Dog.bg Форуми : Други излияния

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Други излияния постове отделени от Планирано кучило

#1 Потребителят е офлайн   vlado zoo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1818
  • Регистрация: 12-February 07
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 26 November 2009 - 07:20 PM

Цитат(elrisha @ Nov 26 2009, 01:25 PM) <{POST_SNAPBACK}>
другите клубни кучила

Има ЕДНО друго клубно кучило. Всъщност и двете кучила все още са в процес на регистрация. Подоробност, разбира се. Надявам се в най-скоро време и двете да са с напълно комплектована документация.
User's Signature

Качена снимка

#2 Потребителят е офлайн   elrisha Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 587
  • Регистрация: 20-January 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 26 November 2009 - 08:46 PM

Владо, ако отвориш сайта на КККлуб,ще видиш,че има три регистирани бг развъдника.
Обявени са две кучила,но имаше и трето,което се подмина някакси ей така..може би заради изчакването на регистрацията,знам ли..Говоря за кучетата в Добрич,които никой не обяви и не снима. Нямаме представа дори как изглеждат големите кучета там,но това не означава нищо,нали? Сигурна съм,че из България има и други корси,чиито собственици не пишат в дог.бг и незнаят за съществуването на Клуба.
Надявам се на събранието да разгледаме този въпрос и да измислиме начин за привличане на тези хора!След което да се прави подобаваща реклама И на тях! smile.gif



#3 Потребителят е офлайн   vlado zoo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1818
  • Регистрация: 12-February 07
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 26 November 2009 - 08:56 PM

Е аз не само не съм убеден, даже се въздържам от реклама. Добричкото кучило ще има родословия от КККБ, но не е клубно. Състояло се е доста преди да има клуб.
User's Signature

Качена снимка

#4 Потребителят е офлайн   elrisha Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 587
  • Регистрация: 20-January 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 26 November 2009 - 09:16 PM

Не ми се иска разговорът да се измества в спорове за дати,кой пръв,кой втори,кой още чака...
За мен е важно,че в БЪЛГАРИЯ има развъдна дейност която трябва да се стимулира, а не да се изпращат непрекъснато хората да взимат кученца в Сърбия..или Румъния. Да не говориме,че има нужда от нова кръв,че тука като гледам сме предимно роднини... Ти като отговорник по развъдната дейност си наясно.

#5 Потребителят е офлайн   Bella C.N. Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 392
  • Регистрация: 27-March 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 26 November 2009 - 09:36 PM

Съжалявам, че ще оспамя хубавата тема, но ще помоля мод. да премести постове ако е нужно.

Цитат(elrisha @ Nov 26 2009, 09:16 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Не ми се иска разговорът да се измества в спорове за дати,кой пръв,кой втори,кой още чака...

Не ти се иска, но сама го правиш изказвайки неадекватно мнение относно възрастта на Тиара. Тъй като по някаква причина тази тема се радва на добър интерес в последните часове държа да уточня, че в този случай възрастта за разплод съобразно правилника за развъждане е спазена, а освен това двете настоящи клубни майки имат възрастова разлика от 2-3 дни към момента на раждане. Не желая никой от четящите да остава с впечатление, че в клуба не се спазва правилника за развъдна дейност поне в това отношение.

Цитат
За мен е важно,че в БЪЛГАРИЯ има развъдна дейност която трябва да се стимулира, а не да се изпращат непрекъснато хората да взимат кученца в Сърбия..или Румъния. Да не говориме,че има нужда от нова кръв,че тука като гледам сме предимно роднини

Как ще се появи тази нова кръв ако не с внос и със заплождания в чужбина?

User's Signature

Качена снимка

#6 Потребителят е офлайн   elrisha Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 587
  • Регистрация: 20-January 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 26 November 2009 - 09:41 PM

Май четеш каквото ти отърва?!
Не мога да разбера защо когато задавам въпроси в този форум,веднага се скача на нож и все моето мнение е "неадекватно"?
Да си задаваш въпроса защо толкова хора се отказаха да пишат тук?
Това ли е тона, с който трябва да се разговаря?
Я по-лекичко вече,че започна да ми омръзва!

ПП: И още нещо - възрастта на Тиара ми е отлично позната,тъй като е сестра на моя Кхан!
За това дали е добре да се запложда преди навършени 2 год. ще поговориме обстойно на срещата!


#7 Потребителят е офлайн   Bella C.N. Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 392
  • Регистрация: 27-March 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 26 November 2009 - 09:57 PM

elrisha, чета много внимателно и за това си позволявам да коментирам кое е адекватно и кое не е. Никакви ножове не виждам извадени, явно е въпрос на чувствителност на възприятията. Не намирам никаква драма в това, че някакви хора са спрели да пишат където и да било.
Тъй наречената среща всъщност е Общо събрание на клуба и ако имаш сериозни предложения за промяна в действащи нормативни документи те естествено ще бъдат изслушани и обсъдени.
До тогава предлагам да не спамим.
User's Signature

Качена снимка

#8 Потребителят е офлайн   elrisha Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 587
  • Регистрация: 20-January 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 26 November 2009 - 10:09 PM

ab_041.gif
Не знам какво четеш и как го четеш,но не ми минавай с номера за "чуствителността на възприятията".Не обичам да ме третират като малоумна,защото определено не съм такава. Пак казвам - тонът ти не е никак приятелски и то не за пръв път, а на Общото събрание ще се наложи да ме изслушаш,защото ако си забравила аз съм Зам.Председател на тоя клуб.

Извинявам се на Митко,че темата се превърна в това...!



#9 Потребителят е офлайн   vlado zoo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1818
  • Регистрация: 12-February 07
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 26 November 2009 - 10:17 PM

Аз също се извинявам на Митко, а и на останалите четящи и пишещи.
Но, това вече минава границите на добрия тон и на обвързани с клуба дейности. А това кой, какъв е - е въпрос на решение на мнозинството. И ако някой е решил да се асоциира като народен трибун в интернет, а да не посещава нито един управителен съвет, трябва да знае, че може да бъде освободен от тези тежки задължения. Настоявам да не се обсъжда развъдната дейност без познаване на нормативните документи и материята.
User's Signature

Качена снимка

#10 Потребителят е офлайн   elrisha Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 587
  • Регистрация: 20-January 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 26 November 2009 - 10:21 PM

Владо,като ще си говориме по този начин..я кажи,колко такива Съвета е имало до сега?
И да,определено няма незаменими хора!Факт!

#11 Потребителят е офлайн   Bella C.N. Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 392
  • Регистрация: 27-March 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 26 November 2009 - 10:22 PM

Именно заради служебното ти качество си позволявам да коментирам адекватността ти. Ако излагаше само себе си не бих коментирала, но ти си позоволяваш да хвърляш съмнения относно въпроси, ясно дефинирани в Правилник за развъдна дейност. За твое сведение на ОС трябва да бъдат представени и приети Отчет за дейността през 2009, План за дейността и Бюджет за 2010 г. Кой от тези документи се наемаш ти като Заместник председател да изготвиш и защитиш на ОС? И тъй като пишеш, че лично аз ще трябва да те изслушам, моля да имаш предвид, че няма да разполагам с неограничено време за емоционални излияния.

П.П. Имаш грешка в подписа - неправилно членуване.
User's Signature

Качена снимка

#12 Потребителят е офлайн   IzrodGaden Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 473
  • Регистрация: 23-December 08
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 27 November 2009 - 12:34 AM

Нещо напоследък всички са станали лоши. На какво се дължи това ? Хайде успокойте се, идват празници. Радвайте се на животинките които притежаваме и мислете, че можехте да сте на мястото на хората които нямат и не са имали кучета и никога няма да разберат какво е да притежават. beer.gif dog.gif ae_085.gif wub.gif

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни