Dog.bg Форуми : НИКОГА куче ОТ МАГАЗИН, от МАХЛЕНСКИ РАЗБИРАЧИ или от РАЗВЪЖДАЧИ НА КИЛОГРАМ! За всички опарили се, а и за да не се опарите...

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (26 Страници) +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

НИКОГА куче ОТ МАГАЗИН, от МАХЛЕНСКИ РАЗБИРАЧИ или от РАЗВЪЖДАЧИ НА КИЛОГРАМ! За всички опарили се, а и за да не се опарите...

#61 Потребителят е офлайн   denispetrov90 Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 15
  • Регистрация: 24-April 09

Публикувано: 26 April 2009 - 04:22 PM

Искам чистокръвно ротче до 2 месеца (мъжко) и не мога да си намеря. Не е задължително родословие. Важното е да е чист ротвайлер! Не искам мешаници и мелези. Пиша тази тема, за да ми кажете вие като по-разбиращи от къде да си купя. От магазин е ясно, че няма да взема. Някой ако продава да каже. :flagbg:

За цена около 200лв ще дам. Може малко повече, може по-малко, но да не са някакви извънземни цени :ab_041:

Благодаря ви за отговорите предварително.

#62 Потребителят е офлайн   letisiq77 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 34
  • Регистрация: 16-April 09
  • Gender:Female
  • Location:Враца

Публикувано: 26 April 2009 - 05:02 PM

Показване на мнениетоdenispetrov90, в Apr 26 2009, 05:22 PM, написа:

Искам чистокръвно ротче до 2 месеца (мъжко) и не мога да си намеря. Не е задължително родословие. Важното е да е чист ротвайлер! Не искам мешаници и мелези. Пиша тази тема, за да ми кажете вие като по-разбиращи от къде да си купя. От магазин е ясно, че няма да взема. Някой ако продава да каже. :flagbg:

За цена около 200лв ще дам. Може малко повече, може по-малко, но да не са някакви извънземни цени :ab_041:

Благодаря ви за отговорите предварително.

Развъдници в Бг:

"БОСИЛЕК"

"v.Tishevitsa"

"Geriat`s Merry Dogs"

"Assassin"

"Mitov Kennel"

"Allegro Divace"

"Sergeevrott"
Пусни ги в гугъл , ще ти изкара адреси , тел . всичко необходимо.Най-добрия вариант според мен .
User's Signature

Качена снимка

#63 Потребителят е офлайн   **БИЖУ** Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3613
  • Регистрация: 01-May 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 26 April 2009 - 05:12 PM

Да определено ще си намериш "чист" рот за 200лв.
Аз ти пожелавам успех,и дано не те застигне "евтиното винаги излиза по-скъпо" .
Следващия вариант е да си "осиновиш" някое кутре черно с подпали,мъжко на около два месеца,да го изкъпеш .... и отново ще стигнеш до това което желаеш,а именно "чист рот".
User's Signature

Качена снимка

#64 Потребителят е офлайн   denispetrov90 Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 15
  • Регистрация: 24-April 09

Публикувано: 26 April 2009 - 05:33 PM

Благодаря, че се отзовахте толкова бързо.
Едно момче от форума ми предложи от неговите ротчета които за вече на 2 седмици. Каза, че може да ги даде след 45 дена. Ще им бие 2 ваксини, а опашките няма да маха и аз ако искам да ги махам.
Човека е с ник *****
Изпрати ми снимки на мъничетата и на майката, а бащата каза, че ще го снима по натам защото е на други хора.

MOD.

Е, провървя ти с търговийката, а, *******? Какво да се прави, ще преглътна пропуска си, че не можах да попреча на още един човек да се сдобие с "мешаници и мелези"... и ако не разбра, че ако пишеш все още тук, то това е заради безкрайната ти и откровена глупост, без която форумът ни би станал малко по-скучен ... то оттук насетне и двамата с dmm ще се постараем, никога повече да нямаш възможност да ползваш тази малка трибуна както за дребната си търговийка, така и за нанасянето на откровена вреда на нашата порода. И защото нищо не подозиращият бъдещ собственик на откровена мешаница и мелез не е знаел, че не трябва да си общува с нас, разкривайки ценния източник на псевдопородистото си куче, се случи така, че ни даде сериозен повод да те отстраним от форума завинаги. Пожелавам ти благополучие и по-бързо отърваване от малките досадници...ако знаеш колко леб само щи изедат и колко млеко от кравата щи изпият докато станат на 45 дена, направо свят ще ти се извие...

Цитат

denispetrov90:Важното е да е чист ротвайлер! Не искам мешаници и мелези.


а на Вас, уважаеми бъдещ собственико на псевдоротвайлер, пожелавам много щастие с новата Ви придобивка!


#65 Потребителят е офлайн   Lynx Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 125
  • Регистрация: 26-October 07
  • Gender:Female
  • Location:Sofia
  • Skype:

Публикувано: 26 April 2009 - 05:43 PM

Мога да кажа само "браво" на хорския идиотизъм за пореден път!!! Не можеш да си купиш ЧИСТ ротвайлер, който да е без родословие и да струва 200 лева !!!!! Ако беше си направил труда да се заинтересуваш сериозно относно "чистокръвие" на породата и т.н. щеше сам да стигнеш до отговорите без да се налага за пореден път да показваш колко невежи са хората в много отношения... И нещо много важно-куче преди 2-рия месец не се купува!!! Пак поради безброй причини, за които на теб явно не ти пука. Иначе да-вземи си куче от ****** за 200 лева, но не го наричай "чист ротвайлер", моля те. За "истинско куче" трябва да отделиш много повече средства, време и сили. А ако искаш просто куче, някакво куче, действай!
User's Signature

Качена снимка
Success is never final.Failure is never fatal.It is courage that counts!
Ето защо кучетата са по-добри от хората.

#66 Потребителят е офлайн   dmm Икона

  • Rott Group
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 4360
  • Регистрация: 02-June 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 26 April 2009 - 06:36 PM

denispetrov90,
по-важното е дали искаш ротвайлер или да дадеш сумата 200лв., която ти можеш да отделиш за куче.
Двете неща са съвсем различни.
"Чист" ротвайлер върви с родословие, което доказва неговата породна принадлежност. Това е РОТВАЙЛЕР, а за да се появи на бял свят едно такова кучило, майката и бащата са изследвани за дисплазия, съдии са гледали да не са с обратни захапки, да нямат липса на зъби, крипторхизъм, да имат уравновесен характер и още някои доста значими неща.
Кучета - ротвайлери, без този документ има бол. И за тези пари ще си намериш. НО...
Сумата, която можеш да отделиш за покупка е първото бръкване в джоба за твоето куче. Оттам насетне имаш ежемесечно изваждане за храна, нашийници, играчки, постелки и всякакви други аксесоари, и не на последно място - ветеринарно обслужване - я за ваксина, я за преглед. И ако си вземеш куче не от развъдник, се моли да нямаш чести посещени по ветове , заради обременености, предадени му от неговите родители, реципрочно - собственика на майката, допуснал кучицата си до безрасъдно чифтосване.
И в двата случая се дават пари. Ти избери дали искаш здраво, психически устойчиво ротвайлерче, или ротоподобно с неясно поведение и здраве.

П.п. Опашките на ротвайлерите не са режат отдавна. Не подлагай животното на това, само заради твоя вкус.

Данните на продавача са изтрити. Малка застраховка.
User's Signature

Не са ме е хапали кучета, ... само хора! - М. Монро

#67 Потребителят е офлайн   svetozar Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 3
  • Регистрация: 03-May 09

Публикувано: 03 May 2009 - 08:42 AM

искам да попитам някой който разбира, това ротвайлер или гонче е, или е смесица между двете (въпроса може да е глуав, но нямам много познания за стандартите на тази порода, а кучето е на 7 месеца)
http://kachi-snimka....1241332717f.jpg
http://kachi-snimka....1241332882b.JPG

#68 Потребителят е офлайн   SanifleX Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 82
  • Регистрация: 16-March 09
  • Gender:Male

Публикувано: 03 May 2009 - 08:52 AM

Според мен е ротвайлер... но нека да кажат и хората от клуба... ;)

#69 Потребителят е офлайн   alisa Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3446
  • Регистрация: 05-October 07
  • Gender:Female
  • Location:Sofia
  • Interests:Фотография, ротвайлери, котки, музика, конна езда и мн. други. :)

Публикувано: 03 May 2009 - 11:25 AM

http://m1.kefche.com...t/4ykgbsi7m.jpg
Трябва да изглежда така.

#70 Потребителят е офлайн   arcana Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 147
  • Регистрация: 24-October 08
  • Gender:Female
  • Location:Sofia

Публикувано: 03 May 2009 - 09:39 PM

Показване на мнениетоsvetozar, в May 3 2009, 07:42 AM, написа:

искам да попитам някой който разбира, това ротвайлер или гонче е, или е смесица между двете (въпроса може да е глуав, но нямам много познания за стандартите на тази порода, а кучето е на 7 месеца)
http://kachi-snimka....1241332717f.jpg
http://kachi-snimka....1241332882b.JPG


Ми ... не точно. Не е и .... смесица ... от двете. Най-вероятно е .... смесица от две .... с неясен произход - най-често продукт на междусъседското запложане или нездравите намерения на стопани да пуснат песа/кучката да се плоди излишно. Има някои бегли привидни белези на породата, което не го прави ротвайлер в никакъв случай.
svetozar, ако кучето е Ваше, гледайте я каквато е. Може да се окаже идеалния домашен любимец. Кастрирайте я, за да не продължите гореспоменаото заплождане. Ще е в услуга и на Вас, и на кучето.

#71 Потребителят е офлайн   galla Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 331
  • Регистрация: 19-February 07

Публикувано: 03 May 2009 - 11:32 PM

а за6то пък 4овека да не из4ака ку4ето му да стане поне на една година и тогава да пусне снимки и да се види дали е ротваилер,тъикато по време на растежа ку4енцата не винаги растат равномерно на всякаде.според мен си е ротваилер но както и да го наре4е6 ако 6те6 и пин4ер важното е да си го оби4а6 достатъ4но 4е да не ти пука за хорското мнение.
User's Signature

Качена снимка

#72 Потребителят е офлайн   KOKO_ko Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3504
  • Регистрация: 20-March 06
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 04 May 2009 - 12:19 PM

Показване на мнениетоgalla, в May 4 2009, 12:32 AM, написа:

а за6то пък 4овека да не из4ака ку4ето му да стане поне на една година и тогава да пусне снимки и да се види дали е ротваилер,тъикато по време на растежа ку4енцата не винаги растат равномерно на всякаде.според мен си е ротваилер но както и да го наре4е6 ако 6те6 и пин4ер важното е да си го оби4а6 достатъ4но 4е да не ти пука за хорското мнение.


Запази си философийте за себе си. Потребителят ясно е изразил желание да получи отговор на въпроса: РОТВАЙЛЕР ли е?
User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА РОТВАЙЛЕРИ "v. TISHEVITSA"

Качена снимка

всичко за ротвайлера ...

#73 Потребителят е офлайн   KOKO_ko Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3504
  • Регистрация: 20-March 06
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 04 May 2009 - 12:21 PM

Показване на мнениетоsvetozar, в May 3 2009, 09:42 AM, написа:

искам да попитам някой който разбира, това ротвайлер или гонче е, или е смесица между двете


може и гонче да е, може и мелез, във всеки случай не е ротвайлер със сигурност...
User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА РОТВАЙЛЕРИ "v. TISHEVITSA"

Качена снимка

всичко за ротвайлера ...

#74 Потребителят е офлайн   galla Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 331
  • Регистрация: 19-February 07

Публикувано: 04 May 2009 - 03:20 PM

Показване на мнениетоKOKO_ko, в May 4 2009, 11:19 AM, написа:

Показване на мнениетоgalla, в May 4 2009, 12:32 AM, написа:

а за6то пък 4овека да не из4ака ку4ето му да стане поне на една година и тогава да пусне снимки и да се види дали е ротваилер,тъикато по време на растежа ку4енцата не винаги растат равномерно на всякаде.според мен си е ротваилер но както и да го наре4е6 ако 6те6 и пин4ер важното е да си го оби4а6 достатъ4но 4е да не ти пука за хорското мнение.


Запази си философийте за себе си. Потребителят ясно е изразил желание да получи отговор на въпроса: РОТВАЙЛЕР ли е?

абе 4овек за колко велик може6 да се мисли6 4е да говори6 така на хората бе,зна4и колкото и 4овек да се опитва да задържи добрия тон при комоникацията със някои все 6те има някои със селския си мантелитет да се намеси с грубоста си 4рез която явно показва както селяните в селото с псувни показват 4е са наи големите ти къв трябва да си......


МОД.

Явно ти е трудно да се съобразиш с правилата на форума и да спреш да пишеш на "маймуница". Не по-малко явно е, че не желаеш да се придържаш към темата на дискусията, а тя е " ротвайлер ли е?". Разговори на тема ''селски манталитет" можеш да водиш другаде, не и в нашия форум, където всички, спазващи правилата му, са добре дошли. Получаваш първо предупреждение, след което, ако продължиш да се държиш по този начин, просто ще се наложи известно време да си починеш от нас...МА!

User's Signature

Качена снимка

#75 Потребителят е офлайн   svetozar Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 3
  • Регистрация: 03-May 09

Публикувано: 04 May 2009 - 05:31 PM

Показване на мнениетоKOKO_ko, в May 4 2009, 01:21 PM, написа:

Показване на мнениетоsvetozar, в May 3 2009, 09:42 AM, написа:

искам да попитам някой който разбира, това ротвайлер или гонче е, или е смесица между двете


може и гонче да е, може и мелез, във всеки случай не е ротвайлер със сигурност...



и аз така си помислих, но просто искам да разбера от хора които разбират. Кучето не е мое, на братовчед ми е и влязохме в спор, че расово куче за 150 лв, няма да намери, камо ли от това че не разбира от тази порода. Едно време баща ми имаше гончета и много ми заприлича на такова, осеобено като го виждам как главата му е постоянно заровена да души и как гони гълъбите като го пусне.

#76 Потребителят е офлайн   KOKO_ko Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3504
  • Регистрация: 20-March 06
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 05 May 2009 - 06:47 AM

Показване на мнениетоsvetozar, в May 4 2009, 06:31 PM, написа:

Показване на мнениетоKOKO_ko, в May 4 2009, 01:21 PM, написа:

Показване на мнениетоsvetozar, в May 3 2009, 09:42 AM, написа:

искам да попитам някой който разбира, това ротвайлер или гонче е, или е смесица между двете


може и гонче да е, може и мелез, във всеки случай не е ротвайлер със сигурност...



и аз така си помислих, но просто искам да разбера от хора които разбират. Кучето не е мое, на братовчед ми е и влязохме в спор, че расово куче за 150 лв, няма да намери, камо ли от това че не разбира от тази порода. Едно време баща ми имаше гончета и много ми заприлича на такова, осеобено като го виждам как главата му е постоянно заровена да души и как гони гълъбите като го пусне.


:ba_025: :ba_025: :ba_025:
User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА РОТВАЙЛЕРИ "v. TISHEVITSA"

Качена снимка

всичко за ротвайлера ...

#77 Потребителят е офлайн   lionyeli Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 18
  • Регистрация: 14-March 08

Публикувано: 18 May 2009 - 04:53 PM

миналата година малкият ни рот ,който беше само на 1год. почина от нещо гадно наречено миастениа гравис. Аз и приятелят ми го преживяхме много тежко, но сега бих искала да го изненадам с малък кръсавец! Ако някой може да ми даде някакво инфо за развъдниците ще съм много благодарна :)

#78 Потребителят е офлайн   lionyeli Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 18
  • Регистрация: 14-March 08

Публикувано: 18 May 2009 - 05:20 PM

Мерси!
От всичките доколкото разбрах в момента има само в Босилек-дано да е така и да имам късмет!
А можете ли да ме подготвите с някаква сума, тъй като в четвъртак съм почивка и се надявам да изненадам приятеля си с някой мъник:)

#79 Потребителят е офлайн   ben2418 Икона

  • One ot them ...
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 817
  • Регистрация: 07-August 08
  • Gender:Male

Публикувано: 18 May 2009 - 05:40 PM

Показване на мнениетоlionyeli, в May 18 2009, 06:20 PM, написа:

Мерси!
От всичките доколкото разбрах в момента има само в Босилек-дано да е така и да имам късмет!
А можете ли да ме подготвите с някаква сума, тъй като в четвъртак съм почивка и се надявам да изненадам приятеля си с някой мъник:)


Аз съм питал няколко човека и цената варира от 500 евро нагоре ....
Дори да отделите нужните пари,развъдчикът ще прецени дали трябва да Ви повери живота на хайвана !
User's Signature

Айда Скот Тейлър е написал: Не поглеждай назад да скърбиш по миналото което вече е свършило и не се притеснявай за бъдещето което още не е дошло.Живей в настоящето и го прави толкова красиво че да си струва да го запомниш !

#80 Потребителят е офлайн   lionyeli Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 18
  • Регистрация: 14-March 08

Публикувано: 18 May 2009 - 05:43 PM

Показване на мнениетоben2418, в May 18 2009, 03:40 PM, написа:

Аз съм питал няколко човека и цената варира от 500 евро нагоре ....
Дори да отделите нужните пари,развъдчикът ще прецени дали трябва да Ви повери живота на хайвана !


тогава определено ще ми е трудно да изненадам приятеля си!
Мерси за инфото!!!

  • (26 Страници) +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни