Dog.bg Форуми : :)

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

:)

#1 Потребителят е офлайн   yoleto Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 3
  • Регистрация: 09-November 09

Публикувано: 09 November 2009 - 04:05 PM

zdraveite imam nqkolko vuprosa ako moga da polu4a otgovor 6te sam vi mnogo blagodarna re_037.gif ot 2 dni imam zai4e neznam kakva poroda e ama e golqm sladur i iskam da mu dam vsi4ko ot koeto ima nujda za da raste normalno zz_223.gif zz_223.gif Purviq mi vupros e svarzan s temperaturata na koqto trqbva da se otglejda za6toto Top4o tursi mesta na koito mu e toplo tova dobre li e ili ne ? vtoriq mi vupros e kakvo to4no da mu dam da grize za zubite za6toto me e strah da mu davam ka6on da ne bi da mu stane ne6to ? 3-tiq mi vupros e za vaksinite i vitaminiet kak se davt vitaminkite i na kolko trqbva da e zai4eto za da moje da mu se bie vaksina ? Blagodarq vi predvaritelno za otgovorite 6te sam vi mn blagodarna ab_041.gif ab_041.gif ab_041.gif ab_041.gif ab_041.gif wink.gif wink.gif

#2 Потребителят е офлайн   miraj Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 174
  • Регистрация: 30-November 08
  • Gender:Female

Икона за мнението  Публикувано: 10 November 2009 - 08:32 PM

Поздравления за зайчето, yoleto. Няма значение породата - важното е че ти си го обичаш. Пожелавам ти много хубави мигове с мъника. За въпроси не е нужно да отжаряш отделна тема. Пиши в "Мини зайче". А иначе на тези:
1. Къде гледаш зайчето - на тераса или в стая? Аз мойто го гледам на 20-24 градуса и му е мнодо добре. Ако виждаш, че му е студено слагай повече трици.
2. По магазините има много и най-различни работи - солни камъчета, витаминозни камъчета (май така се казваха) и други, които много лесно се прикрепят за клетката и освен че са полезни, служат на зайчето да си остри зъбките.
3. За ваксините - аз Бишко не съм го ваксинирала и не съм много компетентна по тази тема, но мисля че от 2-3 месеца вече може да се ваксинира зайчето. После ветът ще ти каже на колко време се прави реваксината.

#3 Потребителят е офлайн   Георги Стоянов Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 7
  • Регистрация: 23-November 09

Публикувано: 23 November 2009 - 10:05 PM

виж сега за температурата най малко на 20 градуса тряя да се гледа ea_103.gif за дъвчене продават дървени играчки в зоо магазините ae_085.gif за да неим растат много зъбите а за виамините и ваксините така или иначе поне ваксините тряя да му ги бие ветеринар dry.gif и него ще питаш за витамините и ваксините ab_041.gif ab_041.gif ab_041.gif ab_041.gif ab_041.gif ab_041.gif ab_041.gif

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни