Dog.bg Форуми : Превоз до Сеславци

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Превоз до Сеславци

#1 Потребителят е офлайн   mother_north Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 29
  • Регистрация: 28-May 09

Публикувано: 23 December 2009 - 10:35 PM

Здравейте! Събрала съм известна сума пари и искам да я дам за животните в Сеславци. Понеже видях потресаващи снимки на недохранване и мизерия, реших първо храна да занеса, пък друга помощ като къщички, например, по-натам. Проблем no 1: нямам транспорт. Проблем no 2: Никога до сега не съм ходила там, ще ми се някой доброволец (от форума по подразбиране) да ме придружи до там, защото никак не съм наясно как стават нещата. Една жена ми каза, че пускали доброволци да хранят животните, но знам ли.. да не вземат да ме изгонят.. За точната дата ще се разберем по-късно, може би за след Нова Година, но, хора, моля ви, помогнете ми, защото сама не мога. А знам, че този форум е пълен с добри хора. Благодаря ви !! За животните е !!

P.S. Също така ви моля да ме насочите към някой склад за храни на едро (гранулирани), където ще излезе възможно най-евтино, но същевременно храната да не е от най-некачествените.

Предварително БЛАГОДАРЯ !!
User's Signature

Всеки ден в България умират десетки кучета от човешка ръка.Ако и ти си против нечестните убийства на кучета, сложи това под подписа си.Нека помогнем на най-добрите приятели на човека да живеят в този суров и нечестен живот.

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни