Dog.bg Форуми : Новини от БКК-Мопс

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Новини от БКК-Мопс

#1 Потребителят е офлайн   md_baskervil Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1163
  • Регистрация: 09-April 06
  • Gender:Female
  • Location:Sofia

Публикувано: 24 November 2009 - 11:15 PM

От 1 Януари 2010 г. ще бъдат въведени членски карти на БРФК, за това всички клубове трябва да изготвят списъци на своите членове и да представят тяхна снимка."

По повод на това моля всички членове нa БКК Мопс", които искат да продължат членството си в клуба и БРФК и през следващата година, да изпратят личните си данни/трите имена/ и снимка паспортен формат на мейл bkk_mops@abv.bg, за да можем да им издадем членски карти. Тези карти ще бъдат вашия документ за членство в БРФК и ще ви служат за участие в изложби от следващата година.


User's Signature

Големи черни очи,пълни с любов и ласки.Забавно като дете от чудна дивна приказка. 

Качена снимка
www.mops-baskervil.com

#2 Потребителят е офлайн   dilqn Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 402
  • Регистрация: 17-November 08
  • Gender:Male
  • Location:ПЛОВДИВ

Публикувано: 25 November 2009 - 04:01 AM

значи без тези карти няма да може да се явяваме на изложби така ли?

#3 Потребителят е офлайн   md_baskervil Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1163
  • Регистрация: 09-April 06
  • Gender:Female
  • Location:Sofia

Публикувано: 25 November 2009 - 01:28 PM

Цитат(dilqn @ Nov 25 2009, 04:01 AM) <{POST_SNAPBACK}>
значи без тези карти няма да може да се явяваме на изложби така ли?
Ще може да се явявате,но ще заплащате като чужденци участието си на изложби.Няма смисъл.По добре да си имате тези карти.Това се изисква от БРФК поради приемането ни за пълноправен член на FCI.
Ето това е от сайта на БРФК:
Във връзка с полученото пълноправно членство на БРФК в FCI уведомяваме всички клубове, че трябва да актуализират своите документи (родословия и др.) и надписът *асоцииран член* да бъде заменен с *пълноправен член на FCI* Също така, молим всички клубове, членове на БРФК да прегледат и актуализират списъците със своите членове и техните развъдници, като своевременно уведомят БРФК за настъпили промени. От 1 Януари 2010 г. ще бъдат въведени членски карти на БРФК, за това всички клубове трябва да изготвят списъци на своите членове и да представят тяхна снимка.


User's Signature

Големи черни очи,пълни с любов и ласки.Забавно като дете от чудна дивна приказка. 

Качена снимка
www.mops-baskervil.com

#4 Потребителят е офлайн   MagDeIv Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 198
  • Регистрация: 05-March 08
  • Gender:Male
  • Location:гр.Добрич

Публикувано: 05 December 2009 - 09:37 PM

Ще може да се явявате,но ще заплащате като чужденци участието си на изложби.Няма смисъл.По добре да си имате тези карти.Това се изисква от БРФК поради приемането ни за пълноправен член на FCI.
Ето това е от сайта на БРФК:
Във връзка с полученото пълноправно членство на БРФК в FCI уведомяваме всички клубове, че трябва да актуализират своите документи (родословия и др.) и надписът *асоцииран член* да бъде заменен с *пълноправен член на FCI* Също така, молим всички клубове, членове на БРФК да прегледат и актуализират списъците със своите членове и техните развъдници, като своевременно уведомят БРФК за настъпили промени. От 1 Януари 2010 г. ще бъдат въведени членски карти на БРФК, за това всички клубове трябва да изготвят списъци на своите членове и да представят тяхна снимка.
[/quote]
За целта трябва да ти се изпратят всички родословия,за да се актуализират и да се издадат нови,така ли да го разбирам?


#5 Потребителят е офлайн   md_baskervil Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1163
  • Регистрация: 09-April 06
  • Gender:Female
  • Location:Sofia

Публикувано: 05 December 2009 - 11:06 PM

Не,не трябва да ми се изпращат вече издадени родословия,а просто на бъдещите такива трябва надписа който е на нашата форма за родословия да се промени -"асоцииран" се заменя с "пълноправен",което вече сме направили.Досега издаваните родословия са си актуални.Така,че място за притеснения няма.

User's Signature

Големи черни очи,пълни с любов и ласки.Забавно като дете от чудна дивна приказка. 

Качена снимка
www.mops-baskervil.com

#6 Потребителят е офлайн   MagDeIv Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 198
  • Регистрация: 05-March 08
  • Gender:Male
  • Location:гр.Добрич

Публикувано: 06 December 2009 - 09:23 AM

Цитат(md_baskervil @ Dec 5 2009, 11:06 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Не,не трябва да ми се изпращат вече издадени родословия,а просто на бъдещите такива трябва надписа който е на нашата форма за родословия да се промени -"асоцииран" се заменя с "пълноправен",което вече сме направили.Досега издаваните родословия са си актуални.Така,че място за притеснения няма.

E-e-e,поне това е добре.Какво щеше да означава всичко да се прави наново... smile.gif

#7 Потребителят е офлайн   nataliaaaaaaa Икона

  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4
  • Регистрация: 10-April 10
  • Gender:Female
  • Skype:

Публикувано: 10 April 2010 - 08:24 PM

dh_188.gif KAK DA STANA I AZ CHLEN NA KLUBA

#8 Потребителят е офлайн   Malaika wa mbinguni Икона

  • старо куче шампион
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1969
  • Регистрация: 23-January 08
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 11 April 2010 - 03:02 PM

Цитат(nataliaaaaaaa @ Apr 10 2010, 08:29 PM) <{POST_SNAPBACK}>
dh_188.gif KAK DA STANA I AZ CHLEN NA KLUBA


За да станете член на клуба трябва да сте собственик на родословно мопсче! md_064.gif Родословието е документ който доказва чистопородноста на кученцето,като представите наличието на този документ, и след направена справка към развъдника от който е издадено родословието-независимо дали развъдника е български или не- за доказване на истиноста на документа чак след това ще ви бъде изпратена молба за членство!Чакам да ми изпратят на имейл-молбата образец за членство,която ще може да се изпраща направо по имейла и така ще става по лесно,попълвате екземпляра,ако сте от София се срещаме предавате молбата,плащате си членския внос(издава ви се членска карта към клуба плюс квитанция за платени "данъци" ab_041.gif )-контролните органи одобряват молбата и ако няма пречки след одобрението вече ще се водите като редовен член на БКК-Мопс!

П.п Обръщам се и към другите желаещи за членство-изчакайте още малко да получа молбата,след като я получа ще я разпратя на желаещите! rc_036.gif
User's Signature

Качена снимка
Качена снимка

#9 Потребителят е офлайн   nataliaaaaaaa Икона

  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4
  • Регистрация: 10-April 10
  • Gender:Female
  • Skype:

Публикувано: 14 April 2010 - 07:44 PM

Blagodaria za otgovora,shte iz4akam,otnosno rodoslovieto na ku4enceto da imam go vzela sam si ku4ence ot S.Konova

#10 Потребителят е офлайн   vesmat Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 10
  • Регистрация: 01-March 10
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив
  • Interests:офроуд
  • Skype:

Публикувано: 14 April 2010 - 08:39 PM

Цитат(Malaika wa mbinguni @ Apr 11 2010, 03:07 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Цитат(nataliaaaaaaa @ Apr 10 2010, 08:29 PM) <{POST_SNAPBACK}>
dh_188.gif KAK DA STANA I AZ CHLEN NA KLUBA


За да станете член на клуба трябва да сте собственик на родословно мопсче! md_064.gif Родословието е документ който доказва чистопородноста на кученцето,като представите наличието на този документ, и след направена справка към развъдника от който е издадено родословието-независимо дали развъдника е български или не- за доказване на истиноста на документа чак след това ще ви бъде изпратена молба за членство!Чакам да ми изпратят на имейл-молбата образец за членство,която ще може да се изпраща направо по имейла и така ще става по лесно,попълвате екземпляра,ако сте от София се срещаме предавате молбата,плащате си членския внос(издава ви се членска карта към клуба плюс квитанция за платени "данъци" ab_041.gif )-контролните органи одобряват молбата и ако няма пречки след одобрението вече ще се водите като редовен член на БКК-Мопс!

П.п Обръщам се и към другите желаещи за членство-изчакайте още малко да получа молбата,след като я получа ще я разпратя на желаещите! rc_036.gif


И аз ще чакам. Благодаря предварително.
Иначе за изложбата в Асеновград много ми се искаше да дойдем да поледаме и да се запознаем, но както се очертава май ще пътуваме. Има време дотогава де.
Много усмивки ae_085.gif


#11 Потребителят е офлайн   nataliaaaaaaa Икона

  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4
  • Регистрация: 10-April 10
  • Gender:Female
  • Skype:

Публикувано: 28 April 2010 - 05:10 PM

Hei zdraveite,sega si gledam kakvo sam pisala i s koi sam si korespondirala,a kakva greshka sam dopusnala napravo ujas.Iskam da se izvinia,predi vreme imashe edin chovek koito mnogo iskashe da si zveme mopsa no bil na 40 ndni i beshe pital dali moje da go zeme zashtoto e malak,az sam kazala 4e sam si zela moia na 40 i neshto dni-YJAS-vzeh go na 50 i dni zashtoto beshe s vaksinka,radoslovie,i tatyirovka,sajeliavam che taka sams e obarkala,ako 4eta tezi moi dymi da me izvini-a ako iska se oshte ky4ence i iska da e ynikalno da si go vzeme ot tova miasto kadeto i az go zeh ot nai hybavite ku4enca razbirase,a te sa pri S.Konova-tova e istinskoto ky4e,ne pravia rklama,a samo prepora4vam da me izviniat drygite.

В този форум се пише на кирилица!Мод

#12 Потребителят е офлайн   Malaika wa mbinguni Икона

  • старо куче шампион
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1969
  • Регистрация: 23-January 08
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 28 April 2010 - 06:36 PM

Показване на мнениетоnataliaaaaaaa, в 28 April 2010 - 05:15 PM, написа:

Hei zdraveite,sega si gledam kakvo sam pisala i s koi sam si korespondirala,a kakva greshka sam dopusnala napravo ujas.Iskam da se izvinia,predi vreme imashe edin chovek koito mnogo iskashe da si zveme mopsa no bil na 40 ndni i beshe pital dali moje da go zeme zashtoto e malak,az sam kazala 4e sam si zela moia na 40 i neshto dni-YJAS-vzeh go na 50 i dni zashtoto beshe s vaksinka,radoslovie,i tatyirovka,sajeliavam che taka sams e obarkala,ako 4eta tezi moi dymi da me izvini-a ako iska se oshte ky4ence i iska da e ynikalno da si go vzeme ot tova miasto kadeto i az go zeh ot nai hybavite ku4enca razbirase,a te sa pri S.Konova-tova e istinskoto ky4e,ne pravia rklama,a samo prepora4vam da me izviniat drygite.

В този форум се пише на кирилица!Мод


Наталияяяяяя мисля че си сбъркала сайта за който е предназначен този отговор :wb_052: този отговор е предназначен за сайта-мопс бг-там ти беше поместила невярна информация отностно възраста на която си взела твоето мопсче.Тук в този форум дори и да напишеш такова нещо никой няма да ти повярва-просто защото повечето хора-да не кажа всички които писаруват тук знаят и са наясно със най раната възрастова граница на бебе мопс което може да се закупи от развъдник! :ba_025:
User's Signature

Качена снимка
Качена снимка

#13 Потребителят е офлайн   dilqn Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 402
  • Регистрация: 17-November 08
  • Gender:Male
  • Location:ПЛОВДИВ

Публикувано: 28 April 2010 - 08:37 PM

дай да го видим това куче нека и ние си кажем мнението.радвам се че си избрала родословно куче.

#14 Потребителят е офлайн   Malaika wa mbinguni Икона

  • старо куче шампион
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1969
  • Регистрация: 23-January 08
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 14 October 2010 - 01:20 PM

Всички желаещи за членство към БКК-Мопс с родословни кученца-моля да се обръщат към г-жа Светла Конова-председател на БКК-Мопс! :rc_036:
User's Signature

Качена снимка
Качена снимка

#15 Потребителят е офлайн   md_baskervil Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1163
  • Регистрация: 09-April 06
  • Gender:Female
  • Location:Sofia

Публикувано: 09 March 2011 - 12:35 PM

БКК’Мопс” напомня на своите членове,че до края на месец март трябва да заплатят членския си внос за 2011 година,както и за нови членски карти към БРФК. Желаещи нови членове могат да подадат молба за членство в клуба и съответно да заплатят членския си внос и за членски карти.
User's Signature

Големи черни очи,пълни с любов и ласки.Забавно като дете от чудна дивна приказка. 

Качена снимка
www.mops-baskervil.com

#16 Потребителят е офлайн   md_baskervil Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1163
  • Регистрация: 09-April 06
  • Gender:Female
  • Location:Sofia

Публикувано: 24 March 2012 - 10:43 PM

БКК’Мопс” напомня на своите членове,че до края на месец март трябва да заплатят членския си внос за 2012 година. Желаещи нови членове могат да подадат молба за членство в клуба и съответно да заплатят членския си внос.Новите членове трябва да изпратят снимка паспортен формат за направата на членски карти към БРФК на ел.поща : bkk_mops@abv.bg
.
User's Signature

Големи черни очи,пълни с любов и ласки.Забавно като дете от чудна дивна приказка. 

Качена снимка
www.mops-baskervil.com

#17 Потребителят е офлайн   anela Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 247
  • Регистрация: 25-March 11
  • Gender:Female
  • Location:Burgas

Публикувано: 26 March 2012 - 09:57 AM

Здравееейте Качена снимка ние естествено искаме да се присъединим към клуба, освен снимка, молбата каква трябва да е в свободен стил ли да е написана? Родословие предполагам трябва да се представи, за тези които не сме от София как става това?

И имам още един въпрос, той май не е за тук, но ...... слад като сме регистрирани в клуба сме освободени от такса за годишен данък в дадената община нали? И прочетох целия ЗЗЖ, според промени от 2011г. пише, че за да бъдат регистрирани домашните животни трябва да бъдат чипирани ИЛИ татуирани, това означава ли, че мога и да не чипирам кучето си и да няма проблем с властите, още повече, че данък на тях няма да плащам, а чипирането е за това / поне в БГ, защото дългоочакваната единна база дании все още я няма/ Качена снимка
User's Signature

Качена снимка

#18 Потребителят е офлайн   md_baskervil Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1163
  • Регистрация: 09-April 06
  • Gender:Female
  • Location:Sofia

Публикувано: 26 March 2012 - 10:31 AM

Показване на мнениетоanela, в 26 March 2012 - 09:57 AM, написа:

Здравееейте Качена снимка ние естествено искаме да се присъединим към клуба, освен снимка, молбата каква трябва да е в свободен стил ли да е написана? Родословие предполагам трябва да се представи, за тези които не сме от София как става това?

И имам още един въпрос, той май не е за тук, но ...... слад като сме регистрирани в клуба сме освободени от такса за годишен данък в дадената община нали? И прочетох целия ЗЗЖ, според промени от 2011г. пише, че за да бъдат регистрирани домашните животни трябва да бъдат чипирани ИЛИ татуирани, това означава ли, че мога и да не чипирам кучето си и да няма проблем с властите, още повече, че данък на тях няма да плащам, а чипирането е за това / поне в БГ, защото дългоочакваната единна база дании все още я няма/ Качена снимка

Молбата ще ти я пратя електронно да я попълниш и да ми я върнеш.Родословието също го сканираш и ми го пращаш.Що се отнася за чипа то вече е задължителен за цяла Европа,,но и татуировките също все още са актуални.
User's Signature

Големи черни очи,пълни с любов и ласки.Забавно като дете от чудна дивна приказка. 

Качена снимка
www.mops-baskervil.com

#19 Потребителят е офлайн   svetamops Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1898
  • Регистрация: 26-September 05
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 31 October 2012 - 02:50 PM


Здравейте приятели.Добре дошли на нашата страница.Искам да уведомя всички гости и приятели,че се прави опит да се открадне името на нашия клуб от друга организация.БКК Мопс е официално регистриран с решение N:1,фирмено дело 94/2001г.от Софийски градски съд.Нашия съдебно регистриран клуб-Български Киноложки Клуб-Мопс няма нищо общо с клуба на въпросната организация .Правата ще си потърсим по съдебен ред.

User's Signature

Качена снимка

www.bullgary.com
www.kingonaleash.com

#20 Потребителят е офлайн   md_baskervil Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1163
  • Регистрация: 09-April 06
  • Gender:Female
  • Location:Sofia

Публикувано: 02 November 2012 - 12:20 PM

Вече може да ни намерите и в нашата фейсбук страница.

https://www.facebook...KlubMopsBlgaria
User's Signature

Големи черни очи,пълни с любов и ласки.Забавно като дете от чудна дивна приказка. 

Качена снимка
www.mops-baskervil.com

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни