Dog.bg Форуми : Календар за 2010

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Календар за 2010

#1 Потребителят е офлайн   gngpaint Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 652
  • Регистрация: 29-September 08
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Interests:Рисуване
  • Skype:

Публикувано: 19 December 2009 - 06:27 PM

Някой ще се наеме ли да направи календар по случай 2010? ae_085.gif
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка

#2 Потребителят е офлайн   sinioku4e Икона

  • >:-D
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 838
  • Регистрация: 04-June 08
  • Gender:Female
  • Location:Асеновград

Публикувано: 20 December 2009 - 10:52 PM

Нарочно изчаках да видя, дали някой няма да се включи... Ми не ще. ;) Принципно аз мога да се заема с направата им, но мисля че ще го оставим за догодина, като имам предвид следните неща:
От една страна ни е твърде рано - няма достатъчно учасници все още в подфорума - галерията ни е празна - докато се намерят и ораганизират желаещи, докато се съберат и подберат снимки, ще стане Март месец. Точно от тази гледна точа пък, късно сме се сетили - дори да изровим снимките от общата ни тема, предстоят празници, почивни дни и пътувания напред-назад... Пак ще стане догодина. Тъй че мисля, че за 2011 ще сме по-добре подготвени и живот и здраве ще го замислим по-навреме. Все пак, ако прецените темата може да си стои, дори може да стане нещо като подготовка за бъдещия календар. Например за Януари да се отделят тук най-добрите /може би избрани от галерията/ януарски снимки... и т.н. Ама по-скоро ще е излишно, защото ще стане като 2ра галерия, а подбора най-добре да се направи накрая на годината... Ако не сте съгласни и имате други предложения... ve_054.gif
User's Signature

Фондация "ШАРКО"

Лара си отиде на 1 година, 7 месеца и 26 дни.

#3 Потребителят е офлайн   Buddy28 Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1051
  • Регистрация: 28-July 09
  • Gender:Female
  • Location:Стара Загора

Публикувано: 21 December 2009 - 05:42 PM

Ами извинявайте момичета, че се намесвам, ама мисля, че не е уместно да се създава още един календар. Стават конкурентни сами на себе си. Този, който е от дай лапа и дог.бг, благотворителен за 2010 е достатъчен. В него и без това са Вашите щастливи истории. Само правете хубави снимки!
User's Signature

Качена снимка

#4 Потребителят е офлайн   sinioku4e Икона

  • >:-D
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 838
  • Регистрация: 04-June 08
  • Gender:Female
  • Location:Асеновград

Публикувано: 21 December 2009 - 07:20 PM

Buddy28 Да, абсолютно си права, чудех се дали да не го спомена. Не го направих, защото някой може да се почувства пренебрегнат. Аз бях поканена да участвам, а не всички са имали тази възможност, то няма и как - месеците са само 12 (предполагам избора е бил по критерии, като качество на снимките, които показваме или нещо такова - някой да не реши, че е с връзки:)
И gngpaint , и други съфорумци сигурно биха искали да имат собствените си любимци на календар и разполагат с нелоши снимки. Еднослистен с колаж от снимки на различните кучовци от подфорума + месеците от новата година - тук все пак не става дума за такъв, който да се продава и разпространява, а нещо за лично ползване, което участниците да си разпечатат сами и това няма да е голям разход (от мен дизайна).
Наистина обаче, може се конкурират, но аз (а сигурна съм и другите) ако имах възможност щях да си взема и от 2то вида. И все пак, каузата на благотворителния календар е чудесна и аз бих насърчила и насочила всички към покупката му, особено сега като е ясно, че 2ри календар едва ли ще има.
Ако някой не е разбрал ето ТЕМАТА на календара, или банера горе вляво под знака на dog.bg :)
User's Signature

Фондация "ШАРКО"

Лара си отиде на 1 година, 7 месеца и 26 дни.

#5 Потребителят е офлайн   gngpaint Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 652
  • Регистрация: 29-September 08
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Interests:Рисуване
  • Skype:

Публикувано: 21 December 2009 - 07:41 PM

Относно календара,имах предвид нещо като календар само на безпородните,както бяха направили от форума за кокер шпаньоли.Съжалявам,ако не съм се изразила правилно.xa_118.gif
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка

#6 Потребителят е офлайн   Buddy28 Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1051
  • Регистрация: 28-July 09
  • Gender:Female
  • Location:Стара Загора

Публикувано: 21 December 2009 - 09:58 PM

Ами доколкото разбрах наистина качеството на снимките е било от съществено значение, а за другото извинявайте, сега разбрах, че говорите за любителски календар smile.gif !
User's Signature

Качена снимка

#7 Потребителят е офлайн   rodegunda Икона

  • планински вир
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7045
  • Регистрация: 30-October 07
  • Gender:Female

Публикувано: 21 December 2009 - 10:04 PM

Цитат(Buddy28 @ Dec 21 2009, 09:58 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Ами доколкото разбрах наистина качеството на снимките е било от съществено значение...

Абсолютно верно е smile.gif В Без дом историите са страшно много и всяка от тях заслужава да се разкаже, но хубави снимки се намериха много трудно. Особенно такива, които стават за А3.

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни