Dog.bg Форуми : Национален Клуб Френски Булдог - България

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Национален Клуб Френски Булдог - България координати

#41 Потребителят е офлайн   kara and cveti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1314
  • Регистрация: 04-December 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 08 March 2012 - 02:39 PM

НАЦИОНАЛЕН КЛУБ ФРЕНСКИ БУЛДОГ - БЪЛГАРИЯ е един от спонсорите за участието на БОРИСЛАВА ГРОМУК
в Международния Конкурс за Млади Водачи на CRUFTS 2012! За първи път тази година има Българско участие в този престижен конкурс! Стискаме палци на Боби и желаем Успех! :flagbg: :flagbg: :flagbg:


Всички можем да проследим конкурса в неделя на 11.03.2012г. чрез излъчването на живо през YouTube!

CRUFTS 2012

Прикачена снимка

#42 Потребителят е офлайн   kara and cveti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1314
  • Регистрация: 04-December 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 04 July 2012 - 09:05 AM

Членските карти са готови! Моля свържете се с нас за начин на получаване! :smile:

тел: 0878351338, 0878200713
email: frenchbullbg@gmail.com

#43 Потребителят е офлайн   SONYBUL Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 95
  • Регистрация: 02-March 10
  • Gender:Male
  • Location:Бургас

Публикувано: 25 August 2012 - 08:54 PM

СЕДЯ И СИ МИСЛЯ мина почти година от учредяването на НОВИЯ НКФББ а каква е разликата между пародията която беше преди и това което е сега,чудя се кога ще ни бъде специялката,чудя се къде ще се проведе,чудя се кой ли известен съдия ще ми съди кучето,като гледам какви празници си спретват булдоците,бултериерите.лабрадорите и др. направо им завиждам. Надявам се на УС на НКФББ да им светне сигналната червената лампичка,че нещо не е наред в клуба,че това бездушие и бездеиствие няма да дове до нищо добро за породата

#44 Потребителят е офлайн   kara and cveti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1314
  • Регистрация: 04-December 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 26 August 2012 - 05:37 PM

SONYBUL, само хора които са били членове на стария клуб могат да изкажат мнение за приликите и разликите, за това намирам коментара ти за неуместен! Най-малко човек, който дори не си направи труда да присъства на Общото Събрание на Клуба, има правото да критикува и то по този грозен начин!
Клубът е учреден преди 8 месеца, бюджета с който разполага на този етап не е достатъчен за организиране на Специализирана за породата изложба. Явно на теб нещата ти изглеждат много прости, но повярвай ми не са :md_064:
Едва ли има човек, който желае да направим специалка повече от мен, но това ще се случи най-рано на пролет, защото идеята не е просто да се направи изложба, а тя да бъде организирана наистина като един празник за всички нас и съдията който ще поканим да бъде наистина специалист :smile:

Интересно ми е да чуя какво имаш в предвид под бездушие и бездеиствие, което няма да доведе до нищо добро за породата..?
Аз и колегите ми от УС сме отворени към всякакви предложения и идеи :mg_062:

Ако имаш някакви въпроси, по всяко време можеш да се свържеш с мен на тел. 0877 432699

Наистина се чувствам обидена от това, което си написал!

Поздрави,
Цветелина

#45 Потребителят е офлайн   brendo Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 4
  • Регистрация: 26-August 12

Публикувано: 26 August 2012 - 07:56 PM

Здравейте съформуници !
В последно време метеорологичните явления около нас ни предоставиха безкрайни жеги. Точно заради това бях принуден да си стоя в къщи през по - голямата част от денонощието, а именно на хлад и спокойствие. Обикаляйки във виртуалното пространство от портал на портал, реших да посетя и форумният раздел на нашата любима страница "dog.bg". Прелистих много различни теми и интересни дискусии и за десерт реших да оставя фоумната база на "клуб френски булдог"
Занимавам се със съвсем различна порода от вашата и то непрофесионално. Не съм "форумен разбирач" и не обичам да изказвам мнението си публично. Пазя го за собствена консумация и чрез този сайт научамвам много нови неща.
Безумен привърженик съм на породата "ФРЕНСКИ БУЛДОГ" Едни безкрайно красиви кучета, които винаги имат с какво да те изненадат. Досущ могат да бъдат сравнени с хората тук, които неподготвени постват дълги словосъчетания наподобяващи изречение, но не точно. Кучетата могат да ме изумят с интелекта си и опита си да приличат на стопаните си, а някой хомлеси тук правят точно обратното. Пишат глупости, които кръглото образование на раменете им е родила сутринта още докато са сънени. ДОСТА ЖАЛКО !!!
Евалата правя на хората решили да поемат не лекото предизвикателство да направят нормален клуб на тази не толкова разпространена порода. Бурни адмирации от моя страна.
........................................
Моля ,въздържайте се от лични нападки и обиди !
МОД

ПС: Бъдете един екип и си помагайте. В нашият клуб правиме така и успехът ни е на лице. формулата е правилна и някои от вас вече се опитват да я прилагат.

:re_037:

#46 Потребителят е офлайн   Chiita Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2796
  • Регистрация: 01-February 06
  • Gender:Female
  • Location:третия етаж...

Публикувано: 26 August 2012 - 09:41 PM

Показване на мнениетоbrendo, в 26 August 2012 - 07:56 PM, написа:

Здравейте съформуници !
...... Обикаляйки във виртуалното пространство от портал на портал, реших да посетя и форумният раздел на нашата любима страница "dog.bg". Прелистих много различни теми и интересни дискусии и за десерт реших да оставя фоумната база на "клуб френски булдог"
Занимавам се със съвсем различна порода от вашата и то непрофесионално. Не съм "форумен разбирач" и не обичам да изказвам мнението си публично. Пазя го за собствена консумация и чрез този сайт научамвам много нови неща. ....


:ae_085: Здравейте brendo !Е, поне най-накрая ,сте намерили причина за да се регистрирате в дог.бг и да изкажете мнението си ...Има и къде, къде по-пикантни теми пък даже свързани и с вашата порода .Приятно форумстване / хомлестване (от " хомлеси "-нищо лично ,но много ми хареса тази дума ,така интересно звучи :ab_041: , а и беше нова за мен ) :tb_195:
А относно клуба -разлика от предишния има и то в комуникацията и желанието за работа поне показано от двама(от пет) души в УС .
Това го казвам като човек който е бил член и в предишния клуб и член и в сегашния и като човек който и в двата клуба е имал кучило(поне имам право да го кажа :ab_041:...а и съм присъствала на единственото засега ОС от 2008 година до сега и за двата клуба :md_064: )
А работата на клуба е основно да следи да се спазват ПРАВИЛАТА !
Отвън може да се види работата ,само като се направи специалка (защото това е основната изява на един клуб ), която явно няма да се направи тази година , но предполагам се работи върху това или поне в най скоро време ще се задвижат нещата .
User's Signature

Качена снимка

#47 Потребителят е офлайн   brendo Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 4
  • Регистрация: 26-August 12

Публикувано: 26 August 2012 - 09:53 PM

:) Благодаря за така топлото посрещане. Да не крия, че съм нова виртуална персона, но това е само една регистрация. Просто до този момент бях само читател, както и го споменах. Не си падам особено по писането във форуми, но ето че и аз си направих регистрация. Благодаря за насоката която сте ми дали към актуалните за мен теми, но защо си помислихте че аз вече не съм се запознал с тях :)

ПС: Написаното от мен в тази секция на форума, бе само едно изказване на лично мнение, но Вие явно го приехте обидно от моя страна. Съжалявам за това ..... просто не останах безразличен към въпросното начинание.

Поздрави !

#48 Потребителят е офлайн   kara and cveti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1314
  • Регистрация: 04-December 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 26 August 2012 - 11:03 PM

Както вече казах, специалка ще има и аз дерзая за това, просто искам да направя нещата така, че наистина да бъде първата и незабравима изложба за нашата порода! Това разбира се изисква време, средства и много труд, за това нещата ще се случат тогава, когато му дойде времето :smile:
Не организирането на една специалка е основната ни дейност, както каза Chiita, важно е да се следи кой до колко спазва правилата (Рени, благодаря за подкрепата ) , да се реагира своевременно за всеки възникнал проблем, да се издават родословия както си му е реда и не на последно място - всеки член на Клуба да знае, че във всеки един момент ние сме му зад гърба и може да разчита на Нас!

#49 Потребителят е офлайн   Chiita Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2796
  • Регистрация: 01-February 06
  • Gender:Female
  • Location:третия етаж...

Публикувано: 27 August 2012 - 08:19 AM

Показване на мнениетоbrendo, в 26 August 2012 - 09:53 PM, написа:

Благодаря за насоката която сте ми дали към актуалните за мен теми, но защо си помислихте че аз вече не съм се запознал с тях :)


Напротив,останах с впечатление от така дългия ви ,"пъстър" и противоречив пост , че сте добре запознати с дог.бг ,просто е странно включването ви точно тук (3 страници тема ,от която може малко да се разбере за каквато и да е дейност на клуба)
Не сте член на клуба ,не сте бил член и на предишния ,нямате явно вътрешен поглед върху дейността му (поне не казвате , че имате близки контакти с някой от членовете му )твърдите, че сте просто любител на френчита и правите изказване , че това е правилния път и бурно аплодирате!Ами нека да аплодираме заедно ,когато Има за какво !
Аз лично незнам все още на кой път е Клуба ,има разлика от предишния ,но има и много неща които да се изчистят.Трябва да се хване тази вълна на ентусиазъм в момента и да се използва.
Ако толкова ви е подразнил поста на Сонибул ,той поне е член на клуба и има право да пита.Имам честта лично да го познавам и знам колко болезнено откровен може да бъде.
Да , съгласна съм, тона му е провокативен и е било нужно да подходи с малко повече такт , за да няма засегнати(както и вашия "тон" премина границата в обръщението си към него )
Не считам за нужно да се питат такива неща на лични!Ако членската маса е 50+ ,а не 10+ ,както е сега ,едва ли на някой ще му е приятно да отговаря на едни и същи въпроси лично :db_046:
Ето ви и една разлика с предишния клуб -комуникацията!Преди година това питане щеше да си седи без отговор във виртуалното пространство , защото отсреща нямаше никаква заинтересованост :ab_041:
В момента смятам, че има нещо друго по-важно, което трябва да направи Клуба ,даже и от специалка. А това е-Организиране на семинари или някакво обучение на своите членове за Породата!Защото ,за сьжаление голямата част даже и от тези ,които развъждат ,нямат познания по елементарни въпроси,като например "Какъв е основния цвят на френския булдог ?".Един семинар примерно на тема "Генетиката на цвета при френския булдог" , мисля ще е интересен даже и за вас ,който сте с друга порода.А има много други по-важни теми ,които да се дискутират с подходящите хора.

Цитат

ПС: Написаното от мен в тази секция на форума, бе само едно изказване на лично мнение, но Вие явно го приехте обидно от моя страна. Съжалявам за това ..... просто не останах безразличен към въпросното начинание.

А ,не , няма да се обиждаме ,всеки има право на мнение :r_181: достатъчно обидени вече има!
Поздрави :rc_036:
User's Signature

Качена снимка

#50 Потребителят е офлайн   SONYBUL Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 95
  • Регистрация: 02-March 10
  • Gender:Male
  • Location:Бургас

Публикувано: 27 August 2012 - 08:38 AM

С тези думи нямах за цел за засегна или да обиждам когото и да било просто исках позаспалия УС на клуба да се събуди да погледне какво правят другите.За мен издаването на десетина родословни свидетелства за 8 месеца е нищо, надявам се информацията за делата на клуба да не е стигнала до мен в предвид голямото разстояние и ще се радвам ако е така

#51 Потребителят е офлайн   kara and cveti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1314
  • Регистрация: 04-December 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 27 August 2012 - 06:53 PM

Темата е отключена, съответно има премахнати коментари! Много моля всички да се придържат към същността на темата и без лични нападки!

Благодаря ви

Поздрави,
МОД - Цветелина


#52 Потребителят е офлайн   kara and cveti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1314
  • Регистрация: 04-December 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 28 August 2012 - 06:14 PM

Показване на мнениетоChiita, в 27 August 2012 - 06:19 AM, написа:

В момента смятам, че има нещо друго по-важно, което трябва да направи Клуба ,даже и от специалка. А това е-Организиране на семинари или някакво обучение на своите членове за Породата!Защото ,за сьжаление голямата част даже и от тези ,които развъждат ,нямат познания по елементарни въпроси,като например "Какъв е основния цвят на френския булдог ?".Един семинар примерно на тема "Генетиката на цвета при френския булдог" , мисля ще е интересен даже и за вас ,който сте с друга порода.А има много други по-важни теми ,които да се дискутират с подходящите хора.


Мисля, че това е една много добра идея :ba_025:

#53 Потребителят е офлайн   kara and cveti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1314
  • Регистрация: 04-December 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 29 August 2012 - 03:51 PM

На 29.09.2012 в Стара Пазова - Сърбия ще се проведе Специализирана Киноложка Изложба за породите Френски Булдог, Мопс и Бостън Териер. Почетен съдия ще бъде Igor Mioč (CRO)
Всички желаещи могат да заявят участие до 20.09.2012.
За повече информация e-mail: fmbc_yu@yahoo.com

Снимка (и)

  • Прикачена снимка


#54 Потребителят е офлайн   kara and cveti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1314
  • Регистрация: 04-December 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 15 September 2012 - 08:17 PM

С радост ви представям новото и окончателно лого на нашия Клуб :smile:
Специални благодарности към Деси Маркова :rc_036:

Снимка (и)

  • Прикачена снимка


#55 Потребителят е офлайн   kara and cveti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1314
  • Регистрация: 04-December 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 18 October 2012 - 04:08 PM

ПОКАНА към всички членове на НКФББ

Управителния Съвет на НАЦИОНАЛЕН КЛУБ ФРЕНСКИ БУЛДОГ - БЪЛГАРИЯ, на основание чл.26 от ЗЮЛНЦ свиква годишно Общо Събрание, което ще се проведе на 18.11.2012г. от 15:30ч. в гр.София, жк. Студентски град, ресторант "БОРИМЕЧКАТА" до бл.24
При липса на кворум УС насрочва ново заседание за 16:30ч. на същото място, в същия ден и при същия дневен ред, независимо от броя на членовете!

ДНЕВЕН РЕД

1. Приемане на нови членове
2. Отчет на дейността за 2012г
3. Промени в Правилника за селекция и развъждане
4. Приемане на програма за дейността на Клуба за 2013г.
5. Избор на секретар и КРД
6. Обсъждане и приемане размера на клубни такси
7. Разни

#56 Потребителят е офлайн   kara and cveti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1314
  • Регистрация: 04-December 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 03 December 2012 - 04:14 PM

Имаме си Клубен сайт, да ни е Честит :flagbg:

НАЦИОНАЛЕН КЛУБ ФРЕНСКИ БУЛДОГ - БЪЛГАРИЯ

#57 Потребителят е офлайн   dessymar Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 233
  • Регистрация: 10-July 11
  • Gender:Male

Публикувано: 05 December 2012 - 07:39 PM

Показване на мнениетоkara and cveti, в 03 December 2012 - 04:14 PM, написа:

Имаме си Клубен сайт, да ни е Честит :flagbg:

НАЦИОНАЛЕН КЛУБ ФРЕНСКИ БУЛДОГ - БЪЛГАРИЯ



на добър час, да ни е честит! :flagbg:

#58 Потребителят е офлайн   kara and cveti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1314
  • Регистрация: 04-December 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 22 February 2013 - 12:26 AM

:flagbg:

Снимка (и)

  • Прикачена снимка


  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни