Dog.bg Форуми : за сърцето

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

за сърцето

#21 Потребителят е офлайн   durka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 448
  • Регистрация: 05-December 08

Публикувано: 30 December 2009 - 02:06 PM

Цитат(juleto18 @ Dec 30 2009, 11:54 AM) <{POST_SNAPBACK}>
.Но вие сте права,от къде да знам дали те са родителите.

Така е.Иначе никой легитимен развъдник не би ви показал измислени снимки.Те държат на репутацията си и не биха си я почернили с хитруване на дребно.
Дано повече да нямате проблеми и да се радвате на здраво кученце.
......................

П.п :Не мога да разбера от толкова време четете тук,не разбрахте ли кое е правилното място от което да си купите кученце???Аз ако можех да върна времето на зад и първо бях прочела тук никога нямаше да постъпя(по-скоро мъжът ми) така!!

#22 Потребителят е офлайн   snezhinka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 367
  • Регистрация: 26-May 09
  • Gender:Female
  • Location:Прага

Публикувано: 30 December 2009 - 02:38 PM

А на вас дадоха ли ви родословие,където е написано (черно на бяло) родословното дърво,с печат и всичко?Кажи,моля те как се казва "развъдникът",за да може все пак да се предпазят хората,които са решили да си взимат кученце от тях.

А иначе...кученцето е голям сладур ("с" или "без" произход) !Дано ти е живо и здраво,и само хубви момента оттук нататък! wub.gif
User's Signature

Качена снимка
Precious Pei Kennel Bulgaria http://www.facebook....eciousPeiKennel

#23 Потребителят е офлайн   juleto18 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 83
  • Регистрация: 16-October 09
  • Gender:Female
  • Location:sofia

Публикувано: 30 December 2009 - 09:48 PM

след направените изледвания се установи.че кучо е напълно здрав,но не е гледан добре.Родословие няма,но аз го взех и по евтино,тъи като адски ми хареса на снимката.Да,изчела съм много тук,но не може да ме съдите ,че съм го взела не от легитимен развъдник.Нали важното е ,че тои е добре,а и тук в форума трябва да си помагаме,а не да се нападаме.Аз просто се учудвам как може да има такива безотговорни хора,било то за чихуахуа или каквато и да е друга животинка.Поздрави на всички от мен и приятно изкарване в новогодишната нощ beer.gif

#24 Потребителят е офлайн   ivan-z Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1303
  • Регистрация: 31-January 07
  • Gender:Male
  • Location:ЗЛАТИЦА

Публикувано: 30 December 2009 - 10:29 PM

Хубаво е че мислите че сте чели но явно нищо не сте разбрали от четенето :( Пак за 2 ри път сте си взели куче никаква порода , единственото хубаво нещо е че спасихте кученцето преди да умре . Но това не е никакво успокоение защото при такива /РАЗВЪДНИЦИ / умират много но тях това не ги притеснява избиват си парите от БАЛЪЦИ като вас . нищо лично просто ми стана интересно че вие сте УНИКАЛНИ да сбъркаш ВЕДНЪЖ ок но два пъти това вече е меко казано ГЛУПОСТ . ae_085.gif
п.п. Аз се бях отказал да пиша но това ме впечатли прекалено много . Вие сте още едно доказателство че НЯМА НИКАКЪВ СМИСЪЛ ОТ ЦЯЛОТО РАЗЯСНЯВАНЕ eg_033.gif
User's Signature

р-к http://zlaticamountain.com/


Който не е ЛУД не е НОРМАЛЕН

#25 Потребителят е офлайн   juleto18 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 83
  • Регистрация: 16-October 09
  • Gender:Female
  • Location:sofia

Публикувано: 30 December 2009 - 11:01 PM

това беше адски грубо ИВАН.в никакъв случаи не съм сбъркала два пъти,защото първият път не съм сбъркала,първото ми куче е Чихи,с родословие и няма никакви проблеми.Аз само споделих проблемите си и вие веднага ме нападате,а и как преценихте,че и двете ми кучета са никаква порода?Каква е тази злоба към останалите развъдчици?На вас не ви ли е боледувало куче или вие сте идеалният развъдчик?????

#26 Потребителят е офлайн   ivan-z Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1303
  • Регистрация: 31-January 07
  • Gender:Male
  • Location:ЗЛАТИЦА

Публикувано: 30 December 2009 - 11:16 PM

Това не е грубост, а лично мнение за Глупостта и Наивността на хората / не само вашата / но в случая вие сте пресен пример . Незнам за каква злоба говорите dh_188.gif имайки впредвид , че кученцето ви не е от никакъв Развъдник / това стана ясно на всички / Само вие продължавате да си вярвате smile.gif За чистопородността на другото ви куче също много може да се говори . Имайки впредвид как се печатат родословията в нашата съседка но това е друга тема . Не МИСЛЯ да продължавам да пиша аз СПИРАМ ДО ТУК .Колкото и да се пише единственото което ще направите е да отидете да си вземете още ЕДНО КУЧЕ /защото ви е харесало на снимка/ Замислете се малко иМахте късмет и го спасихте а знаете ли колко УМИРАТ ???? Всеки да си направи сам изводите rc_036.gif
User's Signature

р-к http://zlaticamountain.com/


Който не е ЛУД не е НОРМАЛЕН

#27 Потребителят е офлайн   dki Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 174
  • Регистрация: 08-July 09
  • Gender:Female

Публикувано: 30 December 2009 - 11:17 PM

А вие ще кастрирате ли някое от кученцата си или въпреки че едното няма родословие, ще ги развъждате smile.gif
пп не се заяждам, само любопитствам
User's Signature

Качена снимка

#28 Потребителят е офлайн   techichi Икона

  • !!! CHIHUAHUA !!!
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1326
  • Регистрация: 12-November 08
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:https://www.facebook.com/mini.muzzles

Публикувано: 30 December 2009 - 11:23 PM

Цитат(juleto18 @ Dec 30 2009, 11:01 PM) <{POST_SNAPBACK}>
това беше адски грубо ИВАН.в никакъв случаи не съм сбъркала два пъти,защото първият път не съм сбъркала,първото ми куче е Чихи,с родословие и няма никакви проблеми.Аз само споделих проблемите си и вие веднага ме нападате,а и как преценихте,че и двете ми кучета са никаква порода?Каква е тази злоба към останалите развъдчици?На вас не ви ли е боледувало куче или вие сте идеалният развъдчик?????

Това не е злоба към ,,останалите развъдчици,,!Както стана ясно, второто куче не е от ръзвъдник.А от класически размножителник.Чудесно е че,споделихте проблемите си,затова сме тук,но се получи неприятно объркване с уточнението.Когато хората четат от къде е взето кучето с такъв проблем веднага ще тръгне приказка,че по развъдниците пробутват болни кучета,затова я си заложете на другите източници.При всеки се случват здравословни проблеми,но никой уважаващ се развъдчик не би предложил такова животинче.Защото колкото и странно да звучи за любителите на тази порода и всички други и ние твърде много обичаме кучетата си,интересуваме се и след като бъдат дадени за тях.А също както по-напред беше споменато и ние ги отглеждаме в домашни условия,като равни членове на семействата ни!
Важното е че сега всичко е наред! smile.gif
User's Signature

MINI MUZZLES
chihuahua kennel
Sofia

#29 Потребителят е офлайн   juleto18 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 83
  • Регистрация: 16-October 09
  • Gender:Female
  • Location:sofia

Публикувано: 30 December 2009 - 11:24 PM

определено не смятам да ги развъждам.Имам две деца и те постоянно се караха за Фифона(първото ми куче)та за това реших да им взема още едно.На мен кучето много ми харесва и немога да разбера защо ИВАН ме нарече балак и тем подобни,сякаш съм извършила грях,като съм го купила

#30 Потребителят е офлайн   durka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 448
  • Регистрация: 05-December 08

Публикувано: 31 December 2009 - 08:07 AM

juleto18,колко по-евтино го взехте???Уверявам те ,че спестените пари,ще ги хвърлите тепърва по доктори....... dry.gif
(разбира се ,не ти го пожелавам!).Колко по-лесно щеше да е да си купите ЗДРАВО(това е главната причина заради която съм ЗА развъдниците) бебе и да получавате нужната информация от развъдчика .......
Разбира се.....човек,винаги може да сгреши......но два пъти.... dry.gif хм.......Аз не съм никоя естествено да те укорявам,но ако наистина беше чела внимателно сега тези постове щеше да ги няма и да си прекарваш едни весели празници.....

#31 Потребителят е офлайн   zoo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 101
  • Регистрация: 07-November 07
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 31 December 2009 - 04:00 PM

juleto18 радвам се ,че кученцето ви е по-добре и не се изненадвайте на малко по-резките отговори. Все пак това недоразумение, че кученцето ви е от развъдник накърнява морала на легитимните развъдчици. Много е писано на тази тема така че аз бих се въздържал в интерес на добрия тон на форума. Пожелавам на всички във форума и техните любимци здраве и весело посрещане на новата година beer.gif .
User's Signature

Качена снимка

#32 Потребителят е офлайн   juleto18 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 83
  • Регистрация: 16-October 09
  • Gender:Female
  • Location:sofia

Публикувано: 31 December 2009 - 07:48 PM

днес пак се случи същото с моито куче,и така пак изследвания,пак системи и диагнозата е НИСКА КРЪВНА ЗАХАР.дори една жена много хареса кучо,но и казах ако си купува да е само от ЛЕГИТИМЕН РАЗВЪДчИК.Прави сте ,че евтиното излиза скъпо,но кучо не е виновен горкият.Пожелавам Ви весело посрещане на новата година и ЗДРАВИ КУЧОВЦИ eyes.gif

#33 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4922
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    skype : anna_maria_dimitrova
  • Skype:

Публикувано: 02 January 2010 - 01:13 AM

Ако наистина е хипогликемия не е нищо страшно. Дори и от реномиран развъдник може да се случи кученце с подобен проблем особено когато са малки. С възрастта могат да го преодолеят това и всичко ще е наред.
Весели празници.

#34 Потребителят е офлайн   juleto18 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 83
  • Регистрация: 16-October 09
  • Gender:Female
  • Location:sofia

Публикувано: 03 January 2010 - 07:18 PM

след всички изледвания това се установи,казаха ми да го храня по често и да му давам вода с мед.

#35 Потребителят е офлайн   jani4ka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 807
  • Регистрация: 10-July 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 03 January 2010 - 07:54 PM

Радвам се, че не е нещо по-сериозно! smile.gif

Малката е страхотна!
User's Signature

Saving one dog won't change the world, but for that one dog the world will change forever!

#36 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4922
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    skype : anna_maria_dimitrova
  • Skype:

Публикувано: 04 January 2010 - 10:29 PM

Цитат(juleto18 @ Jan 3 2010, 07:18 PM) <{POST_SNAPBACK}>
след всички изледвания това се установи,казаха ми да го храня по често и да му давам вода с мед.

Внимавайте с количеството мед , за да не получи разстройство. По-важно е да е винаги нахранено. Хипогликемията е често при злояди или изгладняли кученца, но с правилно хранене може да се оправят с възрастта.

  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни