Dog.bg Форуми : Специална тема

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (8 Страници) +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Специална тема

#61 Потребителят е офлайн   Имаме мечка вкъщи Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 151
  • Регистрация: 24-March 11
  • Gender:Female
  • Location:Sofia, Bulgaria
  • Interests:чау-чау , пътешествия , кулинария и др.

Публикувано: 14 November 2011 - 09:05 PM

Айде да прочетеш пак Иа и да си говорим тогава, виждам, че освен с писането имате и проблем с четенето, да не говорим вече за разбиране. "Заплесите" нарекох публиката, тва първо, второ номерата ????? какво лошо съм казала за вас, идеята ми беше , че съдията не каза нищо за НАС, цитирах него (пак къде е лошото за вас)? Изобшо преди да се намесите не е имало нищо против вас, но разбирам, че ви липсва спаринг и във форума! Трето за стискането на ръце...вие кога стиснахте нашите? Единственото което чухме от вас беше за нагръдника, нито "Здравейте", нито еди си какво....така нататък... За това , че едва ли не сме бягали от изложбата...тва пък е пълната простотия, като свършва нашето участие, кво да висиме още , не ни стига студа и другото висене? Последно- какъв дефект видяхте в нашето куче, съдиите нищо не казаха, хвърлете вие светлина по този въпрос,моля!Ама най-ми харесва как ни анализирате... Първо от къде на къде решихте,че аджеба ше правим развъдник? Второ- търговия?? Трето- семейство, деца....вие знаете ли дали имам деца? Или просто ей така да си дрънкаме разни неща , че ни е скучно?
User's Signature

Качена снимка

#62 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 14 November 2011 - 09:11 PM

Аз предлагам тези неща да се обсъдят в личен разговор лице в лице.

Имаме мечка вкъщи
Ти я забърка тази помия, ти се обади на Ия за среща - ако след всичко изписано тук тя е склонна изобщо да те вижда. Имаш й телефона, нали не очакваш с персонална покана някой да те гони из темите и ЛС да те моли за среща? Дрънваш една среща персонална където ще говорим точно за изложбени резултати и твоите разминавания в очаквания - аз съм насреща. И не говоря за някаква странична сбирка с непознати да правим панаир с хората които бъкел не разбират от породата, а за нас трите. Ако ти стиска - чукни телефона на Ия и съм навита.

Аман от глупостите на обидени неграмотници и търсене под вола теле.
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#63 Потребителят е офлайн   zoli Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 47
  • Регистрация: 05-November 08
  • Gender:Male
  • Location:Пловдив
  • Interests:Кинология, Фелинология, Херпетология, Акваристика, Епидемиология
  • Skype:

Публикувано: 14 November 2011 - 09:23 PM

:)

#64 Потребителят е офлайн   Lexus Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 332
  • Регистрация: 25-October 10
  • Gender:Female
  • Location:Sofia
  • Interests:Chow chow

Публикувано: 14 November 2011 - 09:28 PM

Лелеее, момичета, цял ден нямаме компютър - какво е станало тука? Нали всички просто обичаме меченцата!

Понеже бяхме много близко до всичко - просто да кажем и нашето мнение. Не мислим, че оценките на Фей бяха договорени. Иначе щяха да й дадат и BOB, а го дадоха на Лексус. Иначе и двете чаута са прекрасни и ценни за породата в България. И за пръв път бяхме толкова много.

Имаме мечка в къщи, на някои изложби, които са били по една на ден, сме получавали оценъчен лист с пълно описание на кучето. Ако не сте имали такъв досега, може би трябва да говорите със съдия и да получите експертна оценка.
User's Signature

Качена снимка

Качена снимка

#65 Потребителят е офлайн   IA--- Икона

  • Exemplary Сasual Dating - Authentic Ladies
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1620
  • Регистрация: 06-January 09
  • Gender:Male
  • Location:133114
  • Interests:club, discussion
  • Skype:

Публикувано: 14 November 2011 - 11:12 PM

Да ти опресня паметта където ми цитираш номера.а в каталога се вижда собственика.

Показване на мнениетоИмаме мечка вкъщи, в 13 November 2011 - 10:01 PM, написа:

" 85 номер ЦАЦИБ, 84....


При условие че са биле само нашите две кучета в този клас.Естествено е човек да се сети за кого става въпрос тук.

Показване на мнениетоИмаме мечка вкъщи, в 13 November 2011 - 10:09 PM, написа:

Е тея дето са си поговорили по приятелски със съдиите сигурно са доволни :ba_025:


За лекарства с вас може да си говорим много .Нали сте д-р.
Но и слуха ви май не е наред- Винаги първо съм ви поздравявала.Както и в Плевен първо дойдох при вас, после вие се разминавате с мен без да ме поглеждате.А това даже не го констатирах аз ,а други хора.
Лексус сам може да каже дали съм му говорителка.
Вие да не би да сте като решихте ,че ги облъчвам?
За нагръдника вие казахте ,че не ви трябва .Аз не искам да излиза ,че съм ви пробутала едвали не непотребна вещ.
Паметта ви също куца. Ръка съм ви подавала както в Плевен така и в София.Това ,че не искате да го запомните,проблема е ваш.

Показване на мнениетоИмаме мечка вкъщи, в 14 November 2011 - 04:28 PM, написа:

Оффф абе Ия, вземете си най-накрая лекарствата, стига сте облъчвали хората както на изложбите, така и тука...просто е досадно!!От кога станахте говорителка и на Лексус? Часовете седене до него и облъчването на стопаните му ли ви дадоха това право??
Аз не съм цитирала имена в поста си, не знам кой ви каза, че за вас става въпрос, ама щом сте се припознали, няма лошо... сигурно и за вас важи същото!!
офф топик
на поздрава " Здравейте!" обикновено се отвръща със същото, не за друго , ама въпрос на възпитание, а не с "Носите ли ми нагръдника?"


Тук май отново ни коментираш...

Показване на мнениетоИмаме мечка вкъщи, в 14 November 2011 - 07:43 PM, написа:

Ние сме за 2ри път на изложба, тя Руффо Анн има опит с изложбите , пък и на курсове ходи, ма видиш ли трудно се укротява опърничевата!


Уточнявам, че не коментирам на вашето куче, не ми е присъщо когато не се налага.А казвам, че поведението се коригира ,то не е дефект.
Или търсите под вола теле.

Показване на мнениетоИмаме мечка вкъщи, в 14 November 2011 - 09:05 PM, написа:

Последно- какъв дефект видяхте в нашето куче, съдиите нищо не казаха, хвърлете вие светлина по този въпрос,моля!



Показване на мнениетоLexus, в 14 November 2011 - 09:28 PM, написа:

Лелеее, момичета, цял ден нямаме компютър - какво е станало тука? Нали всички просто обичаме меченцата!

Понеже бяхме много близко до всичко - просто да кажем и нашето мнение. Не мислим, че оценките на Фей бяха договорени. Иначе щяха да й дадат и BOB, а го дадоха на Лексус. Иначе и двете чаута са прекрасни и ценни за породата в България. И за пръв път бяхме толкова много.

Имаме мечка в къщи, на някои изложби, които са били по една на ден, сме получавали оценъчен лист с пълно описание на кучето. Ако не сте имали такъв досега, може би трябва да говорите със съдия и да получите експертна оценка.

Ей това и аз имах в предвид.Нека да си поискат оценка.Което не са направили явно 4 изложби.



Това обяснение, което всъщност не ми е присъщо ви го дадох, защото едва ли не ме наричате сляпа. Или просто пръстите ви изпреварват мозъка.И не се съобразявате какво излиза от тях.Не ви ли е срам,че сме 3-ма по изложби, та заливате всичко с негативизъм.Вместо да се радваме ,че вече и нашата порода стъпи от българска страна по ринговете,резултата е този.
Ако се опитвате да ми обезцените труда, няма да стане.Фей тази година е присъствала на 24 изложби до сега в БГ и чужбина.Това че вие не знаете,защото не е написано,проблема е ваш. И до края на годината и предстоят още.Проблем ли ви е ,че моята Фейче беше на изложбата разгонена .От това и дойде и поведението на изложбата,което толкова претеснява точно вас. Вие да видяхте проблеми на някой да прави? Стоеше си в клетката.
Липсвал ми спор във форума.Това пък как го измислихте.Нямам време да се усмихна, та камоли да се занимавам с глупости и душевни терзания.
Карате Фурия да прави салати, а да не виси във форума по цял ден. Което не е така ,тя е доста заета.А не следвате собствените си съвети.Работа ли нямате?

Е нямам какво да ви кажа повече.За мен казуса приключи.Не съм очаквала такава развръзка ,но хора много с различни идеали.

#66 Потребителят е офлайн   Имаме мечка вкъщи Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 151
  • Регистрация: 24-March 11
  • Gender:Female
  • Location:Sofia, Bulgaria
  • Interests:чау-чау , пътешествия , кулинария и др.

Публикувано: 14 November 2011 - 11:33 PM

оффф...изморявате ме и ме натоварвате. Нека поговорим лично, като прецедент, пък да се разберем най-накрая...то пък бива ,бива, все пак идеята е една и съща мам*а му!Ще се уговорим за среща тия дни, който дойде добре, а иначе пълненето на форума с лай*а е малоумно...(и аз имам вина, ма пък и вие не разбрахте,аджеба кво се опитвам да кажа с тия постове)...както и да е :eg_033:
User's Signature

Качена снимка

#67 Потребителят е офлайн   IA--- Икона

  • Exemplary Сasual Dating - Authentic Ladies
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1620
  • Регистрация: 06-January 09
  • Gender:Male
  • Location:133114
  • Interests:club, discussion
  • Skype:

Публикувано: 14 November 2011 - 11:54 PM

Какво очаквахте от мен.Да ме оклеветите пред всички,без да са така нещата, а аз да мълча.Сякаш е истина всичко.
Във форумите ако иска човек да бъде разбран правилно ,трябва да е ясен в изказванията си.И да има доказателства.Така ,че не се сърдете ,че сте погрешно разбрани.
Няма лошо да се видим,така е най добре, не да храним интереса на хората които обичат интриги .Ще чакам за среща.
Въпреки всичко обявила съм рожден ден на моите момичета ,ще ви чакам и там, ако решите.

#68 Потребителят е офлайн   Имаме мечка вкъщи Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 151
  • Регистрация: 24-March 11
  • Gender:Female
  • Location:Sofia, Bulgaria
  • Interests:чау-чау , пътешествия , кулинария и др.

Публикувано: 14 November 2011 - 11:57 PM

Ние бихме дошли, както бях казала някога , когато взехме Аури, а и др пъти, че искаме да се видим със всички чаувци, вие сте тия с резервите към нас :)
ПС За клеветите е глупаво...ние говорим с факти, не си измлисляме...винаги можете да ни опровергаете :mg_062:
User's Signature

Качена снимка

#69 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 15 November 2011 - 12:02 AM

Показване на мнениетоИмаме мечка вкъщи, в 14 November 2011 - 09:57 PM, написа:

Ние бихме дошли, както бях казала някога , когато взехме Аури, а и др пъти, че искаме да се видим със всички чаувци, вие сте тия с резервите към нас :)
ПС За клеветите е глупаво...ние говорим с факти, не си измлисляме...винаго можете да ни опровергаете :mg_062:


Абе отвори си устата и кажи "Моля те, може ли да дойдем?", то не боли.
Няма да те изядем.
Ако пък не щеш - недей идва.
Иййййййй да ви имам проблемите.
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#70 Потребителят е офлайн   Имаме мечка вкъщи Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 151
  • Регистрация: 24-March 11
  • Gender:Female
  • Location:Sofia, Bulgaria
  • Interests:чау-чау , пътешествия , кулинария и др.

Публикувано: 15 November 2011 - 12:04 AM

Е, ние да не сме някви натрапници, ако сме поканени бихме дошли, уважаваме рожденни дни и торти, ама иначе да се бутаме при големите, не върви! :)
User's Signature

Качена снимка

#71 Потребителят е офлайн   IA--- Икона

  • Exemplary Сasual Dating - Authentic Ladies
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1620
  • Регистрация: 06-January 09
  • Gender:Male
  • Location:133114
  • Interests:club, discussion
  • Skype:

Публикувано: 15 November 2011 - 12:05 AM

Много погрешно сте ме разбрали.Винаги много съм ви се радвала. Нима не го разбрахте?
Хората които ме познават знаят ,че съм доста остра и пряма.Никога обаче не си го позволих с вас,въпреки ,че съм имала доста неща да кажа. Но това е от липсата на комуникация.Колко пъти идвах при вас, вие нито веднъж.А така се създават приятелства.

Сега като се замисля, знаете ли какъв срам е за нас тази тема.Три родословни кучета на изложба и се избихме.
Всеки който я чете ще ни се подиграва..... ужас

#72 Потребителят е офлайн   Имаме мечка вкъщи Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 151
  • Регистрация: 24-March 11
  • Gender:Female
  • Location:Sofia, Bulgaria
  • Interests:чау-чау , пътешествия , кулинария и др.

Публикувано: 15 November 2011 - 12:10 AM

Ей един козирог винаги е наразбран и недооценен! Все трън в очите, все лош, а той е толкова благ и чувствителен всъщтност... :rc_036: Ше дойдем,само ми кажете къде и кога :)
User's Signature

Качена снимка

#73 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 15 November 2011 - 12:12 AM

Показване на мнениетоИмаме мечка вкъщи, в 14 November 2011 - 10:04 PM, написа:

Е, ние да не сме някви натрапници, ако сме поканени бихме дошли, уважаваме рожденни дни и торти, ама иначе да се бутаме при големите, не върви! :)

Обади се на Ия и се разберете за сбирката като й се извиниш.
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#74 Потребителят е офлайн   Имаме мечка вкъщи Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 151
  • Регистрация: 24-March 11
  • Gender:Female
  • Location:Sofia, Bulgaria
  • Interests:чау-чау , пътешествия , кулинария и др.

Публикувано: 15 November 2011 - 12:13 AM

Ей,ама не спря да казваш кво да се прави, ей...Фурия-главнокомандващата :db_046:
User's Signature

Качена снимка

#75 Потребителят е офлайн   IA--- Икона

  • Exemplary Сasual Dating - Authentic Ladies
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1620
  • Регистрация: 06-January 09
  • Gender:Male
  • Location:133114
  • Interests:club, discussion
  • Skype:

Публикувано: 15 November 2011 - 12:20 AM

Човек за 5 минути ви остави и вие напишете 5 поста.
Ми тя за това се е кръстила Фурия.
Знаете къде живея.На 20 метра от нас има пицария с градинка.Там където спряхте когато вземахте Аури от вкъщи.Часът на рожденият ден е 3 следобед, в събота.
Ще ви очаквам.

#76 Потребителят е офлайн   Имаме мечка вкъщи Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 151
  • Регистрация: 24-March 11
  • Gender:Female
  • Location:Sofia, Bulgaria
  • Interests:чау-чау , пътешествия , кулинария и др.

Публикувано: 15 November 2011 - 12:23 AM

Еми най-накрая чау форума да живне де,от това има нужда... :)
User's Signature

Качена снимка

#77 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 15 November 2011 - 12:43 AM

Показване на мнениетоИмаме мечка вкъщи, в 14 November 2011 - 10:23 PM, написа:

Еми най-накрая чау форума да живне де,от това има нужда... :)

Ще раздавам шамари, ей! Няма да те гледам че си крехка девойка - шат шат по образованието и ае бегай. Така съм ти набрала за изписаните глупости - идея си нямаш.
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#78 Потребителят е офлайн   vinek Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 367
  • Регистрация: 02-November 08
  • Gender:Male
  • Location:Sofia
  • Skype:

Публикувано: 15 November 2011 - 02:11 AM

Ей много ме радвате, чета ви с интерес :ba_025:
Кой к'во взел, как го оценили, вместо да си помагате ще се изядете бе. Сещам се за един виц: защо като седят 3 жени на кафе и нито една от тях не става да си ходи....................... :ab_041:

Показване на мнениетоIA---, в 14 November 2011 - 10:20 PM, написа:

Знаете къде живея.На 20 метра от нас има пицария с градинка........................
Ще ви очаквам.

Ако има повече пици да менем и ние.............

P.S. Не знам кое куче на кой е, ама имаше един където предницата му беше като на борец
User's Signature

In a moment of peace
http://vbox7.com/play:0c7b79a9

#79 Потребителят е офлайн   doncho Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 8
  • Регистрация: 14-November 11
  • Gender:Male

Публикувано: 15 November 2011 - 02:49 AM

Здравейте,

аз съм Павел - момчето с черното чау. Прочетох темата и ми стана доста неприятно от всичко изписано до сега и вмешателството на недоразбрали хора, които просто си търсят внимание от скука или и аз не знам каква причина...

темата започна от един коментар на Елена (Имаме мечка вкъщи), който имаше за цел изкаже недоволството от това, че съдиите не пишат нищо в оценителните листове и по-точно цитиране на съдия, който казва:
" 85 номер ЦАЦИБ, 84 <<кратка пауза>>>...ай да влиза следващия"

В това съобщение макар да са написани истински номера, няма злоба, завист, агресия или недоволство от факта, че нашето куче не е станало номер едно! Ние не сме вманиачени от идеята да станем първи. Нямаме болни амбиции, нито неподплатено самочувствие или завишени очаквания!

Цитат

Не да бягате четвърта изложба подред като опарени.


Не сме бягали и не сме опарени! Няма от какво! В Плевен се явихме за първи път, а сега за втори. Аз съм изключително доволен от излизането ми на тази изложба, защото за мен това беше първи път като хендлер. По-скоро си заминах весел, отколкото опарен!

Цитат

А да говорите със съдията защо е така.

Говорихме... в Плевен и съдията каза, че е харесал Аури много, но причината да избере другото куче била, че тя не дала да й се видят зъбите и не може да толерира агресивно поведение (макар и чау да са недоверчиви).... Именно затова беше и част от недоволството, че този път критериите са други. Никъде в първият пост не се споменава, че сме недоволни от това, че не сме първи!

Изведнъж се започна да се пише, че сте ни намерили кучето и ние сме ви благодарни за това.

Обаче аз не мога да търпя тази злоба към нас и в частност към приятелката ми. Изписаха се куп глупости от сорта на:

Цитат

Път на младите които са решили че като купят едно мъжко и едно женско с родословие ще е равно на развъдник?
Благодаря ти, търговията с кучетата не ме интересе:-)))


Това направо ме ядоса. Как можете да напишете, че правим търговия с кучета? Как може да обиждате хора без да ги познавате? Нали все пак този форум е да се пише предимно за кучета и конкретната тема беше за изложбата. Вие изведнъж започвате да напрадате с нелепи обвинения. Защо? От завист, че сме си взели кучета? От скука, защото сериалът е свършил? Нямате си други приятели, с които да си говорите? Или просто решихте да направите една фурия във форума?

"Трябва да умееш да губиш с достоинство, все пак."
Умея и да печеля и да губя с достойнство! И за мен тази изложба си беше една голяма победа, една крачка напред и видим резултат след тренировките с Аури. Тя надмина моите очаквания и това ме прави щастлив!


Цитат

Гледам че ме наричаш заплес.И сипеш обиди по мой адрес.


Е къде го видя това с обидите по твой адрес? Дай линк и аз до видя...

Цитат

Аз предлагам тези неща да се обсъдят в личен разговор лице в лице.

Имаме мечка вкъщи
Ти я забърка тази помия, ти се обади на Ия за среща - ако след всичко изписано тук тя е склонна изобщо да те вижда.


Цитат

Достатъчно два часа ти отделих внимание по Скайпа в личен разговор за да позволя да продължаваш с простотиите си.Поканихме те на сбирката ни, и чакаме извиненията ти там лично. Стига глупости, друга индулгенция няма да имаш.

Фурия, извинявай, коя беше ти? И какво общо имаш с тази тема. Според мен ти първа започна да обиждаш, "бейби"? Ние и в частност приятелката ми не сме били против Ия, нито против кучето й.

Цитат

Ръка съм ви подавала както в Плевен така и в София

Кога беше това? Нямам спомен за такова нещо...

Цитат

Какво очаквахте от мен.Да ме оклеветите пред всички,без да са така нещата, а аз да мълча.Сякаш е истина всичко.

Кое не е истина? Кога сме те клеветили? Ставаше въпрос, че на едната изложба не се толерира факта, че куче не дава съдията да го доближи, а на другата това не е проблем, погазвайки всякакви киноложки принципи и правилници. Никой не искал да обиди нито теб нито кучето ти!

Цитат

Абе отвори си устата и кажи "Моля те, може ли да дойдем?", то не боли.

Не мисля, че има за какво да се молим!

Цитат

Достатъчно два часа ти отделих внимание по Скайпа в личен разговор за да позволя да продължаваш с простотиите си.
Поканихме те на сбирката ни, и чакаме извиненията ти там лично. Стига глупости, друга индулгенция няма да имаш.

Фурия нямаме за какво да ти се извиняваме.

Ние просто имаме две сладки кучета, които много ни радват. Всякакви коментари от сорта на "търговия с кучета", "puppy-mill" са за някой друг... Нямаме намерение да търпим злобното поведение и опитите за интрига на някои хора.

"ПП Щях да пиша нещо на лекето с мечката вкъщи преди вечеря, ма докато седна - то темата изчистена. Ииих, не мога да си тролствам на воля начи..."

Insult, моля те придържай се към коментари за кучета, а не за техните собственици. Не мисля, че съм с леке до мен!

Не ми се искаше първото ми съобщение да е такова, но не се сдържах.

#80 Потребителят е офлайн   IA--- Икона

  • Exemplary Сasual Dating - Authentic Ladies
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1620
  • Регистрация: 06-January 09
  • Gender:Male
  • Location:133114
  • Interests:club, discussion
  • Skype:

Публикувано: 15 November 2011 - 03:09 AM

Абе хора вие спирка нямате ли?Цял ден ме обсъждате, какво се опитвате да постигнете?
Трябва ли и аз да падна до това ниво та да ви кажа неща които няма да са ви особено приятни.
Опитах се........Повярвайте наистина ви се радвах.Всяко развитие на нашата порода ми прави удоволствие.После аз не съм ви приемала.Е....си смеха Скуката мен не ме лови,повярвай ми,нито пък търся внимание.Вниманието ви липсва май на вас, та пишете по цял ден глупости.И провилно, няма за какво да се извинявате,то ви идва от вътре.Умрял ви някой за извинението.Чорапите ще си разплета сега.

Вие избълвате първо помия на всякъде, пък после се опитвате да я замажете.Или ще ми кажете пак, че не сте писали против мен.Цял ден ми звънят хора докато съм по срещи да ме светнат за този бълвоц.Иначе някой друг седял във форума по цял ден и се чудел какво да прави.Писала била само номер,но пише и за пристрастия.Цитат ли искаш или сам ще си го прочетеш? Опитвате се да ме очерните, ако това ви носи късмет и радост, давайте.

Показване на мнениетоИмаме мечка вкъщи, в 13 November 2011 - 10:09 PM, написа:

Е тея дето са си поговорили по приятелски със съдиите сигурно са доволни :ba_025:



Показване на мнениетоИмаме мечка вкъщи, в 14 November 2011 - 07:43 PM, написа:

Видя ли мойто куче и и другото в ринга? Аиде да не ми говориш като не си видяла, че от пристрастно съдене ме зоболява главата и джоба -имам и запис, жалко че няма звук да се чуе що е то ръмжене, цвилене и прочие. Ние сме за 2ри път на изложба, тя Руффо Анн има опит с изложбите , пък и на курсове ходи, ма видиш ли трудно се укротява опърничевата!

Ето това са клевети

А изложбите са 4,не две.Но вие вече сте експерти.Да ти напомня ли в Плевен как тичаш при хендлерката си в ринга и двамата натискате кучето да си покаже зъбите.Или да ти го покажа, та да видиш как изглежда отстрани.Дали не изглежда като цвилене и прочие....Можеш само да си мечтаеш на този етап за движенията на опърничевата и скоковете на които е способна.Защото така е гледана,не е прехранвана. И не и се е отразило на ставите и прочие.Говоря за ставите на моето куче, да не измислите някой нов филм .
Да не говорим,че вие взехте отгледано кученце ,а не бебе като мен на 40 дни да му треперите.Забравих нали сте на тефтер д-ри.Но все пак го взехте на готово отгледано щастливо,и ви трябваше малко, ама найсеее.Тук дори няма да кажа нищо за момченцето което имате.Дай боже да имам все такива опърничеви,пък вие тогава ме плуйте и мразете .
Хендлерката ви поне добра, и момичето за това ви извика,та да не я дисквалифицират кучицата.


Пристрастно съдене и тем подобни епитети. На изложба не се съди поведението само. По някой път то е решаващо,но само ако представителите са с почти еднаква генетика.Най важна е обаче тя.Стига с това поведение ,че ми писна .Вие нали имате прекрасно държание и за това я изтъквате.Прочетете малко и за наследствеността и вижте колко процента зависи от нея и колко от начина на гледане,и грешките които се допускат във възраста на израстване.Прочетете генетиката на породата,крака,гръб,корем,глава,тяло,постав на опашката,походка.

Къде поискахте експертна оценка в Плевен,че нещо не се сещам.Вас ви нямаше в ринга,само хендлерката ви беше там,и бързо излезе защото я чака работа.Айде без свободни съчинения.Аз я поисках и на двете,и ми беше подробно обяснена разликата.И то пред няколко човека.Дайте го бе аджеба този запис, да видят хората колко ми е зле кучето.Пък и съдии станахте, та да казвате какво е трябвало да стане на тази изложба.Как трябвало да ме дисквалифицират.Цитатче искаш ли?Може да седне кучето между краката на човек и да покаже зъби.Ето това е от мен
Прикачена снимкаПрикачена снимка




Цитирате ми съдия който ми дисквалифицирал бебе на 3-4 месеца заради поведение.И това съм го писала тук. Как бебчето искало да папка съдията,но не сте го чели, та си мислите аджеба,че сте открили топлата вода.
Кученце което излязло с 12 годишно дете на оценка.И то толкова стреснато детето,че предало страха на кучето.Да ви обясня ли как се получава.През слунката на човек,кучето усеща адреналина,страха.Но вие нали практикуващи д-ри и знаете по добре.
Вас защо ви нямаше там?Бяхте вече я взели вашата.Този съдия обаче ми даде експертна оценка,която май няма да ви хареса.И то с преводач пред доста участници,разказа ми и много неща за породата.Поучителна среща беше.И сигурно и другите 23 също са сбъркали.Като при това имаше други чаута, не сме се конкурирали само с вас като сега.И тях ще се опитате да обедите ,че сме злобни.А вие интриганти и подлизурковци.Да споменавам ли защо.


Кога от мен сте прочели,че съм ви намерила кучето.Я ми го покажете.Къде бе адеба го използвах това.
Що решихте ,че съм го направила за вас, а не за кучето.Какви са тези глупости и чудеса.Та и пари ми предлагахте ,или и тава не помните?

Нормално е да защитиш приятелката си, иначе нямаше да си мъж.Но я прочети постовете и и тогава ми обяснявай, че нямате нищо срещу мен.Кажи и ,че лекарства не вземам, не се разболявам.Този неин съвет да си го запази за себе си,ще и трябва като гледам.Вие какво искате оценки ли, ми нямате пробелеми.Отидете на една провинциална изложба сами и хоп, готово.Сладка ли ще ви е победата тогава?Само да ти уточня ,че нямам болни амбиции, нито неподплатено самочувствие или завишени очаквания! Или трябваше да го цитирам, да не кажете пак,че не сте го писали.Ходя на изложби за удоволствие,оценки си имам достатъчно.


Хубаво си бях решила да не се занимавам повече.
Фурия,защо ми даваш такива кофти съвети?Да продължавам комуникация и да давам шансове,че виждаш ли хората май не знаели какво са писали.
Изчакаха всички да заспят и отново......


Само не разбрах каква ви е целта.Кажете я ясно и точно

Интригата за която всъщност говорите си я направихте вие.
Голяма амнезия ви е сполетяла.Помните само това което ви изнася.

Иначе колкото кучета имате толкова и профила ли ще направите?Даже и в повече имате.Знаете за кои ви говоря,или и тях трябва да ви покажа,защото сигурно сте ги забравили.И щом държите на протокола я вижте тук кое е разрешено и кое не.Че и правиника на форума май сте забравили.Или вие сте по спецялни та от целият форум само на вас трябва да се прави компромиси или си мислите,че не е забелязано още веднага.Защото не съм взела мерки.Абе много сме прости ние тука,нищо не разбираме та вие сега ще ни светнете.
Айде със здраве и продължавайте в същият дух.




П.П. От две еднакви теми файда няма.
Бълвоча го преместих тук.


  • (8 Страници) +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни