Dog.bg Форуми : Старци - разбойници

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Старци - разбойници как да преметнем стопанина

#1 Потребителят е офлайн   Грахче Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 796
  • Регистрация: 26-November 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 09 December 2009 - 10:42 AM

интересно ми е дали вашите любимци с годините и опита не са измислили верен начин да ви "работят" по един или друг начин ... разни хитрости за умилостивяване, за получаване на сладки наградки, за избягване на забраните и т.н.

Аз преди години, лека му пръст, имах доберман който се усмихваше - дърпаше устни и показваше прекрасна колекция от зъби с един такъв дяволит поглед, с което винаги печелеше сърцата на домашните и получаваше награда и прошка за всичко.

Този пък много смешно се прави на разсеян когато е направил беличка и така минава по тъч линията гледайки ме с крайчеца на окото, по което веднага го познавам, че е сгафил.

Зая
User's Signature

Must Love Dogs. Must Care. Must Share.
Качена снимка

#2 Потребителят е офлайн   tey4e Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Ветеринарен лекар
  • Мнения: 2479
  • Регистрация: 27-March 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 09 December 2009 - 08:01 PM

Моята Титка е стара бандитка ab_041.gif Върти ни на пръста си от ранното си детство,краде до безобразие ,става това,което тя иска да стане.Когато се прибера и я нахраня,минава малко време,прибира се майка ми и тя се прави пред нея,че не е яла-бута я и я води към паницата ab_041.gif Като я сложа на моето легло(тя е вече трудно подвижна)и след това искам да я сваля се прави на дълбоко заспала sg_196.gif Край нямат номерата и,винаги много ни е забавлявала.Дори преди малко успя да налази един плик с боклук на балкона и да свие две-три обелки от кестени ab_041.gif
User's Signature

In memoriam
Качена снимка
За да си човек,бъди му приятел!

#3 Потребителят е офлайн   smok4e Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 6
  • Регистрация: 09-December 09

Публикувано: 09 December 2009 - 09:29 PM

Ний пък правим "центрофуга" безкрайно неадекватно въртене в кръг с изхвърляне на задницата във въздуха последвано от лудо боксуване по теракота обезумяло бягане и блъзкане в стените и всичкия този ужас повторен минимум 3 пъти- не само че нямаш време да се скараш, ами ти се и завива свят и за капак накрая си очарован от цялата серия кик-акробатични трикове и вече се попикаваш от смях.

#4 Потребителят е офлайн   Грахче Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 796
  • Регистрация: 26-November 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 15 December 2009 - 02:28 PM

боже, надявам се кучето ви да е малко. ако нашия направи една такава акробатика определено ще останем без мебели ab_041.gif

всъщност има кучета, които са наистина невероятни акробати. В един блок в Надежда където живеех преди години бяхме съседи с един ягтериер, който правеше такива скокове, че не на мен а на тогавашното ми куче тотално му се връзваха очите на фльонга. Докато изобщо успее да реагира малкия го беше прескочил три пъти и му беше седнал на главата...
User's Signature

Must Love Dogs. Must Care. Must Share.
Качена снимка

#5 Потребителят е офлайн   Грахче Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 796
  • Регистрация: 26-November 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 15 December 2009 - 02:30 PM

а, за краденето на храна аз лично не успявам да науча кучетата си да не крадат храна зад гърба ми. Пред мен знаят правилата, но изляза ли от помещението - юруш на черешите. Може би ако животното е само и няма конкуренция не са толкова лакоми, но не знам от личен опит, никога не съм била само с 1 "консуматор".
User's Signature

Must Love Dogs. Must Care. Must Share.
Качена снимка

#6 Потребителят е офлайн   AnubisA Икона

  • Black Shushona`s
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 936
  • Регистрация: 21-March 08
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Skype:

Публикувано: 15 December 2009 - 03:28 PM

Мойта Фаба пък като сгафи прави една такава плачевна физиономия, същинска Геновева- секи момент ще ревне, гледа виновно, рови с лапа по пода пак виновно, направо жал ти става и не можеш да се скараш ами вместо това почваш да усопокяваш и прегръщаш..
User's Signature

... and through it all,
she offers me protection,
a lot of love and affection- whether I`m right or wrong..

#7 Потребителят е офлайн   Camellia Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 636
  • Регистрация: 02-May 08
  • Gender:Female
  • Location:143040
  • Interests:143040

Публикувано: 10 May 2010 - 05:01 PM

Моят Барс, лека му пръст, правеше големи поразии. Ако някой му се скара, отиваше и събаряше само неговите неща от секцията, или масата, или където стоят нещата на "врага". Когато седнехме да вечеряме и той сядаше с нас на масата (буквално) и започваше жаааааално жално да се облизва. Ако не му мине номера изведнъж се наостряше и хукваше с лай към вратата или терасата. После идваше с доволно изражение "Ето вижте колко голям пазач съм. Дайте ми награда!" Друг номер беше пак докато се храним, да застане до теб и да те бута с лапа. Или започваше да изпълнява всички команди, които знае една след друга, за да получи наградка.
Всяка сутрин проверяваше дали входната врата е заключена и ако не беше излизаше на разходка.
Еееех, споменииии.... Как ми липсва това момче! :dh_188:

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни