Dog.bg Форуми : Специална тема

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (8 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Специална тема

#41 Потребителят е офлайн   Имаме мечка вкъщи Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 151
  • Регистрация: 24-March 11
  • Gender:Female
  • Location:Sofia, Bulgaria
  • Interests:чау-чау , пътешествия , кулинария и др.

Публикувано: 13 November 2011 - 10:09 PM

Е тея дето са си поговорили по приятелски със съдиите сигурно са доволни :ba_025:
User's Signature

Качена снимка

#42 Потребителят е офлайн   IA--- Икона

  • Exemplary Сasual Dating - Authentic Ladies
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1620
  • Регистрация: 06-January 09
  • Gender:Male
  • Location:133114
  • Interests:club, discussion
  • Skype:

Публикувано: 14 November 2011 - 03:18 PM

Показване на мнениетоИмаме мечка вкъщи, в 13 November 2011 - 10:01 PM, написа:

Много зле, ама хипер зле...просто незнам какво да кажа...как да разбера защо ние сме на 2ро място,какво да оправим, можем ли да го оправим, изобщо представители ли сме на породата...няма братче!! " 85 номер ЦАЦИБ, 84....абе ай да влиза следващия"?!?!?!?! :eg_033: е кво ние да хо'име да се гръмнем освен?! Изобщо да не коментирам пристрастия и тем подобни! Дълго чакане ли? Да бе да.... :ud_009:



Показване на мнениетоИмаме мечка вкъщи, в 13 November 2011 - 10:09 PM, написа:

Е тея дето са си поговорили по приятелски със съдиите сигурно са доволни :ba_025:


Направо ме разсмяхтеКачена снимка
Вие наистина ли си вярвате като пишете глупости.
Вчера всеки си взе това което заслужаваше,според съдиите не според договорки.Лексус беше най добър .Ние след него.
По добре разберете какъв вие проблема.Не да бягате четвърта изложба подред като опарени.А да говорите със съдията защо е така.

#43 Потребителят е офлайн   Имаме мечка вкъщи Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 151
  • Регистрация: 24-March 11
  • Gender:Female
  • Location:Sofia, Bulgaria
  • Interests:чау-чау , пътешествия , кулинария и др.

Публикувано: 14 November 2011 - 04:28 PM

Оффф абе Ия, вземете си най-накрая лекарствата, стига сте облъчвали хората както на изложбите, така и тука...просто е досадно!!От кога станахте говорителка и на Лексус? Часовете седене до него и облъчването на стопаните му ли ви дадоха това право??
Само да ви питам...защо за 2ри пореден път мъкнете кучката си разгонена на изложба? Някой ценен съдия ли щяхте да изпуснете?Хлебаров? Защо за разлика от "постиженията" си по БГ ринговете не се похвалихте с резултати на изложбата в Сърбия при Пол Оденкирхен? Аз ще ви кажа защо, защото ви дисквалифицираха кучето! Защо, вие си знаете. За същото трябваше да ви дисквалифицират и тук, но не, дадоха ви първото място. Аз не съм цитирала имена в поста си, не знам кой ви каза, че за вас става въпрос, ама щом сте се припознали, няма лошо... сигурно и за вас важи същото!!
офф топик
на поздрава " Здравейте!" обикновено се отвръща със същото, не за друго , ама въпрос на възпитание, а не с "Носите ли ми нагръдника?"
User's Signature

Качена снимка

#44 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 14 November 2011 - 05:55 PM

Показване на мнениетоИмаме мечка вкъщи, в 14 November 2011 - 02:28 PM, написа:

Оффф абе Ия, вземете си най-накрая лекарствата, стига сте облъчвали хората както на изложбите, така и тука...просто е досадно!!От кога станахте говорителка и на Лексус? Часовете седене до него и облъчването на стопаните му ли ви дадоха това право??
Само да ви питам...защо за 2ри пореден път мъкнете кучката си разгонена на изложба? Някой ценен съдия ли щяхте да изпуснете?Хлебаров? Защо за разлика от "постиженията" си по БГ ринговете не се похвалихте с резултати на изложбата в Сърбия при Пол Оденкирхен? Аз ще ви кажа защо, защото ви дисквалифицираха кучето! Защо, вие си знаете. За същото трябваше да ви дисквалифицират и тук, но не, дадоха ви първото място. Аз не съм цитирала имена в поста си, не знам кой ви каза, че за вас става въпрос, ама щом сте се припознали, няма лошо... сигурно и за вас важи същото!!
офф топик
на поздрава " Здравейте!" обикновено се отвръща със същото, не за друго , ама въпрос на възпитание, а не с "Носите ли ми нагръдника?"


дете, аз помня как точно с Ия сме търсили вашето куче по храстите и пътеки с нейния син и кучета до тъмни доби.
И как тя намери това ваше куче, и как ви го върна.
И най-накрая всичко, което ви остана в прелестната главица, е обидата че на изложбата с нейното куче сте останали по-назад?

Неуважаема, като се сетя как сме зарязали семействата си и тичахме с Ия по тъмни градинки, разпитвайки хората, вашата претенция за някакъв нагръдник и недоволството за отсъденото място е без коментар.

Нагръдника и мястото на изложбата й бил по-важен. Като се сетя как сме тършували из храстите в търсенето ми е гнус да го чета това.
А, да. Не си ни молила да ти търсим кучето, помня го този "аргумент".
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#45 Потребителят е офлайн   Имаме мечка вкъщи Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 151
  • Регистрация: 24-March 11
  • Gender:Female
  • Location:Sofia, Bulgaria
  • Interests:чау-чау , пътешествия , кулинария и др.

Публикувано: 14 November 2011 - 06:09 PM

`Еееех не мина дълго за да се появи и Фурия , бре!! На всяка манджа. тиририрам.... Едно си баба знае...стига спекулирахте с тва намиране на куче , бе...тука темата е друга, ама пак ваща параноя изби. Стига "цапахте" тоя форум! Тука темата е изложбата, ИЗЛОЖБАТА като изложба...не съм коментирала кучето на Ия, коментирах съдийството и организацията. Къде ви е проблема пък на вас точно?Елате на изложба с ващо куче и ще го коментираме, няма проблем...
офф
а
Ако имате да казвате нещо за изложбата пишете тука, ако не има ми скайпа в профила, може там да продължим, макар че няма кво да Ви споделям, то всичко е ясно. А като имате семейство и т.н. що не си го гледате ми се бутате в този форум с ненужните си коментари. Не едно и 2 лични съобщения съм получила от потребители, бивши вече и редовни относно безобразното ви "компетентно" заливане на форума с помия! Чета, чета и ми се драйфа.Ласкаете ме с обръщенията си като "детенце", "момиченце" и т.н. Личи възрастовата граница. Можете да се обръщате към мен и с д-ре, за по удобно! :)
User's Signature

Качена снимка

#46 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 14 November 2011 - 06:16 PM

Показване на мнениетоИмаме мечка вкъщи, в 14 November 2011 - 04:09 PM, написа:

`Еееех не мина дълго за да се появи и Фурия , бре!! На всяка манджа. тиририрам.... Едно си баба знае...стига спекулирахте с тва намиране на куче , бе...тука темата е друга, ама пак ваща параноя изби. Стига "цапахте" тоя форум! Тука темата е изложбата, ИЗЛОЖБАТА като изложба...не съм коментирала кучето на Ия, коментирах съдийството и организацията. Къде ви е проблема пък на вас точно?Елате на изложба с ващо куче и ще го коментираме, няма проблем...
офф
а
Ако имате да казвате нещо за изложбата пишете тука, ако не има ми скайпа в профила, може там да продължим, макар че няма кво да Ви споделям, то всичко е ясно. А като имате семейство и т.н. що не си го гледате ми се бутате в този форум с ненужните си коментари. Не едно и 2 лични съобщения съм получила от потребители, бивши вече и редовни относно безобразното ви "компетентно" заливане на форума с помия! Чета, чета и ми се драйфа.Ласкаете ме с обращенията си като "детенце", "момиченце" и т.н. Личи възрастовата граница. Можете да се обръщате към мен и с д-ре, за по удобно! :)


Вашите лични са си вашите лични, няма нужда да уведомявате целия форум какви лични получавате, освен ако не търсите внимание. Аз лично ИЯ няма да ви позволя да я плюете, защото много добре помня какво е направила за ВАШЕТО куче съвсем РЕАЛНО, а не на ЛИЧНИ.
Помня старанието й, болката й и труда който хвърли за да направи всичко възможно за да намери и върне кучето ви. Не защото е родословно - а защото е чау.
И после да напишите толкова показателен коментар с нападките в неин адрес - сърце не ми даде да подмина мълчаливо подобна гнус и лъжа от вашата страна.

Ей така направи добро - ще гризнеш дърво.
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#47 Потребителят е офлайн   Имаме мечка вкъщи Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 151
  • Регистрация: 24-March 11
  • Gender:Female
  • Location:Sofia, Bulgaria
  • Interests:чау-чау , пътешествия , кулинария и др.

Публикувано: 14 November 2011 - 06:27 PM

Ма мойте лични са си мои лични, то и намирането на куче (тва за родословно или не незнам от къде дойде, ама сме забелязали, че обичате да вкарвате по някоя нова, по- драматична фабула в епизодите на сериала си) не е по тази тема за ИЗЛОЖБАТА вчера!! Обещаваме ви, ако си изгубите кучето или няма на кой да го дадете да ви върнем жеста, чели сме, че и вие сте бъркали поне веднъж с поверяването на вашия Лео на хора...но хайде, как да е! "Страдание", "болка"....стига беееее , Фурия, стига драми, нашето бе страдание, вие сте имали желание да помогнете , за което сме ви безкрайно благодарни, но вие решихте да създавате някакви сериали в последствие. И пак ще апелирам, дайте да не зацапваме темата, тя е за изложби, доколкото разбирам, няма какво да се произнесете по нея... и мн моля да не ме наричате лъжкиня, че ще взема да се обидя вече...
User's Signature

Качена снимка

#48 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 14 November 2011 - 06:34 PM

Имаме мечка вкъщиЧудесно, бейби, от какво се ядосваш?
Ти колко изложби си посетила?В чужбина най-вече та да направиш сравнение? От какво се пениш че не си доволна? Я прекоси цялата БГ и чужденеция надлъж и нашир да видиш какво е, за да им се зъбиш на конкурентите.
Какъв ти е проблема - та ти си мислиш че на всяка изложба ще си Първа винаги? От какво недоволстваш? Кучето ти е младо, още има да се развива, положи усилия за неговото физическо развитие, тренирай движение в ринга, а не развивай тука глупости за нагръдници и други тям простотии.

Имаш първите си изложбени кучета, и е съвсем нормално след като си завела Аури само на 4-5 по-интересни изложби в рамките на 1-година кучицата да не е фаворит и да не е звездата на ринга. И е изключително грозно да нападаш някой друг само защото върви преди теб.

Не винаги едно куче печели на всяка изложба, и да се сърдиш като първолак е повече от незряло.
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#49 Потребителят е офлайн   Имаме мечка вкъщи Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 151
  • Регистрация: 24-March 11
  • Gender:Female
  • Location:Sofia, Bulgaria
  • Interests:чау-чау , пътешествия , кулинария и др.

Публикувано: 14 November 2011 - 06:57 PM

"Nigga , please"... Ама хайде стига де, стига де...колкото и да ми е забавнос вас и драматургията, за артиста все някога идва време да се оттегли и да направи път на младите...Аз имам от какво да недоволствам и то си е моя работа...за незнам кой път ще кажа, че темата е за изложбата, на която аз присъствах и ще си я коментирам колкото си ща, поне съм дарила някой друг лев, поне оплюване да ми се полага! А ти , ако нямаш какво да кажеш, по -добре се оттегли...Няма ли някъде из някой форум или тема неродословна скачка да им триеш сол на кухите глави?
User's Signature

Качена снимка

#50 Потребителят е офлайн   nadety90 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 550
  • Регистрация: 19-October 09
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив

Публикувано: 14 November 2011 - 07:05 PM

Много да ме извините ама лични драми и спорове .. на лични, скайп, фейсбук или както там искате. Почти всички бяхме недоволни от изложбата като организация, други като оценяване... ама стига де ! Достатъчно нерви събрахме там та да продължаваме да си ги опъваме и тук !
User's Signature

www.luckydogs.alle.bg

#51 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 14 November 2011 - 07:06 PM

Показване на мнениетоИмаме мечка вкъщи, в 14 November 2011 - 04:57 PM, написа:

"Nigga , please"... Ама хайде стига де, стига де...колкото и да ми е забавнос вас и драматургията, за артиста все някога идва време да се оттегли и да направи път на младите...Аз имам от какво да недоволствам и то си е моя работа...за незнам кой път ще кажа, че темата е за изложбата, на която аз присъствах и ще си я коментирам колкото си ща, поне съм дарила някой друг лев, поне оплюване да ми се полага! А ти , ако нямаш какво да кажеш, по -добре се оттегли...Няма ли някъде из някой форум или тема неродословна скачка да им триеш сол на кухите глави?



Път на младите които са решили че като купят едно мъжко и едно женско с родословие ще е равно на развъдник?
Благодаря ти, търговията с кучетата не ме интересе:-)))

nadety90Извинявам се за спама, наистина, но бе несправедливо нападнат човек, който не заслужава подобни нападки. Да не беше почвала обидената тази гнус, нямаше да се намеся.

Трябва да умееш да губиш с достоинство, все пак.
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#52 Потребителят е офлайн   Имаме мечка вкъщи Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 151
  • Регистрация: 24-March 11
  • Gender:Female
  • Location:Sofia, Bulgaria
  • Interests:чау-чау , пътешествия , кулинария и др.

Публикувано: 14 November 2011 - 07:43 PM

Абе ти нямаше ли семейство за гледане.... Ай сиктир! Ти как реши, че ше правя развъдник ? Какво знаеш ти за мене изобщо, БЕ? Рабрахме , че си една нищо и никаква домакиня, ходи си гледай семейството, стига си измисля и нарежда живота на другите хора! Как реши, че ще търгувам с животни, БЕ? От олд скуул факса ли ти го снесоха тва? Ти беше ли на изложбата, не те видях?! Видя ли мойто куче и и другото в ринга? Аиде да не ми говориш като не си видяла, че от пристрастно съдене ме зоболява главата и джоба -имам и запис, жалко че няма звук да се чуе що е то ръмжене, цвилене и прочие. Ние сме за 2ри път на изложба, тя Руффо Анн има опит с изложбите , пък и на курсове ходи, ма видиш ли трудно се укротява опърничевата! Да не споменавам как хората ни поздравиха като излязохме от ринга и ние се чудим,"Абе за какво?" Те горките заплеси решили , че ние сме спечелили, ма видиш ли то не е съвсем така.Нали уж кучетата бяха най-важни, що дърдориш без да си видяла...а да щото ти е френдка и ти да я защитиш....казах ти 100 пъти да ми пишеш на лични или по твоя факс, ше ти отговоря, ама стига с твойте интриги и подмятания! Ходи да правиш салата, търговията остави на нас, споко ще са родословни! :) И за протокола- вие ме провокирахте, както и предния път, аз имена в първите си 2 поста в тая тема не съм писала! :)
User's Signature

Качена снимка

#53 Потребителят е офлайн   nadety90 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 550
  • Регистрация: 19-October 09
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив

Публикувано: 14 November 2011 - 07:51 PM

Ако говорим за двете Чау, които бяха черни .. Спечели едно което за първи път беше на изложба с едно момче беше .. Не мисля, че това може да е било наредено :)
User's Signature

www.luckydogs.alle.bg

#54 Потребителят е офлайн   Имаме мечка вкъщи Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 151
  • Регистрация: 24-March 11
  • Gender:Female
  • Location:Sofia, Bulgaria
  • Interests:чау-чау , пътешествия , кулинария и др.

Публикувано: 14 November 2011 - 08:00 PM

Е да, ама не спечели това куче с момчето, радвам се, че и вие мислите, че е трабвало. Мерси, Наде :)
User's Signature

Качена снимка

#55 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 14 November 2011 - 08:04 PM

Показване на мнениетоИмаме мечка вкъщи, в 14 November 2011 - 05:43 PM, написа:

Абе ти нямаше ли семейство за гледане.... Ай сиктир! Ти как реши, че ше правя развъдник ? Какво знаеш ти за мене изобщо, БЕ? Рабрахме , че си една нищо и никаква домакиня, ходи си гледай семейството, стига си измисля и нарежда живота на другите хора! Как реши, че ще търгувам с животни, БЕ? От олд скуул факса ли ти го снесоха тва? Ти беше ли на изложбата, не те видях?! Видя ли мойто куче и и другото в ринга? Аиде да не ми говориш като не си видяла, че от пристрастно съдене ме зоболява главата и джоба -имам и запис, жалко че няма звук да се чуе що е то ръмжене, цвилене и прочие. Ние сме за 2ри път на изложба, тя Руффо Анн има опит с изложбите , пък и на курсове ходи, ма видиш ли трудно се укротява опърничевата! Да не споменавам как хората ни поздравиха като излязохме от ринга и ние се чудим,"Абе за какво?" Те горките заплеси решили , че ние сме спечелили, ма видиш ли то не е съвсем така.Нали уж кучетата бяха най-важни, що дърдориш без да си видяла...а да щото ти е френдка и ти да я защитиш....казах ти 100 пъти да ми пишеш на лични или по твоя факс, ше ти отговоря, ама стига с твойте интриги и подмятания! Ходи да правиш салата, търговията остави на нас, споко ще са родословни! :) И за протокола- вие ме провокирахте, както и предния път, аз имена в първите си 2 поста в тая тема не съм писала! :)


Като имаш запис в сравнение я го пусни и спри да се държиш като пупи-милките в твоята истерия, моля.
Човек трябва да умее да губи, и твоето коментиране от неудоволствиет от отсъждането няма нищо общо с конкурентката Руфо-Ан, най малкото защото развъдчик Сазонова в нейния развъдник IL' DE BOTE не е конкурент на твоята Аури, пък колкото и да тропаш с крак, надуваш бузи и размахваш с юмруци.
Кучетата са коренно различни и ти е време да го осъзнаеш, а като те бият на една изложба най-гнусно е да крещиш че е било защото някой с някого е говорил, пък друг ти бил казал-рекъл, па трети да ходил да прави салатата))))))))
Колкото и да тропаш с крак - научи се да губиш с достоинство, детенце:-))) Това са изложбите - не винаги ще печелиш:-)))
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#56 Потребителят е офлайн   Имаме мечка вкъщи Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 151
  • Регистрация: 24-March 11
  • Gender:Female
  • Location:Sofia, Bulgaria
  • Interests:чау-чау , пътешествия , кулинария и др.

Публикувано: 14 November 2011 - 08:14 PM

ЛЕЛЕ.... не искам да се принизявам до вашето ниво, тва е нетипично за мен, ни щом ми хвърляте ръкавицата...Прочети си писанията...то не бяха търговии, не бяха пупи милове...промит мозък, може би?разбирам, че само тва ти е в главата, ама стига де, стига! Разбрахме , че съм с 40 години по-млада, за да ме наричаш детенце, ама има препарати за твойто състояние...проучи! Няма да се занимавам с търговия, драга ми смехурке, нямам нужда от подобни средства, мисля, че е очебийно. Не съм длъжна да се оправдавам, няма и за какво! Знаем за вашето русофилство, ние пък сме фенове на други линии...ма то за пупи миловете май е без значение.?Ела на следващата изложба, ще те черпя сокче. Нека да говорим очи в очи като нормални хора, макар и с хилядолетие разлика в годините!Аз нямам проблем с губенето, незнам защо така реши (????), други неща ме дразнят мен, но ти както се вижда не го разбра...жалко!
И стига спами, казаха ти го 1000 пъти...
User's Signature

Качена снимка

#57 Потребителят е офлайн   nadety90 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 550
  • Регистрация: 19-October 09
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив

Публикувано: 14 November 2011 - 08:16 PM

Аз не мисля нищо .. въобще не разбирам от ЧАУ просто така ми се е видяло, но явно не е ..
User's Signature

www.luckydogs.alle.bg

#58 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 14 November 2011 - 08:20 PM

Имаме мечка вкъщи

Цитат

Нека да говорим очи в очи като нормални хора, макар и с хилядолетие разлика в годините!

Дадено! И в присътствието на Ия ще те помоля да повториш очи в очи пред нас двете да повториш всичките тези обвинения които са изписани в интернета от теб. Ще говорим на живо, анджък да видим за кое иде реч.
Мобилния на Ия го имаш, имам го и аз - насреща съм ако искаш наистина да говорим, а не да се сипят гнусотии и обвинения по нета и форума. Чакам.
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#59 Потребителят е офлайн   Имаме мечка вкъщи Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 151
  • Регистрация: 24-March 11
  • Gender:Female
  • Location:Sofia, Bulgaria
  • Interests:чау-чау , пътешествия , кулинария и др.

Публикувано: 14 November 2011 - 08:21 PM

Идеално!
User's Signature

Качена снимка

#60 Потребителят е офлайн   IA--- Икона

  • Exemplary Сasual Dating - Authentic Ladies
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1620
  • Регистрация: 06-January 09
  • Gender:Male
  • Location:133114
  • Interests:club, discussion
  • Skype:

Публикувано: 14 November 2011 - 08:42 PM

Показване на мнениетоИмаме мечка вкъщи, в 14 November 2011 - 07:43 PM, написа:

Да не споменавам как хората ни поздравиха като излязохме от ринга и ние се чудим,"Абе за какво?" Те горките заплеси решили , че ние сме спечелили, ма видиш ли то не е съвсем така.

Гледам че ме наричаш заплес.И сипеш обиди по мой адрес.
Сега аз да ти обясня, че е нормално да стиснеш ръката на човек с който си бил в ринга,а не защото не си разбрал резултата.
Нарича се колегиалност.
Пишеш ,че не си ми коментирала кучето, а ми цитираш номера от изложбата.И го обиждаш.
Не ти падаш на нивото някой, аз няма да падна на твоето да ти обяснявам, че поведение се коригира, а дефект не.

Furia_S, се грижи и за куче и за деца.Дай боже и ти да има за какво да се грижиш.Няма нищо лошо в това.

Като имаш нещо да ми кажеш ,защо не ми го каза в очите ,вчера? А като ме видиш не ми говориш, и то не от сега.


  • (8 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни