Dog.bg Форуми : ДИСКУСИИ И СПОРОВЕ ОТНОСНО ДИСПЛАЗИЯТА НА SAFIN VON DER MAGISTRALE

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (4 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Темата е заключена

ДИСКУСИИ И СПОРОВЕ ОТНОСНО ДИСПЛАЗИЯТА НА SAFIN VON DER MAGISTRALE

#41 Потребителят е офлайн   dog.bg Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 13834
  • Регистрация: 05-July 04
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 17 November 2009 - 02:05 PM

Цитат(dogmasters @ Nov 17 2009, 01:59 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Цитат(denicc @ Nov 17 2009, 12:40 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Цитат(dog.bg @ Nov 17 2009, 12:33 PM) <{POST_SNAPBACK}>
А какво е положението в БОГОК - там изисква ли се ?

http://www.bogok.org/rules.html

От това което чета от правилника ми става ясно,че в БОГОК :

-няма задължителна снимка за лакти
-няма оторизирани клиники за снимки,както и опълномощен специалист за разчет.
-всеки може да си снима където си пожелае и каквото си пожелае
-не е задължително дори да е същото куче на което ще се издава сертификат.
-липса на строга единтификация на животното.
-може да разчита който си иска и както си иска.

ОБЩО ВЗЕТО...СВОБОДА,НА ДЕЙСТВИЕТО,ИЗМАМАТА И ВЪОБРАЖЕНИЕТО.ПО НАКРАТКО СВОБОДИЯ.
Така,че по темата.
На Сафин правата със сигурност ще бъдат спряни в ОНОК до представяне на снимка за ЕД,но успокоителното поддръжниците му ще е,че може да пръква животинки,колкото си иска в БОГОК.
Така,че споко,корабът потъва бавно.Честито на бъдещите стопани на "здрави"ГЕРМАНСКИ ab_041.gif ОВЧАРКИ.



Нахален сте и лъжете.

Въпросното куче има 36 кучила в ОНОК !!! 36 ! И с документите от ОНОК е развъждано и в Турция, и в Румъния !

36 кучила в ОНОК !

И нито едно в БОГОК, все още !

Ако оня кораб потъва, то този е потънал вече, ако това кученце има проблем - това са НАД 100 КУЧЕТА, ужас някакъв !!!

Аз лично се моля всичко с него да е наред ! Дано, дано всичко да е ок !
Дано !

#42 Потребителят е офлайн   емо Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: German Shepherd Dog
  • Мнения: 319
  • Регистрация: 26-March 05
  • Gender:Male
  • Location:Банкя

Публикувано: 17 November 2009 - 02:06 PM

DOG.BG Снимките за HD.ED.който се правят в България,никъде освен в България на важат.Най близката клиника който снимки се изпращат в Германия и там слагат печати на SV това е в Белград.HD.ED.DNA.всичко това струва 400евро.Всеки който иска да се развива като развъдчик трябва да прави HD.ED.DNA с SV печати.Много хора го знаят това,но не искат да дават пари.Това е истината.Иначе всичко друго е ала гъзъ работа.Някой плюват по Камен,но вижте му разплодните кучета90%от тях са с SV печати.

#43 Потребителят е офлайн   mik Икона

  • Breeding for Quality,NOT Quantity
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2631
  • Регистрация: 13-July 04
  • Gender:Female
  • Location:Стара Загора

Публикувано: 17 November 2009 - 02:10 PM

Цитат(емо @ Nov 17 2009, 12:06 PM) <{POST_SNAPBACK}>
DOG.BG Снимките за HD.ED.който се правят в България,никъде освен в България на важат.Най близката клиника който снимки се изпращат в Германия и там слагат печати на SV това е в Белград.HD.ED.DNA.всичко това струва 400евро.Всеки който иска да се развива като развъдчик трябва да прави HD.ED.DNA с SV печати.Много хора го знаят това,но не искат да дават пари.Това е истината.Иначе всичко друго е ала гъзъ работа.Някой плюват по Камен,но вижте му разплодните кучета90%от тях са с SV печати.


ba_025.gif

#44 Потребителят е офлайн   dogmasters Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 223
  • Регистрация: 07-May 05

Публикувано: 17 November 2009 - 02:15 PM

Цитат
Нахален сте и лъжете.

Въпросното куче има 36 кучила в ОНОК !!! 36 ! И с документите от ОНОК е развъждано и в Турция, и в Румъния !

36 кучила в ОНОК !

И нито едно в БОГОК, все още !

Ако оня кораб потъва, то този е потънал вече, ако това кученце има проблем - това са НАД 100 КУЧЕТА, ужас някакъв !!!

Аз лично се моля всичко с него да е наред ! Дано, дано всичко да е ок !
Дано !

Дог.
За мен могат да се кажат много неща,но че лъжа!?...е това може да го каже само човек който не ме познава.
Айде да видим от тези декларирани забележете-ПО ФОРУМА 36 кучила в ОНОК !?!? колко са на животни с развъдни права от ОНОК.
Ще се изненадате.Едва ли има броя на пръстите на едната ръка.Ако посетите димитровградския пазар ще видите доста кученца от този "разплодник" за по 150-200лв. от майки които никога нито са участвали по изложби,нито са снимани за каквато и да е дисплазия...за изпити и кьорунзи въобще не говоря.
Извини ме, но за мен "36 заплода в ОНОК" означава,че заплодените уж 36 кучки са с редовни развъдни права издадени от ОНОК.
А и щом са толкова много заплодите ЗАЩО никой все още не е видял в ринг кученце от Сафин!? Странно,нали!?!?

Няма нужда да обяснявам,че безпородните и тези без документи нама как да се включат в графата "кучки от ОНОК"

Така,че Ви препоръчвам вместо да пишете глупости да погледнете на нещата от истинският им ъгъл.

Иначе нищо лично.
Правилата в ОНОК от ден на ден се затягат и рано или късно резултата ще е налице,колкото и да не ви харесва това.
User's Signature

Умният начин да се държат хората пасивни и послушни, е да се сложат ясни граници за спектъра от допустими мнения и да се разреши широко обсъждане вътре в тези граници, като дори се окуражават най-критичните и дисидентски възгледи. Това дава на хората чувството, че имат свобода на мисленето, докато през цялото време основанията на системата се подсилват посредством ограничаването на обхвата на обсъждането.
Ноам Чомски

#45 Потребителят е офлайн   dog.bg Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 13834
  • Регистрация: 05-July 04
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 17 November 2009 - 02:15 PM

Цитат(емо @ Nov 17 2009, 02:06 PM) <{POST_SNAPBACK}>
DOG.BG Снимките за HD.ED.който се правят в България,никъде освен в България на важат.Най близката клиника който снимки се изпращат в Германия и там слагат печати на SV това е в Белград.HD.ED.DNA.всичко това струва 400евро.Всеки който иска да се развива като развъдчик трябва да прави HD.ED.DNA с SV печати.Много хора го знаят това,но не искат да дават пари.Това е истината.Иначе всичко друго е ала гъзъ работа.Някой плюват по Камен,но вижте му разплодните кучета90%от тях са с SV печати.


И това не е така ! ab_041.gif

Вече имаме в България СЕРТИФИЦИРАН СПЕЦИАЛИСТ - Д-р Борислав Георгиев от клиника "Син кръст".
Няма нужда да се ходи вече до Белград и няма да е толкова скъпо, а допълнително може да се разберете - предполагам само, за отстъпка при обслужването на клубове.

Но е ФАКТ - в България вече има сертифициран специалист, който издава МЕЖДУНАРОДНО признати сертификати !

#46 Потребителят е офлайн   емо Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: German Shepherd Dog
  • Мнения: 319
  • Регистрация: 26-March 05
  • Gender:Male
  • Location:Банкя

Публикувано: 17 November 2009 - 02:23 PM

Моля! искам някакъв тел.на др.Борислав Георгиев.Благодаря предварително.

#47 Потребителят е офлайн   Face Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2238
  • Регистрация: 13-July 04
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 17 November 2009 - 02:32 PM

Истина е една: Ако хората само не осъзнаят факта че до разплод трябва да се допускат само здрави животни, нищо няма да помогне. Хубаво е да има правиал и те да се спазват. Още по-хубаво е хората сами да осъзнаят това.

#48 Потребителят е офлайн   randol Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 212
  • Регистрация: 06-May 07
  • Gender:Male

Публикувано: 17 November 2009 - 02:46 PM

А една от клиниките ,които са ауторизирани от ОНОК , коя е ? Именно - Син Кръст!

Ето четете: http://bsv.bg/?Actio...=61&RecordID=65

Ама нали що е кал ,да е върху ОНОК !


Въпрос към всички от БОГОК:

- Колко кучета произведени от Вас имат установена ТД ? Нито едно ,това не ви ли се вижда странно?

А в ОНОК има и не се срамуваме от това , не искаме да ги крием и да ги прекарваме под масата , като Вас , уважаеми колеги от БОГОК!



#49 Потребителят е офлайн   емо Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: German Shepherd Dog
  • Мнения: 319
  • Регистрация: 26-March 05
  • Gender:Male
  • Location:Банкя

Публикувано: 17 November 2009 - 02:49 PM

Току що говорих по тел.с синия кръст.Наистина имат лиценз.Но не изпращат снимките в Германия.Значи на родословията няма да има печати на SV.Това означава че ще бъде половинчата работа за съжаление.

#50 Потребителят е офлайн   емо Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: German Shepherd Dog
  • Мнения: 319
  • Регистрация: 26-March 05
  • Gender:Male
  • Location:Банкя

Публикувано: 17 November 2009 - 02:54 PM

Цитат(randol @ Nov 17 2009, 12:46 PM) <{POST_SNAPBACK}>
А една от клиниките ,които са ауторизирани от ОНОК , коя е ? Именно - Син Кръст!

Ето четете: http://bsv.bg/?Actio...=61&RecordID=65

Ама нали що е кал ,да е върху ОНОК !


Въпрос към всички от БОГОК:

- Колко кучета произведени от Вас имат установена ТД ? Нито едно ,това не ви ли се вижда странно?

А в ОНОК има и не се срамуваме от това , не искаме да ги крием и да ги прекарваме под масата , като Вас , уважаеми колеги от БОГОК!

Имам кучка снимана в Германия преди 11 месеца в Йоханесберг.HD нормал лакти с дисплазия,за съжаление.

#51 Потребителят е офлайн   dog.bg Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 13834
  • Регистрация: 05-July 04
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 17 November 2009 - 03:12 PM

Цитат(dogmasters @ Nov 17 2009, 02:15 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Цитат
Нахален сте и лъжете.

Въпросното куче има 36 кучила в ОНОК !!! 36 ! И с документите от ОНОК е развъждано и в Турция, и в Румъния !

36 кучила в ОНОК !

И нито едно в БОГОК, все още !

Ако оня кораб потъва, то този е потънал вече, ако това кученце има проблем - това са НАД 100 КУЧЕТА, ужас някакъв !!!

Аз лично се моля всичко с него да е наред ! Дано, дано всичко да е ок !
Дано !

Дог,за мен могат да се кажат много неща,но че лъжа!?...е това може да го каже само човек който не ме познава.
Дог,айде да видим от тези декларирани ПО ФОРУМА 36 кучила в ОНОК !?!? колко са на животни с развъдни права.
Ще се изненадате.Едва ли има броя на пръстите на едната ръка.Ако посетите димитровградския пазар ще видите доста кученца от този "разплодник" за по 150-200лв.
Извини ме но за мен "36 заплода от ОНОК" означава,че са заплодени 36 кучки с редовни развъдни права издадени от ОНОК.
Няма нужда да обяснявам,че безпородните и тези без документи нама как да се включат в графата "кучки от ОНОК"

Така,че Ви препоръчвам вместо да пишете глупости да подледнете на нещата от истинският им ъгъл.

Иначе нищо лично.
Правилата в ОНОК от ден на ден се затягат и рано или късно резултата ще е налице,колкото и да не ви харесва това.



Значи не аз, а собствениците на кучето са го написали това - 36 кучила в ОНОК, можете да видите поста им. За мен 36 заплода в ОНОК означават заплодени 36 кучки с редовни развъдни документи и не става дума за междусъседско развъждане. Факт е, че това куче е заплождало и в чужбина, пак с документи от ОНОК.

Истинския ъгъл е следния - кучето е разплодник в ОНОК, откъдето му са издадени необходимите документи за разплод. Това е факт.
Другото са интерпретации с неизвестни до потвърждение на въпроса какъв му е статуса на лакетната дисплазия.

Радвам се, че правилата се затягат след като са проспани 5 години - така трябва да бъде. На мен лично това ми харесва - затягането при вас ще доведе до затягане и при другата организация, което в крайна сметка ще е добро за кучето, а това е най важното.
В крайна сметка именно конкуренцията, а не монопола е двигател на напредъка и това се потвърждава.

И моля ви - никой не иска да хвърля кал върху едни или други. Искаме нормално да говорим за неща, свързани с кучето, които са в негов интерес, а не в интерес на една или друга група хора. Хората си отиват, кучето и породата остават - те трябва да се пазят.

#52 Потребителят е офлайн   mik Икона

  • Breeding for Quality,NOT Quantity
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2631
  • Регистрация: 13-July 04
  • Gender:Female
  • Location:Стара Загора

Публикувано: 17 November 2009 - 03:17 PM

Цитат(randol @ Nov 17 2009, 12:46 PM) <{POST_SNAPBACK}>
А една от клиниките ,които са ауторизирани от ОНОК , коя е ? Именно - Син Кръст!

Ето четете: http://bsv.bg/?Actio...=61&RecordID=65

Ама нали що е кал ,да е върху ОНОК !


Въпрос към всички от БОГОК:

- Колко кучета произведени от Вас имат установена ТД ? Нито едно ,това не ви ли се вижда странно?

А в ОНОК има и не се срамуваме от това , не искаме да ги крием и да ги прекарваме под масата , като Вас , уважаеми колеги от БОГОК!


миленчо,няма лошо да се бориш за нещо,но не омаловажавай труда на другите хора които ти НЕ познаваш и с чиито труд ти НЕ си запознат!
Повярвай ми света не е само ОНОК...надявам се да имаш личен живот все пак!
Няма да изброявам поименно кой от БОГОК прави рентгенови снимки в Германия...но съм сигурна,че са повече от пръстите на 2-те ми ръце!Много повече!
Я ми изброй сега кой прави рентгенови снимкки за лакти и стави в Германия от ОНОК?

#53 Потребителят е офлайн   dog.bg Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 13834
  • Регистрация: 05-July 04
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 17 November 2009 - 03:22 PM

Цитат(емо @ Nov 17 2009, 02:49 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Току що говорих по тел.с синия кръст.Наистина имат лиценз.Но не изпращат снимките в Германия.Значи на родословията няма да има печати на SV.Това означава че ще бъде половинчата работа за съжаление.


Да, имат лиценз. Говорете с тях, хора - след като от Белград пращат в Германия, какво пречи да пратят и от тук ? Помогнете им и вие, дайте им изискванията си и ще видите, че ще стане. Никой не бяга от работа, а ще е в пъти по евтино и по бързо, отколкото в Белград.

И ще стане, разбира се, че ще стане и ще е добре за всички.




#54 Потребителят е офлайн   емо Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: German Shepherd Dog
  • Мнения: 319
  • Регистрация: 26-March 05
  • Gender:Male
  • Location:Банкя

Публикувано: 17 November 2009 - 03:25 PM

Милене !
Моето мъжко куче което използвам за разплод ENCO von DARON - HD fast normal, ED normal, DNA gepruft, SV печати.
Бъди така добър побликувай някой от разплодните кучета в ОНОК.
Защото знам за какво става въпрос. Някой са снимани в Германия защо нямат печати ?
Защо пък друго куче не може да има DNA тест ?

Бъди искрен и ги напиши.

#55 Потребителят е офлайн   dogmasters Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 223
  • Регистрация: 07-May 05

Публикувано: 17 November 2009 - 03:39 PM

Цитат(dog.bg @ Nov 17 2009, 02:22 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Цитат(емо @ Nov 17 2009, 02:49 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Току що говорих по тел.с синия кръст.Наистина имат лиценз.Но не изпращат снимките в Германия.Значи на родословията няма да има печати на SV.Това означава че ще бъде половинчата работа за съжаление.


Да, имат лиценз. Говорете с тях, хора - след като от Белград пращат в Германия, какво пречи да пратят и от тук ? Помогнете им и вие, дайте им изискванията си и ще видите, че ще стане. Никой не бяга от работа, а ще е в пъти по евтино и по бързо, отколкото в Белград.

И ще стане, разбира се, че ще стане и ще е добре за всички.


Дог.
Има една думичка значението на която ние пренебрегваме.Нарича ДОВЕРИЕ.

Надявам се,че не се съмнявате,че едно ЛАЙ*О е достатъчно да усмърди тонове мед,като при това е без значение колко е качествен меда и с колко усилия е добит.

Има ли нормален човек и то в нормална държава който да може да оправдае това(виж линка) и после да гласува доверие:

http://forum.bsv.bg/...a951ef34f01bb1a

Аз смятам,че няма,а Вие!?
User's Signature

Умният начин да се държат хората пасивни и послушни, е да се сложат ясни граници за спектъра от допустими мнения и да се разреши широко обсъждане вътре в тези граници, като дори се окуражават най-критичните и дисидентски възгледи. Това дава на хората чувството, че имат свобода на мисленето, докато през цялото време основанията на системата се подсилват посредством ограничаването на обхвата на обсъждането.
Ноам Чомски

#56 Потребителят е офлайн   katii_82 Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 20
  • Регистрация: 05-November 09
  • Gender:Female
  • Location:ХАСКОВО

Публикувано: 17 November 2009 - 03:48 PM

ЗА Милент от бсв! етоти снимки лакетни на Сафин
Ти неразбираш или нямаш капацитет за да разбереш .Че хората които идват за заплождане знаят имали нямали снимка за ЕД Ако решиш да заплодиш със Сафин ще видиш.
User's Signature

www.davidof-hof.com

#57 Потребителят е офлайн   dog.bg Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 13834
  • Регистрация: 05-July 04
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 17 November 2009 - 04:00 PM

ud_009.gif Какво общо има Син кръст в тези неща ? То доверието е за тях, не разбирам как им нямате доверие, а в същото време ги сочите като клиника, чиито изследвания признавате ?

Напълно нормално е да снимат куче, да дадат оценка, ако трябва - да пратят снимката в Германия. Може и трябва за всяко куче, назависимо къде и как членува стопанина му - факт е, че една не малка част от хората, а заедно с тях и кучетата им са минали или минават и през двата клуба. Не виждам и не разбирам проблема, ако в единия клуб има мъжко куче хубаво да заплоди на женско куче хубаво от другия клуб - това в момента проблем ли е, не зная ...

Има ли "междуклубни" връзки ?





#58 Потребителят е офлайн   randol Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 212
  • Регистрация: 06-May 07
  • Gender:Male

Публикувано: 17 November 2009 - 04:02 PM

Цитат(mik @ Nov 17 2009, 01:17 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Цитат(randol @ Nov 17 2009, 12:46 PM) <{POST_SNAPBACK}>
А една от клиниките ,които са ауторизирани от ОНОК , коя е ? Именно - Син Кръст!

Ето четете: http://bsv.bg/?Actio...=61&RecordID=65

Ама нали що е кал ,да е върху ОНОК !


Въпрос към всички от БОГОК:

- Колко кучета произведени от Вас имат установена ТД ? Нито едно ,това не ви ли се вижда странно?

А в ОНОК има и не се срамуваме от това , не искаме да ги крием и да ги прекарваме под масата , като Вас , уважаеми колеги от БОГОК!


миленчо,няма лошо да се бориш за нещо,но не омаловажавай труда на другите хора които ти НЕ познаваш и с чиито труд ти НЕ си запознат!
Повярвай ми света не е само ОНОК...надявам се да имаш личен живот все пак!
Няма да изброявам поименно кой от БОГОК прави рентгенови снимки в Германия...но съм сигурна,че са повече от пръстите на 2-те ми ръце!Много повече!
Я ми изброй сега кой прави рентгенови снимкки за лакти и стави в Германия от ОНОК?



Г-це Кирнер , ако обичате не ми говорете като на малко дете , най-малкото на години, пък и на акъл сте по малка от мен и въпреки това не съм си позволил да Ви говоря на ТИ.

Вие ли ще ми говорите за личен живот ?????????????????????????????????????????????????

Моля , не се излагайте и не се опитвайте да се правите на интересна на аудиторията, защото много добре знаете ,че не сте ! Също така не се опитвайте да ме предизвиквате , видяхме вашият усет , такт и некомпетентност спрямо ваше уж осакатено куче , което извадихте на изложба!

Емо , стискам ти ръката ,ти си първия и единствен човек , който си е признал публично! Надявам се да спазваш принците да не я заплождаш. Колкото до кучета - съвсем скоро ще бъде пусната публично базата данни и ще можеш сам да потърсиш това ,което те интересува.


г-н Узунуглу ето за такава снимка говоря:




Снимка (и)

  • Прикачена снимка


#59 Потребителят е офлайн   mik Икона

  • Breeding for Quality,NOT Quantity
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2631
  • Регистрация: 13-July 04
  • Gender:Female
  • Location:Стара Загора

Публикувано: 17 November 2009 - 04:13 PM

Цитат(randol @ Nov 17 2009, 02:02 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Цитат(mik @ Nov 17 2009, 01:17 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Цитат(randol @ Nov 17 2009, 12:46 PM) <{POST_SNAPBACK}>
А една от клиниките ,които са ауторизирани от ОНОК , коя е ? Именно - Син Кръст!

Ето четете: http://bsv.bg/?Actio...=61&RecordID=65

Ама нали що е кал ,да е върху ОНОК !


Въпрос към всички от БОГОК:

- Колко кучета произведени от Вас имат установена ТД ? Нито едно ,това не ви ли се вижда странно?

А в ОНОК има и не се срамуваме от това , не искаме да ги крием и да ги прекарваме под масата , като Вас , уважаеми колеги от БОГОК!


миленчо,няма лошо да се бориш за нещо,но не омаловажавай труда на другите хора които ти НЕ познаваш и с чиито труд ти НЕ си запознат!
Повярвай ми света не е само ОНОК...надявам се да имаш личен живот все пак!
Няма да изброявам поименно кой от БОГОК прави рентгенови снимки в Германия...но съм сигурна,че са повече от пръстите на 2-те ми ръце!Много повече!
Я ми изброй сега кой прави рентгенови снимкки за лакти и стави в Германия от ОНОК?



Г-це Кирнер , ако обичате не ми говорете като на малко дете , най-малкото на години, пък и на акъл сте по малка от мен и въпреки това не съм си позволил да Ви говоря на ТИ.

Вие ли ще ми говорите за личен живот ?????????????????????????????????????????????????

Моля , не се излагайте и не се опитвайте да се правите на интересна на аудиторията, защото много добре знаете ,че не сте ! Също така не се опитвайте да ме предизвиквате , видяхме вашият усет , такт и некомпетентност спрямо ваше уж осакатено куче , което извадихте на изложба!

Емо , стискам ти ръката ,ти си първия и единствен човек , който си е признал публично! Надявам се да спазваш принците да не я заплождаш. Колкото до кучета - съвсем скоро ще бъде пусната публично базата данни и ще можеш сам да потърсиш това ,което те интересува.


г-н Узунуглу ето за такава снимка говоря:



жалко за годините ти....не отговарят на интелекта :(
на вие бих говорила само на хора към които изпитвам някакво уважение
и пак не отговори на въпросите ми
кои са хората от ОНОК правещи РЕДОВНО снимки за стави и лакти,както и истински немски ДНК тест в ГЕРАМНИЯ ?!?
съмнявам се да са повече от 5...даже като се замисля и толкова не са ... но ти и за това нямаш информация или пък просто не ти е удобно както и винаги и неудобните за теб въпроси тушираш с неща извън темата за които ти самият нямаш нито информация нито доказателства!



#60 Потребителят е офлайн   katii_82 Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 20
  • Регистрация: 05-November 09
  • Gender:Female
  • Location:ХАСКОВО

Публикувано: 17 November 2009 - 04:15 PM

Цитат(randol @ Nov 17 2009, 04:02 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Цитат(mik @ Nov 17 2009, 01:17 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Цитат(randol @ Nov 17 2009, 12:46 PM) <{POST_SNAPBACK}>
А една от клиниките ,които са ауторизирани от ОНОК , коя е ? Именно - Син Кръст!

Ето четете: http://bsv.bg/?Actio...=61&RecordID=65

Ама нали що е кал ,да е върху ОНОК !


Въпрос към всички от БОГОК:

- Колко кучета произведени от Вас имат установена ТД ? Нито едно ,това не ви ли се вижда странно?

А в ОНОК има и не се срамуваме от това , не искаме да ги крием и да ги прекарваме под масата , като Вас , уважаеми колеги от БОГОК!


миленчо,няма лошо да се бориш за нещо,но не омаловажавай труда на другите хора които ти НЕ познаваш и с чиито труд ти НЕ си запознат!
Повярвай ми света не е само ОНОК...надявам се да имаш личен живот все пак!
Няма да изброявам поименно кой от БОГОК прави рентгенови снимки в Германия...но съм сигурна,че са повече от пръстите на 2-те ми ръце!Много повече!
Я ми изброй сега кой прави рентгенови снимкки за лакти и стави в Германия от ОНОК?



Г-це Кирнер , ако обичате не ми говорете като на малко дете , най-малкото на години, пък и на акъл сте по малка от мен и въпреки това не съм си позволил да Ви говоря на ТИ.

Вие ли ще ми говорите за личен живот ?????????????????????????????????????????????????

Моля , не се излагайте и не се опитвайте да се правите на интересна на аудиторията, защото много добре знаете ,че не сте ! Също така не се опитвайте да ме предизвиквате , видяхме вашият усет , такт и некомпетентност спрямо ваше уж осакатено куче , което извадихте на изложба!

Емо , стискам ти ръката ,ти си първия и единствен човек , който си е признал публично! Надявам се да спазваш принците да не я заплождаш. Колкото до кучета - съвсем скоро ще бъде пусната публично базата данни и ще можеш сам да потърсиш това ,което те интересува.


г-н Узунуглу ето за такава снимка говоря:

милене кучето си лае кервана си варви!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Защто се ядосваш и дразниш толкова
ЗАЩО СИ ТОЛКОВА ЗАИНТЕРЕСОВАН ЗА САФИН ?
А УЗУНОГЛУ КОЙ Е ? бАЩАТИ ЛИ ?
ПИШЕШ СИ СЪС ГОСПОЖА

User's Signature

www.davidof-hof.com

  • (4 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Темата е заключена

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни