Dog.bg Форуми : Представяне

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (11 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Представяне Кой какъв е и от къде е дошъл...

#21 Потребителят е офлайн   Tali Икона

  • EVERLASTING
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2184
  • Регистрация: 22-March 08
  • Gender:Female
  • Location:Монтана
  • Skype:

Публикувано: 06 February 2010 - 07:50 PM

Damond, дано има повече такива добри хора като вас! Браво! rc_036.gif

#22 Потребителят е офлайн   Damond Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 207
  • Регистрация: 24-November 08
  • Gender:Female
  • Location:Davis, CA

Публикувано: 06 February 2010 - 09:23 PM

Благодаря ви!
Да, сладурче е тя и глезана. Инак...не я взех от съжаление или нещо подобно, беше си любов от пръв поглед.

#23 Потребителят е офлайн   Luciyan Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 146
  • Регистрация: 26-December 09
  • Gender:Male
  • Location:Пловдив
  • Interests:от всичко по много!

Публикувано: 08 February 2010 - 02:36 PM

Цитат(Damond @ Feb 6 2010, 09:23 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Благодаря ви!
Да, сладурче е тя и глезана. Инак...не я взех от съжаление или нещо подобно, беше си любов от пръв поглед.


E драга Damond, това май е като при нас с Вълчо, видях го в сайта, обявата беше пусната преди седмица, харесах го и заради това писах на Дияна, иначе не се надявах, че ще е там още, но нещо в мене трепна, привлече ме това момченце и сега е при мене! Ама за нас повече ще напиша по-късно, сега нямам време! :)
User's Signature

"Все още всяка нощ сънувам Вълците, конете, тези безпределни прерии Нестихващите ветрове над планинските върхове Съвършените граници на моята рода Свещената земя на Великия Дух И все още вярвам Всяка нощ И всеки ден...

#24 Потребителят е офлайн   ShiBumi_GirL Икона

  • Dog Lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9508
  • Регистрация: 21-January 08
  • Gender:Not Telling
  • Interests:Dogs,Schutzhund,BH, IPO

Публикувано: 08 February 2010 - 07:15 PM

Хехех браво колко много сладури и тук,аз направих нова тема пък то вече имало такаава.Както следва сега е ред и ние да се представим smile.gif От дете сме имали кучета първо имахме пинчер и болонка след като се раждам аз се налага нашите да ги подарят на познати,които дълго време били женени но нямали деца,на следващата година им се ражда дете,после и второ.И от тогава се почва с кучетата на 5-6 години имахме малко кученце,което обче беше сгазено от кола.След като ми беше много мъчно малко след това нашите ми взеха булонка черно-бяла от познати която на 10 год се наложи да приспим имаше тумор,на нея обаче съвсем случчайно и намерихме другарче като се разхождахме заедно с нашите и от дума на дума с една жена намерила малко новородено кученце което не можела да задържи защото имаше възрастен кокер с епилепсия и грижите и идвали в повече,а и чакала бебе.Съжалила го и прибрала бебока.След 2 месеца врънкане най-сетне нашите полу склониха да го вземем и ето го на БОБИ :) Оказа,че Боби е смес със уелш корги кардиган,сега е на 11 години,най-умното куче което съм срещала,макарче и другите ми кучета са умни но всяко по различен начин разбира се.След като почина болонката ни решихме че Боби ще му е скучно без другарче и майка ми много страдаше за болончето и така дойде Макс(той е едно от кучетата за която история е писано в друга тема за Изолатор Каменар).Той е бездомник ударен от кола със задно краче 5см по късо от другото имаше майка и братчета и сестричета за които ние се грижехме,но се наложи да се местим и всички бяха отровени и сгазени .Остана само Макс така,че нямахме голям избор-пред съдбата да ми отровят още едно куче,забравих за кучето Кольо,което беше бездомно и дойде от единия квартал на другия бягайки след колата,много вярно куче отровиха го пред очите ми,а бях дете.Не можех да понеса и това.И така Имахме и МАКС.Макс сега е на 12год. оказа се че неколкократно е бил стрелян с въздушна пушка и в гръбнака има заседнала съчма,която от време на време му създава проблеми като парализира задницата му,с подходящо лечение е на крака за броени дни,лошото е че го прави горе-долу 2 пъти годишно и го боли много,Макс е опериран 3 пъти от тумори,като сега пак му се появи един,но изчакваме да видим пък и е стар казаха лекарите за упойка.Всичко вървеше добре не щещ ли един ден излизам и гледам котенца в кашон в най-голямата жега по средата на поляна без грам сянка.Отварям гледам вътре 7-8 новородени само 1 живичко с последен глас и силица писука.Айде вкъщи за съжаление на другата вечер внезапно издъхна уж беше добре,явно не му стигнаха силиците :( След 2 дена ново 20 :) чува се най-жалното мяукане което може да си представите дълго и умолително отивам в тревата коте колкото топка за тенис само,явно подхвърлено без други братчета и сестричета без майка,Взехме го само 3-4 дена да укрепне.Да ама как да го върнеш после на улицата.Сега това е Пънч-женкса котка на 3 години,голяма красавица.Не бяхме гледали котка досега имали сме на 2 пъти за по 2-3 дена пак от улицата,но ме удрали много лошо през окото и наште ги върнали на улицата ама това много отдавна.Тази година друго несретниче се появява и майка ми е много милосърден човек и го прибира на по малко от месец коте женско.Вече се казва Чайна,защото малко прилича на Китайче :))) сега е на 9 месеца.И последното попълнение в глутницата е Сара-немска овчарка,която намерих преди месец като бях на разходка с моето куче тръгна след нас и това е.Много се чудихме дали да го задържим,пък и сме в апартамент през по голямата част от годината,на вилата няма кой да я храни :( Тя е на около 2 години,много игриво куче с някои специфични проблеми над които сега работим-като например че мрази котки,явно предишния стопанин я е съскал и то изстрдала душа разбрахме горе долу историята му изхвърлено в канална шахта пожарникари и полицаи се опитват да го извадят накрая го вади едно момче циганче и после попада при нас.Боже сигурно мога да пиша още и още,снимки не знам как да пусна,не знам как да ги сваля така че някой ако иска може да ги види в галерията,по късно пак ще видя как да кача поне една на всяко животинче поне да се знае кой кой е smile.gif Най-новото попълнение е Макс джуниър-ротвайлерчето на приятеля ми което сега е на 50 дена някъде :) Ами това е от нашата весела къща af_089.gif Чакам и други да споделят.
User's Signature

Dog Lover
The Ultimate Breed-German Shepherd Dog!!!
Качена снимка
[url=http://www.minidog.info]Качена снимка

#25 Потребителят е офлайн   MickeyYP Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 268
  • Регистрация: 06-September 09
  • Gender:Female
  • Location:Варна
  • Skype:

Публикувано: 11 February 2010 - 09:00 AM

Здравейте и от мен!Отдавна се каня да пиша в тази тема и да ви се представим и ние ab_041.gif
От малка съм заобиколена от кучета- всичките са били "смесени" породи :) Кое от кое по-красиви!Баща ми много обича животни(по професия е инженер),всякакви,не само кучета.От малка все съм с него по треви и дупки да гледам тая жаба,оня гущер,полски мишки и всякакви произведения на природата...Докато строяхме вилата,при разкопаването,работниците убили (уж без да искат) голям гущер тритон - под голям имам предвид възрастен.Оказа се,обаче,че имало и малко гущерче с големия.И хоп .. вкъщи терариум,две седмици го гледахме и после доста обикаляхме с колата,докато решим къде да го пуснем.В двора ни живяха също таралеж,костенурка (огромна беше),че даже и един смок-мишкар поддържахме по едно време (за ужас на майка ми ab_041.gif )-всичките по различно време,че някои от тях не са съвсем съвместими md_064.gif Таааа,много се отплеснах ... за кучетата говорехме.
От първи клас,през месец-два се прибирах от училище я с кученце,я с котенце в ръцете...Естествено нямаше как да ги задържим всичките,та на повечето им намирахме домове.Но има няколко,които живяха в нас,та ще споделя историите на две-три,които ще помня цял живот.Първото беше Барон.Уникален красавец,кръстоска между ротвайлер и боксер (!).Неговата история - на баща ми колега,моряк,имаше боксерка.Тръгнал да заминава на рейс и оставил кучето при негови приятели,които пък имали мъжки рот.Кучката се разгонила и те решили (!!!) да видят какви кученца ще се получат (е тука вече не знам колко удивителни да сложа).Е получиха се ... три броя кученца,красиви,да,но ... безпородни.Човека намери собственици за две от тях,за третото не успя.Дойде вкъщи една вечер (той много добре знае за отношението на баща ми към животните) и заяви,че ако не го вземем,ще го пусне на улицата,защото не може да го гледа (!).Разбира се,че го взехме.Стана 45кг,черен,с кафяво там,където ротовете го имат и със боксерска физиономия.Живя 13 години.Друго красавче,което само дойде вкъщи,беше Блеки.Чисто черна,дребна госпожица,която просто един ден се появи пред вратата и отказа да мръдне от там.Тя обаче имаше проблем - гана.На втория ден вкъщи почина.Колко сълзи изплаках тогава,не е истина...Друга кучица,която се появи от нищото беше Лиза.За нас стана Лиза,но до съвсем скоро преди това е била с друго име за някой друг.Личеше и,че е гледана.Само дето тоя "някой друг",незнайно по каква причина(честно казано не ми се иска да разсъждавам по въпроса) и беше вързал кабел на врата,намотан няколко пъти и доста добре стегнат...Е,успяла беше някак си да се завърти и го беше изгризала.Висока,атлетична,бяла с няколко оранжеви петна,голям гръден кош и много фина талия :) Като гонче беше.Тук малко се размина хронологията - тя живя вкъщи заедно с Барон,по същото време.И още имам да разказвам,но ще спра до тук,че наистина много се отплеснах от темата и стана дълго,а искам да представя сегашната владетелка на къщата - Ида.Ей тая наистина ми взе сърцето hb_027.gif След малко ще видите и снимките и,а сега историята.Отново сама се настани вкъщи(почти сама де :) ),а ние нямахме нищо против.Леля ми тръгнала да идва на гости и малко,черно кученце тръгнало след нея."Искате ли го,или да питам ..."- тука се спомена името на някаква баба.А аз като видях кученцето - скача,бяга,джавка,дърпа ми крачола ... и край! Просто беше любов от пръв поглед r_181.gif Клекнах да я полигавя,а тя си набута муцунката под мишницата ми ... и това вече беше капак на всичко.Прибрахме си я,радвахме и се,тя се радваше на нас wub.gif Само че явно разни изроди я бяха тормозили преди това ... та и до ден днешен ако види,че някой държи нещо,наподобяващо пръчка ( метла,чадър и тн.) ляга на земята и се напишква.. dry.gif Много ми е мъчно като я видя така.Никога,НИКОГА през живота си при нас не е дори цапвана леко (за корекция става дума),- какво ти цапване - на това същество само като му понижиш глас (за крещене дори не говорим) и ляга,разчеква се и пак се напишква...Ако реши,че иска да я лигави някой (а това е през цялото време ab_041.gif ) и ако този някой и откаже,или я игнорира - еми може да ти скъса сърцето ... свива се,слага си главата на лапичките и ляга в краката на въпросния човек,гледайки го отдолу с огромни,кафеви очи,погледа и става супер влажен и сякаш ти казва "Моля те,съвсееем мъничко ми обърни внимание,иначе ще умра... " Манипулаторка голяма,но я обожавам! wub.gif ab_041.gif Ето я и въпросната,в момента е на около 3 години,40кг,по окраска много прилича на Барон,за който ви споделих по-горе.Идея нямам какви породи носи в себе си ab_041.gif .Айде кажете ми - не е ли красива? wub.gif ab_041.gif :

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка


#26 Потребителят е офлайн   Julieta_Romeo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 401
  • Регистрация: 24-July 09
  • Gender:Female
  • Location:Плевен
  • Interests:Всякакви животни (най - вече кучета) 1 куче - Дейзи - дакел - 1 год. 8 месеца и 28 дни :) Др. интереси: интернет ,филми за животни, форуми за животни,музика, тенис,футбол

Публикувано: 11 February 2010 - 10:49 AM

Да...Много е красива we_070.gif И тази обща снимка... wub.gif
User's Signature

http://i48.tinypic.com/2zq7gb9.jpg <--- by Julieta_Romeo

#27 Потребителят е офлайн   Хамър Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 171
  • Регистрация: 13-June 09
  • Gender:Female
  • Location:България

Икона за мнението  Публикувано: 19 February 2010 - 01:19 PM

Много са ви красиви душиците:)Браво на всеки който е помогнал на отхвърлено от обществото куче,ето ни и нас,това е Маскито на 12 години,33кг., кръстоска с коли и немка овчарка,много умно и внимателно куче wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

Прикачени снимки

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

"Забравила бях, че да не съм перфектна е част от това коя съм. И част от това да съм истинска, автентична, жива. И понеже забравям, все още лесно се разочаровам и трудно си прощавам."

#28 Потребителят е офлайн   Luciyan Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 146
  • Регистрация: 26-December 09
  • Gender:Male
  • Location:Пловдив
  • Interests:от всичко по много!

Публикувано: 19 February 2010 - 02:57 PM

КРасавец е Маскито, да ти е жив и здрав, всичко най-добро!!! Да те радва още поне10-тина годинки, защото това ще е едно постижение и нещо похвално, а добротата, с която вие пък сте го дарили... домът, удобствата, любовта и т.н.. нямат равни просто
User's Signature

"Все още всяка нощ сънувам Вълците, конете, тези безпределни прерии Нестихващите ветрове над планинските върхове Съвършените граници на моята рода Свещената земя на Великия Дух И все още вярвам Всяка нощ И всеки ден...

#29 Потребителят е офлайн   Damond Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 207
  • Регистрация: 24-November 08
  • Gender:Female
  • Location:Davis, CA

Публикувано: 19 February 2010 - 11:29 PM

Оле, ама наистина е сладур Маскито, особено на последната снимка. И какъв достолепен вид има ... Да ви е жив и здрав и да ви радва още дълго време.

#30 Потребителят е офлайн   tintirimintiri Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 3
  • Регистрация: 07-March 10

Публикувано: 07 March 2010 - 11:08 PM

Здравейте, моята сладурана се казва Хера, и е на почти 3 месеца. Имам го от една седмица, краде от масата, гризе кабели и още куп щуротии!
Прикачена снимка
Снимката е намалена от МОД. Моля, смалявайте снимките си! Информация ТУК

#31 Потребителят е офлайн   Julieta_Romeo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 401
  • Регистрация: 24-July 09
  • Gender:Female
  • Location:Плевен
  • Interests:Всякакви животни (най - вече кучета) 1 куче - Дейзи - дакел - 1 год. 8 месеца и 28 дни :) Др. интереси: интернет ,филми за животни, форуми за животни,музика, тенис,футбол

Публикувано: 08 March 2010 - 09:08 AM

Добре дошли smile.gif да Ви е честита smile.gif
User's Signature

http://i48.tinypic.com/2zq7gb9.jpg <--- by Julieta_Romeo

#32 Потребителят е офлайн   tedi89 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 118
  • Регистрация: 26-February 10
  • Gender:Female
  • Location:Ямбол
  • Skype:

Публикувано: 08 March 2010 - 09:33 AM

здравейте и от нас af_089.gif миналата година в началото на март намерих Джеси на улицата в едно кашонче даже нямаше и един месец и от тогава си е при нас,тя мн прилича на кучето на rodegunda да не кажа че е същото...имам и още едно кученце Арчи кокерче....те са всичко за мен wub.gif wub.gif wub.gif
Прикачена снимкаПрикачена снимка
Снимките са намалени от МОД. Моля, смалявайте снимките си! Информация ТУК
User's Signature

Качена снимка

#33 Потребителят е офлайн   Julieta_Romeo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 401
  • Регистрация: 24-July 09
  • Gender:Female
  • Location:Плевен
  • Interests:Всякакви животни (най - вече кучета) 1 куче - Дейзи - дакел - 1 год. 8 месеца и 28 дни :) Др. интереси: интернет ,филми за животни, форуми за животни,музика, тенис,футбол

Публикувано: 08 March 2010 - 10:08 AM

Прекрасни са и двамата smile.gif а Джеси е просто...невероятна и наистина прилича на кученцето на rodegunda wub.gif
User's Signature

http://i48.tinypic.com/2zq7gb9.jpg <--- by Julieta_Romeo

#34 Потребителят е офлайн   tedi89 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 118
  • Регистрация: 26-February 10
  • Gender:Female
  • Location:Ямбол
  • Skype:

Публикувано: 08 March 2010 - 10:15 AM

мерси мн ...а тази снимка е като я взех много си хареса бате Арчи и при него си спинка:) wub.gif wub.gif wub.gif
Прикачена снимкаПрикачена снимка
Снимката е намалена от МОД. Моля, смалявайте снимките си! Информация ТУК
User's Signature

Качена снимка

#35 Потребителят е офлайн   ShiBumi_GirL Икона

  • Dog Lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9508
  • Регистрация: 21-January 08
  • Gender:Not Telling
  • Interests:Dogs,Schutzhund,BH, IPO

Публикувано: 08 March 2010 - 10:17 AM

муцуни сладки wub.gif
User's Signature

Dog Lover
The Ultimate Breed-German Shepherd Dog!!!
Качена снимка
[url=http://www.minidog.info]Качена снимка

#36 Потребителят е офлайн   tedi89 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 118
  • Регистрация: 26-February 10
  • Gender:Female
  • Location:Ямбол
  • Skype:

Публикувано: 08 March 2010 - 10:19 AM

много си я Обичкам и за нищо на света не бих я върнала на улицата...те двамата са всичко за мен wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
User's Signature

Качена снимка

#37 Потребителят е офлайн   daniabc Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 23
  • Регистрация: 04-March 10

Публикувано: 09 March 2010 - 12:07 PM

Привет и от мен!

Страхотни другарчета си имате, и аз преди седмица се сдобих с такъв ab_041.gif

Казва се Марк /защото е двойно марков smile.gif /, майка му е НОК с родословие, а за таткото се твърди, че е белгийски тервурен. Скоро ще навърши 5 месеца, тежи 17 кг. и за мен е най-красивият малчуган на планетата wub.gif





#38 Потребителят е офлайн   sinioku4e Икона

  • >:-D
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 838
  • Регистрация: 04-June 08
  • Gender:Female
  • Location:Асеновград

Публикувано: 09 March 2010 - 01:05 PM

Много красиво кученце :). Не бях чувала даже за тази порода - белгийски тервурен, но сега потърсих - страшни кучета. Като дългокосместо малиноа :) Ето информативна картинка:
Прикачена снимка
User's Signature

Фондация "ШАРКО"

Лара си отиде на 1 година, 7 месеца и 26 дни.

#39 Потребителят е офлайн   greeneyed Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 707
  • Регистрация: 22-October 08
  • Gender:Female
  • Location:Cologne

Публикувано: 23 March 2010 - 04:06 PM

Колко сте хубави всички!
Както се казва "Кой разбира, тук се спира".
Бих го преиначила: Кой разбира , мелез избира .
Напоследък избягвам да пиша, защото от известно време не живея вкъщи и по този начин съм "обезкучЕна" и "обезкотЕна". Затова всичко, което мога да кажа е със стара дата.
За разлика от нас , Кари си живее у дома. Когато стане ясно кой къде ще живее за постоянно и тя ще се премести с нас, но засега там и е по-добре. Прикачена снимка



Ето и нейната история:

След смъртта на първата ни котка домът ни опустя. Уж бяхме четири човека , а беше празно. Преди това искахме куче, но няколко месеца след смъртта на Мишел все още не мислех , че сме готови.
Бяхме говорили за породи. Породи ,като как да изглежда , а не родословие smile.gif:) 4 души - 5 мнения.
По онова време не знаех нищо за кучета и породи. Знаех само че искам куче "с уши и с опашка". Защото бях убедена , че някои пододи се раждат без уши и опашки ab_041.gif - питове стафове и пр. И през ум не ми минаваше , че човек с нормален мозък може да иска да отреже ушите или опашката на кучето си без медицинска нужда.

И така един ден синът ми ме убеди да отидем в приюта. Каза , че иска кучето да бъде страшно, голямо , черно, рунтаво, подобно на немска овчарка, мъжко и да го кръстим Рихтер. Обаче с влизането в приюта се залепи на първата бебешка клетка и... осиновихме малко кафяво, късокосместо бебе-момиченце. Казваше се Шелби.
Прикачена снимка



Дa ви кажа честно, отначало не бях много ентусиазирана. Изведохме я от клетката да се запознаем. Тя не прояви интерес към нас. Не ни се радваше , не скачаше , не ближеше. Бeше любопитна към другите неща наоколо. За разлика от някои големи кучета, които правеха всичко възможно да грабнат вниманието ни. Отделно , че не ме радваше идеята да имаме малко кученце, което още не знае да стиска, да има нужда от обучение...Какво да ви разправям. Бях със смесени чувства. Но се съгласих.
Интересно, че докато оформяхме документите , в офиса имаше още една жена. Когато чу кое кученце осиновяваме, много се разочарова. Не се опита да ни разубеди, но каза , че и тя искала същото, само че се надявала да доведе мъжа си на следвбащия ден да види и той кученцето. Е, така е , човек като чака мъжа си!

Тук е мятото да пожелая на всички кучета и котки във всички приюти да имат поне по двама осиновители, които да се надпреварват в осиновяването! ae_085.gif

Платихме си. Кастрираха я на следващия ден ( защото абсолютно не ти дават да изведеш куче от приют , ако не е кастрирано. Няма порода , няма безпорода , няма родословие. Контрол на популацията!) На по-следващия си я прибрахме у нас.
Седнахме да и мислим ново име. Децата искаха нещо, дето хем да е име, хем да не е много популярно. По телевизита вървяха реклами. Операта откриваше новия сезон с Кaрмен. smile.gif
Кaрмен е любимият на всички член на семейството. Никой не може да се кара на Кaрмен. Никoй никога и с нищо не я е удрял - дори с вестник. Дори двата котарака, осиновени по-късно, които не могат да се понасят един друг , са влюбени в нея.
Винаги се шегувам , че Кaрмен знае , че е осиновена , но не знае , че е куче. Никога не сме и казвали и не сме и дали да разбере ,че е куче. ab_041.gif
Кaрмен знае , че е обичана. Малко по трудно беше да убедя децата, че и тях ги обичам колкото Кaрмен,( само не ги глезя толкова.)
Затова пък тя никога не злоупотребява с любовта ни.
Преди да се преместим, си говорехме да и вземем другарче. Все пак котараците са два, човешките деца две - и Кари заслужава другарче. Ако това се случи , пак от любимата ни "порода " ще бъде. wub.gif

Впрочем , в документите и пише , че е микс от доберман и хаунд. Което е хубаво, защото в някои области са забранени някои породи и мелезите им, но тези не са забранени никъде.
Според мен не прилича нито на доберман , ни то на хаунд ( хаунд го превеждам като хрътка)
Прикачена снимка


#40 Потребителят е офлайн   tedi89 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 118
  • Регистрация: 26-February 10
  • Gender:Female
  • Location:Ямбол
  • Skype:

Публикувано: 23 March 2010 - 04:51 PM

страхотна е....няма значение дали е от порада или без порода...важното е да я обичате и да се грижите за нея(в което не се съмнявам грам) wub.gif мн се радвам на хора които си взимат кученца от приютите и им дават шанс...мн весели и усмихнати дни ви пожелавам на цялото семиство wub.gif
User's Signature

Качена снимка

  • (11 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни