Dog.bg Форуми : Как да си купиш Трабант на цената на Мерцедес ?

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (5 Страници) +
  • « Първа
  • 3
  • 4
  • 5
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Как да си купиш Трабант на цената на Мерцедес ? как да купиш кученце по-евтино

#81 Потребителят е офлайн   Tara* Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 23
  • Регистрация: 17-August 10
  • Gender:Female
  • Location:Varna
  • Interests:Кучета
  • Skype:

Публикувано: 17 August 2010 - 06:35 PM

Е и аз да сложа на Българското овчарско куче на приятеля на майка ми което бе закупено от зоомагазин и след една година - откаднато :dh_188:

Все още си го търсим :dh_188:

Качена снимка


Ето как трябва да изглежда оригинала:

Качена снимка
User's Signature

Само притежателите на домашен любимец са изпитали истинската любов!

#82 Потребителят е офлайн   Galp Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 24
  • Регистрация: 20-April 10

Публикувано: 24 January 2012 - 10:13 PM

Качена снимка

#83 Потребителят е офлайн   bdenkov Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 42
  • Регистрация: 30-May 11

Публикувано: 21 March 2012 - 10:25 PM

Ето го и моят мини пинчер. В момента подарен на други защото не мога да го гледам. На 8,5 месеца, около 3 килограма. Не давам оригиналната снимка на мини пинчер, защото я има в по- предишен пост. На първата снимка е на 8 месеца, а на останалите 2 е на 2 месеца. Много ми хареса темата. Много е полезна.

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка


#84 Потребителят е офлайн   rosko1996 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 153
  • Регистрация: 31-December 11

Публикувано: 13 February 2013 - 06:51 PM

Ето го и моя пинчер ,но аз го взех просто ,защото стария ми беше от едни познати и този го взехме пак от тях и затова иначе исках да си взема родословен мини пинчер но 1200 лв нямаше от къде да дам пък и моя в момента не мога просто да го заменя много по сладък е от родословните
Прикачена снимка -това е моето бебе
Прикачена снимка - ето не бих го заместила за нищо на света той е супер сладък не го казвам защото е мой ,а просто защото наистина е такъв
Прикачена снимка - а това е едно изискано ,красиво куче малък размер на доберман красиво ,но не и сладко

Бих взела и двете защото те просто са коренно различни.
User's Signature

Качена снимка

#85 Потребителят е офлайн   Yordan Karagyozov Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 72
  • Регистрация: 22-February 13

Публикувано: 21 August 2013 - 08:51 PM

Със сигурност всяко улично кученце на около месец, ще бъде сладко, но нр и красиво и изискано - ха ха

#86 Потребителят е офлайн   peternm Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 402
  • Регистрация: 24-January 09
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 15 October 2013 - 03:39 PM

Показване на мнениетоYordan Karagyozov, в 21 August 2013 - 06:51 PM, написа:

Със сигурност всяко улично кученце на около месец, ще бъде сладко, но нр и красиво и изискано - ха ха



:ab_041: :ab_041:

#87 Потребителят е офлайн   desdem0na Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 19
  • Регистрация: 27-June 14

Публикувано: 22 August 2014 - 02:50 PM

....

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

Качена снимка

#88 Потребителят е офлайн   like the dog Икона

  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 19-March 15

Публикувано: 19 March 2015 - 07:42 PM

Здравейте форумци ! НЯМА грозно куче. Ето моята история. До преди 25 години нямах куче, беше ме страх / сега се срамувам от това/. Когато в зората на нашата българска демокрация разбрах що народ сме, реших да си намеря верен приятел. Нищо не разбирах от породи. По обява от вестник си взех куче Тибетски териер. Чак тогава започнах да чета литература как се гледа животинка у дома. Вярвайте, но това куче имаше белезите и характера на тибетския териер, но не беше чиста порода. Живя с мен 11 години без да ме е притеснило и безкрайно му благодаря че преживя живота си с мен. След нея започнах да си търся ново приятелче. Обичам кучетата, но когато ходех из зоомагазините интересно не можех да си избера, защото подсъзнателно аз търсех нея, търсех нейната физиономия, нейните очи. Случайно попаднах на пазара за животни. Оглеждах, оглеждах докато един посредник ме попита какво търся. Тъй като нямаше Ши Тзу там, отговорих че търся точно тази порода. Отговори ми че има едно на 50 дни и може да ме срещне със собственичката да го видя и съответно да си го купя. След 2 часа на срещата като го видях се разплаках, защото точно това кученце търсех. Гушнах го и не го пуснах повече. Платих 200 лв и се прибрах. След известно време забелязах че това не е типично Ши Тцу и го заведох при специалисти. Те също бяха категорични че моето куче е Лхаса Апсо. Явно кръстоските не са били чисти и затова то се е върнало назад запазвайки външността и характера на Лхасата. Живо и здраво ми е до днес - 12 години. Единственият му дефект е че козината не е така гъста като на оргинала. Не съжалявам и за минутка че е с мен досега.

Та по темата заради която влязох в сайта. Прави сте че човек търсещ си приятелче без значение е породата. Но когато си гледал дадена порода, свикваш с нея, изучаваш я до подробно и почти винаги след това търсиш същата но с подобренията.Качена снимкаА това са снимки на моето куче Брайти.Качена снимка

#89 Потребителят е офлайн   Apso Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2548
  • Регистрация: 19-October 04
  • Gender:Female
  • Location:Sofia
  • Interests:08886080270
  • Skype:

Публикувано: 10 October 2015 - 08:47 PM

Отдавно не съм влизала тук. Лхаса апсо е моята любима порода и без да се заяждам , но това е стандарт на породата : стопът (переход от послекъл глава) за лхаса апсо е 120°-130°
http://www.lhasa-aps...ad/images/1.jpg
http://www.lhasa-aps...=head&frames=no
User's Signature

Кога човек взима ски- пьрво,той идва да се научи как да ходи на тях. Кога човек купува кола, то идва в училище да се научи как да кара тази кола. Но кога човек взима куче, вместо сам да научи как да общува със куче, той опитва да учи куче! Тотално объркана работа!
Качена снимка
училище

  • (5 Страници) +
  • « Първа
  • 3
  • 4
  • 5
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни