Dog.bg Форуми : Специална тема

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (8 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Специална тема

#1 Потребителят е офлайн   Норита Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 452
  • Регистрация: 29-June 09
  • Gender:Female
  • Location:Стара Загора
  • Skype:

Публикувано: 07 December 2009 - 08:55 AM




Advanced Member
***

Група: Потребители
Съобщения: 89
Потребител N: 119,891
Дата на регистриране: 23-November 09




Видях в една от темите ,че имате малки от Норка . Може ли да попитам на каква цена са макар и майката да не е родословна ?



Всяко куче се нуждае от мил собственик , който да го обича , а не на 2 година да го прати в "Сеславци" или на улицата !
http://www.youtube.c...h?v=vjlH0oZCVGw


Какво става тук, се питам аз?
Някой да е видял аз да имам кученца?
Или пък Норита да е бременна?
Аз ли не съм добре?
User's Signature

Когато хората разберат, че животните могат да чувстват, животните ще разберат, че хората могат мислят.

Качена снимка

#2 Потребителят е офлайн   sara92 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1129
  • Регистрация: 29-February 08
  • Gender:Male

Икона за мнението  Публикувано: 08 December 2009 - 11:03 AM

Нори това не е сериозно, не се притеснявай. tb_195.gif Как е при вас времето, може ли още да се разхождате? dog.gif



#3 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 08 December 2009 - 10:00 PM

Цитат(tanito @ Dec 8 2009, 08:53 PM) <{POST_SNAPBACK}>
ще ти кажа кои са му родителите баща му на Гордан се казва Бруно и е от град Велико Търново -
прародители - баща Фалко - прапрародители - баща Удар
- майка Елза
прародители - майка Фльор - прапрародители - баща Ханибал
- майка Дорис
това е за бащата на Гордан
сега за майка му тя се казва Кети и е от Русе -
прародители - баща Распар - прапрародители - баща Хън Банг
- майка Лин Сиан
прародители - майка Синди - прапрародители - баща Грег
- прапрародители - майка Сали
това е за майката на Гордан
майка му е внесена от Йоханесбург
а баща му е внесен от Русия


Рррррррррразгеле, дочаках това откровение, гоня ви като империалист, вие четете мнениета ми си траете с дни наред.

Горе ви дадох пример за едно родословие, не ги събирайте тези Бащи-майки като мнения, сканирайте родословието на Гордан, както правят уважаващите себе си развъдчици и го публикувайте.

Помолих ви да не ми пишите на "ти" - това е персонална молба към вас, но както и да е, виждам че го игнорирате, явно това ви е възпитанието.
Интересува ме това на последната снимка с лабрадорката и черен мъжки чау вие ли сте? Онова усмихнато и красиво, с дългата коса?

Възрастта обяснява доста неща.
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#4 Потребителят е офлайн   tanito Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Изгонени
  • Мнения: 105
  • Регистрация: 25-July 09
  • Gender:Female
  • Location:Русе
  • Skype:

Публикувано: 08 December 2009 - 10:14 PM

ще го сканирам и ще го кача но във момента няма как да ви го сканирам извинявайте затова че ви пиша да ти
и да ви попитам какво им има на снимките където съм ги качила на Горди
това е черен чау чау мъжки и си е моя


#5 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 08 December 2009 - 10:20 PM

Цитат(tanito @ Dec 8 2009, 09:14 PM) <{POST_SNAPBACK}>
ще го сканирам и ще го кача но във момента няма как да ви го сканирам извинявайте затова че ви пиша да ти
и да ви попитам какво им има на снимките където съм ги качила на Горди
това е черен чау чау мъжки и си е моя

Тоест вие не виждате разликата между вашия Горди и Ел Паша, който е по-слаб от Горди - 40 кг максимум?

Не, на самото куче определено нищо му няма освен фантазиите около него. Със стопанката му, която ще го води на ЦАЦИБ на 12-ти ще говорим лично, нали? Аз поне съм там.


Да, исках да ви попитам, имате ли снимките му в ринга? Може ли да пуснете една? Интересно ми е.

Игнорирам факта че писахте как той се разхожда без каишка а на всичките снимки виждам несресано куче с нашийник и винаги на повод, това са дреболии:-))))))))

User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#6 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 08 December 2009 - 10:39 PM

Цитат(**БИЖУ** @ Dec 8 2009, 08:33 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Вече направо сте смешни.Спам,спам ...

Furia_S , бетер детето, наистина .... едно и също, едно и също

Къде видя спам? Аз задавам конкретни въпроси около породата и чакам отговори. Къде съм спамила???
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#7 Потребителят е офлайн   **БИЖУ** Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3613
  • Регистрация: 01-May 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 08 December 2009 - 10:59 PM

Цитат(Furia_S @ Dec 8 2009, 09:39 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Цитат(**БИЖУ** @ Dec 8 2009, 08:33 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Вече направо сте смешни.Спам,спам ...

Furia_S , бетер детето, наистина .... едно и също, едно и също

Къде видя спам? Аз задавам конкретни въпроси около породата и чакам отговори. Къде съм спамила???

До колкото виждам това е фотогалерия, а не въпроси - отговори/ говорилня .... и в двете теми дъвкано едно и също през страница. Пет снимки, петнадесет коментара спам.
Да задаваш въпроси на Танито е равносилно на това да си говориш със стената , но ти решаваш ... аз не вярвам да получиш задоволителен отговор ae_085.gif

User's Signature

Качена снимка

#8 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 13 December 2009 - 01:14 AM

IA---
Съкива ли колко е гот да посещаваш изложбите пък било като зрител?
Бях го позабравила, радвам се че го припомних)))

Танито.
Вижте, докато вашите фантазии бяха безобиднии не излизаха от кръга на искането на внимание - хората, колкото и да разбираха лъжите ви, си траеха. Но с тази лъжа за изложба 12.12 вашите фантазии станаха по-скоро вредни, отколкото безобидни.

Я си представете че утре някой новобранец и наивник ще повярва на изписаното от вас относно вашият мъжкар Гордан, че е изложбен, печелил първи места всеки път като се е явява на изложбите, и е 43 кг, че и с родословие?
Вие и такива като вас съзнателно или не вредите на породата която и без това е на път да деградира. За мен бяхте безобидна и мила в младежките си амбиции да ни покажете колко сте знаеща и веща, докато лъжите ви не минаха на по-сериозно ниво. Това, което направихте, вече не е игра. Нали казахте че подготвяте Гордан за скачка с друга женска? Предварителна реклама не правите, знам. Но колко наивници ще се хванаааааааааат...

За това лично аз ви слагам в "игнорирани". Не желая да чета вашите мнения и обяснения около породата чау-чау.


User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#9 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 13 December 2009 - 07:51 PM

Цитат(Breas @ Dec 13 2009, 05:46 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Може ли да се храни със сухо мляко ,което използват бебетата ? (в шишенце с биберона)
Пс: извенета ако имам правописни грешки ,но от бързината и допускам грешки

(хлъцва) Моля???
Вкрая на януари вие ще имате кученце-чау, и на каква възраст ще го вземете??? новородено? Преди да го отбият от майката?
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#10 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 13 December 2009 - 07:53 PM

Цитат(Breas @ Dec 13 2009, 05:51 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Ами мисля ,че ще е по-добре да не го кастрирвам ,защото ако случайно искам още едно пухкаво "човече" :) А за изложбите незнам дали ще ходим защото сме от едно село до Ямбол :)

Ясно. Квартално развъждане.
Мнението ми относно това е тук
http://forum.dog.bg/...643#entry728643
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#11 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 13 December 2009 - 08:00 PM

Цитат(Breas @ Dec 13 2009, 05:58 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Не за квартално развъждане ! Моля , не си мислете погрешни изводи ! Не бих искала да си кастрирвам кучето ! Защото ,ако влезнем в клуба може да си имаме бебета и тогава ще си имаме клубни бебета ,не би ли било чудесно да се увеличи броя на клубните кученца ?
Пс: все пак за сега броя им е много малък ..

Чие производство ще е кучето?
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#12 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 13 December 2009 - 08:02 PM

Цитат(Breas @ Dec 13 2009, 06:00 PM) <{POST_SNAPBACK}>
2 месеца (претиснявам се да не му дам нещо вредно ud_009.gif )

Щом то е с документи - кой е развъдчика? От кой развъдник е?
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#13 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 13 December 2009 - 08:03 PM

Цитат(Breas @ Dec 13 2009, 06:01 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Руско

НИМА? Ах, колко интересно. кой е развъдчика, споделете с нас да се порадваме.
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#14 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 13 December 2009 - 08:11 PM

Цитат(Breas @ Dec 13 2009, 06:08 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Честно казано и аз незнам ... мой близки ще ми го донесат ae_085.gif

Ами попитайте ги, интересува ме от кой развъдник е женската и от кой развъдник е мъжкия. И щом вашите близки ще ви го донесат - те ще бъдат снабдени с компетентна и подробна информация около отглеждането и храненето на чау.
Само че откъде ще ви го донесат?
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#15 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 13 December 2009 - 08:16 PM

Цитат(Breas @ Dec 13 2009, 06:12 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Незнам ... наша близка ще ми донесе бебето от някакъв развъдник в Москва :)

Бихте ли попитали тази ваша близка от кой точно развъдник? Те не са много никак:-)))
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#16 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 13 December 2009 - 08:22 PM

Цитат(Breas @ Dec 13 2009, 06:18 PM) <{POST_SNAPBACK}>
С удоволствие ,но трябва да си плати интернета първо :)

Аз съм търпелива и не бързам за никъде, има много време до края на януари, до тогава много неща ще се разберат:-)))) Например, може изведнъж да напишете че за съжаление кученцето няма да пристигне защото плановете на вашата близка са се провалили, имам опит вече в подобни неща, не се притеснявайте. А защо тази вашата близка ще носи бебе-чау от Москва в края на януари точно на вас, а не отидете да го вземете лично вие или родителите ви и не разпитате развъдчика подробно за всичко, свързано с хранене и отглеждане на чау? Все пак информация от първа ръка е безценна, особено когато е от развъдчик - човек с опит.
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#17 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 13 December 2009 - 08:34 PM

Цитат(Breas @ Dec 13 2009, 06:31 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Извинявам се, но кучето не е от развъдник майката е от развъдник , а за пристигането не се безпокойте ;) Аз ви попитах въпроси около породата з да съм подготвена ,но явно вас Ви интересува дали е родословно или не ! Моля Ви не си мислете,че ви лъжа ! А за кастрирването с мъжо мислим по въпроса :)

Ами тогава не подлъгвайте хората че ще внасяте куче от развъдник и ще правите КЛУБНИ бебета, моля. Ако купувате домашен любимец, значи стопаните на "майката от развъдник" ще дадат много подробна и пълна информация, която ще е по-полезна за вас, отколкото мненията на хората от форум. Мен ме интересува ДА НЕ МЕ ЛЪЖАТ, това никой не го обича, дори малката ми дъщеря го знае, какво да говорим за човек, който мисли за кастрация с "мъжо".
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#18 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 13 December 2009 - 08:42 PM

Цитат(Breas @ Dec 13 2009, 06:32 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Да не пропусна и бащата е от развъдник ,но не зНам дали имат награди !
ПС: Извинявам се ,че пускам два поста един след друг !

как така и бащата от развъдник и майката, някъде в Москва и вие дори не знаете имената им??? вашата близка ли ви ги е избирала? Тя ще ви ги носи на вас, а вие имената на развъдниците не знаете. Нищо не разбирам от цялата история, освен че ми напомня на някой потребител тук, който много обичаше да привлича вниманието към персоната си по същия начин.
Мъжко ли ще е? женско ли ще е? Или каквото ви донесат???
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#19 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 13 December 2009 - 08:45 PM

Цитат(Breas @ Dec 13 2009, 06:41 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Защо се държите така ,някак все едно искате да разбиете желанието за взимане на кученеце ?

Аз ви задавам елементарни въпроси, отговорите на които човек, тръгнал да закупува кученце от Москва, с документи, от развъдник - най-малко трябваше да ги знае.

Ако вашата близка е толкова компетентна за да ви избере вместо вас развъдник и да ви донесе кученцето от там, то тя е много по-опитна от вас и вие трябва да я разпитвате нея, а не да търсите съвет от форума. Повече от логично е.

Цитат(Breas @ Dec 13 2009, 07:03 PM) <{POST_SNAPBACK}>
а защо не мога да взимам от вас съвети ?

Защото точно развъдчика, получил кучило и имащ регистриран развъдник, има много повече практически опит, и е по-полезно да черпите информацията директно от извора.
Мен живо ме заинтригувахте с тази новина, защото повечето развъдници в Русия ги знам, някои от развъдчиците ги познавам лично, виждала съм кучетата им в ринга, а на един от тях имах честта да гостувам за да видя с очите си как подготвят към изложба един шампион. Естествено е да се заинтересувам откъде точно ще е вашето бебе, съгласете се:-)

За това относно храненето на вашето куче най-правилната и точна информация може да ви даде точно развъдчика, разбирате ли?:-)
С какво се е хранила майката по времето на бременост и кърмене, каква храна препоръчва развъдчика, с какво е захранвал малките след отбиване - това са все въпроси, които е важно да получите именно от него:-)

моля ви, разберете от кой точно развъдник и двамата родители: бащата и майката. С нетърпение очаквам отговор:-)

Цитат(Breas @ Dec 13 2009, 07:06 PM) <{POST_SNAPBACK}>
честно казано и аз незнам какво ще ми донесат ,когато го донесат ще Ви разкажа ! Даже днес си взех някаква книга за чау-чау :) Мисля ,че ме сравнявате с "танито" ab_041.gif Само ,че тя лъже и си измисля :)


не, моля ви, разберете информацията ПРЕДИ да ви го донесат. полезно е да проверите в интернета и двата развъдника - те сега всички имат сайтове, и да видите родословията и снимките и на майката и на бащата. Не ви ли е любопитно да видите родителите на вашето бебе?

Цитат(Breas @ Dec 13 2009, 09:02 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Ами любпитно ми е ,но трябва да ходя до Русия пък имам страшно много работа по фирмата ,но все пак мерси ae_085.gif

Ами просто разберете названията и ги напишете тук, пък другото е въпрос на търсачките и запитвания, аз ще попитам познатите ми развъдчици, така ще ви улесня, нали?
Вие писахте че вече
Цитат(Breas @ Dec 9 2009, 08:09 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Имам чау-чау и искам да попитам как можем да влезем в клуба (родословен е)

А той чие производство е, окраска, възраст, чие е родословието?

Цитат(Breas @ Dec 13 2009, 09:10 PM) <{POST_SNAPBACK}>
чесно казано "танито" ми каза за ,че ще има бебета ,но мисля ,че ме излъга и каза,че има родословие ще се поразпитам за женската ,но незнам ,дано да не ме е излъгала http://forum.dog.bg/...default/dry.gif

Е как ще ви го носят на вас от Москва това бебе, ако женската Ноуми е тук???

Нали не си мислите че от Москва с родословна женска хората ще са дошли специално за скачката на Гордан от Русе? Мче те в Москва си имат ехееее какви елитни мъжкари, моля-моля, записват се за скачка към тях че и пари за това плащат, че що да ходят при Гордан на танито? Освен ако някои случайно тук нямат женска от Русия с родословие и тя се е разгонила, та са решили да я пуснат на Гордан, подлъгани от лъжите на танито че той е изложбен с първи места.
Възможно е. Но тогава пак не говорим изобщо за клубно кученце, бъдете сигурна.

А за Танито ми стана ясно след изложбата на 12.12, подгряващи рекламни лъжи около кварталното развъждане за да се качи цената на малките, този сценарий ми е познат. Мнението ми относно това е в говорилнята http://forum.dog.bg/...38.html&st=1300 точно преди вашият въпрос дали е добре да се кастрира чау с родословие. прочетете внимателно за какво става дума, това куче не е водено по изложби и не е печелило награди.

танито е писала на 6-ти декември че нейния никак неизложбен мъжкар го епуснала за разплод, и ще има малки още на 6-ти декември:
Цитат(tanito @ Dec 6 2009, 06:53 PM) <{POST_SNAPBACK}>
здравейте на всички искам да ви представя моя Гордан и още една мадама която се казва Ноуми от която Горди може би ще си има бебенца стига да стане работа тя си има родословие и е внесена от Русия и е на 4 годинки черна на цвят но не е член на никой от клубовете ако стане така че да имат малки кученцата ще бъдат със родословия Горди е печелил 4 пъти от изложби първа награда


Щом вие очаквате от МОСКВА неговото дете в края на януари на 2 месеца, значи женската е родила вече.
Какъв интересен сериал гледам, не ми трябват сапунките.

Цитат(Breas @ Dec 13 2009, 08:12 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Тя ме попитам как да влезне и аз попитах вас , тя каза ,че ще ходи до софия и ще разговаря с някакав човек с дукоментите ,но незнам малко е съмнителна работата tb_195.gif

Аз нали ви дадох линк към клуба Северни Кучета относно родословието. Обадете се там,
http://www.ndbkc.com/Contacts.html
има мейлове има и телефони, пишете и звънете сама, не енужно да се ходи до София, нали имаме пощи и ГСМ-та вече)))))))

Относно вашето чау с родословие ще ми отговорите ли?

Еххххх, създадохме работа на мода да прехвърля после постингите към развъждането или говорилнята.
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#20 Потребителят е офлайн   milenkaaaaaaa Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 306
  • Регистрация: 14-January 09
  • Gender:Female
  • Location:Мездра

Икона за мнението  Публикувано: 13 December 2009 - 10:34 PM

Оставам без коментар dry.gif само добавям този цитат ab_041.gif

Цитат(tanito @ Dec 4 2009, 08:06 PM) <{POST_SNAPBACK}>
проблем ли има че мойто куче тежи 43 килограма
аз не съм член на никой клуб
а за изложбите затова че съм го водила само 4 пъти е заради това че нямаме много свободно време той си има родословие има си всичко


ПС Не мисля че пишем в правилната тема. Моля МОД да прехвърли ненужните постове в говорилнята smile.gif
User's Signature

Качена снимка

  • (8 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни