МЕБЕЛИ ИКЕА,И ТЪЙ КАТО ЗАКЪСНЯХМЕ СЕ СРЕЩНАХМЕ КЪМ 17.00 НА БЕНЗИНОСТАНЦИЯ ПЕТРОЛ НА СИМЕОНОВСКО ШОСЕ ,НА КОЯТО НИ РАЗЯСНИХА КАКВА Е ЦЕЛТА И ТЯ И ВЛАДО СЕ ОБЯВИХА ПРОТИВ ПРОМЯНАТА В ПРАВИЛНИКА ЗА РАЗВЪЖДАНЕ В ПОСОКА РАЗРЕШЕНИЕ ЗА КУЧЕТА С ДИСПЛАЗИЯ С, МОГА ДА ИЗБРОЯ ПРИСЪСТВАЩИТЕ ,НО СЕГА ЩЕ ЗАМЪЛЧА
4. КАК СЕ Е НАМЕСВАЛ Г-Н ЛИТОВ В РЕШЕНИЯТА ЗА ИЗДАВАНЕ НА РОДОСЛОВИЯ ИЛИ ПРОСТО ПОДАДОХМЕ МОЛБА ДО ФЕДЕРАЦИЯТА КАТО ВЪРХОВЕН ОРГАН С ИСКАНЕ ДА ПОЛУЧИМ АРГУМЕНТИРАН ОТКАЗ НА КЛУБА ЗА ЧЛЕНСТВОТО НА ДИАНА И КАТО НЕ НАПРАВИХА ТАКЪВ Я ПРИЕХА.

БОНКЕ ,ЗНАЕШ ЛИ КАКВА Е РАЗЛИКАТА МЕЖДУ МЕН И ТЕБ ,АЗ НЕ СЪМ ГОТОВ ДА ГУБЯ ОТ ХОРА КАТО НЕДЕЛЧЕВА И ПЛАМЕН,НЕ СЪМ ГОТОВ ВСЕ ОЩЕ ДА ПРЕДАМ СТРАНАТА СИ И ДА ИЗБЯГАМ В СЪРБИЯ ,КАКТО МАЙ ТИ СИ ГО НАПРАВИЛА. НЕ СЪМ ОТ ХОРА ГОТОВИ ДА СЕ ПРЕДАВАТ,БЯХ НАПЪЛНО СЛЯП 3 ГОДИНИ,НИКОЙ НЕ ВЯРВАШЕ ,ЧЕ ЩЕ СИ ВЪРНА ЖИВОТА ,БЯХА МЕ ОТПИСАЛИ ,НО АЗ СЕ ВЪРНАХ. НИКОГА НЯМА ДА УМРА КАТО МИШКА ,ИСТИНАТА Е ДРУГА И КОЛКОТО ДА ПОВТАРЯТЕ ЛЪЖИТЕ СИ ТЕ НЯМА ДА СТАНАТ ИСТИНА ,УБЕДИ ПРИЯТЕЛКАТА ТИ НЕДЕЛЧЕВА ДА СЕ ОТТЕГЛИ ПОНЕ ДОСТОЙНО. А АКО ТЕЗИ ТРИМЦАТА -МИТКО,ВЛАДО И ДИАНА НЕ СЪТВОРЯТ НЕЩО ХУБАВО ПРЕЗ СЛЕДВАЩАТА ГОДИНА ,АЗ ЩЕ СЪМ ПЪРВИЯТ ,КОЙТО ЩЕ СЕ ОТТЕГЛИ И ПРИЗНАЕ ГРЕШКАТА СИ. МОЖЕ ДА ГО КОПИРАШ И МИ ГО ПРИПОМНИШ СЛЕД 365 ДНИ !!!!!!!!!!!!! НО ЕСТЕСТВЕНО БЕЗ ИЗМЕТ КАТО КАМЕН И ДРУГИ, НЕКА НЕДЕЛЧЕВА СИ ГИ ВЗЕМЕ У ТЯХ И ДА СИ ВЪДЯТ И РАБОТЯТ ЗАЕДНО. АКО СЕ ИМАШ ЗА ИНТЕЛИГЕНТНА ,МАКАР ДА СЕ СЪМНЯВАМ ЩЕ ВНИКНЕШ В ДУМИТЕ МИ. ПОЗДРАВИ,СЕГА МОЖЕ ДА МЕ ИЗТРИЕТЕ ,Е НЕДЕЛЧЕВА СЪМ СИГУРЕН ,ЧЕ НЯМА ДА ОТГОВОРИ ТОЧКА ПО ТОЧКА ,А НАВЯРНО ПАК ЩЕ ПОНЕ ДА СЪСКА,НО КАКВО ДА Я ПРАВИШ ,ТЯ ВЪЗРАСТТА И Я ПРЕДРАЗПОЛАГА КЪМ ПОДОБНО ПОВЕДЕНИЕ,ЗЛИ БАБИ НА ПАЗАРА СЪМ СРЕЩАЛ КАТО НЕЯ МНОГО.

#10 Потребителят е офлайн   angareva Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 82
  • Регистрация: 21-October 10

Публикувано: 03 March 2012 - 10:58 PM

!!! .НО ТУК ЧЕТА ПОРЕДНАТА ЛЪЖА ОТ НЕДЕЛЧЕВА.ПОМНИ ЧЕ Я ПИТАМ ПУБЛИЧНО ЗА ТЕЗИ ВЪПРОСИ ,ДА ВИДИМ ЛЪЖЕ ЛИ ИЛИ НЕ,ЩЕ ОТГОВОРИ ИЛИ НЕ 1. ТВЪРДИ КАКВО ,ЧЕ ПЪРВОТО КУЧИЛО НА ДИАНА НЕ Е ИЗПЪЛНИЛО ПРАВИЛНИКА ЗА РАЗВЪДНА ДЕЙНОСТ - ТРИ ОЦЕНКИ ЗА ДВАМАТА РОДИТЕЛИ И ИЗСЛЕДВАНЕ ЗА ДИСПЛАЗИЯ. НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА, НЕ Е ИЗПЪЛНИЛА ТЕЗИ УСЛОВИЯ ИЛИ ПРОСТО НЕ ПРИЕМАХА ДИАНА В КЛУБА ВЪПРЕКИ ,ЧЕ ИМАШЕ ПОДАДЕНА МОЛБА НЯКОЛКО ПЪТИ И ТАКА НЕ МОЖЕШЕ ДА ПОЛУЧИ РОДОСЛОВИЯ.?????: 2. КАК БУДА И ХАЛИ ОСЪЩЕСТВИХА ВРЪЗКА- ПЛАНИРАНА ИЛИ СЛУЧАЙНА И ИМАЛО ЛИ Е ПРЕДВАРИТЕЛНО ПРЕДСТАВЕНИ ВСИЧКИ ДОКУМЕНТИ. И ЗАПЛОЖДАЛ ЛИ Е БУДА ДРУГИ КУЧКИ СЛЕД СЪЗДАВАНЕТО НА КЛУБА ИЗВЪН ПРАВИЛНИКА ???3.КОГА БЕ ПРОВЕДЕНА СРЕЩАТА С РАЗВЪДНИЦИТЕ,НА КОЯТО НЕ Е ПРИСЪСТВАЛА ДИАНА,ДАЛИ НЕ И КАЗАХТЕ ЗА НЕЯ КЪМ 15.00 ,ЧЕ НАЧАЛЕН ЧАС БЕ 18.00,ДАЛИ НЕ БЕШЕ В МАГАЗИНА ЗА МЕБЕЛИ ИКЕА,И ТЪЙ КАТО ЗАКЪСНЯХМЕ СЕ СРЕЩНАХМЕ КЪМ 17.00 НА БЕНЗИНОСТАНЦИЯ ПЕТРОЛ НА СИМЕОНОВСКО ШОСЕ ,НА КОЯТО НИ РАЗЯСНИХА КАКВА Е ЦЕЛТА И ТЯ И ВЛАДО СЕ ОБЯВИХА ПРОТИВ ПРОМЯНАТА В ПРАВИЛНИКА ЗА РАЗВЪЖДАНЕ В ПОСОКА РАЗРЕШЕНИЕ ЗА КУЧЕТА С ДИСПЛАЗИЯ С, МОГА ДА ИЗБРОЯ ПРИСЪСТВАЩИТЕ ,НО СЕГА ЩЕ ЗАМЪЛЧА 4. КАК СЕ Е НАМЕСВАЛ Г-Н ЛИТОВ В РЕШЕНИЯТА ЗА ИЗДАВАНЕ НА РОДОСЛОВИЯ ИЛИ ПРОСТО ПОДАДОХМЕ МОЛБА ДО ФЕДЕРАЦИЯТА КАТО ВЪРХОВЕН ОРГАН С ИСКАНЕ ДА ПОЛУЧИМ АРГУМЕНТИРАН ОТКАЗ НА КЛУБА ЗА ЧЛЕНСТВОТО НА ДИАНА И КАТО НЕ НАПРАВИХА ТАКЪВ Я ПРИЕХА. !!!



С Протокол от Заседание на УС на КККБ от 13.11.2010 г
След упражнен натиск от страна на Председателят на БРФК върху ОРД на КККБ да бъдат издадени родословия на кучило на не клубен член ,и евентуални последствия за Клуба,ако такива не бъдат издадени:
1.Разискване за членството на Диана Русева в КККБ гласували 7,четирима за,2 против,1 въздържал се.
2.КККБ ще издаде родословия на кучилото след предоставяне на необходимите документи,с личната отговорност и уверение на ОРД,че такива съществуват,гласували 7,4 за,двама от които с коментар за необходимите документи,2 против,1 въздържал се.

#11 Потребителят е офлайн   angareva Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 82
  • Регистрация: 21-October 10

Публикувано: 03 March 2012 - 11:07 PM


КАНЕ КОРСО КЛУБ БЪЛГАРИЯ
Член на БРФК
+359 886 608 101; +359 898 472 020;
Седалище: България, гр.София, ул. Димитър Петков 119 Бл. 13-14, Вх. А, Ет.16, Ап.63
canecorsobg@gmail.com www.clubcanecorso.com


До
Г-жа Диана Русева






02 Април 2010 г.

Г-жо Русева,

С настоящото Ви уведомяваме, че зявлението Ви за членство в Кане Корсо Клуб България беше отхвърлено от членовете на Управителния Съвет на сдружението на заседнаие на УС проведено на 13 Март 2010 г.
Считаме, че мотивацията изложена от Вас в Заявлението Ви за членство не е достатъчно убедителна, а публичните Ви действия и изяви, които до момента се изразяват в уроване на престижа на Кане Корсо Клуб България, БРФК, както и в лични нападки, обиди и заплахи отправяни към членове на сдружението напълно противоречат на целите и ценностите на Кане Корсо Клуб България.






Пламен Цветковски

Председател
Кане Корсо Клуб България


#12 Потребителят е офлайн   bonboni Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5760
  • Регистрация: 19-June 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 03 March 2012 - 11:24 PM

Русев,

Запомни едно-много се забавлявам с глупостите ти като ме определяш и ми слагаш епитети .
Отдавна не се вълнувам от такива неща и можеш да си ги спестиш,защото други са факторите за мен и в професията ми и в кинологията-за твое съжаление ти не си нито фактор в професията ми нито в кинологията за да ме вълнува твоето мнение за мен .Пълните зали и титлите на кучетата ми говорят повече от празните ти приказки. :ab_041:
User's Signature

"Някои хора са като 1 стотинка - двулицеви и не струват нищо!! "

Качена снимка MASTERPIECE OF BALKAN-NEWFOUNDLAND KENNELКачена снимка

#13 Потребителят е офлайн   GOD OF TROY Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 306
  • Регистрация: 28-March 11
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 04 March 2012 - 08:41 AM

НЕДЕЛЧЕВА ,ПАК ТУК ПРОЛИЧА,КОЛКО ЕДНОЛИЧНО СТЕ УПРАВЛЯВАЛИ КЛУБА!!!!
САМОТО ИЗЛОЖЕНИЕ НА ФАКТИТЕ И ПРИЧИНАТА ПРЕДИЗВИКВАТ СМЯХ У ПОВЕЧЕТО ПРОЧЕЛИ ТОЗИ ЕМАЙЛ. ТОЙ ОТДАВНА Е ПУБЛИЧЕН И НЕ Е ЕДИНСТВЕНИЯТ!!!!
ТУК ПАК ЩЕ ОБЪРНА ВНИМАНИЕТО НА ЕДИН ФАКТ- НА 2 АПРИЛ 2010 ГОДИНА ПЛАМЕН ЦВЕТКОВСКИ НЕ Е БИЛ НИКОЙ В ТОЗИ КЛУБ ОСВЕН КАТО ЧЛЕН , А ПОЧЕТНО СЕ Е ПОДПИСАЛ КАТО ПРЕДСЕДАТЕЛ, КОЕТО ОЩЕ ПОВЕЧЕ ПОТВЪРЖДАВА ДУМИТЕ МИ ЗА ТОТАЛИТАРНО ВОДЕНЕ НА КЛУБА ,ЗА ПОДСТАВЕНИ ЛИЦА И ЗА ЛИЧНАТА ВЕНДЕТА ,КОЯТО ВОДИ СЕМЕЙСТВОТО ВИ С ДИАНА РУСЕВА.
ТОВА Е И ПРИЧИНАТА ЗА НАШЕТО ОТНОШЕНИЕ КЪМ РЪКОВОДСТВО НА ТОЗИ КЛУБ ВЪВ ВАШЕ ЛИЦЕ И ПЛАМЕН. ОЩЕ ОТ САМОТО НАЧАЛО НА 2009 ВИЕ ТЕНДЕНЦИОЗНО И УМИШЛЕНО СПЪВАТЕ РАБОТАТА НА ДИАНА ,ТЪРСИТЕ НАЧИН ДА Я КОМПРОМЕТИРАТЕ И ОЩЕТЯВАТЕ. ТУК ИДВА ЗА МЕН ОТГОВОРА И ЗАЩО СВИДЕТЕЛСТВАХТЕ СРЕЩУ НЕЯ ЗА ДОКАЗВАНЕ НА СОБСТВЕНОСТТА И. КАКВОТО И ДА ПРАВИТЕ ,КАКВИ И ГРЕШКИ ТЯ ДА ДОПУСКА, ТЯ ВИНАГИ ЩЕ Е ПО-ДОБРА ОТ ВАС .

#14 Потребителят е офлайн   angareva Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 82
  • Регистрация: 21-October 10

Публикувано: 04 March 2012 - 09:28 AM

Показване на мнениетоGOD OF TROY, в 04 March 2012 - 08:41 AM, написа:

НЕДЕЛЧЕВА ,ПАК ТУК ПРОЛИЧА,КОЛКО ЕДНОЛИЧНО СТЕ УПРАВЛЯВАЛИ КЛУБА!!!!
САМОТО ИЗЛОЖЕНИЕ НА ФАКТИТЕ И ПРИЧИНАТА ПРЕДИЗВИКВАТ СМЯХ У ПОВЕЧЕТО ПРОЧЕЛИ ТОЗИ ЕМАЙЛ. ТОЙ ОТДАВНА Е ПУБЛИЧЕН И НЕ Е ЕДИНСТВЕНИЯТ!!!!
ТУК ПАК ЩЕ ОБЪРНА ВНИМАНИЕТО НА ЕДИН ФАКТ- НА 2 АПРИЛ 2010 ГОДИНА ПЛАМЕН ЦВЕТКОВСКИ НЕ Е БИЛ НИКОЙ В ТОЗИ КЛУБ ОСВЕН КАТО ЧЛЕН , А ПОЧЕТНО СЕ Е ПОДПИСАЛ КАТО ПРЕДСЕДАТЕЛ, КОЕТО ОЩЕ ПОВЕЧЕ ПОТВЪРЖДАВА ДУМИТЕ МИ ЗА ТОТАЛИТАРНО ВОДЕНЕ НА КЛУБА ,ЗА ПОДСТАВЕНИ ЛИЦА И ЗА ЛИЧНАТА ВЕНДЕТА ,КОЯТО ВОДИ СЕМЕЙСТВОТО ВИ С ДИАНА РУСЕВА.
ТОВА Е И ПРИЧИНАТА ЗА НАШЕТО ОТНОШЕНИЕ КЪМ РЪКОВОДСТВО НА ТОЗИ КЛУБ ВЪВ ВАШЕ ЛИЦЕ И ПЛАМЕН. ОЩЕ ОТ САМОТО НАЧАЛО НА 2009 ВИЕ ТЕНДЕНЦИОЗНО И УМИШЛЕНО СПЪВАТЕ РАБОТАТА НА ДИАНА ,ТЪРСИТЕ НАЧИН ДА Я КОМПРОМЕТИРАТЕ И ОЩЕТЯВАТЕ. ТУК ИДВА ЗА МЕН ОТГОВОРА И ЗАЩО СВИДЕТЕЛСТВАХТЕ СРЕЩУ НЕЯ ЗА ДОКАЗВАНЕ НА СОБСТВЕНОСТТА И. КАКВОТО И ДА ПРАВИТЕ ,КАКВИ И ГРЕШКИ ТЯ ДА ДОПУСКА, ТЯ ВИНАГИ ЩЕ Е ПО-ДОБРА ОТ ВАС .
<div><br></div><div><br></div><div>&nbsp;Из Протокол от Извънредно Общо Събрание на КККБ, проведено на 29.01.2011 г.

Депозирани са оставки на 4 ма от членовете на УС на КККБ и решение на ОС Управителния съвет на Клуба да бъде съставен от 3 ма души,гласували 15,14 за,1 против.
За постът Председател са подложени на гласуване 2 кандидатури,на Пламен Цветковски, гласували 13 за ,1 против,1 въздържал се,за кандидатурата на Диана Русева гласували 1 за, 11 против,3 ма въздържали се.

</div><div><br></div><div><br></div><div><br></div><br class="Apple-interchange-newline">&nbsp;Из Протокол от Извънредно Общо Събрание на КККБ, проведено на&nbsp;13.03.2010г.Присъствали 14 души.<div>ОС разгледа заявление за напускане на поста Председател на Мирослава Божилова.Заявлението е подложено на гласуване &nbsp;и е прието с 13 гласа за,1 против.Номиниран за Председател с мандата на настоящият УС Пламен Цветковски.Гласували 14,за 14.</div>

#15 Потребителят е офлайн   GOD OF TROY Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 306
  • Регистрация: 28-March 11
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 04 March 2012 - 09:31 AM

НЕДЕЛЧЕВА ,АМА МНОГО СТЕ ЗЛА .ДАЙТЕ ДА ОБЯСНИМ НА ЧИТАТЕЛИТЕ ЗА КАКВО СТАВА НА ВЪПРОС
РАЗВЪДНИКА НЯМА САМО ЕДНО КУЧИЛО ,А НЯКОЛКО.
ВЪПРОСА МИ КЪМ НЕДЕЛЧЕВА БЕ ЗА ПЪРВОТО НИ КУЧИЛО МЕЖДУ InterCh Dark Chelsea Corso Imperium и JWW,WW Quintiliano Del Rosso Malpelo "
......"1. ТВЪРДИ КАКВО ,ЧЕ ПЪРВОТО КУЧИЛО НА ДИАНА НЕ Е ИЗПЪЛНИЛО ПРАВИЛНИКА ЗА РАЗВЪДНА ДЕЙНОСТ - ТРИ ОЦЕНКИ ЗА ДВАМАТА РОДИТЕЛИ И ИЗСЛЕДВАНЕ ЗА ДИСПЛАЗИЯ. НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА, НЕ Е ИЗПЪЛНИЛА ТЕЗИ УСЛОВИЯ ИЛИ ПРОСТО НЕ ПРИЕМАХА ДИАНА В КЛУБА ВЪПРЕКИ ,ЧЕ ИМАШЕ ПОДАДЕНА МОЛБА НЯКОЛКО ПЪТИ И ТАКА НЕ МОЖЕШЕ ДА ПОЛУЧИ РОДОСЛОВИЯ.?????"..............,
е лошо ли е да се стартира с най-добрият за две години мъжкар, и какво става ,ИЗВЕДНЪЖ СКАЧАМЕ С ТАКАВА ВРЪЗКА.
ЕСТЕСТВЕНО НЕДЕЛЧЕВА ,НЯМА КАК ДА СЕ СЛУЧИ РЕДОВЕН ЧЛЕН НА ФЕДЕРАЦИЯТА,ТАКЪВ КОЙТО НИКОГА НЕ Е ОТЛЪЧВАН ОТ НИКОЙ КЛУБ,СОБСТВЕНИК НА РАЗВЪДНИК ДА НЕ ПОЛУЧИ РОДОСЛОВИЯ, НАЛИ САМА РАЗБИРАШ ,ЧЕ СИ НЕКОМПЕТЕНТНА, НОРМАЛНО Е ДА ПОДАДЕМ ЖАЛБА КЪМ БРФК,КАКВО НА ТЕБ ЛИ ДА Я ПИША ИЛИ ДА ТИ ЛЯГАМ В КРАКАТА И ТУК ОТГОВОРА ТИ
......"С Протокол от Заседание на УС на КККБ от 13.11.2010 г
След упражнен натиск от страна на Председателят на БРФК върху ОРД на КККБ да бъдат издадени родословия на кучило на не клубен член ,и евентуални последствия за Клуба,ако такива не бъдат издадени:
1.Разискване за членството на Диана Русева в КККБ гласували 7,четирима за,2 против,1 въздържал се.
2.КККБ ще издаде родословия на кучилото след предоставяне на необходимите документи,с личната отговорност и уверение на ОРД,че такива съществуват,гласували 7,4 за,двама от които с коментар за необходимите документи,2 против,1 въздържал се."...
..........
ТУК ПАК СЕ ОПИТВАШ ДА РЕЗИЛИШ Г-Н ЛИТОВ,НАТИСК НЕ Е ИМАЛО ,А ВЪПРОС КЪМ ОРД -ЗАЩО!!???? ОРД Е ИЗЛОЖИЛ ОБСТОЯТЕЛСТВАТА И ЗАТОВА Е ПОЛУЧИЛ СЪВЕТА ДА СЕ СЪБЕРЕ УС ДА РЕШИ,А НЕ ВИЕ С МЪЖЛЕТО ТИ ИЛИ ТОЙ ЕДНОЛИЧНО ДА РЕШАВА. КАКТО СЕ ВИЖДА МАЙ САМО ТОЙ Е БИЛ ПРОТИВ. РОДОСЛОВИЯТ не са издадени и Диана не е станала член под натиска на г-н Литов .Много ти се иска да го резилиш ,а е станало с решение на УС,гадно ти е но УС решава нещата ,не пламенчо или ти!!!!!!!!!!!
ТОВА МИЛИ МИ ЧИТАТЕЛИ Е ВТОРИ ОПИТ ,ТОВА Е ЗА ВТОРОТО КУЧИЛО ЗА РАЗВЪДНИКА ChMK,ChGEO,ChBG Elanka Corso Imperium и JWW,WW Gvido Sangue Magnifica,и тук МНОГО лоша връзка ,но и тук намират начин да ни пречат,бащата нямал изследване за дисплазия ,което не отговаря на истината и идва причината да пуснем отново жалба до федерацията. И ЕСТЕСТВЕНО Г-Н ЛИТОВ Е ПОСТАВИЛ ОТНОВО ЗАДАЧА НА ОРД ДА РАЗГЛЕДА СЛУЧАЯ И ВЗЕМЕ РЕШЕНИЕ,ЗАЩОТО ТОГАВА ПЪК НЕДЕЛЧЕВА И ПЛАМЕН ОТКАЗВАТ ДА ПОДПЕЧАТАТ РОДОСЛОВИЯТА/ ПЕЧАТА НА КЛУБА Е ПО НЕОБЯСНИМИ ПРИЧИНИ Е У ТЯХ /, РОДОСЛОВИЯТА ,КОИТО ОТДАВНА СА ПРИГОТВЕНИ ОТ ОРД БЕЗ ЛИПСИ В ДОКУМЕНТАЦИЯТА И В СРОК СЪОТВЕТНО ПРАВИЛНИКА ЗА РАЗВЪДНА ДЕЙНОСТ ,ЗА ДА ГИ ПОЛУЧИМ.
С ТЕЗИ СИ ДЕЙСТВИЯ ТЕ УСПЯХА ДА ПРИНУДЯТ МНОГО ОТ ЧЛЕНОВЕТЕ НА УС ДА ПОДАДАТ ОСТАВКА ,ВКЛЮЧИТЕЛНО ОРД ,ЗАРАДИ ТОТАЛИТАРНОТО СИ ПОВЕДЕНИЕ ДОРИ В ПОЛОЖЕНИЕ ДА НЕ Е ПРЕДСЕДАТЕЛ ПЛАМЕНЧО И НЕДЕЛЧЕВА. Е, КЪДЕ Е ИСТИНАТА ?????

#16 Потребителят е офлайн   GOD OF TROY Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 306
  • Регистрация: 28-March 11
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 04 March 2012 - 09:49 AM

НЕДЕЛЧЕВА ,СПРИ СЕ И ОБМИСЛИ КАКВО ПИШЕШ,ЗАНАМ ,ЧЕ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРАШ !!!!
ТОВА ,КОЕТО ЦИТИРАШ КАТО РЕШЕНИЕ НА ИЗВЪНРЕДНОТО ОБЩО СЪБРАНИЕ
..........."Из Протокол от Извънредно Общо Събрание на КККБ, проведено на 29.01.2010 г.

Депозирани са оставки на 4 ма от членовете на УС на КККБ и решение на ОС Управителния съвет на Клуба да бъде съставен от 3 ма души,гласували 15,14 за,1 против.
За постът Председател са подложени на гласуване 2 кандидатури,на Пламен Цветковски, гласували 13 за ,1 против,1 въздържал се,за кандидатурата на Диана Русева гласували 1 за, 11 против,3 ма въздържали се. "...............
Е ПАК ОПИТ ДА МАНИПУЛИРАТЕ ОБЩЕСТВОТО ,ТОВА СЪБРАНИЕ ПО СПОМЕН СЕ ПРОВЕДЕ ДЕКМВРИ 2010 ГОДИНА /ЗАВЕДЕНИЕ - КРЪЧМА НА БУЛ.КОНСТАНТИН ВЕЛИЧКОВ /. НА НЕГО СЕ ДЕПОЗИРАХА ОСТАВКИТЕ НА НЯКОЛКО ЧЛЕНА НА УС. ВЗЕ СЕ РЕШЕНИЕ ЗА СВИКВАНЕ НА СЪБРАНИЕ ЗА ИЗБОР НА НОВ УС,ТЪЙ КАТО СЪБРАНИЕТО БЕ ОТЧЕТНО ЗА 2010 И ТОГАВА ПРОМЕНИ В УС ПО ЗАКОН Е НЕВЪЗМОЖНО ДА СЕ ИЗВЪРШАТ. ЗАТОВА МИСЛЯ ПРЕЗ ЯНУАРИ 2011 СЕ СВИКА НОВО ИЗВЪНРЕДНО СЪБРАНИЕ ЗА ИЗБОР НА НОВО РЪКОВОДСТВО И СМЯНА НА УСТАВА / ПРОВЕДЕНО В ПИЦАРИЯ НА УЛ.КНЯЗ БОРИС,ТЪЙ КАТО НАЕТАТА ОТ ВАС ЗАЛА БИЛА ЗАЕТА ПО ПОГРЕШКА ,А ВИЕ ВЪОБЩЕ НЕ СТЕ Я ПЛАТИЛИ В СРОК/ .
цитирам пак вашият сайт
........."
Заглавие: ИЗВЪНРЕДНО ОБЩО СЪБРАНИЕ НА КАНЕ КОРСО КЛУБ БЪЛГАРИЯ
МнениеПубликувано на: 13 Яну 2011, 17:38
Offline
Аватар пламен-pyts

Регистриран на: 18 Май 2010, 14:04
Мнения: 43
Местоположение: СОФИЯ
ПОКАНА
ЗА ИЗВЪНРЕДНО ОБЩО СЪБРАНИЕ
ДО ЧЛЕНОВЕТЕ НА
КАНЕ КОРСО КЛУБ БЪЛГАРИЯ

Управителният съвет на сдружение Кане Корсо Клуб България свиква извънредно общо събрание на 29. 01. 2011 г. от 14 ч., гр. София
ул. "Княз Борис 1" No.73, http://www.zala73.com/
при следния дневен ред:

1. Промяна на Устав Чл.7/3 Управителен Съвет – състав и членове;
2. Разискване на други въпроси.".............

ТОВА СЪБРАНИЕ ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ БЕ СВИКАНО С МНОГО НАРУШЕНИЯ,НЕГОВИТЕ РЕШЕНИЯ НЕ МИНАХА В СЪДА И ЗАТОВА СЕ НАПРАВИ НОВО СЪБРАНИЕ ПРЕЗ МАЙ /ОТНОВО В ПИЦАРИЯТА НА УЛ.КНЯЗ БОРИС ,ЗАЩОТО ОТНОВО СТАНАЛА ГРЕШКА СЪС ЗАЛАТА , А ТЯ ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ НЕ Е ПЛАТЕНА/

извадка от форума на КККБ ,който успешно се модерира....." Заглавие: ИЗВЪНРЕДНО ОБЩО СЪБРАНИЕ - 28.05.2011
МнениеПубликувано на: 19 Май 2011, 12:12
Offline
Аватар ЕЛРИША

Регистриран на: 18 Май 2010, 18:58
Мнения: 63
Местоположение: София
Управителният съвет на сдружение „Кане Корсо Клуб България“, София, на основание чл. 26 ЗЮЛНЦ свиква извънредно общо събрание на 28.05.2011 г. в 14 ч. в София, ул. Княз Борис I № 73, при следния дневен ред: 1. промяна на устава; 2. избор на управителен съвет; 3. разни. При липса на кворум на основание чл. 27 ЗЮЛНЦ събранието ще се проведе същия ден в 15 ч., на същото място.""""...........


, ТАКА ЧЕ МИЛИЧКАТА МИ ,МНОГО СИ СЕ ОБЪРКАЛА ,ПЛАМЕНЧО Е ПРЕДСЕДАТЕЛ НЯКЪДЕ ОТ ЮНИ-ЮЛИ 2011 ОТНОВО ,цитирам личният ви форум

........" Заглавие: УПРАВИТЕЛЕН СЪВЕТ НА КККБ
МнениеПубликувано на: 27 Юни 2011, 15:04
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Май 2010, 18:58
Мнения: 63
Местоположение: София
УПРАВИТЕЛЕН СЪВЕТ НА КККБ

1. Пламен Цветковски - Председател на КККБ
2. Десислава Генкова - Зам. Председател на КККБ
3. Димитър Джуров - Отговорник Развъдна дейност на КККБ

Съвсем скоро ще бъдат обявени и членовете на Развъдната комисия!"..................................

,ВСИЧКО ДРУГО Е ЛЪЖА,НЕ СЪМ ПОДГОТВЕН ,НО МОГА ДА НАПРАВЯ СПРАВКА ЗА НАСТЪПИЛИ ПРОМЕНИ В КЛУБА И ЩЕ ПОКАЖА НА ЧИТАТЕЛИТЕ малките ТИ ГРЕШКИ.

#17 Потребителят е офлайн   angareva Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 82
  • Регистрация: 21-October 10

Публикувано: 04 March 2012 - 12:07 PM

Благодаря за учтивата форма с която се обръщаш към мен

Митко,но нека се разберем,ти на лицемерите говориш наВие,така ли?

Да....ти всъщност си пълномощникът на Диана,развъдчик и членна Клуба,самият ти никога не си имал желание да бъдеш пълноправен и съпричастенв този клуб,на приказки във форумите и на ОС си радетел за породата,практикитети обаче говорят друго.



Да видим за какво излъгах,не че съм длъжна да давамобяснение на човек ,който не е член на Клуба,и за който всички знаем как сеопитва непрекъснато да манипулира мнението на всички ,за да му се получаватнещата,така е от създаването на КККБ до сега,то не бяха заплахи,скандали,КаменЛитов,Иван Димитров и кой ли не ,за да стане Диана председател,после да станечлен в нарушение на всички правила на Клуба,да се издадат родословия на не еднонейно кучило ,против всички правилници и против съвеста на Управителния съвет.Ивъпреки всичко това предложихме на Диана да стане член на развъдната комисия,сидеятя да бъде полезна и съпричастна.Когато я поканихме да вземе участие всрещата с д-р Георгиев,да обсъдим правилника за развъдна дейност,тя не беше всъстояние да присъства.....Сега доколкото знам пак има проблем с родословия нанейния развъдник.....

С Камен се разбери сам,не ме намесвай,казала съм наследовател,това,което ти ми каза,че ти е дал 1000 евро за Еланка,повече не мезанимавай с това.Дивидентите ми от това ,че учредихме КККБ се измерват в губенена време да говоря с хора,с които надали бих говорила при другиобстоятелства,писане вьв форуми,обяснявайки се за неща които не ме засягатникак......и т.н......

За свикване на общо сьбрание има ред и ако някой има нуждада го свиква,моля,аз исках да говорим,вие не можехте.

Кой с какви кучета търгува си е негова работа,

ти гледай себе си.

Би било хубаво да се извиниш за всичко което изписа за мен иза Пламен ,но не го очаквам,прекалено си зает със собствената си значимост.

И последно ,спри да клеветиш,мен,Пламен и всеки, койтонякога е имал общо с Клуба,нали знаеш ,че всяко търпение има граници.

от http://www.clubcanec...c.php?f=4&t=168 Публикувано на: 13 Ное 2011, 22:30




В заключение на бурната ми обществена дейност напоследък се чувствам длъжна да споделя с уважаемата аудитория,че това е последният ми пост.



#18 Потребителят е офлайн   veazel Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 323
  • Регистрация: 22-July 12

Публикувано: 21 April 2015 - 10:43 AM

Тази година общо събрание на клуба ще правим ли ?

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни