Dog.bg Форуми : НИКОГА куче ОТ МАГАЗИН, от МАХЛЕНСКИ РАЗБИРАЧИ или от РАЗВЪЖДАЧИ НА КИЛОГРАМ! За всички опарили се, а и за да не се опарите...

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (26 Страници) +
  • « Първа
  • 24
  • 25
  • 26
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

НИКОГА куче ОТ МАГАЗИН, от МАХЛЕНСКИ РАЗБИРАЧИ или от РАЗВЪЖДАЧИ НА КИЛОГРАМ! За всички опарили се, а и за да не се опарите...

#501 Потребителят е офлайн   ShiBumi_GirL Икона

  • Dog Lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9508
  • Регистрация: 21-January 08
  • Gender:Not Telling
  • Interests:Dogs,Schutzhund,BH, IPO

Публикувано: 18 July 2013 - 11:17 PM

Да Ви се похваля и да Ви се жалвам.
Хера беше кастрирана вчера,всичко е минало добре.
Раждала е доста пъти....поне вече няма да ражда.
Кучката трудно се изправя от легнало положение и много си замята краката.
Предположенията не са никак розови-най-вероятна дисплазия :dh_188: Това е и най-вероятната причина да бъде изхвърлена и то не веднъж,а два пъти :eg_033: Никой не иска болно куче.
Като се възстанови малко от кастрацията сме за снимка.
Не ми се мисли колко ли болни кученца е родила с годините,и те след нея.
Защо хората правят това,защо въдят болни кучета? :dh_188:
User's Signature

Dog Lover
The Ultimate Breed-German Shepherd Dog!!!
Качена снимка
[url=http://www.minidog.info]Качена снимка

#502 Потребителят е офлайн   klkv Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 32
  • Регистрация: 11-October 12

Публикувано: 19 July 2013 - 10:20 AM

Показване на мнениетоShiBumi_GirL, в 18 July 2013 - 11:17 PM, написа:

Да Ви се похваля и да Ви се жалвам.
Хера беше кастрирана вчера,всичко е минало добре.
Раждала е доста пъти....поне вече няма да ражда.
Кучката трудно се изправя от легнало положение и много си замята краката.
Предположенията не са никак розови-най-вероятна дисплазия :dh_188: Това е и най-вероятната причина да бъде изхвърлена и то не веднъж,а два пъти :eg_033: Никой не иска болно куче.
Като се възстанови малко от кастрацията сме за снимка.
Не ми се мисли колко ли болни кученца е родила с годините,и те след нея.
Защо хората правят това,защо въдят болни кучета? :dh_188:


За съжаление е пълно с хора , които искат да имат "ротвайлер" на цена от 50 до 100 лева. А това , че кучето куца - ами стъпило е на криво.
Ако отидеш в по-малките градове думата "кинолог" се свързва с "кино", а изразът "купено от човек , който разбира" е на най-висока почит.
И да допълним картинката "дисплазия", "екстериор", "родословие" .... , всичко това бива изместено от "аз ти казвам бе човек - чистокръвно е".
Та така ... не се чуди.

#503 Guest_navar_*

  • Група: Гости

Публикувано: 13 February 2014 - 11:37 PM

абе аз да питам ,явно дисплазия,екстериор и родословие са станали най важните думи за нашата порода...ама къде останаха думи като работни качества,характер,породни белези и произход( щот има доста кучета без "родословия " според ФЦИ ама,чистокръвни според ДНК ...ама да не питам за ДНК тест ,щот ще стане страшно-току виж се окаже че бая кучета с "родословия" имат разни други гени освен ротвайлер-ските ...айде успех на специалките,щото кат гледам с това " чистопородно развъждане " в БГ извън границите няма да стигнем ...дисплазия ,екстериор и родословие -тва е истината за древна ,работна порода-грууминг,инбрийдинг и заветната хартийка ( къде купена,къде фалшифицирана,къде куче което трябва да не се допуска до развъдна дейност става топ производител..) мила родна картинка,с врачански привкус..както казва Гацо Бацов -не е важно да си як,важно е да си пустиняк..ако ме разбирате
п.п четете че мод-потребителя ще ме поизтрие..той не обича да не се хвали НЕГОВОТО име...амин


МОД.

Явно ти е дошла в повече скуката около кравите, бойните изкуства и офроуда. Струва ми се, че е крайно време да ни поосвободиш от любезното си присъствие.


#504 Потребителят е офлайн   HLchampion Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 17
  • Регистрация: 23-May 14
  • Gender:Male
  • Location:Варна

Публикувано: 29 June 2014 - 05:00 PM

И така,Здравейте,значи това е моето кученце Рота,продадаха ми го за ротвайлерче,НО има бяло на гърдите.Вземах от хора които имаха мъжки и женски ротваилери.Според вас какво е,продадаха ми го за 150 лева,не съм заради парите но искам да чуя мненията ви,четах,че петната изчезват но моето е вече на 50 дена и мисля,че е твърде голямо петното за да се изчисти.На какво ви прилича :wa_048:

извинявам се за другата тема която е без снимката :wf_039:

Снимка (и)

  • Прикачена снимка

User's Signature

"Само когато последното дърво е загинало, последната река е отровена и последната риба е уловена, ще осъзнаем, че не можем да ядем пари.” - индианска поговорка ;)

#505 Потребителят е офлайн   vlado79 Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 14
  • Регистрация: 04-May 14
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 29 June 2014 - 10:53 PM

Няма да се изисти...и не мога да ти кажа със сигурност породисто ли е...
Мисля , че един от 2та родители е ротвайлер , но има компетентни дето ще ти кажат категорично.
От мен може да знаеш само , че кутрето е пък много хубаво :)


#506 Потребителят е офлайн   KOKO_ko Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3504
  • Регистрация: 20-March 06
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 30 June 2014 - 07:20 AM

Показване на мнениетоHLchampion, в 29 June 2014 - 05:00 PM, написа:

И така... продадаха ми го за ротвайлерче,НО има бяло на гърдите.Вземах от хора които имаха мъжки и женски ротваилери.Според вас какво е,продадаха ми го за 150 лева,не съм заради парите но искам да чуя мненията ви...,четах...На какво ви прилича Качена снимка



Прилича на някакво черно куче. С бяло навсякъде , не само по гърдите. Мелез. И по произход и по външен вид. Качена снимка

п.с. В света и времето на информационния водопад около нас, не мога да спра да се учудвам на желанието на хората да бъдат еб@ вани, мамени, прецаквани, водени за носа и все каквото се сетиш.

Отново ще цитирам един умен бъгарин: "Българинът ще стане велик гражданин на света в деня, когато зареже най-долното си качество - винаги да гледа да мине тънко и да не си плати справедливо за това, което получава." Атанас Буров
User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА РОТВАЙЛЕРИ "v. TISHEVITSA"

Качена снимка

всичко за ротвайлера ...

#507 Потребителят е офлайн   Бискит Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 138
  • Регистрация: 24-June 13
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 30 June 2014 - 01:58 PM

След като писа и качи снимка на кучето поне на 5 места във форума, получи ли толкова желания отговор?
Хубаво е кучето, ама не е Рот! Както вече няколко пъти ти писах, гледай си го, обичай си го и да не ти пука каква порода е или по-точно на каква прилича!

#508 Потребителят е офлайн   kachaka Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 08-May 14

Публикувано: 01 July 2014 - 10:01 PM

Привет на всички нека и аз да споделя Прикачена снимка не знам как съм се справил с качването на снимки евентуално извинения.Кучето е мацка и се казва Джеси немах избор щерката нареди така.

Снимка (и)

  • Прикачена снимка


#509 Потребителят е офлайн   KOKO_ko Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3504
  • Регистрация: 20-March 06
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 02 July 2014 - 07:03 AM

Показване на мнениетоkachaka, в 01 July 2014 - 10:01 PM, написа:

Привет на всички нека и аз да споделя Прикачен файл 24052014518.jpg не знам как съм се справил с качването на снимки евентуално извинения.Кучето е мацка и се казва Джеси немах избор щерката нареди така.


Браво на вас и Джеси!

Разказвайте: откъде е тази кучка, кои са родителите и, на каква възраст е ...
User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА РОТВАЙЛЕРИ "v. TISHEVITSA"

Качена снимка

всичко за ротвайлера ...

#510 Потребителят е офлайн   kachaka Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 08-May 14

Публикувано: 02 July 2014 - 05:59 PM

Koko нали се сещаш ,чо щом се хваля в този раздел автоматично отпада родословието , малката я взех от Добрич родителите ги видях и ме устроиха визуално снимките не са актуални родена е на 26 март и вече с всички ваксини знае командите седни , легни стой /малко не и се стои зависи в кво настроение е/ дай лапа и това е ма за тази възраст мисля ,че е нормално толкова , имах желание да си взема куче от София по специално от развъдника Босиляк цитирам по памет/ но транспорта ми излизаше почти половин куче . Ми в общи линии е това евентуално тия дни ще щракна актуална снимка , поздрави на всички .

#511 Потребителят е офлайн   kristalina Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 78
  • Регистрация: 24-May 10
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 31 March 2015 - 11:22 PM

Показване на мнениетоkachaka, в 02 July 2014 - 05:59 PM, написа:

Koko нали се сещаш ,чо щом се хваля в този раздел автоматично отпада родословието , малката я взех от Добрич родителите ги видях и ме устроиха визуално снимките не са актуални родена е на 26 март и вече с всички ваксини знае командите седни , легни стой /малко не и се стои зависи в кво настроение е/ дай лапа и това е ма за тази възраст мисля ,че е нормално толкова , имах желание да си взема куче от София по специално от развъдника Босиляк цитирам по памет/ но транспорта ми излизаше почти половин куче . Ми в общи линии е това евентуално тия дни ще щракна актуална снимка , поздрави на всички .



ДАНО да имате късмет с кученцето.Казвам го най-искрено,тъй като и "нашите" родители изглеждаха визуално перфектни,само дето дисплазията е коварна и НЕВИДИМА и се проявява чак след.....някой си месец:dh_188:
User's Signature

Дори и най-гордите птици слизат на земята,за да пият вода!

#512 Потребителят е офлайн   aztlan Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 12-December 15

Публикувано: 12 December 2015 - 05:36 PM

Здравейте,

Виждам, че тук има хора с развъдници за ротвайлери и искам да попитам дали имат малки кутрета за продан, търся мъжко ротче,
Пишете ми на лични или имейл с подробности цени т.н.

  • (26 Страници) +
  • « Първа
  • 24
  • 25
  • 26
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни