Dog.bg Форуми : Близка среща с ветеринарния вид

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Близка среща с ветеринарния вид как минава посещението при ветеринаря

#21 Потребителят е офлайн   huBBa__buBBa Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 433
  • Регистрация: 16-February 09
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 25 December 2009 - 07:36 PM

Цитат(g_vasileva @ Dec 21 2009, 09:47 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Това само потвърждава теорията ми,че и сред кучетата има мазохисти ab_041.gif И аз си имам няколко такива пациенти,каквото и да им правя,те примират от кеф,то едно близане,едно въртене на дупе.Даже на улицата ако ги срещна,ме разпознават и се радват ab_041.gif


И пинчерката ми май спада към мазохистите ab_041.gif , толкова не й прави впечатление какво й правят. Лятото имаше някаква алергия и като я заведохме на преглед доктора ни не можеше да й види петната по гърба, защото тя само се въртеше и го целуваше ab_041.gif ab_041.gif .
Старото ни куче беше друга работа, може би защото не й се налагаше да ходи по доктори, но в последните й седмици като я водехме беше голям ужас и за нея и за нас.

User's Signature

Качена снимка

#22 Потребителят е офлайн   rimela Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1748
  • Регистрация: 17-July 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 25 December 2009 - 08:24 PM

Весела темичка, и ние да се включим, макар още да не сме от "старите кучета", ама като я гледам моята - май така ще си го откара до старини... dh_188.gif
Не обича кабинетите на ветеринарите - дърпа се неистово, ако трябва да бъде вкарана там. Като я замъкна все пак някак вътре - изпада в мрачна меланхолия и чака с философско смирение всичко да свърши, като само се дърпа отчаяно чат-пат, повече за престиж, отколкото реално да се съпротивлява. Вет-а ни я обяви за "добро куче", независимо от усилията, с които й отворихме устата, а за да ми покаже какво според него е "лошо куче" - запретна ръкавите и ми разказа историята на всеки белег. ab_041.gif
Най-забавно за мен беше, че когато веднъж срещнахме случайно доктора на улицата, моята хубостница го позна веднага, поздрави го учтиво и любезно, както се полага на едно възпитано куче. Явно му показа - "Нищо лично, мой човек, ама тия работи, дето ги правиш в кабинета си - не ги одобрявам!" ea_103.gif
af_089.gif

#23 Потребителят е офлайн   Nina Penova Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 29
  • Регистрация: 30-April 10
  • Gender:Female

Публикувано: 10 May 2010 - 05:48 PM

Интересно разделение е направил този ветеринар :ab_041: Ние сме към първите две: каракачанките и ретривърът нямат нищо против прегледи, ваксини и всякаква ветеринарна намеса, пинчерът, обаче, е съвсем друга история. След негов преглед всички си тръгваме изпохапани...
User's Signature

Мод: Редакция на подпис!

#24 Потребителят е офлайн   ДеSиHka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 56
  • Регистрация: 03-May 10
  • Gender:Female

Публикувано: 22 July 2010 - 04:20 PM

Старото ми куче беше голям циркаджия :D (меко казано).
Тръгваме той си върви няма да се дърпа влиза лягаше си на масата (където го преглеждаха) и както стой и изведнъж си решава, че доктора иска да си играе с него и започне да го хапе по ризата и да подскача на ляво на дясно и нямаше оправия.
Сегашното ми куче и той много се радва да ветове незнам защо. Човека неможе да си свърши работата защото на нашия му е весело и иска да го ближе и да си играят :md_064: :md_064:
User's Signature

Качена снимка

Качена снимка

  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни